Piinlik lugu

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
tiib
Postitusi: 139
Liitunud: T Mai 31, 2005 18:10
Asukoht:
Auto:

#1

N Veebr 07, 2008 13:31

Vana gängsteri Mussolini uued sekeldused , EE 07.02.08

/--
Pirita poolt sõidab kesklinna suunas punane Saab, roolis noor mees, kõrval neiu. Ühel ristmikul keerab neile kõrvalteelt ette tume Jeep Cherokee, sundides Saabi järsult pidurdama. Järgneb meie liikluses üsna levinud "kukepoks". Saabi juht uhab omakorda maasturist mööda, too vastab samaga, pidurdab ja jääb Saabi ette seisma. Maasturist väljub mees, kelle žestid on nii ühemõttelised, et noored võtavad paigalt ja põgenevad. Maastur kihutab neile järele. Metsik tagaajamine, mille vältel noored ka politseisse helistavad, lõpeb Ahtri tänava parkimismaja juures. Saab sõidab viimasele korrusele ja jääb seal tupikusse.

Lootuses, et neid enam taga ei aeta, sõidavad noored alla tagasi. Ent tõeline põrgu on alles ees. Parkimismaja alumisel korrusel jalutab neile vastu seesama mees, käes metallist haamer. Ta virutab haamri läbi juhiakna, haarab püstoli ja tulistab kaks korda. Õnneks on tegu gaasipüstoliga. Keegi kannatada ei saanud.
--/

Artikkel
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#2

N Veebr 07, 2008 13:58

Küürakat (pätti) parandab ainult haud.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

N Veebr 07, 2008 14:06

Ja kogu loo juures on Saabiga suhteliselt nõrk seos..:) sama hästi oleks võinud olla sapakas või merss...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tiib
Postitusi: 139
Liitunud: T Mai 31, 2005 18:10
Asukoht:
Auto:

#4

N Veebr 07, 2008 14:41

Siit moraal, kui haamrimeest kardad, ei maksa kummi vilistama minna :P
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#5

N Veebr 07, 2008 15:36

Kui kael ei kanna pole vaja minna tagasi tegema. Kui lähed tegema /kimad ette, pidurdad/ siis vii ka asi lõpuni. Mitte aga, kui asi tuliseks läheb hakkata politseisse helistama. Vihkan selliseid tolkameid. Muidu ässad ja kõvad tagasi tegijad aga siis kui häda käes valitakse 110.
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#6

N Veebr 07, 2008 15:38

Algselt postitas: will
Kui kael ei kanna pole vaja minna tagasi tegema. Kui lähed tegema /kimad ette, pidurdad/ siis vii ka asi lõpuni. Mitte aga, kui asi tuliseks läheb hakkata politseisse helistama. Vihkan selliseid tolkameid. Muidu ässad ja kõvad tagasi tegijad aga siis kui häda käes valitakse 110.


Teadaolevalt on 110 hädaabi nr. mis sa hädaga teed...
Sent from my Monte Carlo using B236
Boolic
Postitusi: 12
Liitunud: K Juun 20, 2007 14:57
Asukoht:
Auto:

#7

N Veebr 07, 2008 15:44

Kuulikindlad mehed räägivad.:notworthy:
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#8

N Veebr 07, 2008 15:57

Algselt postitas: kasparius
Algselt postitas: will
Kui kael ei kanna pole vaja minna tagasi tegema. Kui lähed tegema /kimad ette, pidurdad/ siis vii ka asi lõpuni. Mitte aga, kui asi tuliseks läheb hakkata politseisse helistama. Vihkan selliseid tolkameid. Muidu ässad ja kõvad tagasi tegijad aga siis kui häda käes valitakse 110.


Teadaolevalt on 110 hädaabi nr. mis sa hädaga teed...


110 on teadaolevalt siiski politsei lühinumber, 112 aitab häda korral.
que
Postitusi: 1408
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#9

N Veebr 07, 2008 16:22

meenub, kui ükskord (siis veel autoks polnud saab) tehti paldiski mnt parempoolselt teepeenralt üliohtliku möödasõidu, lasin korra signaali, minuti pärast blokeeris ta mul tee. Välja astus ilge kapp, panin uksed lukku.. tüüp tagus paar korda ust ja murdis antenni ära ..case closed

Asja nimi on ROAD RAGE :gun:
Everyday Regular SAAB guy!
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#10

N Veebr 07, 2008 16:22

Algselt postitas: Boolic
Kuulikindlad mehed räägivad.:notworthy:


Saan aru küll mida silmas pead. helistanud kohe politseisse-ok mõistetav. Kuid kui valid samasuguse käitumise ja laskud samale tasemele siis pärast, kui alla jääd ei minda kaebama.
Ning ei mõista sellist tagasitegemist. No eksis teine /oletus/. Milleks asja veel teravamaks ajada ja hakkata midagi tõestama? Sellise teoga tekitab isik ainult ohtlikke olukordi. Mõtetu tegevus ning elude ohtuseadmine.
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#11

N Veebr 07, 2008 17:36

ega ilmaasjata ei öelda, et liiklus kultuur ei ole mitte see kui kõik liiklus huligaanid ära kaovad vaid see kui neist enam välja ei tehta. idikad ei kao kuhugi, terve mõistusega vend lihtsalt ei ärritu ja tagasitegemise asemel tõmbab tagasi. aga noh antud juhul oli 112 ainuõige lahendus, ega sinna kohe ei kõllatud muidu oleks pollarid ikka rutem kohal olnud.
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#12

N Veebr 07, 2008 18:14

Algselt postitas: will
Kui kael ei kanna pole vaja minna tagasi tegema. Kui lähed tegema /kimad ette, pidurdad/ siis vii ka asi lõpuni. Mitte aga, kui asi tuliseks läheb hakkata politseisse helistama. Vihkan selliseid tolkameid. Muidu ässad ja kõvad tagasi tegijad aga siis kui häda käes valitakse 110.


Rõõm kuulda, et on veel mehi, kes on oma põhimõtete nimel nõus surema ;)
lendur
Postitusi: 13
Liitunud: N Veebr 09, 2006 23:11
Asukoht:
Auto:

#13

N Veebr 07, 2008 19:19

Minul oli enda (endise) klassik aeroga paar aastat tagasi Tartus selline juhtum. Sõitsin välja Lõunaeskuse juures oleva väikse ringi pealt Riia ringi suunas.Seal on väike kiirendusrada, mida kasutasin kogu raha eest. Juba väikse ringi peal olles nägin, et mulle järgneb hele Jeep Cherokee. Suuna panin juba kiirendusrajale suubudes sisse. Jeepi mees oli otsustanud minust vist juba kiirendusrajal mööduda, sest kui mina olin teele reastunult oli ta ninaga juba minu tagarattaga kohakuti jõudnud. Siis möödus ta minust ilmselgelt kiirust ületades vastasuuna kaudu, keeras Jeepi risti teele ja hüppas välja. Lasin akna alla ja oh seda koledat sõimu:angry: Lubas hambad kurku lüüa. Ei öelnud ma ühtki sõna, aken kinni tagasi jätkus minu tee. Aga see jonnakas tüüp sõitis mulle järgi, näitas keskmist sõrme. Näitasin vastu, mis seal salata. Jäin siis uuesti seisma. Sõim jätkus. Ilma sõnagi lausumata hüppasin autost välja, pole küll vaga suur mees aga 185cm 80kg oli selle mehe jaoks piisav. Jooksis ruttu Jeepi peitu. Siis palusin mina tal akna avada. Seletasin, et nii ei ole ilus ja mis mõtet on niigi närvilises liikluses pingeid kruvida. Seepale ta mühatas ja sõitis lihtsalt minema.

Selline lugu
Joonas
Postitusi: 186
Liitunud: T Mai 15, 2007 10:30
Asukoht:
Auto:

#14

N Veebr 07, 2008 20:05

Krt mina aru ei saa, miks ikkagi on vaja tagasi teha või just seda keskmist sõrme näidata!

Endal oli selline juhus, kus pärnu mnt-l sõitis üks S-klassi Mercedes suhteliselt julmalt ette (ka tema ise oli sellest teadlik). Üritasin talle liikluseeskirju järgides järele jõuda, et näha kes niimoodi sõita oskab. Kõrval olles paistis selle S-i roolis suht turske vend, kelle jäme kael kandis sama jämedat kuldketti.
Võtsin julguse kokku ja näitasin nii :thumb: (ise veel pehmelt naeratades), kutt oli suht hämmingus (ju ootas minult juba midagi muud) ja liigutas mõlemaid käsi vabanduseks üles-alla (umbes nii: :notworthy: ). Kohe pärast seda eespool vilgutas veel ohutulesid.

Üritan siiani sama moodi käituda... :drive: ja õnneks pole keegi kallale tulnud!
olaviv
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 21, 2007 18:27
Asukoht:
Auto:

#15

N Veebr 07, 2008 21:00

Algselt postitas: jfs
Krt mina aru ei saa, miks ikkagi on vaja tagasi teha või just seda keskmist sõrme näidata!


mis siin aru saada, see ajab ju vihale kui keegi ette keerab või mingi lolli manöövri teeb. Kõik ei suuda rahulikuks jääda ning ärategemine tundub ainus variant ärritust näidata.
Lihtne. Keeruline on närvilises liikluses rahulikuks jääda.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#16

R Veebr 08, 2008 8:43

Algselt postitas: olaviv
Keeruline on närvilises liikluses rahulikuks jääda.


Just, just! Seda eriti just Tallinna liikluse kohta.
Krt, kui sealt välja saad...:thumb: lausa tukk tuleb kohe peale.

Meil peaks Eestis olema selline värk, et kui töö asjus Tallinnasse peaks mujalt sõitma, siis järgmine päev peaks vaba olema, sest oled niiiii... läbi sellest nõmedast ette-taha-panekust linnaliikluses.

Aga ilusat päeva kõigile!;)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#17

R Veebr 08, 2008 8:51

Kleepige omale rooli peale silt

"Rahu, ainult rahu.

Karlsson"

:D
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#18

R Veebr 08, 2008 11:14

ise küll väga ei naudi eksameid, kuid lahe oleks variant, kus niiöelda loterii käigus pisteliselt valitakse juhte tegema korduseksameid. Muidugi võiks nii 1 kuuline etteteatamise aeg olla, et oma teadmisi värskendada. Ja kui kohale ei ilmu või kukud läbi, siis võetakse load ära.
Usun, et sellistele mitte suunda näitavatele, ette keeravatele jne rullnokkadele võib see olla paras katsumus :-)
Kes on viisakas ja korralik juht sellel pole midagi karta, kuid kes on ostetud lubadega või on kuidagi sahker-mahker läbi eksamilt läbi saanud nendele võib olla keeruline.
Ise just tegin mõni aasta A-kati ära ning polnudki üldse hull teha eksameid uuesti ja puhtalt sain läbi.
romza
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#19

R Veebr 08, 2008 11:19

No näed siis Romza! Arvan, et see 1 kuuline teatamine on palju, piisab nii nädalasest. Olen 2005 a lõpus teinud liiklustestid läbi oma a-kati omandamisega ja 2006 lõpus sai d-kat ka tehtud. Nüüd täis leht ja ei saagi enam eksameid teha...ainult kui sellised testid tuleksid, mida romza välja pakub.:)
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#20

R Veebr 08, 2008 11:30

Mida rahulikumalt sõidad ise, seda vähem ärritavad teised liikluses. A kui on juba närv sees näiteks hoopis millestki muust, siis teise inimese väike viga tundub kohe nii suur asi, mille pärast tõmblema hakata.
Ületan iga päev ristmikut, millel ülepäeva sõideti mulle ette. Hirmsasti ajas närvi. Lahendus: hakkasin lihtsalt ise teisest reast sõitma. pean küll selle pärast ühe korra rohkem rida vahetama, aga enda rahu on tähtsam.

to: olaviv, no kohe hirmsasti ajab närvi onja, ja kohe peab tegema tagasi ja oma ärritust näitama, AGA kas see siis vähendab seda või muutub miski selle näitamise tõttu paremaks???? oled sa siis ise parem ??
ja siis imestatakse miks liiklus närviline on.:poke:.

proovisin just mõni päev tagasi ark i lehel eksamit. Tehtud sain 3 veaga:) millest ükski pold liiklusteemaline vaid tehniline. Eneserahulolu oli küll mõnus. Polegi rooste läinud.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#21

R Veebr 08, 2008 11:30

Algselt postitas: NO FEAR
Algselt postitas: olaviv
Keeruline on närvilises liikluses rahulikuks jääda.


Just, just! Seda eriti just Tallinna liikluse kohta.
Krt, kui sealt välja saad...:thumb: lausa tukk tuleb kohe peale.

Meil peaks Eestis olema selline värk, et kui töö asjus Tallinnasse peaks mujalt sõitma, siis järgmine päev peaks vaba olema, sest oled niiiii... läbi sellest nõmedast ette-taha-panekust linnaliikluses.

Aga ilusat päeva kõigile!;)


Hmm, ma sõidan iga päev ca 40 km tallinnas, arumaeisaaa mis siin närvilist on?
Kasutaja avatar
saabotska
Postitusi: 306
Liitunud: P Mai 22, 2005 16:26
Asukoht: Rakvere
Auto: SAAB 9-5 1.9TiD `08

#22

R Veebr 08, 2008 12:06

Mina kui väikelinna kodanik satun aegajalt Tallinna liiklema ja pole küll aru saanud, et liiklus eriti närviline oleks. Vot kui suvel Pärnu sattuda, siis on küll närviline.
EX: SAAB 9000 CD 90`
SAAB 900 GLS 78`
SAAB 99 GL 81`
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#23

R Veebr 08, 2008 12:12

Eks see närvilisus kõik sõltub sellest kui närviliselt ise asjasse suhtud. Omalt poolt tean, et ühel endisel töökaaslasel löödi lõualuu pooleks selle eest, et ta ei näidanud ringteelt väljudes suunatuld.

Teine tuttav peksti läbi selle eest, et ei sõitnud rohelise tulega ristmikule välja ummiku ajal. Ristmik oli lihtsalt umbes ning ta üritas järgida liikluseeskirja, mis ütleb et ristmikul olevatel sõidukitel on eesõigus. Ning see ei meeldinud tema taga olevale dziibivennale. Dziibivend pandi selle eest kinni, kuna tekitas kehalisi vigastusi.

Kolmas juhtum tuleb meelde, kus ühel sõbral taoti auto puruks selle eest, et ta ei andnud mingitele purjus jalakäiatele teed. Need jalakäiad ületasid teed täiesti vale koha peal.

Kui vähe mõtelda, siis tuleb veel juhuseid meelde liiklusest.
romza
RaidT
Postitusi: 62
Liitunud: R Dets 07, 2007 23:26
Asukoht:
Auto:

#24

R Veebr 08, 2008 13:04

Ma sõidan pea iga päev Tallinnas ja ka mina ei ütleks, et liiklus siin närviline oleks.
Mussolini on lubanud minugi ajud sassi lasta, küll mitte autoroolis ja täiesti ilma põhjuseta. :)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#25

R Veebr 08, 2008 13:07

Algselt postitas: romza
Teine tuttav peksti läbi selle eest, et ei sõitnud rohelise tulega ristmikule välja ummiku ajal. Ristmik oli lihtsalt umbes ning ta üritas järgida liikluseeskirja, mis ütleb et ristmikul olevatel sõidukitel on eesõigus.

Liikluseeskirja on võimalik mitmeti mõista. Näiteks ütleb üks pukt nii:
§158. Sõiduteede ristumisalale ei tohi sõita, kui tekkinud ummik sunniks juhti peatuma nii, et ta takistaks teist liiklejat.

Aga teine punkt hoopis nii:

§167. Foori lubava tule süttimisel peab juht andma teed juhile, kes lõpetab ristmiku ületamist, ja veel sõiduteel olevale jalakäijale.
Vasta