Liivapritsi + pulbervärvimise teenus...?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#1

Palun soovitusi/infot, kes ja kus võiks pakkuda liivapritsiga puhastamise + pulbervärvimise teenust? Soovitavalt siis Tallinna piirkonnas.

Oleks vaja üks roostes rauatükk viisakaks teha.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1974
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#2

Pulbervärvimisega saaks ehk ka roostes kojameeste hoovad ilusaks. Seega oleks ka huvitatud.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#3

Kodanik Mannapudru lasi oma 96 liiva pritsiga töödelda. Koht ise kuskil männiku kandis oli. Eks ta ise pajatab lähemalt.
Iga ratas veab and then some!
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#4

Selline firma

SR foorumist on ainult hea sõnaga mainitud. Hinnad ka suht soodsad.

terv, teager
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#5

Viimsis ka üks pulbervärvi töökoda, teevad suht soodsalt ja korralikult, asub ta Coats Eesti juures aga täpset aadressi hetkel ei mäleta, saan uurida kui on soovi. Samas on ka liivapritsi tööd Miiduranna sadama territooriumil täitsa olemas.
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1974
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#6

Ei tea, kas nad viitsivad üldse nii väikse asja nagu kojameeste hoovad värvivimsega tegeleda?
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#7

Uurisin seda asja ja võtavad värvimisse küll aga enne peaks nad haljaks saama.
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#8

Tartus näiteks on üks koht kus enne värvimisse viimist saad kasutada kamber liivapritis. Selle efektiivsus on küll väike aga kojamehe hoova puhastamiseks on piisavalt.
Martin460
Postitusi: 110
Liitunud: K Veebr 16, 2005 17:47
Asukoht:
Auto:

#9

Väga kvaliteetne puhastus saavutatakse klaaskuuli pritsiga.
Üks tegijatest reklaamib ennast siin:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php? ... 577#235577
gsaab
Postitusi: 165
Liitunud: K Mär 22, 2006 19:32
Asukoht:
Auto:

#10

Olen kasutanud Arco AR-i nagu teager ülevalpool mainis. Täitsa ok on.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#11

Meil siin foorumis hoplaa tegeles ka mingi hetk vist liivapritsiga. Või oli see haavlipritsiga...

EDIT: Ei tegelenud vist otseselt, aga abiks saab olla
http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=1006
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#12

Ma pean ka oma liivapritsi vist käima ajama. Tahab pisut nokitsemist.
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#13

Nii natuke teemat uuritud.

Liivapritsi osas soovitatakse mitmetes foorumites OÜ Adamantos, Männiku tee 108
Käisin seal ka kohal, kui kahjuks on nad septembri lõpuni kinni.

Siis leidsin: VV Auto AS, Suur Sõjamäe 29A, tel 6212139
Teenindus meeldiv, hind 350 kr/h + km, 1 päevase ooteajaga asi tehtud.

Pulbervärvi kohti on mitmeid, kes hea meelega vidinaid värvivad. Teageri viidatud Arco Ar (kahjuks pole neil hetkel liivapritsi teenust), siis näiteks K-Raua ACE kõrval on kohe üks töökoda (samuti ilma liivapritsita) jne...

Samuti, viide kasutaja hoplaa kohta on suht vana, helistasin talle ja ei osanud ta mind aidata antud teemaga.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#14

Ahjaa, pulbervärvimise teenust pakub ka minu tööandja Keilas:
http://www.harjuelekter.ee/elektrotehni ... p?page=80&
Pole küll peamine tegevusala, kuid vajadusel tehakse. Siin on ka näiteks autovelgi (Harju KEKi ralliboksi masinatel) värvitud. Seega pole teksti "Lehtmetalli viimistlus" mõtet väga tõsiselt võtta.

Samuti on pulbervärvimise automaatliin olemas Eltekis (Jälle Keila). Seal vist tehakse küll ainult seeriatööd. Sõltub muidugi värvi valikust.
http://www.eltek.ee/index.php?leht=26
Mannapudru
Postitusi: 46
Liitunud: E Okt 22, 2007 21:23
Asukoht:
Auto:

#15

Ma lasin oma silmarõõmu jah hiljuti Männikul liivapritsitada + kruntida. Kuna kogemus puudub, siis ei oska kvaliteeti hinnata. Aga olen teistest foorumitest lugenud, et seal on lastud päris huvitavaid rariteete teha (näiteks http://forum.automoto.ee/showthread.php ... 930&page=1 ) ja hinna/kvaliteedi suhtega on rahule jäädud. PS! Seal toimib bisnis vene moodi - suhelda saab ainult vene keeles(mul oli tõlk kaasas :-), tuleb kindlasti minna kohale ja rääkida kõigepealt liivapritsi boxi pomoga(Igor oli vist) - teha kaubad. Siis tuleb minna kõrvalboxi ja katsuda kruntijatega kaubale saada(jällegi vene keel, see pidavat teine firma olema). Ja kõik käib loomulikult sularahas...
vr
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 13, 2004 1:31
Asukoht:
Auto:

#16

MkVII on minu hea sõbra auto, kamba peale on liivapritsi kogemusi päris palju, aga männiku tulemus on alati kvaliteetseim olnud. Samuti on hind hea.
Mina ei oska vene keelt sõnagi, aga pole kordagi hätta jäänud seal, käte- jalgadega saab kõik selgeks räägitud.
Kruntimisega nii ja naa, nagu MK7 teemast näha, käidi ka see auto enne kettaga üle.
Vasta