Miks ei suuda meie raadiod korralikku hommikuprogrammi toota?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#26

T Juul 10, 2007 19:22

Mnjah,
kui Tallinnas olen, siis Mania või Vikerraadio(just hommikusaated on Vikeris head), õhtuti ja maanteedel Viker (kui sealt ainult juttu ei tule), Mania kui levib, ja Elmar, kui on sihukene tuju.Lisaks R2 sageduse leian kui Rahva oma Kaitse ning kunagised reedehommikud kui Vlassov & Smeljanski & Seeman neid tegid olid ka vägagi lõbusad.
Ja Erik Lilo spordikommentaarid on Vikeris teinekord samahead kui Kivirähk & Juur eurovisiooni kommenteerimas.

Ning pole see eesti raadiote hommikuprogrammid ühte nii hullud, soomes ja hel levivad raadiojaamad ajavad hommikuti samasugust ila suust välja
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#27

T Juul 10, 2007 21:51

Mina jällegi kuulan just sky plusi hommikuprogrammi, proovisin korra star fm-i, kuna sealt tuleb tihemini mulle meeldivaid lugusid, aga üle 10 min ma seda hommikuprogrammi kuulata ei suutnud.
Muusikast ei jaga ma niikuinii midagi, kuulan 80,- 90 ndaid ma arvan. Ma ei vaja ka muusikat, et ärgata, kuid tõesti see mula hommikul teeb vahest päeva alguse paremaks. Läheb ka sky plus üle piiride vahest, kuid ikkagi kõige söödavam.

Saunas kuulan vaieldamatult Elmarit või Star FM kui sealt ainult muusika tuleb.

PS. Sky Plusi liiklusteated ei toeta minu meelest Jõmmlust, kuna ka politsei kuuleb neid teateid ja oskavad minema liikuda, toetan neid teated, kuna on "tore" teada avariidest ja ummikutest ja liikuda teisi teid pidi. Olen vähemalt endale tõestanud, et neist on kasu.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
wheels
Postitusi: 21
Liitunud: R Mai 06, 2005 19:58
Asukoht:
Auto:

#28

T Juul 10, 2007 22:02

Algselt postitas: Eleri
PS. Sky Plusi liiklusteated ei toeta minu meelest Jõmmlust, kuna ka politsei kuuleb neid teateid ja oskavad minema liikuda, toetan neid teated, kuna on "tore" teada avariidest ja ummikutest ja liikuda teisi teid pidi. Olen vähemalt endale tõestanud, et neist on kasu.


Avariide ja ummikute osas ei vaidle vastu. Samas, miks krtvtx on inimestel vaja teada, kus politsei parajasti kiirust mõõdab või alkoreide teeb? See ei tee politsei tööd ju kuidagi lihtsamaks, sõitjate oma samuti mitte. Kas mujal Euroopas on säärase info levitamine raadiokanalites lubatud?
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#29

T Juul 10, 2007 22:08

Ma olen vist ainuke, kes Uunot kuulab hommikuti :)
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#30

T Juul 10, 2007 22:27

Mu raadiol piisaks kahest jaamamälust. Need on hõivanud Kuku ja Klassikaraadio. Mõlemat kuulan paar korda kuus. Kuku on hea (või suisa väga hea). Aga nii vara hommikul mu aju ei ole veel võimeline ajutööks. Autopiloot on diagnoos. Klassika on veel parem aga usuminutid ei ole mu tööleminekuga hästi ajastatud. Jällegi aju magab alles...

Ja polegi rohkem probleemi. Elan omas maailmas, pööramata muule tähelepanu (aga annan aru, et autopiloodi teema on veel ohtlikum kui moblaga rooli taga rääkimine)

Kuulan seda, mis cd boksis leidub.
Ja väga hea meelega kuulan seal olevat väga valitud kraami!!!
Üks põhjus miks nõustusin tööl käima 50min kaugusel, oligi see ise olemise aeg!

St. mul on sügavalt kama mis raadiotest tuleb. Kuulan seda mida ise tahan ja olen ise valinud, absoluutselt ei huvita mida mulle üritatakse pähe määrida. Raadio on minu jaoks pigem uudiste manustamiseks aga neidki manustan päeva jooksul põhiliselt interneti kaudu. Pikemaid kommentaare eelistan samuti pigem lugeda, kui kuulata.

Mis tüüpi jaama ma raadiost siiski kuulaksin? Ehk LastFM analoogi, juhul kui eksisteeriks SKIP nupp.
Jürgen

#31

T Juul 10, 2007 23:20

Peab nõustuma qdwin'iga, mina kuulan kah ainult cd-boxis olevaid plaate, raadiot ei kuula, sest antenni pole ja ei tunne puudust hetkel.:o
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#32

K Juul 11, 2007 8:10

Algselt postitas: epsum
Lisaks R2 sageduse leian kui Rahva oma Kaitse ning kunagised reedehommikud kui Vlassov & Smeljanski & Seeman neid tegid olid ka vägagi lõbusad.

Tegelikult polnud kolmas mees mitte Smeljanski vaid Jaan Rekkor. Need olid mõnusad huumorisaated tõesti.

Kui mina vahel harva autoga tööle sõidan, siis kuulan R3. Kuigi jah, Timmer ei istu eriti. Nõustun nendega kes arvavad, et Milling-Reitelmann olid parem tiim. Õhtul koju sõites kuulan Maniat.

vahel kuulan ka boxis leiduvat kraami. Lühikestel otstel ei viitsi plaadimuusikasse süveneda.
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#33

K Juul 11, 2007 8:22

Algselt postitas: qdwin
... Autopiloot on diagnoos...

...Ja polegi rohkem probleemi. Elan omas maailmas, pööramata muule tähelepanu (aga annan aru, et autopiloodi teema on veel ohtlikum kui moblaga rooli taga rääkimine)...


See on ohtlik teema jah - ka mina olen niimoodi hommikul ca 30km tööle sõitnud - täielik autopiloot, mida soodustab Saabi mugav iste, kliimaseadmest puhutav õige temperatuuriga õhk, mahe muusika mängimas jne. Ma olin õhtuni autopiloodi rezhiimis, koju tagasi sõitsin kah samamoodi.
Järgmine hommik sõitsin tööle kaherattalisega - ei mingit autopilooti - ebamugav iste, müra, vibratsioon, mida kõike veel. Tööle jõudes põlv veel tükk aega värises ;)

Ma olen hommikuti kuulanud Raadio3-e ja Vikerraadiot ja nagu juba eespool mainiti Raadio3 on oma hommikuprogrammiga natuke maha käinud sellest ajast kui seda veavad Reitelmann ja Timmer (hetk tagasi just keerasin raadio üldse kinni - närvidele hakkas käima)
Viker on natsa parem ja veel parem on kuulata mingit head plaati või üldse mitte raadiot kuulata.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#34

K Juul 11, 2007 8:47

Ma täna proovisin kah tööle sõita (35km) ilma muusikata, nagu iisak on teinud. SUPER! Vihma ladistas, klaasipühkijad tegid oma tööd ja vesi lendas rataste alt. Mõnus! Kahju ainult, et akent lahti ei saanud teha, sadas ju! Kui ilm on ilus, siis alati lülitan kondi välja, avan akna ja tunnen, kuidas hommikune värskus, raba ja heina lõhn autosse vohab. Ja kui nüüd saaks veel ilma raadiota ja muusikata seda proovida, oleks äkki veelgi parem.:drive:

Ise kuulasin ka koguaeg R-3-e, aga peale Timmeri tulekut on see jah saastaks läinud. Kahjuks levib Energy Viljandis suht kehvalt, kuig muidu kuulan ka seda aga ega sealgi muusika ju kordub. Tegelt kordub igal pool.
Millal siis autodes saab kuulata internetiraadioid???:angry:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#35

K Juul 11, 2007 8:57

Algselt postitas: NO FEAR
Millal siis autodes saab kuulata internetiraadioid???:angry:
Liitu Kõu-ga..;) Iff siin katsetas, toimib küll sõidu pealt..:D
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
wyxx
Postitusi: 230
Liitunud: R Sept 08, 2006 15:58
Asukoht:
Auto:

#36

K Juul 11, 2007 12:13

Algselt postitas: suur
Algselt postitas: Kuska
Kui juba jutuks tuli, siis mina kuulan igal võimalikul juhul ja puhul Raadio Maniat ;) Tallinnast üle 70 km eriti ei levi, aga SAABu antenn kiskus ka 100 km kauguselt Mania välja, nii et kõva :headbang:

Eriti kõvad on Andres Raidiga hommikud ;)

Kuigi pean Mania muusikavalikust lugu, siis hommikuti seda raadiojaama kuulama ei kutsu. Ei suuda taluda Margus Pildi pessimistlikku möla. See mees on väga väikse silmaringiga ja ajab kohutavat ila suust välja. Asjalikku juttu satub väga harva sekka. Õnneks suudab A. Raid teda hommikuti pisutki ohjata ja selgitada asjade teist vaatenurka.


Absoluutselt pure 100% nõus. Raadio Mania muusikavalik on mulle kui loodud. HR. Pilt oli aastake-paar tagasi veel küllalt leidliku sõnakasutusega, nüüd aga on see puhas pulli.....
Kõik on halvasti- valitsus on s..., riik on pask, inimesed selle sees istudes kah mitte paremad jne. Raid on aga tõsine professionaal, silmaring avardub ning ulatub silmapiiri taha jne.

Kuulake aga näituseks lõunast programmi- sääl tuleb küll hääd juttu- kahjuks ei tea selle kuldsuu nime aga edu talle suurt ning kaunist
Kuska
Postitusi: 33
Liitunud: T Juun 05, 2007 16:12
Asukoht:
Auto:

#37

K Juul 11, 2007 12:28

Kuulake aga näituseks lõunast programmi- sääl tuleb küll hääd juttu- kahjuks ei tea selle kuldsuu nime aga edu talle suurt ning kaunist


Andres Ots, kui ma ei eksi ;)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#38

K Juul 11, 2007 12:47

Algselt postitas: Kuska
Kuulake aga näituseks lõunast programmi- sääl tuleb küll hääd juttu- kahjuks ei tea selle kuldsuu nime aga edu talle suurt ning kaunist


Andres Ots, kui ma ei eksi ;)

Andres Oja siiski. Kolumbus Kris'i trummar muteada. Ots on üks teine mees.
http://mania.ee/index.php?q=meeskond
Kuska
Postitusi: 33
Liitunud: T Juun 05, 2007 16:12
Asukoht:
Auto:

#39

K Juul 11, 2007 13:00

Näed, ka inimesed eksivad :D

My mistake then :D Ei vaevunud vaatama..
smr
Postitusi: 124
Liitunud: P Jaan 29, 2006 16:14
Asukoht:
Auto:

#40

K Juul 11, 2007 15:40

Hommikuti oli päris hea Raadio 3 kuniks see naisjõmm sinna tuli.
Päeval mängib endal kontoris Vikerraadio või Raadio Tallinn ( 103,5 mhz pealinna piirkonnas - päeval ainult muusika + täistunnil ER uudised)
sharp
Postitusi: 17
Liitunud: K Juun 06, 2007 13:27
Asukoht:
Auto:

#41

K Juul 11, 2007 19:12

Algselt postitas: wheels
Algselt postitas: Eleri
PS. Sky Plusi liiklusteated ei toeta minu meelest Jõmmlust, kuna ka politsei kuuleb neid teateid ja oskavad minema liikuda, toetan neid teated, kuna on "tore" teada avariidest ja ummikutest ja liikuda teisi teid pidi. Olen vähemalt endale tõestanud, et neist on kasu.


Avariide ja ummikute osas ei vaidle vastu. Samas, miks krtvtx on inimestel vaja teada, kus politsei parajasti kiirust mõõdab või alkoreide teeb? See ei tee politsei tööd ju kuidagi lihtsamaks, sõitjate oma samuti mitte. Kas mujal Euroopas on säärase info levitamine raadiokanalites lubatud?


Kas mujal Euroopas politsei mõõdab kusagil nurga taga kiirust? Vastupidi - pannakse märgid ka veel välja, et kõik teaksid korralikult liigelda...
Ärge minust valesti aru saage - ma ei ole absoluutselt jõmm, aga niikaua kui meil võideldakse tagajärgedega põhjuste asemel, ei ole minu arust raadiost politsei asukoha teatamine samuti eriline pahategu.

Raadiost veel - ise kuulan valdavalt siiski R3, ka pärast Timmeri tulekut. Mingis mõttes muutus hommik meelelahutuslikumaks - Reitelmann ja Milling olid vahest liigagi militaarsed oma arutlustes...
jack
Postitusi: 264
Liitunud: P Aug 28, 2005 9:34
Asukoht:
Auto:

#42

N Juul 12, 2007 11:38

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: NO FEAR
Millal siis autodes saab kuulata internetiraadioid???:angry:
Liitu Kõu-ga..;) Iff siin katsetas, toimib küll sõidu pealt..:D


puudub kahjuks Kõu kogemus, kuidas see üle Eesti levib?

Energy FM kostub Saabi antenniga küll peaaegu poolde Eestisse aga lõunapool levi null.
Ei. Ma ei kihuta. Ma lihtsalt lendan madalalt.
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#43

N Juul 12, 2007 11:41

OT: "KÕU" on Eest Energia uus toode. Wifi kogu vabariigi ulatuses. Kasutab vanu NMT450 maste minutaeada. Läpaka taha selline spets modem ja sheffad edasi! Raadiod ju kõik netis olemas.
www.kou.ee
Sent from my Monte Carlo using B236
jack
Postitusi: 264
Liitunud: P Aug 28, 2005 9:34
Asukoht:
Auto:

#44

N Juul 12, 2007 12:15

Thjah, milleks vaja kuulata raadiost "mula" kui saab mõõduka tasu eest kuulata sellist muusikat, millist ise tahad!
Uurisin veidi seda Kõu värki, reklaamitud LEVI tundub ahvatlev.
Kahjuks kuulan raadiot tavaliselt hommikuti vaid siis, kui olen teel naabervabariikidesse, seega kui asendaksin raadio netipurgiga, saaksin ikkagi vaid Eesti ulatuses lemmikraadiojaamu nautida. Lätti jõudes jälle vaid kas purgimuusika või lätlaste "mula".
Kuigi kui rääkida Lätist või Soomest, siis on sealsete saatejuhtide hääle kõla ja rääkimisstiil tihti veidi 60ndaid meenutav, mis teeb saate kuulamise kuidagi meeldivamaks, kui kuulata diskorilaadset kiiret seosetut juttu.

Kontoriinimestele link paljude heade netiraadiojaamade seast di.fm
Ei. Ma ei kihuta. Ma lihtsalt lendan madalalt.