otsin tumehalli saabi!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
kert123
Postitusi: 5
Liitunud: T Mär 11, 2008 8:39
Asukoht:
Auto:

#1

T Mär 11, 2008 14:08

laupäeval kella 17.00 paiku Otepääl sõitis vastu hall saab (9-3 ?)ja ei suvatsenud tee äärde võtta ning sõitis mul peegli küljest ära. kuna tee oli kitsas ja ma ei jõudnud kiiresti ringi keerata, pääses saabi juht põgenema. politseisse avaldus kirjutatud ja saabi peegli andsin ka neile. hetkel on mul olemas juba päris palju infot , et see masin varsti ise üles leida. politsei poolelt on oodata avarii tekitamine ja sündmuskohalt põgenemine!
kes leiab selle masina enne üles sellele on vaevatasu garanteeritud!!!
kui sa ise seda praegu loed ,võta minuga enne ühendust ,kui su ise üles leian ja politseisse teatan.
maksad mulle parandused kinni ja võtan avalduse tagasi!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#2

T Mär 11, 2008 14:10

Lisa mõned oma kontaktid ka ehk. Operatiivsemaks talitamiseks.

Edu otsimisel.
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

T Mär 11, 2008 14:21

[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kert123
Postitusi: 5
Liitunud: T Mär 11, 2008 8:39
Asukoht:
Auto:

#4

T Mär 11, 2008 14:30

Algselt postitas: Cyber
See teema juba käis läbi.

vabandust, ma ei teadnud seda enne.
kert123
Postitusi: 5
Liitunud: T Mär 11, 2008 8:39
Asukoht:
Auto:

#5

T Mär 11, 2008 14:30

Algselt postitas: IFF
Lisa mõned oma kontaktid ka ehk. Operatiivsemaks talitamiseks.

Edu otsimisel.


tel. 56 498 399
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#6

T Mär 11, 2008 14:55

Algselt postitas: kert123
laupäeval kella 17.00 paiku Otepääl sõitis vastu hall saab (9-3 ?)ja ei suvatsenud tee äärde võtta ning sõitis mul peegli küljest ära. kuna tee oli kitsas ja ma ei jõudnud kiiresti ringi keerata, pääses saabi juht põgenema. politseisse avaldus kirjutatud ja saabi peegli andsin ka neile. hetkel on mul olemas juba päris palju infot , et see masin varsti ise üles leida. politsei poolelt on oodata avarii tekitamine ja sündmuskohalt põgenemine!
kes leiab selle masina enne üles sellele on vaevatasu garanteeritud!!!
kui sa ise seda praegu loed ,võta minuga enne ühendust ,kui su ise üles leian ja politseisse teatan.
maksad mulle parandused kinni ja võtan avalduse tagasi!

Sa kirjutad, et sa teatasid politseisse (kirjutasid avalduse) ja siis kirjutad, et kui kätte saad, siis teatad... (ilmselt tema leidmisest).

Kui sa, Kert, saad teise poolega kokkuleppele (maksab peegliremondi kinni), siis politsei ei jäta sündmuskohalt põgenemist karistamata.
Siin ei loe, kas sa midagi tagasi võtad või ei. Sinu avaldus on tegelikult liiklusõnnetusest teatamine, ega sellega asja olematuks muuda, kui oma avaldust politseilt tagasi küsima lähed. Hetkel on oluline teise asjaosalise leidmine, kuni teda ei leia, pole võimalik ka läbi kindlustuse kahjuhüvitist saada.

Loodan et asjaosaline teatab endast. Või kui ei teata, tuleb ehk peegli remondiga välja.
P.S. Ta ei pruugi siin foorumis lugeja olla või üldse eesti keelt mõista.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

T Mär 11, 2008 15:19

No ega pidanudki teadma..:) Lihtsalt infoks sai lisatud. Loodan, et leiad kaagi üles.
Algselt postitas: kert123
vabandust, ma ei teadnud seda enne.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
sheik
Postitusi: 79
Liitunud: P Juul 04, 2004 17:27
Asukoht:
Auto:

#8

T Mär 11, 2008 16:46

Mõned üldised küsimused:

1. Kuidas sa tõestad, et just tema ei tõmmanud kõrvale?
2. Kuidas sa tõestad, et ärasõitmine oli pahatahtlik (sellel momendil ta ei märganud peeglikorpuse kadumist, märkas hiljem, aga siis polnud enam midagi teha)? (kõigi inimeste jaoks ei ole see nii oluline, et politseisse selle kadumisest teatada...)

Ei poolda ärasõitmisi, kuid ise ei viitsiks nii suurt ristiretke tühise peegli pärast ka ette võtta...oleks siis vähemalt auto nr teada...

Saab Heil!
kert123
Postitusi: 5
Liitunud: T Mär 11, 2008 8:39
Asukoht:
Auto:

#9

T Mär 11, 2008 16:49

Algselt postitas: Rästas
Algselt postitas: kert123
laupäeval kella 17.00 paiku Otepääl sõitis vastu hall saab (9-3 ?)ja ei suvatsenud tee äärde võtta ning sõitis mul peegli küljest ära. kuna tee oli kitsas ja ma ei jõudnud kiiresti ringi keerata, pääses saabi juht põgenema. politseisse avaldus kirjutatud ja saabi peegli andsin ka neile. hetkel on mul olemas juba päris palju infot , et see masin varsti ise üles leida. politsei poolelt on oodata avarii tekitamine ja sündmuskohalt põgenemine!
kes leiab selle masina enne üles sellele on vaevatasu garanteeritud!!!
kui sa ise seda praegu loed ,võta minuga enne ühendust ,kui su ise üles leian ja politseisse teatan.
maksad mulle parandused kinni ja võtan avalduse tagasi!

Sa kirjutad, et sa teatasid politseisse (kirjutasid avalduse) ja siis kirjutad, et kui kätte saad, siis teatad... (ilmselt tema leidmisest).

Kui sa, Kert, saad teise poolega kokkuleppele (maksab peegliremondi kinni), siis politsei ei jäta sündmuskohalt põgenemist karistamata.
Siin ei loe, kas sa midagi tagasi võtad või ei. Sinu avaldus on tegelikult liiklusõnnetusest teatamine, ega sellega asja olematuks muuda, kui oma avaldust politseilt tagasi küsima lähed. Hetkel on oluline teise asjaosalise leidmine, kuni teda ei leia, pole võimalik ka läbi kindlustuse kahjuhüvitist saada.

Loodan et asjaosaline teatab endast. Või kui ei teata, tuleb ehk peegli remondiga välja.
P.S. Ta ei pruugi siin foorumis lugeja olla või üldse eesti keelt mõista.


ma mõtlesin seda ,et ma sain pärast politseiga kohtumist veel infot(mida ma pole veel politseile saatnud). kui TA maksab minu paranduse kinni siis seda infot edasi ei anna.
annan inimesele võimaluse oma teo veel parandada.

kardan ise ka ,et ta võibolla ei teagi seda foorumit aga äkki keegi siit foorumist näeb seda peeglita saabi otepää kandis.
Vasta