Politsei reid Tartus

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
y2k87
Postitusi: 107
Liitunud: R Veebr 16, 2007 13:50
Asukoht:
Auto:

#1

Jutud levivad, et 10-11,10,08 pannakse Tartu linn lukku ja hakatakse ohutusvarustust kontrollima. Ja armu ei anta. Tööl muud ei küsitagi kui ainult kustutit, ohukolmnurka ja tõkiskingasid.
Igaksjuhuks mainin.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#2

Sellised kuulukad tulevad ainult kasuks!

Mis asjad mul liikluseeskirjade järgi autos peavad olemas olema? Kuskilt jäi mulje et erasõiduauto puhul näiteks kustuti ei pea autos olema.
y2k87
Postitusi: 107
Liitunud: R Veebr 16, 2007 13:50
Asukoht:
Auto:

#3

Eraautol ei pea apteeki olema, ülejäänud kohustuslik.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

Algselt postitas: qdwin
Sellised kuulukad tulevad ainult kasuks!

Mis asjad mul liikluseeskirjade järgi autos peavad olemas olema? Kuskilt jäi mulje et erasõiduauto puhul näiteks kustuti ei pea autos olema.
Vale mulje.
Olema peavad: Kustuti, tõkiskingad, ohukolmnurk...

Eraisikule kuuluval autol ei nõuta Autoapteegi olemasolu. Samas firmade masinatel (ka liisinguautod) nõutud.
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#5

Ma ka homme lõunapoole tulemas, tore teada kuigi nõuded peaks täidetud olema.

Lisaks ärge unustage et kustuti peab ka KONTROLLITUD olema, ja see kehtib ainult ühe aasta. Kellel kustuti juba pikemat aega pagasnikus veerenud on vaadake kuupäevad üle ;)
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#6

Need kõik asjad peavad olemas olema autos. Ei või iial teada, kuna võib neid endal vaja minna.
Kustutiga see, et mida suurem, seda parem.
Hädised seadused.. Kui keegi ajab miinimumi taga..
virmaline
Postitusi: 24
Liitunud: T Nov 06, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#7

siuke küsimus seoses selle reidiga, ek kas see, et linn pannakse lukku tähendab seda, et nad teevad reidi ainult linnast väljuvatel teedel, või nagu mina praegu aru saan, siis tehakse üle kogu linna?
Kroko
Postitusi: 11
Liitunud: T Jaan 09, 2007 17:36
Asukoht:
Auto:

#8

selle reidi kohta lausa pressiteade ju olemas

http://www.politsei.ee/?mid=5&mcid=1165 ... e&pageid=6
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#9

Kas muul ajal on siis allpool loetletud tegevused ja "asjade" veoga tegelemine mõtekas?
Algselt postitas: suvekas
......Tõesti pole mõtet sellel ajal sõita alkoholijoobes,samuti pole mõtet kaasa vedada narkootikume (kuna narkokoerad on ka osalised) siis pole mõtet lõhkeaineid vedada, (samuti koerad) auto peab olema täiesti korras ja olemas peavad olema tõkiskingad, tulekustuti.............
:drive:
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#10

Kas natukene "karuteene" selle info välja panemine ei ole? :poke:

Või noh, ma ei tea kui avalik see info on.
Iga ratas veab and then some!
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#11

asja hea külg on vast see, et nii mõnigi kontrollib oma masina üle, ja vast täiendab vajadusel ohutus varustust. Aga nii detailne info?
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#12

See siin on ainult ühe allüksuse tegevuskava ja täiesti avalikult kättesaadav aga teiste üksuste kohta ei oska ka mina midagi rohkemat öelda.
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#13

Algselt postitas: suvekas
Loomulikult pole minu eelmainitud tegevused kunagi lubatud aga eeloleval nädalavahetusel pole see üldse mõttekas.

Mispärast just siis mõttekas ei ole?

Tubli! Sa kohe hoolitsed selle eest et kaabakad vahele ei jääks ja narkootikume ja lõhkeainet hiljem rahus edasi saaksid vedada!

Edit: No kui avalik info siis avalik info.
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#14

tegidki head...sama hästi võiks sky+'i liiklusliini ära keelata...(tropid teavad,kust eemale hoida/kiirust maha võtta)
kahju lihtsalt,et nii suhtutakse...


+ võiks seljuhul arvata,et Saabnetis on suur kari narkareid ja muidu joodikuid...?!
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#15

turbo sõltuvus on vist veel ikka legaalne, kuni lubatud piir-kiirusteni:P
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1971
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#16

Pressiteatest selgub, et tegemist on pigem õppuse kui reidiga.
Borat
Postitusi: 28
Liitunud: K Veebr 27, 2008 15:34
Asukoht:
Auto:

#17

samas, miskip@rast olen veendunud, et hetkel ysna aktuaalne ka trahvimine. Mida rohkem seda uhkem. Ise #ptyi-ptyi# pole viimased 5aastat yhtegi trahvi saanud, kuid tulekustuti ja t6kiskingad puuduvad. syydi. Kui selle eest kohe v@@natakse trahv siis andke andeks kaotan igasuguse lugupidamise institutsiooni vastu.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2285
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#18

MA ka kirjutasin ju siia teemasse...kuhu see kadus?

Või ei kirjutanud?:freak:

Sry-leidsin oma postituse ülesse, see juba teises teemas.
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#19

Algselt postitas: suvekas
Kuna ise olen selle reidiga seotud ja arvatavasti patrullime Kõrvekülas ja Räpina mnt. siis niipalju saan öelda, et asi hakkab reede kell 21.00 pihta ja läbi saab see laup.15.00. Tõesti pole mõtet sellel ajal sõita alkoholijoobes,samuti pole mõtet kaasa vedada narkootikume (kuna narkokoerad on ka osalised) siis pole mõtet lõhkeaineid vedada, (samuti koerad) auto peab olema täiesti korras ja olemas peavad olema tõkiskingad, tulekustuti,varurehv, ja vastavalt, siis kellele auto kuulub ka esmaabi pakk ja ohukolmnurk.

Kas siis liisingu/firma autol ei peagi ohukolmnurka olema? Või on see sõnastus lihtsalt kehvas järjekorras välja kukkunud :P
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#20

Sorry. Pigem ikka lauseshituses on väike apsakas juhtunud.:red:
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
Rauno
Postitusi: 527
Liitunud: L Apr 26, 2008 14:15
Asukoht:
Auto: Saab 9-5

#21

Järjekordne maksumaksja raha raiskamine ja ettekääne trahvide tegemiseks. Viskan kah siis kaks kaminapuu halge pagassi tõkiskingade eest.

...ja info eest olen väga tänulik vastupidiselt neile kes soovitasid seda saladuses hoida, et keemiarelva vedajaid ja narkoparuneid tabada.
Borat
Postitusi: 28
Liitunud: K Veebr 27, 2008 15:34
Asukoht:
Auto:

#22

kalastusdynamiidi t6stan juba homme autost v@lja:)
kjah
Postitusi: 261
Liitunud: N Veebr 22, 2007 21:06
Asukoht:
Auto:

#23

Njah mul probleeme pole paar päeva kindlustust pole auto lihtsalt seisab. Ei viitsi ma nendega võimelda. Just hiljuti sai ,küll mitte liiklusega seoses. Siiamaani jumala leilis nende peale.
y2k87
Postitusi: 107
Liitunud: R Veebr 16, 2007 13:50
Asukoht:
Auto:

#24

Tekksi küsimus selle lausega: Auto peab olema täiesti korras ja olemas peavad olema tõkiskingad, tulekustuti,VARUREHV, ja vastavalt, siis kellele auto kuulub ka esmaabi pakk ja ohukolmnurk.

Paljudel uutel autodel pole üldse varuratta kohta, on vaid kas rehvivaht või siis juba Run-flat rehvid all. Tähendab, et saab jälle riigikassat toetada???
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#25

Kui auto varustuses on tehase poolt ettenähtud varurehv, siis peab ta seal ka olema ja ta peab olema ka kasutuskõlblik, st. et ta peab olema terve ja vastava rehvirõhuga. Kui tehas ei näe ette, siis on OK.
Kuid ma ei usu, et politsei hakkab nüüd iga sellise pisiasja pärast kohe trahvi tegema, võib-olla piirdutakse hoiatusega ja lihtsalt saadakse mingi ülevaade sõidukite puudustest.
Kui päris aus olla , siis ma ei tohiks oma autoga isegi kogunemiskohta sõita kuna puudub ohukolmnurk - see varastati kunagi tee äärest ära:gun: aga eks ma homme Paidest minnes ostan kuskilt tee pealt.
Ja mina ei tea trahvimisest midagi, kuna mina olen seal Kaitseliidu koosseisus ja meie ei tee ühtegi trahvi.
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
Vasta