Lõppastame koolitus

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#1

Tere sõbrad...

Kas keegi oskab öelda/soovitada, kus saab pealinnas teha juhilubade lõppastme koolitust? On mõne kohaga häid/halbu kogemusi?

Fofa@ca 8 aastat ja 500.000km rohelise lehega :drive:
foxer
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 07, 2006 13:54
Asukoht:
Auto:

#2

Omakasu peal natuke väljas:
http://www.autosoit.ee/web/index.php?la ... &city_ID=1

Võib valida ka näiteks e-õppe. Otse maksmine jne.
codera
Postitusi: 43
Liitunud: T Sept 18, 2007 10:31
Asukoht:
Auto:

#3

Endal minek OÜ Autosõit koolitusele..
RaidT
Postitusi: 62
Liitunud: R Dets 07, 2007 23:26
Asukoht:
Auto:

#4

Käisin Odiumis ja ei soovita seda mitte ühelegile inimesele.
Raske, lausa ÜLIRASKE on leida korralikule õpetajale aega sõitmiseks. Korralikke õpetajaid on vähe!
H.K
Postitusi: 132
Liitunud: T Okt 09, 2007 21:57
Asukoht:
Auto:

#5

Mis vahet seal on kes see sõiduõpetaja on? Kui mina seda mõned aastad tagasi tegin, siis ma keeldusin sinna korillasse istumast ja õpetaja tuli minu autosse. Sõitsime linnas ca 20 min ja OK.

Sealt ei ole võimalik läbikukkuda ja lubadest ilma jääda(kehvem variant et vahtralehed jäävad natuke kauemaks). Tegu ei ole mingi eksamiga, lihtsat täiend koolitus. Meile öeldi et lõppastme koolituselt oli selleks ajaks läbikukkunud ainult 1 inimene, kuna ta oli üle õpetaja varvaste libedalrajal sõitnud:drive:

Et absoluutselt ei oma tähtsust kus koolis sa selle teed, peaasi et õpetajal on õigus seda teha(mitte korrata seda jama mis alles hiljuti telekas näitas, kus õpetajal puudus vastav kvalifikatsioon).

Seda ei maksa kellelgi karta. Kui aus olla, siis tahaks sinna libedarajale tagasi(kuid mitte sellise raha eest). Seal oli päris lõbus.
Hannes
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#6

Algselt postitas: H.K
Tegu ei ole mingi eksamiga, lihtsat täiend koolitus.

Täpselt sellepärast ongi oluline minna kohta, kus ka veidi targemaks saab, muidu pole nagu eriti mõtet aega raisata - ma võin oma rohelisi lehti pikendada lõpmatuseni, suurt vahet ei oleks.

Hetkel kaldub vist valik Autosõit OÜ poole, vastukaja eranditult positiivne.

Tänud vastajatele.
Vasta