(Kiirendus)võistlused vs. garantii tühistamine

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#1

R Okt 05, 2007 15:13

Upin vahepeal Hõbenoole päevikut.
Et mis siis vahepeal on juhtunud.

Käies jälle Troostis juures niisama töllerdamas avastati seal ketilagin. Läksin kohe VM`i küsima, et äkki saab garantiikorras ära teha. Sealt vastati, et vaatame, mis teha saab ning jätsin oma hooldusraamatu sinna. Läksin siis paari päevapärast küsima, kuidas lood on.
Vastati siis nii: "Alates praegusest hetkest teil garantii enam ei kehti, kuna antud SAAB on osalenud kiirendus võistlusel(Kiltsi). " Läksin siis kurva näoga minema ning plaanin siis ketivahetuse tarbeks tänaval rahapakiga pikki pead saada.

Muidu sõidab ilusti, muid probleeme pole olnud. Aju modimine seisab ka hetkel ketivahetuse taga kinni.
Varsti peab hakkama juba talveks valmistuma.
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#2

R Okt 05, 2007 15:17

Algselt postitas: jupats
Upin vahepeal Hõbenoole päevikut.
Et mis siis vahepeal on juhtunud.

Käies jälle Troostis juures niisama töllerdamas avastati seal ketilagin. Läksin kohe VM`i küsima, et äkki saab garantiikorras ära teha. Sealt vastati, et vaatame, mis teha saab ning jätsin oma hooldusraamatu sinna. Läksin siis paari päevapärast küsima, kuidas lood on.
Vastati siis nii: "Alates praegusest hetkest teil garantii enam ei kehti, kuna antud SAAB on osalenud kiirendus võistlusel(Kiltsi).


WTF?
Kas seal pandi kett peale? Tähendab, kas seal on ketti vahetatud ennem, või ongi see esimene ketivahetuskord sel autol?
Sent from my Monte Carlo using B236
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#3

R Okt 05, 2007 15:21

Ketti peale ei pandud ning varem pole ka vahetatud(minu teada). Noh tegelikult lõppes garantii kiltsil oleku ajal. Nemad ütlesid, et garantii alla seda ketivahetust enam ei saa toppida. Onklik oli käes meie kiltsi sõidu tulemuste leht
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

R Okt 05, 2007 15:26

huvitav.. kui ma lähen teen samasuguse "kiirenduse" Saksamaal bahni peal ( ja veel pikemalt, kui 1 miil), kas ma kaotaks kah garantii või?? :bs:

Krt, kasutad autot sihipäraselt ja siis keeratakse kohe peeru vahele...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#5

R Okt 05, 2007 15:26

Algselt postitas: jupats
Ketti peale ei pandud ning varem pole ka vahetatud(minu teada). Noh tegelikult lõppes garantii kiltsil oleku ajal. Nemad ütlesid, et garantii alla seda ketivahetust enam ei saa toppida. Onklik oli käes meie kiltsi sõidu tulemuste leht

Assa mait. IUO-l oli päris uus 9-5 aero...
Jõhkrat kakat ajavad seal Vikingis. Erafirma rsk:gun:
Sent from my Monte Carlo using B236
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

R Okt 05, 2007 15:28

Viimane kord, kui ma (me) kuhugi mõne tulemuse avalikutl üles riputame...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#7

R Okt 05, 2007 15:35

Mis moodi nad nad tõestavad küll et just nimel see auto seal oli. Vaevalt jupatsil auto dokumentides Jupats nimeks on. Auto nr it pole ju pandud lõppaegade tabelisse ammugi vin koodi
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#8

R Okt 05, 2007 15:57

Teageri avaldatud failis(The_Mile.pdf) kokkutuleku järelkajades on auto number olemas.

EDIT: täitsa kurvaks teeb selline asi. Aga õnneks kiltsi üritus oli korda läinud.:head: :drink:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#9

R Okt 05, 2007 15:59

Noh, mis sa puikled. Garantiitingimused on ju teada ja teada on, et sa nende vastu eksisid. Kurb küll.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#10

R Okt 05, 2007 16:00

On hea põhjus häma ajamiseks.Äärmiselt totter põhjendus. Igäevases sõidus kasutad sama autot,samu sõiduvõtteid.
Kiltsil kasutati masinaid pmst täiesti sihipäraselt.Keegi ei kallanud napalmi paaki(peale minu),tee oli sile.Milles point???Ajuvaba igatahes.
Võistlustel osales ka mitu päris garantiiajaga masinat.Eeldan ,et need saavad samuti kanni.
Teema juristidele tegelikult.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#11

R Okt 05, 2007 16:00

Kellega Sa VM-is suhtlesid? Kas keegi siit nimekirjast?

http://saab.ee/index.php?lang=est&main_id=25

Saksa kiirteed peaksid tõesti olema siis Saabile keelatud.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#12

R Okt 05, 2007 16:03

Tema pilti seal ei ole. Nime ei mäleta kahjuks. Väga tore mees oli ning püüdis isiklikult endast kõik anda. Haruldane juhus klienditeeninduses.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#13

R Okt 05, 2007 16:06

Näiteks United Motors korraldab erinevaid sõidukoolitusi,mõnel ka meie Iisakuga osalenud.Kasutatakse tutikaid masinaid,või siis näit. kuuenda seeria koolitusel omanike endi masinaid(kõik veel garantiilised).Kasutatakse üliekstreemseid sõiduvõtteid ja keegi UM`st ei tule sellise asja peale,et garantii kaotada.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#14

R Okt 05, 2007 16:11

Kui aga tegemist on üritusega, mis ei ole heaks kiitu saanud garantiid vahendavalt ettevõttelt või tootjalt, siis on eelis neil.

EDIT: Suure tõenäosusega viib mu tee jälle sinu juurde kettivahetama. VM`is väideti hiljem, et midagi hullu ei paistvat kosta olema mootorist. Ei ole tahtmist jälle kuradiga veneruletti mängida. Teeb vast korralilkult asja ära.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#15

R Okt 05, 2007 16:55

Nii põhimõtteliselt, Kiltsil ei ole olnud "võistlust". Ei ole isegi avalikku üritust. Oli täiesti kinnine oleng. Täpselt samamoodi võin ma maksta härrastele ajavõtu ülespaneku eest ja ÜKSI sõita. Kas see oleks ka siis "Võistlus"?? :bs:
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#16

R Okt 05, 2007 16:58

Algselt postitas: Cyber
Nii põhimõtteliselt, Kiltsil ei ole olnud "võistlust". Ei ole isegi avalikku üritust. Oli täiesti kinnine oleng. Täpselt samamoodi võin ma maksta härrastele ajavõtu ülespaneku eest ja ÜKSI sõita. Kas see oleks ka siis "Võistlus"?? :bs:


Mis sa üle pakud nüüd härra cyber, kilomeetrit võib ka mõõta helkurpostidega teeääres. Ehk siis iga päev on üks ainus võidusõitmine. :bs:
Iga ratas veab and then some!
dohman
Postitusi: 153
Liitunud: N Apr 26, 2007 17:41
Asukoht:
Auto:

#17

L Okt 06, 2007 21:33

Vastati siis nii: "Alates praegusest hetkest teil garantii enam ei kehti, kuna antud SAAB on osalenud kiirendus võistlusel(Kiltsi). "
Tule taevas appi!
Autot reklaamitakse küll 7sek sajani, tipp kiirus2?? jne. Ja nüüd äkki ei kesta enam.
Sellise skeemi juures tuleks kõigil garantii peatada, kes saksa autobahni kasutanud on ;(
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#18

L Okt 06, 2007 22:23

Mina vaidleks lihtsalt huvist edasi, sest antud asi ei olnud võistlus ning oleks ka huvitav teada saada nende definitsiooni võistluse määratlusest.
Kui tingimustes on, et võistluseks loetakse igat ajapeale sõitu ning selle võrdlust kellegi teise poolt sõidetud ajaga siis njah-idiootsed tingimused. Samas-võtke see fail netist maha jne ning kui see neil talletatud pole siis käigu kuradile.
Soovitus: Nõua neilt kirjalikku vastust, kus olemks toodud äraütlemise alused, viited tingimustele ja kõik muu vajalik. Las näevad vähemalt vaevagi.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#19

L Okt 06, 2007 23:02

Algselt postitas: jupats
Hooldatud on alati VM`s (ise oleksin paljude asjade puhul eelistanud küll Troosti :fight: )


kas mitte see ei saanud olla yhtpidi põhjuseks, teistpidi võimaluseks?
silmakirjatsemine pidi tänapäeval olema kyll!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#20

P Okt 07, 2007 17:00

Algselt postitas: jupats

Vastati siis nii: "Alates praegusest hetkest teil garantii enam ei kehti, kuna antud SAAB on osalenud kiirendus võistlusel(Kiltsi). "

Äkki keegi targem valgustab, mind rumalat, kuidas nende uute saabide garantiiga üldse lugu on, kas on tegemist tootjagarantiiga või kohaliku maaletooja-edasimüüja omaga?
Tahaks kangesti aru saada, milmoel on selline garantii katkemine võimalik masinatel, mille tippkiirus üle 200 km/h. :freak:
Kas sinna on kohapeal mõni selline punkt sisse punutud, mis välistab teatud üritustel osalemise või määrast suurema kiirenduse või kiiruse kasutamise? Ma mõtlesin seni, et uutel SAABidel (kui vägagi liikuvad esemed) on tänapäeval vähemasti üle EL-i kui mitte üle maakera kehtiv tootjagarantii (nagu paljudel muudel kvaliteettarbeesemetel), mis igal pool ühetaoline, aga ilmselt see polegi nii.
Kohalikult SAABi kodulehelt ei õnnestunud mul garantii kohta igatahes midagi leida - ilmselt pole see just külg, mida reklaamida juletaks :gun:
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#21

P Okt 07, 2007 20:32

Algselt postitas: Ryhkija
Algselt postitas: jupats

Vastati siis nii: "Alates praegusest hetkest teil garantii enam ei kehti, kuna antud SAAB on osalenud kiirendus võistlusel(Kiltsi). "

Äkki keegi targem valgustab, mind rumalat, kuidas nende uute saabide garantiiga üldse lugu on, kas on tegemist tootjagarantiiga või kohaliku maaletooja-edasimüüja omaga?
Tahaks kangesti aru saada, milmoel on selline garantii katkemine võimalik masinatel, mille tippkiirus üle 200 km/h. :freak:
Kas sinna on kohapeal mõni selline punkt sisse punutud, mis välistab teatud üritustel osalemise või määrast suurema kiirenduse või kiiruse kasutamise? Ma mõtlesin seni, et uutel SAABidel (kui vägagi liikuvad esemed) on tänapäeval vähemasti üle EL-i kui mitte üle maakera kehtiv tootjagarantii (nagu paljudel muudel kvaliteettarbeesemetel), mis igal pool ühetaoline, aga ilmselt see polegi nii.
Kohalikult SAABi kodulehelt ei õnnestunud mul garantii kohta igatahes midagi leida - ilmselt pole see just külg, mida reklaamida juletaks :gun:

VM on erafirma, rääkis mulle kord saabiguru! See seletab kõik. PAljud asjad millega Saab on kutsunud autosid tagasi, ei ole Eestis päevavalgele tulnudki:fight:
Vaja eraldi teemat moded.
Sent from my Monte Carlo using B236
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#22

P Okt 07, 2007 20:53

Algselt postitas: ivomets
Algselt postitas: jupats
Hooldatud on alati VM`s (ise oleksin paljude asjade puhul eelistanud küll Troosti :fight: )


kas mitte see ei saanud olla yhtpidi põhjuseks, teistpidi võimaluseks?
silmakirjatsemine pidi tänapäeval olema kyll!


Kui tuleb välja, et see tõesti nii on siis jätan ka hooldused seal tegemata. Olen viisakas nii kaua, kui minuga ollakse:cool:
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#23

P Okt 07, 2007 21:02

Ega sa midagi enam ei kaota,kui sa nad kuu peale saadad:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#24

P Okt 07, 2007 21:04

Algselt postitas: iisak
Ega sa midagi enam ei kaota,kui sa nad kuu peale saadad:bs:


Ja kus ma oma autot siis parandama ning hooldama hakkan? Sina ju mind näha ei taha teadupärast:D:D:D Iga kord on ähkimist ja ohkimist kui juhuslikult sisse sajan
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#25

P Okt 07, 2007 21:09

Ka s..t klient on KLIENT:wise:
Ära põe poiss ja vea oma saan meile.:beer:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta