Mõttetud postitused teemades

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#1

N Mär 29, 2007 15:56

lugupeetav proua Black, öelge palun, mis haiglane vajadus Teil on peaaegu igas teemas mingit mõttetut möla ajada, totaalselt OT postitusi tekitada ja võimalikult palju serverruumi raisata! äkki mõtleks enne pisut, kui järgmise postituse teete, et kas seda ikka ilmtingimata vaja on kellelegi ja kas see üldse teemakohane on. :angry:

PS: tegelikult ei saa selliste geniaalsustega hakkama üksnes kasutaja Black, vaid ka mitmed muud - seega üleskutse kehtib kõigile - MÕELGE ENNE OMA POSTITUSE TEGEMIST, KAS SEE POSTITUS ON KELLELEGI VAJALIK (KASVÕI ENDALE), KAS SEE HAAKUB TEEMAGA, KAS SEE ON ÕIGES TEEMAS JA KASUTAGE VAJADUSEL "EDIT" NUPPU!

(no maitea, vbolla see asi käibki tänapäeval internetis nii, et aetakse süütult igasugust möga serveriavarustesse ja ollakse ise jube rahul sellega - mina isiklikult igatahes sellistest käitumisest suurt midagi ei pea, eriti Saabifoorumis. aga noh, minu pärast laske käia edasi, lihtsalt viimasel ajal mulle tundub, et 90% foorumipostituste lugemisele kulunud ajast kulub suht asjatule mulale :bs: )

Algselt postitas: Black
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/037/auto_php-id=336037-www_auto24_ee.html/
Väga eriline just mootori poolest 1.0 ja 110kw turbo!
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#2

N Mär 29, 2007 16:01

IMO ei tegutse siin pr. Black vaid tema pojuke Anti-flag (Blacki nime all) - vähemalt postituse sisu järgi hinnates on tegu poisikluti mitte täiskasvanud inimesega.

terv, teager
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#3

N Mär 29, 2007 16:07

Tõsi vahete vahel mina, aga ega ema ka siin üpriski aktiivne.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

N Mär 29, 2007 16:10

Algselt postitas: teager
IMO ei tegutse siin pr. Black vaid tema pojuke Anti-flag (Blacki nime all) - vähemalt postituse sisu järgi hinnates on tegu poisikluti mitte täiskasvanud inimesega.
Sellise tegevuse eest võiks mõlemad ära bännida.. :angry: Vähemalt tehakse seda väga paljudes kohtades... Ilmselt peab hakkama jälle elementaarseid asju reeglitesse kirja panema. (McDonaldsi kohviteemat mäletate?? Kirjas pole, järelikult .... )
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

N Mär 29, 2007 16:13

Algselt postitas: Black
Tõsi vahete vahel mina, aga ega ema ka siin üpriski aktiivne.
Nii.. aitab... mõneks ajaks olete te siin ainult lugejateks... Nädala aja pärast luban jälle postitamise, siis palun seda teha oma nime alt ja kolm korda sügavalt sisse hingata enne "Vasta" nupule vajutamist.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#6

N Mär 29, 2007 16:29

teise kasutajanime alt möla ajamine on ikka eriti alatu tegu ja esmalt hoiatuseks ajutine bännimine on igati mõistlik. huvitav, kas proua Black ka on teadlik, millega ta võsuke tema nimel siin tegeleb :wtf:

(selle vaheteema võiks ehk kuhugile teise teemasse tõsta või uue teema teha. minu arvates nende mõttetute postituste arv tõuseb siin iga päevaga ja olukord muutub juba aeg-ajalt üsna talumatuks)
Helix
Postitusi: 87
Liitunud: L Okt 28, 2006 19:42
Asukoht:
Auto:

#7

N Mär 29, 2007 17:14

Kas need ei lähe mõtetute postituste alla kui lehekülgede kaupa loed "lugejate autode" teema all a`la: muretuid kilomeetreid, kunagi ostan ka sellise, oi kui kõva värv, õnnitlused uue küüliku puhul :drink: jne?
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#8

N Mär 29, 2007 17:16

no ma pakun et need on jälle stampväljendid tegijamate kasutajate poolelt ning need ei ole nii massilised ja ei häiri

tundsin et see teema käib kah minu kohta ning luban ennast parandada ning edit nupu selgeks õppida
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#9

N Mär 29, 2007 17:42

kui siin nüüd selline teema tehti siis avaldaks ka arvamust, et just need kilomeetrised mõttetud auto imetlemised on nagu tõesti ära tüüdanud ja väga mõttetud. Olen end tagasi hoidnud ja ei ole teemadesse enda arvamust pannud, nüüd siis on vist õigem koht selle avaldamiseks. Kuna tegu Saabi foorumiga siis me kõik teame, et kindlasti meeldivad ilusad isendid enamusele, aga seepärast pole mõtet oma südameis silmi siia koos õllekannuga lihtsalt postitada, tee konkreetne ettepanek minna liikusid tegema kuhugi. või kui on midagi küsida siis küsi.

sai päris pikk jutt... sry
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#10

N Mär 29, 2007 18:13

postitatakse sellepärast , et saada "tegiujaks" ja " vanaks tegijaks" ja " väga vanaks tegijaks" jne...
nagu see midagi loeb!?
pigem selle koha peal võiks olla miskit muud, kui et postituste kogumisega täheks "tegijaks " saada.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#11

N Mär 29, 2007 18:25

võiks olla nii nagu teistes foorumites näiteks et need klubi ametlikud liikmed saavad lisada kasutajatele tärne ja neid ära võtta et siis kujuneks objektiivne arusaam kasutajateks

nii ei saa loba alla postitajad tegijateks ilma et nad enda ja üldistest saabiasjadest midagi ei teaks
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#12

N Mär 29, 2007 18:42

Algselt postitas: snowguy
võiks olla nii nagu teistes foorumites näiteks et need klubi ametlikud liikmed saavad lisada kasutajatele tärne ja neid ära võtta et siis kujuneks objektiivne arusaam kasutajateks

nii ei saa loba alla postitajad tegijateks ilma et nad enda ja üldistest saabiasjadest midagi ei teaks
saabRate.ee ?? Ei, tänan...

Lisaks on tegu saabnetiga mitte saabiklubiga. Me võime siin kirjutada saabiklubi liikmetele vastava staatuse, teha neile omaette alafoorumi aga neil ei saa olema mingit õigust keelata või hinnata ülejäänud saabneti kasutajaid.

Midagi pole teha, kui mõni peab kahe tooli peal istuma.

Võiks ju olla mingisugune hääleke kusagil kuklas, mis ütleb, et foorum ei ole MSN.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#13

N Mär 29, 2007 19:56

Algselt postitas: Chipy
kui siin nüüd selline teema tehti siis avaldaks ka arvamust, et just need kilomeetrised mõttetud auto imetlemised on nagu tõesti ära tüüdanud ja väga mõttetud.


Mõttetute postituste vastu olen ise ka, kuid oma auto ajalugu kavatsen siia ka edaspidi kirja panna. Pärast on hea ühest kohast vaadata, mida ja millal tehtud on ja millised mured autot kimbutanud on.
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
oicu
Postitusi: 91
Liitunud: N Jaan 11, 2007 16:21
Asukoht:
Auto:

#14

N Mär 29, 2007 20:04

oma auto paranduse logi kirjutamise võimaluse võiks jah jätta. Hea lugeda, mis vahetati, kus vahetati ja palju see lõbu maksma läks.

endal ka mitu parandust seljataga, kavatsen lähiajal neid teadmisi teistele ka jagada.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#15

N Mär 29, 2007 20:17

Algselt postitas: snowguy
tundsin et see teema käib kah minu kohta ning luban ennast parandada ning edit nupu selgeks õppida


Mhh, natuke näitaks näpuga küll sinu peale (teager norib muhku)
Viimase tunni jooksul oled nt kolma auto müügiteemat kommenteerinud (9000, 9-5 ja 9-3SS) Kas sa kõiki neid kolme soovid ka osta?

Taome rauda, seni kui see kuum on :evil:

terv, teager
Susanna
Postitusi: 38
Liitunud: N Nov 09, 2006 22:56
Asukoht:
Auto:

#16

N Mär 29, 2007 22:04

Mind on ka hakanud häirima kuhjuvad sisutud postitused :fight:.

Foorumi reeglid :facts: on väga selgelt paika pandud http://www.saabnet.ee/foorum/faq.php?page=forumrules ja nende arvestamine peaks olema iga foorumi kasutaja südameasi, sest kasutut müra on niigi kõikjal.

Kas oleks võimalik reeglid kuidagi veel rohkem "puust ja punaseks" teha?
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2335
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#17

N Mär 29, 2007 22:21

Algselt postitas: oicu
oma auto paranduse logi kirjutamise võimaluse võiks jah jätta. Hea lugeda, mis vahetati, kus vahetati ja palju see lõbu maksma läks.

endal ka mitu parandust seljataga, kavatsen lähiajal neid teadmisi teistele ka jagada.
Mul on hoolduste-remontide tarbeks exeli tabel. Ilmselt see on ka põhjus miks nii mõnigi radikaalne tegu on avaldamata jäänud.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#18

N Mär 29, 2007 22:26

Algselt postitas: Cyber
saabRate.ee ?? Ei, tänan...

Lisaks on tegu saabnetiga mitte saabiklubiga. Me võime siin kirjutada saabiklubi liikmetele vastava staatuse, teha neile omaette alafoorumi aga neil ei saa olema mingit õigust keelata või hinnata ülejäänud saabneti kasutajaid.


Ega see hindamine ju objektiivselt vaadates nii paha mõte polegi. Hindamine ei peaks loomulikult olema klubiliikmete privileeg, küll aga võiks olla nii, et hindamiseks peab endal hinne vähemalt mingi % maksimaalsest olema ja hindajaid peab olema natuke rohkem, kui 1. See annaks muuhulgas ka postitajale endale tagasiside, kui mõttekas tema postitus oli.... mina tunnistan näiteks ausalt, et olen küll palju OT postitusi teinud aga enda arvates siiski mitte päris mõttetuid ja seega ei oska selle teema peale nüüd seisukohta võtta, kas parem oleks üldse vait olla või jääb minu käitumine siin mõistlikuse piiresse;) Mölaööbikute TOP ei näita midagi... näiteks herr Trionicu postitustest ei oskaks küll ühtegi mõttetuks nimetada;)
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#19

N Mär 29, 2007 22:50

Vahest on olnud selliseid mõtteid, et tahaks ennast siit foorumist maha kanda, aga see läheb õnneks üle.Mul ju omakasupüüdlikud ajendid ka mängus.
Loodan, et olen üsna hästi sellest reeglist(90% ei julge muidugi lubada) suutnud kinni pidada, et kui ei tea esitatud küsimusest midagi või lihtsalt ei jõua kohale, mida räägitakse, et siis olen vait.Piibel ütleb ka ju, et kui loll on vait, siis tundub ta targana.
Sõklaid on tõesti hakanud siia postustesse rohkem tulema, aga leiab ka terad veel üles.Lihtsalt oht on selles, et need kes ei saa üldse mitte millestki aru ja panevad ainult pläma, võivad lõpuks nii tüütavaks muutuda, et veidi paremini asja aduvamad ei näe enam üldse mõtet oma juttu kirja panna.Mis mõte on üldse plämaklubis midagi rääkida, kui plämajad ei tee nii-kui-nii vahet, mis on tõsine jutt või mitte.Õigemini ta lihtsalt ei saagi sellest tõsisest jutust aru, kuna ta aju see osa ei tööta korrektselt.Hiinlasele ei ole ju mõtet eesti keeles rääkida.
See lugejate autode juures olev tubli,tere tulemast kuskile,jne ,jne on vahest veidi koomiline.Samas, kui see tuleb südamest ja arusaajalt, siis on see tore.
Kasutaja profiilist saab ju ajaloost vaadata, kas ta on punktikoguja või on tal midagi öelda ka.Tahaks ju sellist veidi piirata, aga samas, kus jookseb see piir, mida ei tohi ületada.Olen isegi näinud, et mingis teemas tekivad edasiarendused ja siis keegi peab ütlema mittevajalikul kohal, et see läks teemast välja.Kui jutus on mingi iva, siis las ta kaldub kõrvale.
See viimane osa selles postis oligi nüüd selline, kus mõni nn. teadlikum-adujam tahab öelda, et see on ju BLÄCKI proua või härra või poisikluti asja puudutav teema.Vot selline asi ongi masendav.Kui toimub mingi JUTT, siis las jookseb.Või siis räägime ainult Bläkist eest ja Bläkist tagant.Ja kõik on korrektne.
Armastagem ligimest ja ärgem astugem üle mingi piiri.Tühikargamine mingu moest!!!
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#20

N Mär 29, 2007 22:55

Tekkis mõte teemade kustutamise koha pealt. Et kusagil lehe servas võiks olla kiri: Suuna teema prügikasti! Ja siis igal mehel oleks seal linnukesega märkimise võimalus. Ning kui arvuti loeb teatud hulga selliseid "sooviavaldusi" kokku, näiteks 5 tk., siis teema kustub automaatselt. Foorum oleks kindlasti puhtam. Ja asjalikud teemad siis ikka loodetavasti säilivad edasi:) Oleks väga aus und karm system.
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#21

N Mär 29, 2007 23:02

OK, võiks olla siis 25 soovitajat, siis (ajutisse) prügikasti... kus adminn selle veel päästa suudaks, juhul kui soovitajad on olnud ebaadekvaatsed. Ette ei tea ju täpselt kuidas see tegelikkuses toimiks, võibolla... ah ei tea. Liiga keeruline.
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#22

N Mär 29, 2007 23:09

loen ja ei saa aru, kas tõesti hindamine on mingi normaalne asi? Kas sa roomlane mõtled seda hindamist tõsiselt???? kas tõesti on egoga nii suuri probleeme, et peab tulema seda siia välja elama...? Ma loodan, et Cyber ei lase sel juhtuda. Minu pärast võib minu nime tagant kõik tärnid maha kakkuda
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#23

N Mär 29, 2007 23:47

Chipy, nii pimedalt hindamise vastu olla pole mõtet. Kui arvad, et keegi hakkaks selle peale tärne korjama, siis asjal oleks ju ikka positiivne külg - ta ei teeks postitusi, mis tärnidele hävitavalt mõjuvad;) Minu tagasihoidliku arvamuse järgi on roomlase mõte õige ehk see aitaks reaalse mure korral terasid sõkaldest sõeluda....
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#24

R Mär 30, 2007 8:53

Need tärnid on jah postituste arvu põhjal. Kõige kiirem lahendus on sinna kõigile üks arv neid. Pisut koodis ringi sobrada, siis ilmselt leiab ka sellekoha üles, kus neid näidatakse ja ära korjata selle sealt.
Teine variant, on panna kõigile sama staatus, näiteks "Saabihuviline" ja kah rahu majas.

Foorumisofti kirjutajate üllas idee oligi ilmselt näidata, kui palju postitaja on panustanud foorumisse. Ilmselt läks neil meelest, kui palju tühja juttu on võimalik produtserida..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
oicu
Postitusi: 91
Liitunud: N Jaan 11, 2007 16:21
Asukoht:
Auto:

#25

R Mär 30, 2007 9:12

kas kõige parem ei oleks mitte vana versioon alles jätta?
ja see teemade kusutamise jutt oli ka natuke naljakas. siin ei ole ju nii palju teemasid, mida peaks kustutama. Praegused adminid saavad selle tööga suurepäraselt hakkama.


minul näiteks on ükskõik, kas minu minu küsimusele vastajal on staatus algaja või tegija. tärnide hulk on pointless.
Vasta