ilus 9000

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Veiko
Postitusi: 254
Liitunud: E Dets 27, 2004 21:19
Asukoht:
Auto:

#1

R Apr 01, 2005 8:49

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=126143-www_auto24_ee.html

kaege perra, milline ilus vanem 9000. lausa lust vaadata.
kas keegi oskab öelda miks tal selline ebasümmeetriline rool on? mingi erivariant või? bodykit on ka ilus.
Nimevahetus vl -> Veiko
Veiko
Postitusi: 254
Liitunud: E Dets 27, 2004 21:19
Asukoht:
Auto:

#2

R Apr 01, 2005 9:10

:love: ma lähen vaatama seda autot. nii jubedalt meeldib piltide pealt. müüja ütles, et laivis pidada veel ilusam olema, tal sitt kaamera ja halvad pildid tulid. oeh...
Nimevahetus vl -> Veiko
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#3

R Apr 01, 2005 9:50

võta raha ka ikka kohe kaasa!
see auto hinda väärt!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

R Apr 01, 2005 10:13

Pildid on küll vist telefoniga tehtud..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
kusti
Postitusi: 9
Liitunud: E Apr 05, 2004 12:46
Asukoht:
Auto:

#5

R Apr 01, 2005 14:37

assa.peaaegu nigu minu oma.polegi teist sellist näind

uksed on alt plastikuga vist kaetud, sealt võib ussitanud olla..
Veiko
Postitusi: 254
Liitunud: E Dets 27, 2004 21:19
Asukoht:
Auto:

#6

R Apr 01, 2005 21:11

nunii. käisin vaatamas.

avastasin sellised vead:
1. vasakpoolne poolteljeots tegi häält
2. mootorikett kolises (aga mitte nii et see kohe eemale oleks peletanud)
3. püsikiirusehidja ei töötanud
4. parempoolne esituli katki (auk sees, aga häguselt pildilt pole näha)
5. kliimapumbal polnud rihma peal (ilmselt siis ei tööta)
6. esiuksed tegilahtitegemisel kuskil hinge juures krõksu miskipärast
7. see puitdekoori moodi libamaterjal oli päikese mõjul mõnest kohast kooruma hakanud ja juhiiste polnud ka enam esimeses nooruses, aga ega autolgi 16a turjal
8. akendel polnud kojamehi :freak: , või hoopis ei tahetud et ma kojameeste korrasolekut kontrolliks ???

samas:

1. käigukast töötas korralikult
2. turbo töötas normaalselt {kahjuks ma ei oska turbo korrasolekut hinnata, aga õli kuskilt ei lekkinud, turbo oli kuiv ja tõmme üllatavalt hea [arvasin et on lahjem, sest läksin 143kw käsikastiga autost 118kw automaadiga autosse (enamik muudest autodest, millega viimasel ajal olen sõitnud on häirivalt lahjad, see oli muidugi pisut lahjem, aga ei häirinud)]}
3. sillavärk, puksid jms tundusid väga heas korras olema, ei mingeid kolinaid kolksusid ega mingeid ebameeldivaid hääli; rool oli väga täpne, ei kiskunud ja mingit ujumist ei olnud (pean oma autol sillajuppe vahetama pärast seda võrdlust:()
4. pidurid olid väga head ja kettad peaaegu ilma rantideta (nagu oleks hiljuti vahetatud vms) ning ühtlaselt pidurdanud (pean oma autol tagumised klotsid ära vahetama :()
5. kõik muud nupud ja asjad töötasid (kuigi klaase unustasin üles-alla lasta ja ei tea kas esitulekojamehed ka töötavad)

muud tähelepanekud:

1. vedrustus oli ikka üsna madal, asfaldi auto
2. vedrustus oli meeldivalt jäik, aga mitte vastikult kõva, suure hooga küll kurvi ei võtnud, aga tundus, et külgsuunas kaldub auto ka suure kiiruse juures üsna vähe, juhitavus oli väga hea, meeldis
3. varem kogemus puudus, aga tundus, et ACC 1 reageerib nuppude vajutamisele kiiremini kui ACC 2, mõtleb vähem aega kuidagi, see oli meeldiv
4. sisemüra oli suurem kui minu (uuemal) autol, mootori ketiklõbin kostis pisut ja teine faktor olid ilmselt laiemad kummid 16" ratastel, samas see eriti ei häirinud
5. miskipärast tõusis mootoritemperatuuri näidik üle keskmise, aga ventikas ees veel tööle ei hakanud :freak:? samas auto käis koha peal ja sai lühikesi otsi tehtud suht suure auruga ja liiga kõrgele ta ei tõusnud.
6. ja krt, ikka jube hea nägi välja, ma ikka jumalast armusin ära hoolimata neist vigadest
7. hinna üle annab kaubelda ja suht mitme tuhande väärtuses ;)

ülmulje on see, et süda ihkab ja õhkab :love: , aga oma on järeleproovitud ja teada ja paar lisa on rohkem (automaatkast vähem :() ja vaba raha pole ka kohe võtta ja mis peamine, kuivõrd ma pean sõitma suht palju ka kruusateedel ja maal, siis ei saa ma nii madalat autot lubada (aga ainult linnas - super!)

see sobiks aljoga 900 turbo kõrvale jube hästi seisma :head:

palun minge ostke see auto ära, et see rullnokkade küüsi ei sattuks...oeh...
Nimevahetus vl -> Veiko
Veiko
Postitusi: 254
Liitunud: E Dets 27, 2004 21:19
Asukoht:
Auto:

#7

R Apr 01, 2005 21:14

oi, praegu vaatasin, et hind on 22 500.- peale kukkunud 26 500.- pealt :)
Nimevahetus vl -> Veiko
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#8

E Apr 04, 2005 19:49

lugesin siin ja mõtlesin, et saabi community on ikka lahe - mingi huvi on ja saad normaalse nii subjektiivse kui ka objektiivse hinnagu. Peaks oma 900 ka tooma mõnele teadjale vaadata/võrrelda saaks teada, et äkki peaks midagi parem olema või just, et midagi on paremini kui teistel isenditel :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#9

E Apr 04, 2005 19:56

Algselt postitas: Chipy
lugesin siin ja mõtlesin, et saabi community on ikka lahe - mingi huvi on ja saad normaalse nii subjektiivse kui ka objektiivse hinnagu. Peaks oma 900 ka tooma mõnele teadjale vaadata/võrrelda saaks teada, et äkki peaks midagi parem olema või just, et midagi on paremini kui teistel isenditel :)

Kui sa varem seda teha ei viitsi siis kokkutulekul on sul see võimalus olemas..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta