Rehvide vahetuse kohad/hinnad

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
mihkeltt
Postitusi: 258
Liitunud: E Mai 05, 2008 14:41
Asukoht:
Auto:

#1

L Okt 25, 2008 23:13

Kuna jälle see aeg tulemas ja vahepeal on olnud majandusmaastikul nii mõnedki muudatused, oleks soov saada tsipa ülevaatlikum pilt rehvide vahetuse punktidest. Kindlasti on paljudel välja kujunenud kohad, kus siis 2x aastas käiakse. Ise olen kasutanud koguaeg Kummimees teenust, hinda kahjuks täpselt ei mäleta, vist oli sinna 550 kanti (16" valu + tasakaalustamine).

Viimased rehviteemad on siin päris kuumaks kähmluseks läinud, nii et üritaks siin teemasse hoida, ehk siis tooks välja järgmised punktid:
[list]
[*] koht
[*] velje andmed (mõõde + plekk/valu)
[*] hind
[*] kuidas jäid teenusega rahule
[*] lisamugavused (veljepesu, kohvi jne)
[*] kas on elav järjekord või ette registreerimisega
[/list]

Või kui on vastupidiseid soovitusi, siis millistest rehvivahetustest suure kaarega eemale hoiduda.

Ise olen huvitatud korralikust teenusest, et kummid ikka rõhku pidama jääksid ja raskused velje külge ning kuna kohvi ei tarbi, siis võin oodata ka väljas vihma käes :). Ja mida arvata nendest nn revhivahetus "konteineritest", mis ostukeskuste parklatesse üles seatud?

Teeme siis nii, et see on :bs:-free teema.

ette tänades,
Mihkel


ignore this:
Tähele pannud, et saabneti otsin ei suuda leida sõna "rehvid", kui otsida "rehv", lisan siia mõningaste otsingu märksõnade nimekirja: rehv, rehvid, vahetus, rehvivahetus, rehvidevahetus, rehvi vahetus, rehvide vahetus, hind, hinnad
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#2

L Okt 25, 2008 23:35

Koht: Tartu mnt Vianor
Velje andmed: Valu 15`-16`
hind: ei mäleta (minule sõbralik)
kuidas jäid teenusega rahule: Kui on näha et enne on kasutatud väliseid (kuvaldaga pekstavaid) tasakaalustus tinaplönne siis seda teed jätkatakse kui sa seda tegevust kõva häälega ei keela!
lisamugavused: (veljepesu, kohvi jne) : Veljepesu pead ise küsima, siis saad, kohvi saab ülisoodsalt ja head! ootesaal on ka mugav. (teler ja puha)
kas on elav järjekord või ette registreerimisega: Sõltub aastaajast. Vahetushooajal on soovitav aeg broneerida. Nii on igalpool ju!
pistyk
Postitusi: 431
Liitunud: E Okt 09, 2006 20:18
Asukoht: Haapsalu
Auto: Honda Civic 2.2ctdi 103kw 2009.a.

#3

L Okt 25, 2008 23:37

haapsalu kandi inimesed võivad Linnamäele minna,teen jälle vanamehele reklaami:gun:
Parem varblane katusel,kui nuga neerus
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#4

L Okt 25, 2008 23:42

Algselt postitas: TGB
Veljepesu pead ise küsima, siis saad


Aga nad ju peavad veljed ära pesema, et kindlustada ratta tasakaal. Musta velge või rehvi pole ju mõtet tasakaalustada. Kukub mingi osa pori välja või mingi kivike ja ongi tasakaalust väljas.

Ma ka teind seda tööd päris palju. Ja loomulikult jäi ühel autol ka üks rattake kinni keeramata. Aga saadi enne kõige hullemat jaole. God Bless You
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#5

L Okt 25, 2008 23:47

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
Algselt postitas: TGB
Veljepesu pead ise küsima, siis saad


Aga nad ju peavad veljed ära pesema, et kindlustada ratta tasakaal. Musta velge või rehvi pole ju mõtet tasakaalustada. Kukub mingi osa pori välja või mingi kivike ja ongi tasakaalust väljas.


Tavaliselt tõmmatakse traatharjaga suur stt maha ja läheb tasakaalustamiseks. Nii käib see igalpool! Ei ole näinud et kuskil oleks velgi puhtaks leotatud ja pestud kui just ekstra ei palu seda teha.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#6

L Okt 25, 2008 23:58

Meil olid tööjuures asjad teistmoodi. Veljepesu läks kohe otsa kui veljed olid liiga mustad. Isegi kliendilt ei küsitud midagi. Traatharjaga mina küll kunagi ei nühkinud velgi:mad: Survepesuriga või siis tava vee ja lapiga. Kleebistasakaalude paigalduseks tegin nitrolahustiga pinna puhtaks. Keegi ei nurisenud. Peaks krt ehk omale ise need masinad muretsema. Olen mõelnud selle peale.

EDIT: Oi blääd, pidi BS vaba teema olema. Jälle läks lappama. If needed DELETE. Vabandame.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#7

P Okt 26, 2008 0:19

pärnus on Toomasel spetsiaalne rehvi/veljepesumasin. ja KÕIK käivad sealt läbi!
koht ise asub Tallamallal linnapiiri lähedal. HABITER.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
taneli01
Postitusi: 150
Liitunud: K Juun 18, 2008 15:44
Asukoht:
Auto:

#8

P Okt 26, 2008 8:44

Koht:Hiiumaa,Käina südames,Tondiöömaja taga.
Valu ja plekk veljed 15"
Hinnad ei löö tasku pihta,saadaval ka uusi ja kasutatud rehve,veljepesu kohta ei oska öelda,kuna polnud tarvidust.Arvan,et vajadusel puhtaks nad kindlasti tehakse.Töö teostus professionaalne!Töstuk,korralik kummipink jne.
Puudub kohvituba, aga seda korvab muhe hiiu huumor.Aja broneerimisvõimalus ja ka elavjärjekord.Hooajal kasutatakse ka lisatööjõudu,et järjekord Heltermaale ei veniks.Muretut rehvivahetust kõigile !
madisklm
Postitusi: 25
Liitunud: K Mai 23, 2007 23:11
Asukoht:
Auto:

#9

P Okt 26, 2008 9:42

Tartus Võru tn, enne kastani ristmikku, seal kus on autoalarmi töökoda, 15-tolliste plekkvelgede rehvivahetus maksab 350, kohvi ei saa
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#10

P Okt 26, 2008 9:51

Koht:
[list]
[*]Mustamäe rehvikeskus (Kadaka tee 62A), ei tea mis selle ettevõtte täpne nimi on.
[*]15" valu ja plekk
[*]Saabiga olen alati sõbrahinna saanud (üks foorumlane toimetab seal)
[*]Sõbrahinna ja kvaliteedi suhe väga hea
[*]Lisamugavusi pole pakutud, samas pole ka küsinud.
[*]Rehvivahetuseks olen aja broneerinud, rehviparanduseks (on 1 kord ette tulnud) mitte.
[/list]

Tean, et ma pole ainus foorumlane, kes seal käib :)
habemik
Postitusi: 70
Liitunud: R Okt 10, 2008 18:02
Asukoht: Saaremaa
Auto: SAAB 9-5

#11

P Okt 26, 2008 10:10

:wise:

Igavene nali selle kellakeeramisega:
vaatan arvutikella:10.09
viimane postitus: 10.51

TEATED TULEVIKUST!

:thumb:
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1965
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#12

P Okt 26, 2008 10:17

Algselt postitas: suur
Koht:
[list]
[*]Mustamäe rehvikeskus (Kadaka tee 62A), ei tea mis selle ettevõtte täpne nimi on.
[*]15" valu ja plekk
[*]Saabiga olen alati sõbrahinna saanud (üks foorumlane toimetab seal)
[*]Sõbrahinna ja kvaliteedi suhe väga hea
[*]Lisamugavusi pole pakutud, samas pole ka küsinud.
[*]Rehvivahetuseks olen aja broneerinud, rehviparanduseks (on 1 kord ette tulnud) mitte.
[/list]

Tean, et ma pole ainus foorumlane, kes seal käib :)


:thumb:
Vasta