postitused

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#1

K Veebr 09, 2005 22:53

no vaata siis aga, Cyber on ikka auga oma admini kraadi ära teeninud...:cool:

http://www.me.ttu.ee/saabnet/foorum/misc.php?action=list&order=postnum&desc=desc
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#2

N Veebr 10, 2005 23:53

Mehed, jätke jama. Ei saa ju olla (ja kindlasti ei ole ka) omaette eesmärgiks maksimaalselt suur postituste koguarv.

Staatuse/tiitli võiks siinkohal üldse ümbermängida ja jagada tärne selle eest, kes kui kaua on Saabi omanik/-fänn olnud.
1 aasta = 1*
Siis ei saaks keegi oma "auastet" kunstlikult kiirendada.

Kusagil ajusopis meenutab see kangesti kroonuaega, mina jäin isiklikult küll reameheks, ju siis puudus motivatsioon.

:freak:

Üks mees (ja veel päris mitu) on siin veel suure au ära teeninud, need kes selle foorumi käima lükkasid ja eluvaimu sees hoiavad, kui mootor (server) jupsima hakkab.
Nüüd tuleb üks ebapopulaarne küsimus:
Lp. Adminnid, kas teil ka isiklikke finantse kulub selle masinavärgi peale ?
Mõnest teisest foorumist lugesin, et seal olla isegi raha kogutud just serveri jne. kuludeks.
Kui jah, siis :notworthy:

Olge terved ja andke postitustele :gun:
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#3

R Veebr 11, 2005 0:30

vastus: otseselt raha ei kulu. Küll aga aega ja vahest päris palju :)
praegu käsil järgmise serveri ettevalmistus. mickrolinki masinal, mis siin sügisest sai pandud lõpetas emaplaat töölepingu. nüüd panen kokku näitajatelt küll vähe kehvema masina, aga ise arvan et töökindlama.

riistvara on üldiselt kasutusest maha võetud tööjaamad ja muud "üle jäänud" komponendid. ja uplink on praegu aitäh eest :)

siinkohal tuletan jälle meelde, et igasugune vabatahtlik kaastöö on igati teretulnud, kas siis artiklite, tõlgete või remondilugude näol. Kui keegi kõva linuxi installer on, siis praegu oleks mõnes asjas abiks - saaks kiiremini serveri kokku.
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#4

R Veebr 11, 2005 2:55

Noh, mina olen IT-mees küll, ametlikult mitte aga siiski pean ennast selliseks kuna tegelen nende asjadega, kuigi praegu olen õpilane ja ega linuxi asjades ennast tugevaks ei loe kuigi olen tegelenud ja koduses võrgus on 2 linuxi ruuterit (naabritega neti jagamise tarvis) vana hea redhati baasil.

Mis linuxi küsimusi on? :)

Kui väga suur häda käes siis ma võin kah for free virtual serveri taolist hostingut pakkuda, kuigi see on mu koduse neti toru otsas :D 640kbit/s upload.
Praegu on teil siin imelik see, et saabnet.ee domeeni ei ole ümber suunatud. Kui sinna serverisse kust asi praegu tuleb teha virtual server ja siis suunata domeen selle kasti IP peale peaks kõik korras olema.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

R Veebr 11, 2005 9:24

krt, peaks uurima, meil jääb vahel "päris" servereid üle. Vanad küll aga töökindlad...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#6

R Veebr 11, 2005 10:36

linuxi osas oleks abiks olnud gcc kompaileri ja librarite install, aga nüüd juba sain. eile õhtul takerdus natuke :)
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Vasta