Võõraste autode peal poseerimisest

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#1

T Aug 14, 2007 1:22

Avaldan kaastunnet. Sellega seoses meenub üks "tõsielu"seriaal: Lihtne Elu. Neiud tegid autopesu, tegevus toimus tanklas ja lihtsalt täiesti mõtlematult roniti auto kapotile. Õnneks oli tegu pehmelt öeldes tankiga, miskit vana Volvo oli, aga asi on põhimõttes. No nii arulage ei saa ju olla.
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#2

T Aug 14, 2007 1:32

Ma olen avastanud oma auto pealt kunagi tossujäljed, mis algasid kapotilt, panid üle klaasi, katuse, tagaklaasi ja pagasniku luugi pealt jälle maha. Katus oli pärast seda mõnusalt mõlkis :gun:. Ega muud ei jäänudki üle, kui selili tagaistmele heita ja jalaga mõlgid katusest välja taguda. Päris sirgeks enam ei jäänudki :(.
Tegu oli siis sigulliga, nii et liiga viletsat autot kah ei tasu hankida, tulevad teistsugused "pullimehed" autot talluma.
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
pva
Postitusi: 229
Liitunud: N Nov 03, 2005 14:21
Asukoht:
Auto:

#3

T Aug 14, 2007 9:38

Mjah, peale mustat BMW-t vaiksete poksikindadega peegli peal muu lahendus ei tulegi pahe... :( Ja see kaa pole juba piisavalt effektiivne - jobud vaga nahhaalseks lainud.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

T Aug 14, 2007 10:01

[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#5

T Aug 14, 2007 10:36

Algselt postitas: pva
Mjah, peale mustat BMW-t vaiksete poksikindadega peegli peal muu lahendus ei tulegi pahe... :( Ja see kaa pole juba piisavalt effektiivne - jobud vaga nahhaalseks lainud.


Need kindad seal peegliküljes peaks midagi mõjutama või :o
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#6

T Aug 14, 2007 11:16

aitab signa,mis hoiatab juba 10cm kaugusele tulnud inimest alarmi või mõne lausega.
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#7

T Aug 14, 2007 11:26

Algselt postitas: janek555
aitab signa,mis hoiatab juba 10cm kaugusele tulnud inimest alarmi või mõne lausega.


Tead, ma ei tahaks pahasti öelda, aga selline signa mis parklas autost mööda jalutavat inimest ehmatab, on kergelt öeldes idiootsus. Paratamatult kui ma pargin sinu auto kõrvale, siis oma autost väljudes ning sinna sisenedes teeks sinu auto häält ja see hääl ehmataks mind. Ma tõesti ei mõista, milleks sellist signat vaja oleks? Ma ju ei puutu tegelikult sinu autot...

Samas selline asi tõmbab lihtsalt tähelepanu autole ja puht pahameelest tekib vahest selliste autode puhul kivi klaasi tunne...

Tegelikult ma ei ole õel ;)
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#8

T Aug 14, 2007 11:44

Kas miskine eurodirektiiv igasugused karjuvad signad üldse mitte põlu alla ei seadnud ?

Mul autodel seni kõige karmimad jalajäljed kapotil, klaasil ja katusel kuulunud kassidele.. :poke:
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#9

T Aug 14, 2007 19:02

Tean krss mida sa tunned!! Seoses vanatehnika üritustega olen mina väga ettevaatlikuks muutunud ja eriti viimasel ajal! Tulevad ja lösutvad ja kurat,siis aja neid minema ja vot nad ei saa aru et tuleb silmadega vaadata,aga ei ilastavad ja hõõruvad ja sebi siis nende kriipudega! Mul ei ole midagi selle vastu,et inimesed imetlevad ja uurivad,kuna selline tehnika ei ole täna enam igapäevane,aga selliseid juhtumeid kus masin kannatada on saanud on minul mitmeid! Kunagi olin kontserdil ja kui ma sealt auto juurde saabusin,istusid ja võtsid napsu auto esikapotel kaks piigat.....oi kurjam!!Ja siis joogised vanamehed,kellel selline masin oli elus olnud ja kellel pulmamasinaks jne. Vahest on sellistest ka kasu,üks taat tuli ja heietas oma minevikku,ma juba tüdinesin kuulamast ja hakkasin kurjaks saama,kui taat pahvatas,et tal pööningul hulga juppe ja oi siis seda rõõmu! Kohe panime ajama ja pööningult sain tõesti hulga väärtuslikku kama ja kõik nii sama,kuna taadil oli hea meel,et selliseid masinaid korras hoitakse!!Viisin talle ikka pudeli kah,et kuidas nii sama!!
Ja kui ma ikka nüüd vahest linnatiiru tegema lähen,siis ainult sõidan ja ei mingeid sitamarketeid!!
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#10

T Aug 14, 2007 20:47

võta paintball varustus kaasa:gun:
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#11

T Aug 14, 2007 21:50

Algselt postitas: snowguy
võta paintball varustus kaasa:gun:


Ja palju õnne sulle siis kui keegi sellepeale päris relva välja tõmbab. Pealegi pärast maksad tükkaega tagajärgede eest kui kogemata paintballi markeriga näopiirkonda lased. :fight:
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#12

T Aug 14, 2007 21:56

Kui kaabakad mu autot koukimas käisid, soovitas isa: voolu alla!
ptrt
Postitusi: 254
Liitunud: K Juun 09, 2004 17:54
Asukoht:
Auto:

#13

T Aug 14, 2007 22:10

Kuulge, olge nüüd mõistlikud, ärge keerake sisukat teemat emotsioonide võistluseks, et kes suudab absurdsema karistusvahendiga välja tulla.

Relvaga sarnaneva eseme kasutamise kohta juba mainiti, eks ma siis elektri kohta ütlen ise - pätid pättideks, neid võivad nende omaksed leinata, aga selliste seadmete ehitamise ja kasutamise ajalugu on näidanud paraku seda, et enamasti langevad selliste seadmete ohvriks kas omanikud ise (unustamine või mingi konstruktori poolt ettenägematu olukord või häire), nende tuttavad (kes teinekord eeldavad suuremaid õigusi) või siis täiesti juhuslikud inimsed (nt mängivad lapsed). Nüüd kujutlege ennast olukorda et olete naabri lapse ära grillinud oma asjandusega, ja siis mõelge korra uuesti asjade tähtsusjärjekord läbi.

Mõelge palun, mida te räägite ja kirjutate, see et keegi seda tõsiselt võtma ei pea on niigi selge, aga täiesti absurdiks pole mõtet asja ka keerata.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#14

T Aug 14, 2007 22:15

Karmid sõnad Krss. Kuid pean sinuga ühel nõul olema. Ka mina olen leidnuid noid jälgi kohtadelt, kus tavainimene sõiduauto peal ei KÄI. :wall:
Iga ratas veab and then some!
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#15

T Aug 14, 2007 23:50

Algselt postitas: ptrt
Kuulge, olge nüüd mõistlikud, ärge keerake sisukat teemat emotsioonide võistluseks, et kes suudab absurdsema karistusvahendiga välja tulla.

Relvaga sarnaneva eseme kasutamise kohta juba mainiti, eks ma siis elektri kohta ütlen ise - pätid pättideks, neid võivad nende omaksed leinata, aga selliste seadmete ehitamise ja kasutamise ajalugu on näidanud paraku seda, et enamasti langevad selliste seadmete ohvriks kas omanikud ise (unustamine või mingi konstruktori poolt ettenägematu olukord või häire), nende tuttavad (kes teinekord eeldavad suuremaid õigusi) või siis täiesti juhuslikud inimsed (nt mängivad lapsed). Nüüd kujutlege ennast olukorda et olete naabri lapse ära grillinud oma asjandusega, ja siis mõelge korra uuesti asjade tähtsusjärjekord läbi.
Mõelge palun, mida te räägite ja kirjutate, see et keegi seda tõsiselt võtma ei pea on niigi selge, aga täiesti absurdiks pole mõtet asja ka keerata.

Ok, reaalsuses on asi nii, et selle vastu (et su vara rumalalt lõhutakse) ei aita mitte miski.
pva
Postitusi: 229
Liitunud: N Nov 03, 2005 14:21
Asukoht:
Auto:

#16

K Aug 15, 2007 8:46

Kus juures mendid kasutavad viimasel ajal tavalise piu-piu asemel sellised imelikud signaalid. See mqjub ikkagi mind :)
nataly87
Postitusi: 2
Liitunud: K Aug 15, 2007 12:20
Asukoht:
Auto:

#17

K Aug 15, 2007 14:51

Kurb kuulda, et niimoodi ilusatele autodele tehakse. Kuid ka tavaline auto võib maja ees parkides imelikku kohta mõlgi saada. Nimelt tekkis minu autole kõrval istuja poole kapoti ette nurka mõlk. Istumisest sellist ei jää ja seal on ka piisavalt tugev plekk selle jaoks. Täpselt selline mulje, et keegi on lihtsalt rusikaga löönud. Andke inimestele mõistust väheke :gun:
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#18

K Aug 15, 2007 20:47

liiga lähedale tuleku hoiatus,alarmi puhul,ei pea olema kohe sireen!aparaati on võimalik õpetada algul viisakalt eest keeles hoiatama jne.
Jürgen

#19

K Aug 15, 2007 21:16

Kui ma mingi 9-10 aastane olin, omas naabrimees opel asconat millel oli ka rääkiv signa, käisin pidevalt seda surkimas just selle mula pärast. Arvan, et see rääkiv alarm pole ka sugugi hea lahendus. :P
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#20

K Aug 15, 2007 22:50

rääkiv alarm tõmbab tähelepanu? jutt käibki ju autodest,mis niigi tõmbavad tähelepanu ja keda see segab kui autot vaadatakse ja õrritatakse suhtlema,peaasi et peale ei ronita.
Vasta