mehed!hüvasti!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#1

R Juun 22, 2007 23:14

Seoses pettumusega Saabis, kui automargis üldse, (ma ei ole leidnud mitte midagi positiivset kogu selle foorumi jälgimise ajal üldse) palun kustutada kasutaja morris selle foorumi nimekirjast. Saabifoorum, millega ma liitusin 16 nda kasutajana on pakkunud kuni viimase ajani pinget, kuid, olen suht pettunuad, selles foorumis levivasd viimase aja trendidest, kui algajad teevad postitusi kuni 80 tk päevas ja mustavad lugupeetuid inimesi (Suur Cyber Trionic Iisak NoFear Ivomets jne....)
Saabifoorum ei ole enam endine.... Ma arvan, et ma olen õnnelik , et pole veel siiamaani Saabi omand. (sry, yks ikka oli, 397AMJ)

SO..... fuck off , ja elagu tõsised Saabifännid(kellede hulka ma kahjuks ei kuulu)
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#2

R Juun 22, 2007 23:33

Sellepeale ütleks: meenutame head ja unustame halva ja ebaõnne, vigadest õpitakse ja/või kui kohale ei jõua küll mõni aitab:P
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#3

R Juun 22, 2007 23:48

Hüvasti !
Ja head teed..., morris.
(tõsiste Saabifännide nimel).
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#4

L Juun 23, 2007 3:29

Seda ei oleks küll oodanud :(. 16-nes kasutaja ka veel. Pikk aeg siin veedetud. Hüvasti ka minu poolt. Ära siis meid unusta.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#5

L Juun 23, 2007 11:15

R.I.P:drink:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
braun
Postitusi: 30
Liitunud: E Veebr 13, 2006 16:27
Asukoht: Tallinn
Auto: SAAB 9-5 Vector 2009

#6

L Juun 23, 2007 11:46

ot ... kuidas selle foorumi ajalooga on? Ise liikusin siin a.- l 1999 ringi ja rahvast oli palju (vahepeal ei käinud ja unustasin oma kasutajanime) kuidas saab 2004. a.- l olla 16. liituja?
aga see selleks

hüvasti! minejale
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#7

L Juun 23, 2007 12:00

Hüvasti Morris ja odavad akud;)
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#8

L Juun 23, 2007 12:09

Eks sellised mõtted on olnud endalgi ja Timutit`l ja ka mõnel teisel.Aga inertsist on ikka edasi saanud pandud. Ja see nn. tuumik on seltskond väga mõnusaid inimesi:head:
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#9

L Juun 23, 2007 12:50

Kui pettud Saabis, osta omale BMW ja jää foorumisse nagu mina ja Trionic tegime :P
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#10

L Juun 23, 2007 12:58

Asi ju ikka foorumis ka. Algajad ja uued kasutajad olla selle ära rikkunud. :red:
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#11

L Juun 23, 2007 14:11

Kuidas võtta. Ka Sina olid ju kunagi algaja ja uus kasutaja või mis?
kolhoos
Postitusi: 94
Liitunud: R Sept 29, 2006 14:58
Asukoht:
Auto:

#12

L Juun 23, 2007 15:35

Võiks teada anda millised uutest kasutajatest vastukarva on. Oleme koos kolhoositariga kah uued kasutajad, kui me siia oodatud pole, võiks viisakalt teada anda.
Konto kustutamine käib kiirelt.
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#13

L Juun 23, 2007 16:19

Iga asi algab algusest, iga inimene on kunagi olnud algaja igas asjas, mis ta oma elus on plaaninud ette võtta. Mulle meeldis kunagine TTÜ T-särk, mille seljale oli kirjutatud - "Inseneriks ei sünnita...". Tehke sellest kõik omad järeldused... Ma arvan, et selle teema algataja avaldab lihtsalt sallimatust kaaskodanike vastu ja muud ei midagi.

Vabandused kõigi ees kui oma avaldusega kedagi solvasin, kuid ka mina olen alles hiljuti saabiomnikuks saanud ja saabi fännide sekka astunud ja tunnen, et antud avaldus käib ka minu pihta, millest mul on väga kahju. :(
Sumps
Postitusi: 59
Liitunud: L Dets 31, 2005 13:51
Asukoht:
Auto:

#14

L Juun 23, 2007 16:47

Hüvasti Morris!

Morris mitte ei avalda oma sallimatust kaaskodanike vastu vaid pettumust nii foorumis kui ka automargis. Saab on hakanud kaotama oma võlusid ja kiiksusi, et meeldida rohkematele inimestele ja selle vastu ei saa, sest ainult niimoodi on võimalik kasumit teenida. Tänu sellele on ka tekkinud juurde palju uusi liikmeid foorumisse, kes mitte kõik ei taha/ei oska mahtuda saabi foorumi raamidesse. See kõik toimub võrdeliselt automargi arengule. Mida rohkem inimesi koos, seda rohkem lambaid ka sinna mahub... SAABi foorum on olnud mõnus ja inforikas lugemine, kuid tõesti, viimasel ajal on ka siia kahjuks palju n.ö läbu tekkinud. Mul pole kunagi olnud midagi selle vastu kui kuskil asjalikus teemas keegi väikese OT. tekitab (väikse tögamisega vms) kuid kahjuks on viimasel ajal tõesti tekkinud palju n.ö vanade liikmete solvamist, kes tegelikult austust vääriksid, ning kelle jutust on paljugi kõrvataha panna, samuti on ka liialt palju mõttetuid kommentaare jms. Morris liitus foorumiga siis, kui kasutajaskond oli väiksem ning seetõttu jutt asjalikum ja konkreetsem. Morrisele lihtsalt ei meeldinud see, kuhu see foorum on arenenud ning arenemas, tema jaoks on see ennast ammendanud ja kindlasti ei tahtnud ta solvata KÕIKI uusi liikmeid, vaid just neid lambaid, kes eksisteerivad ka paljudest teistes foorumites.


See on täpselt nagu istumine väikse seltskonnaga kuskil pubis - mõnus on olla, jutt jookseb ja kõik on sõbralikud. Aga kui sinna hakkab juurde tulema palju uuusi inimesi, siis tahes tahtmata sattub seltskonda ka tülinorijaid, niisama kraaksujaid, hädaldajaid ja muid debiilikuid. Loomulikult on ka normaalseid inimesi nende seas. Kui aga sind ükskord hakkavad need debiilikud segama, siis on sul valida: kas minna koju ära või ignoreerida neid ja suhelda ainult valitud inimestega, või siis üritada edasi istuda ja loota, et ebameeldivad inimesed lahkuvad ise. Morris otsustas seekord koju minna ja ukselt hõikas veel hüvastijätu sõnumi kah.

Ahjaa, Head Jaani kõigile ja mina istun siin pubi nurgas veel edasi ;)
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#15

L Juun 23, 2007 16:51

Algselt postitas: TGB
Asi ju ikka foorumis ka. Algajad ja uued kasutajad olla selle ära rikkunud. :red:

Arvan, et siin pole vist probleem nii uutes kasutajates (kelle hulka minagi vist kuulun), vaid pigem nooremas põlvkonnas, kelle foorumite, uudisgruppide, meililistide kasutamise kogemus pole ehk nii suur kui vanemal seltskonnal. Eks me kõik ole kuskil säranud offtopic postitustega, väära teemarea kasutamise ja muuga. Lihtsalt rohkem tolerantsust foorumi reeglite ja netiketiga alles tutvust tegevate algajatega. Küll aga tuleb hukka mõista süüdimatu ülbus, lahmimine ja lugupidamatus teiste suhtes.:gun:

Usun, et hoolimata pettumises Saabis kui automargis, ei jäta Morris akuhätta sattunud saabirahvast elektrita. ;)
Helix
Postitusi: 87
Liitunud: L Okt 28, 2006 19:42
Asukoht:
Auto:

#16

L Juun 23, 2007 20:37

Algajad ei meeldi? Tahad esteeti mängida, siis mine peegli ette ja räägi iseendaga :gun:
Teistele, nii algajatele kui veteranidele Head Jaani!
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#17

L Juun 23, 2007 22:48

Nonohh isand Morris? Mis nüüd lahti on? Ja veel Jaanipäeval? Ise oled veel selline mõistlik mees!

Ära põe! Elu on tegelikult nagu lill! See paar tõrvatilka ei tee mehele nüüd küll midagi, las nad tühjad lärmavad (näiteks mina), elu läheb edasi. Ja pole sel Saabil ka midagi viga. Pigem tead Sa Saabidest nüüdseks liiga palju! Ma võtsin ka teiseks autoks 9-5-e. Inisen mis inisen, aga näe, sõidan! Ja vahel lasen viletki
Jumindamiis
Postitusi: 36
Liitunud: N Mär 08, 2007 17:39
Asukoht:
Auto:

#18

L Juun 23, 2007 23:36

mind kui "algajat" põrutati just nende vanade poolt ülbelt paika, mis minu suurema huvi foorumi vastu kustutas, küll mitte saabi vastu...
Nüüd pigem loen, seda küll harvem, oma kogemusi ja elamusi ei kipu jagama.
vanad tegijad võivad küll mõne "probleemiga" juba mitmendat korda kokku puutuda, ja "eksimine" võib neid pahandada, aga pole mõtet ju kohe uutele peale hüpata, võttes mitteeekismist iseendast mõitetevalt eelduses, et mõni enne postitust, või sõnavõttu kogu foorumi ja kõik muu läbi on lugenud.
Kõik ei ole ka arvutipeded, mõni kaustabki seda vaid uudiste lugemiseks, või foorumis ennast huvitava teema lugemiseks.
Jagage seda vääörtiust siis omavahel.
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#19

L Juun 23, 2007 23:55

Algselt postitas: Sumps
Hüvasti Morris!

Morris mitte ei avalda oma sallimatust kaaskodanike vastu vaid pettumust nii foorumis kui ka automargis. Saab on hakanud kaotama oma võlusid ja kiiksusi, et meeldida rohkematele inimestele ja selle vastu ei saa, sest ainult niimoodi on võimalik kasumit teenida. Tänu sellele on ka tekkinud juurde palju uusi liikmeid foorumisse, kes mitte kõik ei taha/ei oska mahtuda saabi foorumi raamidesse. See kõik toimub võrdeliselt automargi arengule. Mida rohkem inimesi koos, seda rohkem lambaid ka sinna mahub... SAABi foorum on olnud mõnus ja inforikas lugemine, kuid tõesti, viimasel ajal on ka siia kahjuks palju n.ö läbu tekkinud. Mul pole kunagi olnud midagi selle vastu kui kuskil asjalikus teemas keegi väikese OT. tekitab (väikse tögamisega vms) kuid kahjuks on viimasel ajal tõesti tekkinud palju n.ö vanade liikmete solvamist, kes tegelikult austust vääriksid, ning kelle jutust on paljugi kõrvataha panna, samuti on ka liialt palju mõttetuid kommentaare jms. Morris liitus foorumiga siis, kui kasutajaskond oli väiksem ning seetõttu jutt asjalikum ja konkreetsem. Morrisele lihtsalt ei meeldinud see, kuhu see foorum on arenenud ning arenemas, tema jaoks on see ennast ammendanud ja kindlasti ei tahtnud ta solvata KÕIKI uusi liikmeid, vaid just neid lambaid, kes eksisteerivad ka paljudest teistes foorumites.


See on täpselt nagu istumine väikse seltskonnaga kuskil pubis - mõnus on olla, jutt jookseb ja kõik on sõbralikud. Aga kui sinna hakkab juurde tulema palju uuusi inimesi, siis tahes tahtmata sattub seltskonda ka tülinorijaid, niisama kraaksujaid, hädaldajaid ja muid debiilikuid. Loomulikult on ka normaalseid inimesi nende seas. Kui aga sind ükskord hakkavad need debiilikud segama, siis on sul valida: kas minna koju ära või ignoreerida neid ja suhelda ainult valitud inimestega, või siis üritada edasi istuda ja loota, et ebameeldivad inimesed lahkuvad ise. Morris otsustas seekord koju minna ja ukselt hõikas veel hüvastijätu sõnumi kah.

Ahjaa, Head Jaani kõigile ja mina istun siin pubi nurgas veel edasi ;)


just!
paremini, kui Sumps seda ütles, öelda enam ei saagi!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#20

P Juun 24, 2007 0:09

Algselt postitas: Helix
Algajad ei meeldi? Tahad esteeti mängida, siis mine peegli ette ja räägi iseendaga :gun:
Teistele, nii algajatele kui veteranidele Head Jaani!


on ka seda tehtud (peegli ees räägitud)
lollid ei meeldi, mitte algajad!
aga miks Sa ennast puudutatuna tunned?:gun:
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#21

P Juun 24, 2007 2:30

Algselt postitas: morris
...
SO..... fuck off , ja elagu tõsised Saabifännid(kellede hulka ma kahjuks ei kuulu) ...


jah, ligilähedaselt üsnagi nõus - siin on hakanud prevaleerima mingid imelikud saabimehed, kes ei suuda iseseisvalt küünaltki vahetada, ja foorumis arutletakse teemadel a`la "kas seda värvi kleepekas ikka sóbib?" või siis et " kui kiiresti sinu saabil hommikul el.antenn tõuseb" või siis et "postitame ilusaid loodusepilte" ... - noh ikka tõesti üsna imelik - muude saabifoorumitega võrreldes ausalt öeldes on kohati häbigi lugeda. teiselt poolt kisub asi ka mingi tsiviliseeritud rullnokluse suunas - saabrace.net.ee. Sestap ei hakkaks ka mina pretensioone esitama enda siinse konto külmutamise / kustutamise osas.


aga noh head võidupüha ja jaani sellegipoolest

PP
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#22

P Juun 24, 2007 3:47

Eks see ole paratamatu, et kui kasutajate hulk kasvab, pole kõik enam omavahel ei reaalselt ega virtuaalselt tuttavad ja "pubis õllerüüpamine" muutub vaikselt avalikuks ürituseks. Ka siin on vahel läbuteemasid ja lahmimist(ja mis seal salata, pole minagi suutnud alati neid teemasid lugedes näppe klaviatuurist eemal hoida), aga minu subkektiivse arvamuse järgi peab siinne seltskond ennast mõningate mööndustega siiski suhteliselt normaalselt ülal, vastasel juhul loeksin seda foorumit vaid siis, kui otsingu peale mõni viide siia leitakse.
Ei teagi, kas peaksin ennast uue(ma) kasutajana puudutatuna tundma... kui peaksin, eks juhtige siis avalikult või privaatselt konkreetsetele eksimustele tähelepanu ja üritan ennast parandada. Sama võiks teha ka kõikide teiste uute või mitte-nii-uute kasutajate puhul(loomulikult vähemalt esimene kord sõbralikus vormis). Kui poleks olnud ühte teist teemat, mis mõtlema paneb, siis oleksin tõenäoliselt Morris'ele lihtsalt tuult tiibadesse soovnud, aga nüüd tekkis küll küsimus "mis toimub?". Tegijaid minema peletada ei taha tõenäoliselt keegi ja liiga karmid reeglid suretaks foorumi samuti välja, seega ei oskagi muud öelda, kui püüdke olla pisut mõistvamad ja kui viga näete laita, juhtige selle sõbralikult tähelepanu.... ja kui see ei aita, siis adminid/moded lahendavad asja ehk vähemsõbralike vahenditega.
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#23

P Juun 24, 2007 8:04

Kas ma olen saanud valesti aru, või mulle tundub, et saabnet.ee ei ole enam uute ja roheliste kasutajatega päri? Ons siis sedasi, et mark meil eestis, kui SAAB kuulub vaid klubi ja foorumi asutajate kitsasse huviringi pluss niiöelda "vanad tuttavad".. ise leian küll, et kuigi kokkutulekuile pole saanud tulla, ei oleks vanemate tegijate kohalt nagu eriti ilus põtkida eemale uusi, algajaid, liisingus autoomajaid (kõigil ei ole raha kohe väljakäimiseks et SAABiga sõita, aga üritatakse!!!) Milleks teha erandeid? Miks eraldada terasid sõkaldest? See kui inimesed postitavad loba alla nalju või muud sarnast , ei tähenda et nende ajupotentsiaal oleks null või nad ise oleks tattnokad nagu üks kodanik siin roosa rahuga väitis...... nimesid nimetamata... Kui keegi jagab peenelektroonikat vms, ei peaks tõmbama vett peale ühelegi küsimusele vaid viisakalt vastama (olen kohanud teatud kasutajate poolt eriti teravat kriitikat, kui inimene haakub teemasse, ja tal soovitatakse minna otsida arhiivist üles analoogseid postitusi... aga ÄKKI seal ei peitu vastust TEMA küsimusele??)
Noored inimesed avastavad automarki enda jaoks, ja loomulikult töötatakse ka enne esmapostituse tegemist foorumit läbi....
Võibolla äkki rohkem tolerantsust, sallivust, lugupidamist ?
Te ei arva midagi jah?
Minu autol ei ole kahe omamisaasta jooksul ilmnenud mitte ühtegi probleemi peale katkise summuti... Kas ma peaksin oma postituste arvu pärast tembeldama ennast mölapidamatuse käes vaevlevaks rullnokaks? Vaevalt! Inimesed suhtlevad, enamasti viisakalt.... Käitugem ise ka nii, et ei peaks tundma ennast tatika või rohelisena... Saabiomanike seas on noori inimesi, kellele automark südamelähedane on, olgem ka nende suhtes leplikumad!
:wise:
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#24

P Juun 24, 2007 9:34

ma võtsin enda postil natuke jaaniöiseid tuure maha :) . aga saabnet on minu arvates ikkagi muutunud ja minusugusel roosteroobertil ei ole siin tegelikult enam suurt midagi lugeda - teemaarendused on minu jaoks kas liiga turboraketiteadus või vastuoksa mingi klepsutuuning või muu gadgetry.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#25

P Juun 24, 2007 10:07

Palju üldistavat ja negatiivset. Kahju lugeda kohe...
Mina ei saa aru, millest jutt - ei ole näinud esimeses postituses nimetatud foorumlaste mustamist. Plõksimine ja tühi klähvimine jääb alati foorumi üheks osaks, sest kõik ei ole piisavalt professionaalsed, diplomaatilised või solidaarsed. Ülbus ja lahmimine on muidugi lubamatu.

Olen saanud siin foorumis oma 9-3 kohta esitatud küsimustele väga asjakohaseid vastuseid. Samuti on foorumis palju muud harivat lugeda, mul oleks kahju, kui foorumlastel jääksid esitamata head küsimused ja spetsidel vastamata väärt vastused - seda on hea/hariv lugeda.

morris tegi otsuse, et ta ei soovi siin enam suhelda - see on tema valik. Head teed minna...

Need, kes (siinses teemas) teisi foorumlasi maha teevad: küll uuema SAABimudeli, liisingu, sobimatu küsimuse või oskmatuse eest süüteküünalt vahetada, jätavad oma postitusega sallimatu ja tõusikliku mulje.
Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde! Mina ei oska mootoris midagi vahetada ja ma ei hakkagi ilmselt vahetama, sest seda teevad inimesed, kes on sellele spetsialiseerunud. Inimesed, keda ma selleks rohkem usaldan, kui ennast.

Kallid kaasfoorumlased, lõpetage tühi mahategemine. On loomulik, et kellelgi võib tekkida foorumi suhtes muid ideid või mõtteid - palun pange need ideed, kuidas oleks foorum sinu jaoks parem, eraldi teemana ettepanekute alla. Ei ole mõtet niisama maha teha. Ei meeldi, palun väga, paku välja, kuidas meeldib.
Minu arust on teemad paigas - iga asi eraldi. Kui pildid ei meeldi, palun väga, ära ava seda kausta! Loba ei meeldi, ära tule kaasa lobisema. Nende kaustade mõte ongi muud spetsiifilised teemad OT-st puhtana hoida.

Lugupidamisega,
Rästas,
38 aastane naine (teema pealkiri oli küll ainult meestele)
2 kuud tagasi Rootsist toonud SAAB 9-3ga VÄGA RAHUL!
19 aastat autosid omanud ja sõitnud.
Vasta