Kus kohas saabi inimene lõunastab?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
ssilverr
Postitusi: 131
Liitunud: K Juun 27, 2007 22:35
Asukoht:
Auto:

#1

R Aug 31, 2007 18:22

Kui loba siis loba,
Ja arutelu, et kus on hea lõunastada, kuna ise küll tlnas töötav inimene siis viimasel ajal on sellised kohad nagu pärnu kohvik (seal politseimaja juures pärnu mnt), järvel selveris saab ka söömas käidud, vahepeal ka tommis käidud (lõunakeskuses), samas need kohad hakkavad ka ammendavad ennast, nii et peaks mõnda uut kohta veel külastama aga pole kursis lõunastamisega teistes kohtades. Palve siis selline foorumlastele, et paneks kirja head ja halvad kogemused seoses lõunastamisega.

Aitähhh

ssilverr
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#2

R Aug 31, 2007 18:59

Mul sellised eelistused:
Pärnu kohvik kui viitsin kontorist jalutada, kuigi seal on reeglina järts ja toit on keskmine
Space pub (Amservi juures) - head toidud, kiire teenindus (tuleb muidugi kellaaega valida)
Järve selver - pannkoogikoht (söön seal küll kebabi reeglina), vahest ka teise korruse söögikoht (nime ei mäleta) ja kui tuju on, siis teisel korrusel see kallim koht (neil on väga hea ahjus küpsetatud pasta)
Soku pubi (korvpallikooli majas Sütistes) - head ja kiired päevapraed
Kui burksi siis hesburgeri rukkileivaburks
Kui Hiina toitu siis Tammsaare/Mustamäe tee risti bensukas
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#3

R Aug 31, 2007 19:03

esimene söögikord kell 7-8 õhtul kodus, isetehtud.

Kui ikka päeval nälg silmanägemist hakkab ära võtma, siis viimsis on 3 sööklat kes teevad kodust toitu.
Linnas ainult Hesburger

Krss - olen veendunud, et parim kebab läheduses on Soomes. Nii ütleb minu maitsemeel.

Teen siis reklaami ka, avasime Viimsis hiina restorani:) Kõik on oodatud. http://www.chinared.ee või siis mu saabik on seal akna all:P
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

R Aug 31, 2007 19:40

Algselt postitas: krss
Kui tahan burksi, ostan selle Räägust (Nõmme tee ja Räägu risti lähedal), seal olid päälinna parimad burgerid juba 90ndatel.

Vanasti tundus mulle linna parim purks tipi ühika juures olevas Trevexi putkas. Nüüd on putkal vist teine nimi, aga burks on endiselt söödav. Hügieeni tase on muidugi burksiaukudele kohaselt madal.

Vanasti töötasin viljandi mnt. alguses ning siis käisime RMK maja keldris olevas kohvikus söömas - siiamaani parim hinna-kvaliteedi suhe, mida tean. Kas auk endiselt avatud, ei tea, kuid kasutaja Vaga ehk oskab kommenteerida. See auk oli suurematele massidele avatud vaid mõneks tunniks. Peamiselt siis RMK töötajate toitlustamiseks.

Järve selver on ka üks koht kus omal ajal kebabit sõin.

Tegelikult pole enam aastaid päälinnas lõunatand.
Jürgen

#5

R Aug 31, 2007 19:40

Lõunatan siiruses Tartus.
metsapoiss
Postitusi: 169
Liitunud: P Nov 19, 2006 11:17
Asukoht:
Auto:

#6

R Aug 31, 2007 19:46

Lõunatan seal, kus parasjagu teeääres müügiputka on:P
Üks putka on parem, kui teine:wise:
Joonas
Postitusi: 186
Liitunud: T Mai 15, 2007 10:30
Asukoht:
Auto:

#7

R Aug 31, 2007 20:20

Mnnjah... igapäevane väga karm teema minu jaoks.... minu poolt kuluvad siis järgmiste kohtade põrandad:

Üldjuhul Järve Selveri I korruse Amps`d,
pannkoogi osa suht normaalne,
keskmine Amps sõltub väga hetke menüüst,
pubi pool kõige talutavam - hea teenindus ja hinna/kvaliteedi suhe suht paigas.
Samuti Pärnu mnt "Pärnu" - rahvast palju ja toit pole ka suurem asi, lisaks tõsised parkimisprobleemid.
Mersu keskuse vastas Ericssoni maja kohvik - harva saab sealt midagi üle keskmise taseme.
Bamboo üle rismiku VM-st. Toit söödav kuid pisut kallis, teenindus kohutav (aeglane jne).
Tondi Grill - ei oskagi midagi head ega halba öelda.

Kurb on see, et iga päevaga teenindus ja toidu kvaliteet langeb ning samal ajal kergitavad oma hindasid. :angry:
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2335
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#8

R Aug 31, 2007 20:32

Lõunat söön töökoha sööklas, seal on hea koduse mekiga köök (3 käiku - 25 krooni).
Kui muul ajal midagi väga head tahan, moosin abikaasat (ise ma ei jaga keemiast midagi).
Kui rändamas oleme, siis Lümanda söögimaja, Altja kõrts, Rakveres Hagari pitsa, Tartus esimene koht mis mõne nurga taga ette jääb.
y2k87
Postitusi: 107
Liitunud: R Veebr 16, 2007 13:50
Asukoht:
Auto:

#9

R Aug 31, 2007 20:33

Tavaliselt söön tööl kuna firma teeb välja, kui välja lähen sööma siis samuti Siirusesse Tartus.
mortenx
Postitusi: 301
Liitunud: K Apr 25, 2007 23:08
Asukoht:
Auto:

#10

R Aug 31, 2007 20:48

lõunakeskuses päris head toitu pakutakse seal liuvälja kõrval:)
Salenga
Postitusi: 122
Liitunud: K Apr 11, 2007 18:43
Asukoht:
Auto:

#11

R Aug 31, 2007 20:51

Endal tööl ka pidevalt probleeme, kus lõunat süüa kuna päevast päeva sama asja ei kannata. Siin siis minu nimekiri alates parimast:
1) Laki tänaval Veski või Balti sepiku nimeline koht. Päeva praad ca 35.- ja päris hea kvaliteediga.
2) Sõpruse pst ja Linnu tee ristis Neste juures on Tai Pan, normi kvaliteedi ja hinna suhtega.
3) Marja poe juures on Karikas, see lihtsalt odav(kuu lõpu valik)
4) Kuna töö juurest üle tee on Peetri pizza siis läheb see käiku vahest
5) Burgerit ka loomulikult Räägust
6) Pohmakaga Hesburger
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#12

R Aug 31, 2007 20:55

99% kodus samuti ka kõik teised eined, mis teha kui töö ja kodu on ühes kohas. Omamoodi hea, teisipidi kohutav nuhtlus.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#13

R Aug 31, 2007 21:21

Endla külalistemaja. Meil seal ka üks vaatamisväärsus nüüd SHEMALE, jube krt.
kolhoos
Postitusi: 94
Liitunud: R Sept 29, 2006 14:58
Asukoht:
Auto:

#14

R Aug 31, 2007 21:22

Mulle meeldivad 16 Kannu söögid Tartus
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#15

R Aug 31, 2007 22:32

Praegu Tallinnas nii, kuis juhtub. Vahel harva tuleb rämpstoidu isu, siis lähen Mäkki. Olen 2 korral proovinud Hesburgeris süüa, kui peale einestamist hakkab konkreetselt paha.

Ülikooli ajal oli Tartus kindel öine laks Toidutorni ananassiviiluga hamburger, toda võisin lõpmatuseni õgida. Nüüd on Toidutorni asemel mingi kole monstrum :(
Jürgen

#16

R Aug 31, 2007 22:36

Toidutorni hamburger oli ülekõige!:)
raull
Postitusi: 69
Liitunud: K Nov 01, 2006 19:13
Asukoht:
Auto:

#17

R Aug 31, 2007 23:01

Enamasti söön tööl sööklas kus nagu ka y2k87'le tehakse välja ;).

Aga muudel kordadel:
* Hiiu pubi
* Üliõpilaste tee otsas olev Šaslõkki pakkuv koht
* Balti Sepik laki teel
* Rebasemäe pubi (Daewoo keskuse majas)

Vahel kui väheke viisakamat lõunat on vaja süüa kellegagi siis näiteks Troikas või mõned muus korralikus vanalinna restoranis.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#18

R Aug 31, 2007 23:02

Peterburi teel, HTM Sport hoone, all esimesel korrusel "kohvik 3"
supp 15,- / 18,-
praad 35,- / 49,-
jook 7,-

Üldiselt puhas, avar ja rohke valgusega koht. Varem (enne remonti) sai seal hakkama 30.-, nüüd a 40-50, sõltub mida võtta. Lõunatada saab seal kuni 16.00

Alternatiivina lähimast marketist salat+soolane pirukas+kohvi töö juures või siis kuumletist midagi mikrouunis soojendamiseks.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2335
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#19

R Aug 31, 2007 23:14

Ah jaa. Kui tekib selline laus saiakese või kringli või stritsli isu... No ikka selline isu, et võtab käed värisema, põrutan Marja poe tagusesse Hr. Magusa kohvikusse. See on ainumas koht Talinas kus rosinaid ja pähkleid pannakse niipalju sisse kui tainas koos jaksab hoida. Selline õige Tootsi värk. Aga üks suur puudus on sealsel kraamil - tekitab õgardlust. Niiiiiiiiiii hea maitsega on. Peremees on ise ka ülimalt markantne tegelane. Arumaeisaa kuidas mõni on võimeline mõnekümnekroonise soovi paisutama mitmesajaseks, kusjuures ostja on veel takkajärgi suisa õnnelik. Ja sealne kohviautomaat on haruldaselt kvaliteetne.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#20

L Sept 01, 2007 0:04

Tartu kohta unustasin mainida, et viimasel ajal söön seal käies vaid Ungari söögikohas (Turu tn Selveri parklas väike eraldi klaasist hoone) langosheid, omalt poolt soovitaks neid originaalseid (juustu, hapukoore ja küüslauguga).
-----------------------------------------------------------------------------
Ma käin ka seal, kuna paar sammu sellest asub kontor.:thumb:
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#21

L Sept 01, 2007 0:15

Krss:
Väikese OT-na ei saa nüüd jätta arstina natukene targutamata: kui tahate omale allergiavabasid lapsi ja ka ise allergiavabalt elada, tuleks süüa igapäevaselt madala hügieenitasemega toitusid (inimese immuunsüsteem on arenenud välja maast korjatud õunade ja peoga puhtaks pühitud mullaste porgandite järgi, mitte Selveri "best before" pakendite kohaselt). Lisaboonusena kannatab proovida ka kaugetel välisreisidel igasugust kohalikku eksootikat, ilma et kõht korrast ära oleks.
:thumb: KULDSED SÕNAD
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#22

L Sept 01, 2007 3:22

Kuna kontorit on õnnistatud söögikohtade totaalse puudumisega ümbruskonnas, siis saab avastatud igasuguseid uusi söögikohti nii kaugemal kui ka lähemal.
Tallinnas siis sellised kohad:
Pub Space, Amservi kõrval Pärnu mnt-l. Päris hea on seal kana piccata nimeline praad
Bamboo - kui tahad head hiinakat
Chopsticks Ülemiste keskuses - kui tahad lihtsalt hiinakat
Järve Selveri kõik 5 söögikohta, olenevalt tujust
Tabasalu Osman - suvel, kui on paaaalju aega ;)
Pirita Jahtklubi - väga head toidud, aga päris kaugel Veerenni ja Järvevana tee ristist, seega ka siis, kui on paaaaalju aega
Ajakirjandusmaja all on söökla - siis kui tahad head, koduse maitsega kartulisalatit
Soku pubi - kiire teenindus ja maitsvad toidud
Tondi pubi - selline keskpärakuline, emotsioonivaba
Kamikazes Mustamäe teel saab kah aeg-ajalt käidud.

Tartu ka selline koht, kus saab tihti käidud, siis paraku on aga nii kiire, et "lõuna"söök tuleb teemaks alles tagasiteel ja siis saab käidud Sämmi pubis Mäos.
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#23

L Sept 01, 2007 9:11

Tallinnas on tegelikult töökoha lähedal üheks võrratuks söögikohaks "Tiigrikäpp", mis asub Eesti Ekspressi peakontori läheduses Narva mnt. ja Ahtri tänava vahel "Värviliste" autopesula vastas.
Ütleks, et minu maitse järgi on hinna-kvaliteedi suhe väga hästi paigas.
Karbonaad serveeritakse võrratu seenekastme ja juustukattega ning lisaks on taldrikus ka erinevale maitsele salativalikut.
Boonusena puhkab silm sööma kõndides Wilddogi hõbedasel ng-l.
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#24

L Sept 01, 2007 10:04

Algselt postitas: Eleri
Krss - olen veendunud, et parim kebab läheduses on Soomes. Nii ütleb minu maitsemeel.


Äkki oskate rääkida kus Helsinkis se parim kebab on? Prooviks ära :)
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#25

L Sept 01, 2007 10:20

Tallinnas
vanalinnas Nimeta päevapraad on hea,
Osman tammsaare teel,
Peetri pizza,
Elevant - kulukas, aga metssiga ja põdraliha on head (140 krooni ja 160 )
Baby back tabasalus
Tartus,
sirius,
6 teist kannu
Hansahotelli all olev pubi

Head toidud on Soomes, võrrelduna tavalise kohaga,
Lappenranta lennujaama restoran - 7.50 eur ja söö palju jaksad
Helsinkis malmi lennujaama restoran , 7.50 , söö palju jaksad
ja helsinkis suvaline türklaste pizza või kebabibaar - meil eestis on veel ruumi kuhu areneda, nende pizzad on tõsiselt head.
Vasta