Otsin köögimööbli valmistajat

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#1

N Sept 25, 2008 21:17

Palun soovitage köögimööbli valmistajat.
Tegijaid on turul palju, seetõttu loodan, et ehk on kellelgi värske ja hea kogemus kedagi soovitada.
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#2

N Sept 25, 2008 22:49

Sõltub millised erisoovid on :) Olen viimase paari aasta jooksul 2 kööki tellinud sellest valmistajalt. (rahulolevalt sõbralt sain soovituse)
Kõik detailid saabusid õigel ajal ja paigaldajad olid ka pädevad. Hinnad keskmisest soodsamad aga seni kõik 5+
Kui int köögitehnika mure peaks tekkima siis saan aidata nii hindade kui nõuga ;)
Martin460
Postitusi: 110
Liitunud: K Veebr 16, 2005 17:47
Asukoht:
Auto:

#3

N Sept 25, 2008 23:15

Ma tellisin ka sealt kus TGB...kõik ok...ainuke paha asi oli see, et hakkasin ise paigaldama:)
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#4

N Sept 25, 2008 23:19

Algselt postitas: Martin460
Ma tellisin ka sealt kus TGB...kõik ok...ainuke paha asi oli see, et hakkasin ise paigaldama:)


Montaaz maksab 10% mööbli hinnast ja tasub maksta.
Need vene keelt rääkivad härrad kes seal firmas mööblit paigaldavad on seal 4-5 aastat vähemalt minuteada seda tööd teinud. Väga sõbralikud ja korralikud töömehed.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#5

R Sept 26, 2008 8:07

Enda majja tellisin köögimööbli Cameronist (www.cameron.ee). Tegu ühe Pärnu firmaga. Naine käis küll Köögikonstruktoris kah, kuid miskipärast talle sealsed pakkumised ei sobinud.
Cameronist üldiselt väga head mälestused ja koostöö hea. Ka paigaldajad on neil asjalikud. Paigaldusel tekkis küll väike probleem detailidega, kuid see lahendati kiirelt ära. Cameroni kaudu sai ostetud ka kogu integreeritud köögitehnika.
Hind minu arust väga soodne. Enda mööbli karkass on nö "püssiplaadist" uksed jmt peitsitud saarest. Aitasid ka Led-valgustite ja muu tilu-liluga.
Martin460
Postitusi: 110
Liitunud: K Veebr 16, 2005 17:47
Asukoht:
Auto:

#6

R Sept 26, 2008 11:31

Korralik aga kallis on muidugi ka veel IDEMA köögid.
Kasutaja avatar
Ainar
Saabiklubi liige
Postitusi: 380
Liitunud: P Juun 17, 2007 19:18
Asukoht: Liikva
Auto: viewtopic.php?f=57&t=19320
Kontakt:

#7

R Sept 26, 2008 11:52

Endal nüüd aasta täis Camilla köögist tellitud köögiga ja samuti kõrgläikega. Väga rahul ja paigaldus oli ka kiire ja korralik. Kui vaja saab paigaldaja nr minu käest nad seal erinevaid teenuse pakkujaid kasutavad.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#8

R Sept 26, 2008 12:09

Algselt postitas: ask
Endal nüüd aasta täis Camilla köögist tellitud köögiga ja samuti kõrgläikega. Väga rahul ja paigaldus oli ka kiire ja korralik. Kui vaja saab paigaldaja nr minu käest nad seal erinevaid teenuse pakkujaid kasutavad.

Camilla köögil ei ole sellist sinist kõrgläiget, nagu vaja. Kolm pakkujat on seda öelnud.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#9

R Sept 26, 2008 13:31

Eks see kõrgläige pigem maitseasi ole. Silmale on ta väga ilus vaadata senikaua, kuni ta puhas on, aga näpujäljed on väga varmad sinna peale jääma, mistõttu peab ikka kõvasti vaeva nägema, et see ilus ka püsiks. Ise omalt poolt soovitaks uurida ka Arensilt: mul oli suur eelarvamus, et nad teevad ülikallilt, kuid otsustasin siiski pakkumise küsida. Tulemusena saime kõige asjalikuma teeninduse, kõige soodsama pakkumise ja köögi tarnimise kõige lühema tähtajaga (käisime vist kokku üle 5-es firmas pakkumisi küsimas). Vähemalt nii oli Tartus.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#10

R Sept 26, 2008 13:41

Aitäh, Aljoga. Küsin ka Arensist.
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#11

R Sept 26, 2008 13:55

Arensit julgen ka mina soovitada. Endal kodus lumivalge kõrgläikega köögimööbel, mis sealt pärit.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#12

R Sept 26, 2008 14:27

Üks tähelepanek meie köögist. Kui enamikel komponentidel oli arve peal sooduka %, siis ebastandardse mõõduga uksel oli hinnalisa 50%.
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#13

R Sept 26, 2008 14:50

Näpujälgedest: Mul on näiteks köögis läikiv must külmik, millel on õnneks olemas käepidemed
:eureka:
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#14

R Sept 26, 2008 14:55

Ei ole nagu erilist probleemi selle köögi korras hoidmisega. Pealmine n.ö. tööpind ei läigi, küll aga sahtlid, kapi uksed jne. Nendel on samuti olemas kohad, kust käega kinni võtta... niiet mina sellepärast ei muretseks :)
sipelgaz
Postitusi: 260
Liitunud: T Aug 15, 2006 20:47
Asukoht:
Auto:

#15

R Sept 26, 2008 17:02

Siinkohal äkki selline kommentaar mis enda köögiehitusest silma jäi.

Kui sa oled nõus ise natuke seblima-sebima on sul võimalik ligi 50% kokku hoida. Minu täislaks hinnapakkumine ühe Camilla edasimüüa juurest oli mingi 155 tuhhi koos tehnikaga jne.

Leidsin täpselt samalaadi asja (mööbli) Sisustus5 kauplusest mille endale ka tellisin. Kapid tulid kokku ehitatuna ja paigalduse orgunnisin ise. Tellisin ise ka endale Lasnast sellisest kohast nagu "Plaat-Detail OÜ" sellise must-matt tööpinna nagu tahtsin ning käisin poest endale ka tehnikat ning käepidemeid valimast. Lõpptulemus oli see, et täpselt sama tehnikaga, sama (võibolla isegi natuke parema kvaliteediga) sahtlid ... ja kokku läks maksma natuke alla 75'000 plus veel 20 tundi tööd mis sebimisele kuulus ning 10 tundi tööd töömeestele, et kogu asi kokku panna jne jne ...

You do the math ;)

:cool:Sipelgaz:eureka:
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#16

R Sept 26, 2008 17:18

No tänud, Sipelgas.
Ei julge nagu sellist riski võtta, et ise kööki ehitada. Suur köök kah veel - tuleb suur käkk :D
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#17

R Sept 26, 2008 19:35

Olles ise ~100 Arensi kööki üles kruvinud siis julgen soovitada. Kõrgläige ajab muidugi hinna ülesse. Lahendusena võiks proovida mõned üksed sinisest klaasist tellida.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#18

R Sept 26, 2008 20:00

Käisin ühes mööblifirmas üht tellitud mööblikomplekti värvimas ja nägin neid kulutusi, mida tuleb värvimisele teha.Projekti järgi esimesena pakutud pinnaviimistlusele oli tulnud pakkumine 150 000 kanti.See oli muidugi mingi metalliku laadne ja struktuurne kate.
Lõpuks värvisin ma need asjad helesiniseks matiks ja see lugu läks tegijale veidi alla 15 tuhande maksma.Värvitavat pinda oli 15 ruudu kanti.Kulu materjalile oli tohutu ja igat detaili tuli 3 korda värvida.St värv- uus karestamine, värv- uus karestamine, värv.

Kui nüüd lisada juurde kulud kõigele materjalidele (plaat vms), töölised, masinad, mille abil seda teha, siis jääb üldse arusaamatuks, kuidas köögikomplekte 10-15-ga pakutakse.Ma käisin neid odavaid pärast seda värvimistööd ka poes vaatamas ja koledad asjad hakkasid igal pool silma.

Sellise kõrgläike tegemine on puhas käsitöö.Standardis tehti seda läikivat siledat lakki(polüester) vist masinate abil, aga enam vist ei ole neid masinaid eestis.

Seal mööblitootja juures räägiti mulle sellest kõrgläikega värvimisest ja käsitöölised pidid iga detaili eraldi üle lihvima ja siis poleerima, et saavutada klaas-sile pind.
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#19

R Sept 26, 2008 20:10

põhmõtteliselt on mul olemas ihumööbelsepp, pisifirma, 3-4 meest. Ma isegi ei tea, mis selle nimi on, tüübi nummer on aint telefonis. Kallis mees ta ei ole, kuldsete kätega samas. Kõrgläikega asja kohta ei tea, kuid ma tean, et on kilode kaupa igast kuulsustele ja baaridele mööbleid teind, üks hullem disaineri haige fantaasia vili, kui teine.

Avalikult nummerit maha ei hõika, a u2u võiks aidata. Või siis e-mail margusm@telema.com
Hypno
Postitusi: 99
Liitunud: T Apr 17, 2007 10:30
Asukoht:
Auto:

#20

R Sept 26, 2008 22:23

Kuna endal ka köögivalik käsil siis selline soovitus: Küsi järgi ka selline asi, kui võtad köögi mööbli koos tehnikaga, et kas garantii kehtib ka seadmetele koos paigaldusega. Paljud firmad seda ei paku. Päris nõme kui tehnika annab otsad tänu paigaldusveale! Ise sihin Idema't. Teenuse ja kvaliteedi suhe paigas. Maksab küll veidi rohkem aga köök on asi mille sa haged endale pikemaks ajaks (kui pole just müügiks) ja soovitavalt võiks seal toimetamine olla mugav ja meelepärane.
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#21

R Sept 26, 2008 22:44

Algselt postitas: Hypno
Kuna endal ka köögivalik käsil siis selline soovitus: Küsi järgi ka selline asi, kui võtad köögi mööbli koos tehnikaga, et kas garantii kehtib ka seadmetele koos paigaldusega. Paljud firmad seda ei paku. Päris nõme kui tehnika annab otsad tänu paigaldusveale! Ise sihin Idema't. Teenuse ja kvaliteedi suhe paigas. Maksab küll veidi rohkem aga köök on asi mille sa haged endale pikemaks ajaks (kui pole just müügiks) ja soovitavalt võiks seal toimetamine olla mugav ja meelepärane.

Hüva nõu garantii küsimise kohta. Tänud.
Köök saab mugav ja meelepärane kindlasti (ikka omale, mitte müügiks).
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#22

L Sept 27, 2008 8:23

Kaks aastat tagasi võtsin mööblit tellides ka mitmeid pakkumisi.

Tegin toona huvitava tähelepaneku: kodumasinaid on odavam osta suurematest elektroonikapoodidest. Valik suurem, saab enne näppida ja uurida, kujundada brändieelistusi jms. Karta on, et mööblitootjate tehnika müügimahud ei anna neile võimalust väga poekettidega konkureerida. Lisaks veel kampaaniad jms. TGB oskab seda hinna kujunemist täpsemalt kommenteerida.

Mina tellisin oma köögi ühelt Tartust lõuna poole jäävalt väiksemalt tootjalt, kes oli õnneks röögatult fleksiiblene meie soovide rahuldamise osas. Nimelt suutsid krohvipoisid kööki remontides ja seina sirge(ma)ks ajades ruumi mõõte niipalju kahandada, et mööbel ei mahtunud enam kööki sisse. Õnneks suudeti paari päeva jooksul tööpind lühemaks saagida, puituksed lahti harutada, klaas ukses väiksemaks lõigata, see tagasi kokku panna, sahtlid väiksemaks lõigata ning mööbel sai ka kokku. Sellises situatsioonis tuli välja väiksema-paindlikuma tootja väga tugev eelis.
6-10
Postitusi: 52
Liitunud: N Veebr 28, 2008 18:45
Asukoht:
Auto:

#23

P Sept 28, 2008 2:12

Haagin end Rästas-e teemasse. Oleks samuti köögimööblit (joonised endal olema) vaja, asn Pärnumaal. Salongid on enamuses läbi kapataud, kuid oskab ehk keegi mõnda nn. erategijat soovitada?
tiib
Postitusi: 139
Liitunud: T Mai 31, 2005 18:10
Asukoht:
Auto:

#24

P Sept 28, 2008 3:57

Endal pandi äsja Arensist tellitud köök püsti ja naine tulemusega väga rahul :facts:

Kõrgläike asemel sai viimasel hetkel valitud heledaks peitsitud spoonitud tamm.

P.S. Sinist kõrgläiget peaks pakkuma Riz Köögid, kuid neil Arensist märksa krõbedamad hinnad.
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#25

P Sept 28, 2008 12:56

Algselt postitas: 6-10
Haagin end Rästas-e teemasse. Oleks samuti köögimööblit (joonised endal olema) vaja, asn Pärnumaal. Salongid on enamuses läbi kapataud, kuid oskab ehk keegi mõnda nn. erategijat soovitada?


Helista 55 615 991 Asume Paikusel ja hetkel üks köök töökojas pooleli.
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
Vasta