Naljanurk (vabal teemal) (ei kommentaari!) vol3

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14294
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#1

N Okt 11, 2007 11:59

Võtsin vihjet eelmise teema lõpus tõsiselt ja tegin uue ..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#2

N Okt 11, 2007 12:24

Londi kasutusalad:
Pilt
oicu
Postitusi: 91
Liitunud: N Jaan 11, 2007 16:21
Asukoht:
Auto:

#3

N Okt 11, 2007 15:02

sry inglisekeelse postituse pärast, tõlkida on lihtsalt seda natuke raske.


What Makes 100%? What does it mean to give MORE than 100%? Ever wonder about
those people who say they are giving more than 100%? We have all been to
those meetings where someone wants you to give over 100%. How about
achieving 103%? What makes up 100% in life?

Here's a little mathematical formula that might help you answer these
questions:

If:
A B C D E F G H I J K L M N O
P Q R S T U V W X Y Z

is represented as:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26.

Then:
H-A-R-D-W-O-R-K
8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%

and
K-N-O-W-L-E-D-G-E
11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%

But,
A-T-T-I-T-U-D-E
1+20+20+9+20+21+4+5 = 100%

And,
B-U-L-L-S-H-I-T
2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%

AND, look how far ass kissing will take you.
A-S-S-K-I-S-S-I-N-G
1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118%


So, one can conclude with mathematical certainty that while Hard Work and
Knowledge will get you close, and Attitude will get you there, it's the
Bullshit and Ass kissing that will put you over the top.
tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#4

N Okt 11, 2007 15:41

http://youtube.com/watch?v=zYphMvZ6A7g

juhuks kui keegi eile tv3e ei vaadanud.
Jürgen

#5

L Okt 13, 2007 18:07

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/561/auto_php-id=380561-www_auto24_ee.html
Noh kes arvab millega tegu, kas 9-3 nagu kirjas, või siis 900?








Vastus: 900, mis on üritatud 9-3meks teha:eureka: (ropka autopoodi tervitaks kah, pole ammu nii nalja saanud autopoes olles).
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#6

L Okt 13, 2007 22:35

See just huumorinurka ei kuulu, pigem rubriiki "uskumatu". Venelased sõitsid Nivaga vee all! Uskumatuks teeb, et vist suisa tavalise klassikalise bensiinimootoriga Nivaga.
http://englishrussia.com/?p=1566#more-1566
Kui hästi meenutada, siis bensuka juurde kuuluvad kõrgepingejuhtmed, jagaja (!!!), bensiinipaak oma aurustumisega jne jne. Lisaks veel hunnik muud elektrikola, piltidelt on näha et nii mõndagi on ka autost selle jalutuskäigu tarbeks ka ära koristatud. Aga ikkagi, kas see on tõesti võimalik?
Üritasin ka orginaalis neid fotosid leida Za ruljom kodukalt http://www.zr.ru/ aga vene klaviatuuri puudumisel olid otsingud tulutud.

EDIT: Augiaju raporteerib: Kuidas seda linki sai korda teha? Help ei tööta. :wall:
smr
Postitusi: 124
Liitunud: P Jaan 29, 2006 16:14
Asukoht:
Auto:

#7

P Okt 14, 2007 6:31

Algselt postitas: qdwin

Üritasin ka orginaalis neid fotosid leida Za ruljom kodukalt http://www.zr.ru/ aga vene klaviatuuri puudumisel olid otsingud tulutud.


vene klaveri puudumisel aitab http://www.translit.ru/
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#8

E Okt 15, 2007 20:26

Tänases pisut ülekuumenenud kinnisvara sektoris võib nüüd igaüks orienteeruda selle vahel "mille" ta just omandanud on või siis äkki veel alles plaanis osta.

Kaasaegne elurajoon – haljastust pole ollagi, naaberkruntidel käib alles vundamendiehitus
Logistiliselt heas kohas – raudtee või mõni suurem autotee on kohe kõrval
Kaasaegne planeering – kõik on avatud, panipaikasid pole, maja kajab nagu kirik
Huvitav planeering – mingi tõsine käkk on kokku keeratud
Eksklusiivne sisekujundus – maast laeni täis odavat kitši
Tolmuvaba tee – vihmase ilmaga ei tolma (natuke mudane ainult)
Looduslähedane asukoht – vähemalt muru on krundil olemas
Ehitusjärgus elamu – viimased kaks aastat pole keegi midagi ehitanud
Kõrgelt hinnatud piirkond – kes hindas, ei tea
Vaikne koht tupiktänava lõpus – talvel roogid lund, nagu segane
Valgusküllane maja – suured aknad, ela nagu akvaariumis ja küta ennast lolliks
10 min autosõidu kaugus kesklinnast – kui sõita laupäeva hommikul kell 0400
Hea hind! - müüja jaoks siis loomulikult
Uus hind! - eelmine hinnasoov oli veel utoopilisem
Viimane võimalus selle hinnaga osta - homme on juba odavam
Miljööväärtuslik piirkond - lääneriikidest pärit turistid imestavad ekskursioonibussi aknast vaadates, kuidas meil veel sellised linnaosad säilunud on
Ühtse arhitektuuriga piirkond - naabril on sama kole maja
Asub eraldatud looduskaunis paigas - talvel on abiks püsiva neliveo ja kõrgema kliirensiga sõiduvahend
Asub veekogu vahetus läheduses - tasub uurida, millised kindlustusfirmad üleujutuste vastu kaitset pakuvad
Kommunikatsioonid rajatakse järgmisel aastal - kui arendaja vahepeal pankrotti ei lähe
Kauplus ja bussipeatus lähedal - poes on müügil ainult hädavajalikke toiduaineid, buss käib korra päevas
Turvaline asukoht - korter asub kõrgel ja autoga pääseb otse lukustatud sisehoovi
Valgusküllane elamine - kogu korteri peal on üksainus, tänava poole suunatud suur aken
Omapärane valguslahendus - magamistuba on ilma aknata
Suur rõdu - mida keegi ei kasuta, kuna koter asub liiklusmagistraali ääres
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#9

E Okt 15, 2007 20:57

to qdwin: olles kasutanud vene sõjatehnikat, siis võin öelda, et GAZ 66 jagaja-juhtmed-süütepool olid eraldi hermeetilistes kopsikutes ja lisaisolatsiooniga. Küünlapiibud käisid lisa kummiluttidega ja sinna käis kruvidega kate peale. LIsaks oli veel varjestus, et raadiolainetesse sisse ei oleks kosta. Baasi ülem praalis, et selle mootoriga võid minna vee alla nii kaua kuni õhupuhasti on vee peal. Ise ei proovinud :P
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#10

K Okt 17, 2007 12:35

Kellasseppade nali: Kui õhtul pool tundi taha ei keera, siis hommikul seisab.
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#11

R Okt 19, 2007 21:13

Pilt
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#12

L Okt 20, 2007 16:36

http://www.youtube.com/watch?v=GDZKTZvPPKs
Päris hea:headbang::headbang:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#13

P Okt 21, 2007 22:32

Kui classiku armatuur üleliigne on...

Lisatud failid
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#14

E Okt 22, 2007 14:54

Kuulutus: Müüa Moskvitš looduskaunis kohas.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#15

T Okt 23, 2007 0:07

Algselt postitas: ml
Kuulutus: Müüa Moskvitš looduskaunis kohas.


Kellele need naljad võõrad, võib veel meeldida kuulutus: "Suur tänu inimesele, kes 23 märtsi õhtul kaotas rahakoti suurema summa rahaga!"
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#16

T Okt 23, 2007 0:43

Pole kiiret kuhugi...

Lisatud failid
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#17

T Okt 23, 2007 17:51

http://www.youtube.com/watch?v=Up5bAKgoQ_k&eurl=

:mad:

EDIT: juba vana asi, aga ka südant- ja kõrvasoojendav: http://www.youtube.com/watch?v=yvKRw3fvxOc&NR=1

:drink:
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#18

T Okt 23, 2007 20:02

Mõni nädal tagasi olin Rootsis koolitusel, seal meil oli grupis üks inglasest naljahammas, parim mis meelde jäi:

How do you get the fat lady into the bed??? Piece of cake :P
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#19

K Okt 24, 2007 9:07

1. Millised õpilased pildil on unised?
2. Pildil on kaksikud poisid. Leidke nad!
3. Pildil on kaksikud tüdrukud. Leidke nad!
4. Mitu tüdrukut on pildil?
5. Milline on õpetaja?

Lisatud failid
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2279
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#20

K Okt 24, 2007 9:35

http://www.youtube.com/watch?v=MIyPphHnkdw

osta sinagi endale auto...
wyxx
Postitusi: 230
Liitunud: R Sept 08, 2006 15:58
Asukoht:
Auto:

#21

K Okt 24, 2007 12:33

LOE TEKSTI JA SIIS VAATA PILTI!

Mõni päev tagasi astus blondiin minu garaazhi ja küsis ühte seitsesada kümmet. Vaatasin siis talle nõutult otsa ja küsisin, et "Mis see seitsesada kümme on?". Blondiin vastu, et "Tead küll, selline pisike asi keset mootorit. Ma kaotasin selle ära ja nüüd on uut vaja. Ei mina tea, mis asi see on, aga see asi on seal koguaeg olnud."
Andsin siis blondiinile tüki paberit, et joonista siia, milline see asi välja näeb... Blondiin joonistas paberile ringi ja sinna sisse kirjutas 710.
Viisin ta auto juurde, tõstsin kapoti ülesse ja palusin "Ole hea ja näita, kas sellel autol on ka see 710?". Ja siis ta kiljatas: "Näe, see seal!"

JA NÜÜD VAATA
PILTI!

710
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#22

K Okt 24, 2007 13:17

Ei ole võimalik :D:D
http://www.juura.ee/foorum/?peateema=1&teema=6997


Rassist suur
Helen
Postitusi: 17
Liitunud: K Mai 24, 2006 1:13
Asukoht:
Auto:

#23

N Okt 25, 2007 0:27

Kui sul aeg-ajalt on tõsiselt halb päev ja sa pead seda kellegi peal välja elama, siis tee seda mõne võõra peal!
Ükskord istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin unustanud teha. Ma leidsin numbri ja valisin selle. Meeshääl vastas: "Hallo!" Ma ütlesin viisakalt: "Mina olen Tiit. Kas ma saaksin rääkida Marek Piegusega?!" Vastuseks karjus meeshääl mulle kõrva: "Hangi omale õige number, kurat!" ja lõi telefonitoru hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi saab olla nii häbematu.

Kui ma valisin Mareki korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud.

Peale temaga kõne lõpetamist otsustasin uuesti helistada valele numbrile. Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: "Sa oled sitapea!" ja panin toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale sitapea. Ja kleepisin selle lauaplaadile. Iga paari nädala tagant, kui ma maksin arveid, või mul oli eriti s*** päev, helistasin ma talle ja karjusin: "Sa oled sitapea!"

Kui hakati pakkuma „numbrinäidu" teenust, mõtlesin, et mu teraapiline sitapeale helistamine peab saama lõpu, sest võin vahele jääda. Igaks juhuks otsustasin kontrollida, kas jobu sellest teab. Ma helistasin tema numbrile ja ütlesin: "Tere! Mina olen Toomas Tool Elionist. Helistan, et teada sada, kas te olete juba tuttav meie uue „numbrinäidu" teenusega?" Ta karjus: "EI!" ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin: "See on sellepärast, et sa oled sitapea!" ja katkestasin kõne.

Ühel päeval kui olin Selveri juures ja valmistusin parkima, lõikas mingi tüüp musta BMW-ga mul tee ära ja parkis end kohale, mida ma kannatlikult oodanud olin. Ma tuututasin signaaliga ja vehkisin kätega - tema lihtsalt näitas mulle keskmist sõrme. Aga tema auto küljeaknal ilutses silt: MÜÜA, koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles...

Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin esimesele sitapeale helistanud (mul oli ta number kiirvalimise all) ja ta korralikult läbi sõimanud, arvasin, et ma helistan sellele BMW sitapeale ka. Ma küsisin: "Kas teie olete see, kellel on must BMW müüa??" Ta vastas: "Jah, olen küll!" Ma küsisin: "Kas ma saaksin seda ka näha?" Ta ütles: "Jah, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres. See on helebeež majake ja autod on kohe ette pargitud." Siis küsisin: "Mis su nimi on?" Ta ütles: "Mu nimi on Madis Muul." "Millal on hea aeg, sind leida, Madis?" "Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17" "Kuule Madis, kas ma saan sulle midagi öelda?" "Jah?" "Madis, sa oled sitapea!" Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri kiirvalikusse.
Edaspidi, kui mul oli probleeme, oli mul kaks sitapead, kellele helistada. J

Ühel päeval olin kogu maailma peale tige ja otsisin oma vihale väljundit. Siis tuli mul idee. Helistan esimesele sitapeale. Ta ütles: "Hallo" Ma ütlesin: "Sa oled sitapea!" kuid ei pannud toru ära. Ta küsis: "Oled sa veel seal?" Ma vastasin: "Jah" Ta karjus: "Lõpeta mulle helistamine!" Ma ütlesin: "Eks sunni mind!" Ta küsis: "Kes sa oled?" Ma vastasin: "Mu nimi on Madis Muul" Ta ütles: "Jah?? Kus sa elad?" Ma vastasin: "Sitapea, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres, beežis majakeses. Mul on must bemm maja ette pargitud, et sa teaksid." Ta ütles: "Ma tulen kohe sinna, Madis-poiss. Ja sul on parem juba testament ära teha!" Ma ütlesin: "Jah, ma juba tõsiselt kardan, sitapea!" ja panin toru ära.

Siis helistasin ma teisele sitapeale. Ta ütles: "Hallo?" Ma ütlesin: "Hallo, sitapea!" Ta karjus: "Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled..." Ma ütlesin: "Mis siis saab?" Ta ütles: "Ma kütan su perse kuumaks!" Ma vastasin: "Sul on see võimalus, sitapea! Ma tulen kohe sinu juurde!" Siis panin ma toru ära ja helistasin politseisse. Ütlesin, et elan Vanapapli 14, Veskimöldres ja et ma olen teel koju, et tappa oma elukaaslasest pedesõber.

Siis helistasin ma Kanal 2 Reporterisse, et kohe läheb mölluks lahti aadressil Vanapapli 14. Vennad lubasid kärmelt kaameratega kohale kimada. Seejärel läksin oma autosse ja sõitsin Veskimöldre poole.

Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks sitapead just kohale jõudnud politseiauto ees teineteist tümitasid. Ning loomulikult ei puudunud ka telemehed oma kaameratega…

Kohe tundsin ennast PALJU paremini. Viha taltsutamine toimib tõepoolest, tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta! J
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#24

R Okt 26, 2007 3:28

Kas see on siit juba läbi käinud. Saab transformer:head: Vaatamiseks vaja (vist) divX webplayerit.

http://stage6.divx.com/user/vernini/video/1596491/Making-of-SAAB-trans
SeekordJaak
Saabiklubi liige
Postitusi: 123
Liitunud: T Mär 29, 2005 14:47
Asukoht:
Auto:

#25

R Okt 26, 2007 9:22

Eestimaal tasub ringi käia ja kuulata kohalike nõuandeid:

http://lehma.com/pildid/sundmotestatud_eesti/

Päris andekas sait mu meelest.
Vasta