Millal saabub lumi?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#276

T Veebr 02, 2010 11:44

Just pidin selle pildi siia pistma :P Kas taga mitte ei paista cabriosaab? Millegipärast pakun, et siin on kooslus: liiga lai rehv, automaatkast, liiga palju ketsi :conf:

Ega sellistes oludes on ikka kõige parem olla kogu aeg pidevas väikses liikumises...Pühapäeval jalutasin lennujaama kandis lapsega, kes vankris puhkas, siis lükkasin ühe naise leksuse parklast välja, ta arvas küll, et ei tule, aga oskas isegi jõnksutada, pärast tänas porusskii ikka kenasti, mitte ei kaabetanud kohe minema.

EDIT: Fiskarsi lumelabidas on 233 krooni eest praegu odavaim üldfüüsise trennivahend :P
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#277

T Veebr 02, 2010 12:18

Ilm on mõnus, kui mõistusega asjale läheneda. Tööle minek/tulek tuleb lihtsalt nii sättida, et tipptundi mitte sattuda.

BTW: K-rautas on/oli 99- eest normaalne metallist vene päritolu kühvel - väiksem küll kui õige lumelabidas, kuid vähemalt tugev(ning mahub NG pagassi ära). Ja odavam kui Fiskars - ise küll see talv kasutama pole pidanud, kuid täna õhtul näen võimalust terendamas...
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#278

T Veebr 02, 2010 12:30

Talv on siiani olnud ikka tõesti super! Lapsepõlv tuleb lausa meelde, kus sai põlvini lumes sumbatud.
Kuid nõme on see, et mitmetel autoomanikel pole mingit omanikutunnet. Vähemalt nii on see meie tänaval, kus on mitmed autoomanikud, kes oma maja juurest auto parkimiskoha jaoks lund ei viitsi ära rookida ja pargivad teiste majade ette, kus on roogitud. Ja nii teevad täiesti noored ja elujõulised mehed.

Saan aru tõesti, et pole mingit seadust, mis keelab teiste majade juurde parkida, kuna see linnamaa. Kuid kinnistuomanikud on ju need, kes peavad seda piirnevat kõnniteed puhtana hoidma.
Aga mis teha, meil ju siiski banaanivabariik :thumb:
romza
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#279

T Veebr 02, 2010 13:00

Ma oleks hoopis väga tänulik, kui järgmine kord seda autot lükates võetaks tal võtmed ära, tegemist pikaaegse võlglasega.
sry for ot @803BBL
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1970
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#280

T Veebr 02, 2010 13:46

Mul hetkel auto põhjaga vastu lund kinni. Olen juba tunni kaevanud. varsti lähen kaevan edasi :)
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#281

T Veebr 02, 2010 18:05

Algselt postitas: vmaster
Mul hetkel auto põhjaga vastu lund kinni. Olen juba tunni kaevanud. varsti lähen kaevan edasi :)

kus kaugel sa oled siis?
Thor
Postitusi: 529
Liitunud: K Nov 05, 2008 10:32
Asukoht:
Auto:

#282

K Veebr 03, 2010 12:56

Kas kevade esimesed märgid ? Äsjatabatud pilt.

Lisatud failid
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#283

K Veebr 03, 2010 13:19

Masendav Ljasnamjäe. Eile loopisin naabritädi autoümbruse puhtaks, tegin endale koha ja ühe veel. Siis jäi üks Golf kinni sahavaalu kui parkimiskohast üritas välja pressida ja tuli labidat nuruma - slõšeš. Mina mõtlesin, et kui Eesti keeles küsib, siis annan. No lõpuks aitasin siis veel lükata ka ja sai välja. Esialgne suhtumine oli küll, et ma olen kojamees, siis aga sai aru, et mitte ja suhtumine võiks öelda, muutus.

Täna viskas naine mitu parkimiskohta niisama trenniks tühjaks ja sai ühe mehe käest (kes tuli lapse ja naisega ja nägi, et mu naisel laps vankris magab) põhimõtteliselt sõimata, et siis ju pargivad "vale" trepikoja omad kohe siia :gun:

Kõik heateod maksavad kunagi kätte, ma ei teagi, mis põrgu mind kunagi ootab:freak:
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#284

K Veebr 03, 2010 13:54

Mnjah-kahju lausa sust-vallikas.
Me ka oma hoovis viskame koguaeg lund. Eriti mu naine, kes päevast-päeva lapsega kodus. Naaber aga, kellel ka auto ja võiks korragi talvel labida või luua kätte võtta... EI!!!
Siis ütlesin, et meie oma autodega saame ka siis õust välja ja õue tagasi, kui veel 50cm lund tuleb ja suht savi. Ja mida ma nägin eila...visati tänavalt sissesõitu tühjaks, sest no Xsara ei tule üle 25cm lumerandi...kaabib kurask:D
See heategu ei jää tõesti karistamata...NEVER!
Nii palju juba oma elus lõivu selle pärast maksnud-krt sõpru aidanud, kellel laenu vaja olnud, maja eest hoolitsenud, nagu kojamees, aidanud ja abistanud paljusi - WTF:angry: See aga ei kuulu sellesse teemasse.
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1970
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#285

K Veebr 03, 2010 13:55

Algselt postitas: mart284
Algselt postitas: vmaster
Mul hetkel auto põhjaga vastu lund kinni. Olen juba tunni kaevanud. varsti lähen kaevan edasi :)

kus kaugel sa oled siis?


head uudised. olin esimese korraga juba niipalju kaevanud, et teisel korral piisas paarist minutist labidatööst ja välja ma saingi. Auto iseenesest oli Endla tänaval maksuameti taga. sõitsin uljalt lumme ja siis nii, et oligi kinni. Üldfüüsilise trenni mõttes oli see hea ja võiks teinekordki proovida.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#286

K Veebr 03, 2010 14:07

Algselt postitas: NO FEAR
Mnjah-kahju lausa sust-vallikas.
Me ka oma hoovis viskame koguaeg lund. Eriti mu naine, kes päevast-päeva lapsega kodus. Naaber aga, kellel ka auto ja võiks korragi talvel labida või luua kätte võtta... EI!!!
Siis ütlesin, et meie oma autodega saame ka siis õust välja ja õue tagasi, kui veel 50cm lund tuleb ja suht savi. Ja mida ma nägin eila...visati tänavalt sissesõitu tühjaks, sest no Xsara ei tule üle 25cm lumerandi...kaabib kurask:D
See heategu ei jää tõesti karistamata...NEVER!
Nii palju juba oma elus lõivu selle pärast maksnud-krt sõpru aidanud, kellel laenu vaja olnud, maja eest hoolitsenud, nagu kojamees, aidanud ja abistanud paljusi - WTF:angry: See aga ei kuulu sellesse teemasse.


Hm mis sul sellest kas naaber oma hoovist loobib lund või ei?

EDIT: ok sry kunagi jäi mulje, et nofearil omamaja:)
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#287

K Veebr 03, 2010 14:11

Algselt postitas: Eleri
Hm mis sul sellest kas naaber oma hoovist loobib lund või ei?
Neil on seal "nende hoov"..;) Mitte "naabri oma hoov"
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Andre83
Postitusi: 249
Liitunud: K Sept 23, 2009 23:42
Asukoht:
Auto:

#288

K Veebr 03, 2010 14:27

Meil linnas kortermaja ees läks eile tõsisemaks lume koristamiseks. Maja esine parkla on KÜ maa ja sahka ei raatsinud tellida. Hakkasin siis otsast kühveldama. Peagi ilmus labidaga naabrimees ja siis veel seltsilisi. Pool parklat sai tunniga puhtaks ja teise trepikoja autoomanikud nüüd tänavad ja autode põhjad-pamperid-jms jäävad terveks.
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#289

K Veebr 03, 2010 14:34

Kojamehed ikka nagu kortermajade juures autode juurest nad lund ära ei korista siis eile võtsin labida kätte ja möllasin 1.5h maja juures et neljale autole teha korralik parkmisplats.Ehki nüüd keha valutab aga vähemalt saab autoga inimesed moodi liikuma. Siis hommikul nägin kojameest küsisin miks puhtaks ei tee, see vastu: mul pole selle jaoks aega.On ikka nahaal, raha küll nõuab aga tööd ei tee.

Igatahes trenn tuli kasuks ja paljud auto omaniku said õnnelikuks ja tänasid ka.
www.tmuuga.eu
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#290

K Veebr 03, 2010 14:39

See krdi oma maja on igavene nuhtlus, kui keegi on otsustanud aia tahe ehitada kõnnitee :) Mul on 100 jooksvat meetrit kaevata, lisaks veel suti oma hoovi kah. Igasugu uusi ja huvitavaid muskleid on hulgi tekkinud....
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#291

K Veebr 03, 2010 14:40

Algselt postitas: anthillse
Kojamehed ikka nagu kortermajade juures autode juurest nad lund ära ei korista siis eile võtsin labida kätte ja möllasin

Siis hommikul nägin kojameest küsisin miks puhtaks ei tee, see vastu: mul pole selle jaoks aega.On ikka nahaal, raha küll nõuab aga tööd ei tee.



Njah mul on maja esine küll kenasti puhtaks roogitud ning samuti ka autodele mõeldud parkimis kohad. Lausa lust on, saab kenasti plätadega vabalt autosse, ilma, et sokid lumiseks saaksid.

Tubli kojamees on.
Iga ratas veab and then some!
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#292

K Veebr 03, 2010 14:41

Eile hommikul oli lõbus vaatepilt, kus üks naisautojuht läks teisele naisautojuhile kättpidi kallale.
Nimelt Rukki tänaval oli sisse sõidetud pikki tänavat vaid üks rööpapaar ning sahk veel lükanud polnud.
Mõlemilt poolt korraga tuli auto ning naised roolis. Kumbki ei tahtnud teisele teed anda. Üks siis vist näitas teisele naisele "sõrme", mille peale teine naine tuli välja, tõmbas teise naise auto ukse lahti ja hakkas nüpeldama.
Kokkuvõttes tekkis mõlema auto taha väike rivi, aga jah üks andis lõpuks järele, tagurdas välja ja lasi teised mööda.
romza
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#293

K Veebr 03, 2010 14:42

Ma kojamehe kohta ei ütleks midagi, üksi töötab, üleeile viskas öö läbi. Alustas prükkari ümbrusest, visata on vajaumbes 2 meetri kõrgusele, üle 200 korteriga maja perimeetris on tohutult kantmeetreid lund loopida, et puhastada ära ukseesised, neid ühendav 2,5 meetrit lai kõnnitee, kus autod pargivad jne. Ma ise üks õhtu loopisin tund aega, ja selle ajaga ei saanud kaht ukseesist, kaht parkimiskohta ja väljasõidutee otsagi täiesti puhtaks, mis siis muust rääkida.

EDIT: kui oma maja kunagi valmis saab ja selline talv tuleb, siis tahaks küll saabile saha ette panna.....:drive:
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#294

K Veebr 03, 2010 14:44

Algselt postitas: mart284
See krdi oma maja on igavene nuhtlus, kui keegi on otsustanud aia tahe ehitada kõnnitee :) Mul on 100 jooksvat meetrit kaevata, lisaks veel suti oma hoovi kah. Igasugu uusi ja huvitavaid muskleid on hulgi tekkinud....


Nii ta on. Kuid vanemad inimesed teadsid rääkida, et nõukogude ajal pidi veel pool sõiduteest ka puhtaks rookima.
romza
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#295

K Veebr 03, 2010 14:52

Eile õhtul kõrvalmaja ees põristas traktor, kraapis asfaldini kõik puhtaks. Küsisime juhatuse esimehega siis tüübilt, et kas tuleb meie maja ette ka, oleks seal parkivad autod lasknud ära viia, aga ei, meie maja ees pole "läbiv tee" ja sealt linnaosa ei puhasta. Kui parkimist tahtsime kevadel korraldada, siis oli küll läbiv tee ja linna maa, ei lubatud märke panna, et ainult ühistu loaga.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#296

K Veebr 03, 2010 15:00

Algselt postitas: IFFLausa lust on, saab kenasti plätadega vabalt autosse, ilma, et sokid lumiseks saaksid.
Sinust pole ikka veel normaalset inimest saanud! Ja pärast katsugu su naabrid oma lastele selgeks teha miks talvel nemad ei tohi paljajalu ja lühikestes pükstes õues käia!
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1970
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#297

K Veebr 03, 2010 15:21

Algselt postitas: mart284
See krdi oma maja on igavene nuhtlus, kui keegi on otsustanud aia tahe ehitada kõnnitee :) Mul on 100 jooksvat meetrit kaevata, lisaks veel suti oma hoovi kah. Igasugu uusi ja huvitavaid muskleid on hulgi tekkinud....


need musklid on sul tegelikult olemas. siiani lihtsalt pole sa tähele pannud :)
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 812
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#298

K Veebr 03, 2010 20:22

Jah musklit kasvab kõvasti. Hea hommikuvõimlemist pool tundi teha hoovist autode ümbert lund kühveldades. Värava taga juba ca 2.5 m kõrgune kuhi mille sisse poeg lumeonni uuristas. Aga on ka linnatänavatel probleemid. Pidin ühte klienti teenindama suure veokiga ja hea oli Tallinnas kadrioru ühel kitsal tänaval näha kuidas üks SAAB i omanik oli oma auto nii kaugele tagurpidi lumehange parkinud kui võimalik. Mingi Lexus ja mitmed muud autod olid aga rohkem kui ühe sõiduraja blokeerinud ja seda kohas kus pole mingit märki , et sõidukit tohib parkida tee servaga 90 kraadise nurga all. Kui veokil pole 10 t koormat peal siis ühe esiratta lumme sattudes keerab see tagasilla veidi kõrvale. Pargitakse ka jalakäiate ülekäiguradadele ja bussipeatustesse. Imelik , et inimestel pole enam elementaarset viisakust kaasliiklejate vastu ja peetakse vaevaks 50 või 100 m autost kooli/lasteaia/poe jne ukseni jalutada.
Mere
Postitusi: 236
Liitunud: K Mär 25, 2009 12:18
Asukoht:
Auto:

#299

R Veebr 19, 2010 9:20

Täna pidavat tulema jälle suurem sahmakas. Tallinnas igatahes kogub tuul jõudu.. Labidad jälle valmis panna...
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#300

R Veebr 19, 2010 10:08

Siin tuleb lund kõvasti. Ausalt no lõpetage ära juba, ei taha enam juurde.
Vasta