Keenjuste Plontiinide nurgake

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#1

R Dets 05, 2008 21:08

Foorumikasutajad andsid mõtte, et mitte kõike pärleid ära kustutada, vaid jätta alles... Paljud meie sõnavõtud iseloomustavad meid, kes midagi öelnud.

Selle jaoks väike teema adminnide majandada... Kui midagi läheb väga tuliseks, siis ei kustuta lihtsalt ära, vaid lisame siia

terv, teager
Ohmoon
Postitusi: 48
Liitunud: E Aug 21, 2006 14:40
Asukoht:
Auto:

#2

L Dets 06, 2008 11:09

Algas lugu ligi 1,5 kuud tagasi, kui helistasin sellele mehele, et 900-le signa pulti saada (lihtsalt toda ümbrist). Oligi tal asi olemas, pakkusin 300.- tema aga oli lahkelt 200.- nõus ära andma. Küsis pool ette ja pool pärast, arve nr oli kellegi teise oma, aga mis seal ikka. Kuna summa nii väike, kandsin kõik üle ja mees lubas laupäeval puldi bussiga ära saata. Muidugi ma seda ei saanud, kiire oli ütles. Järgmine nädal sama jama, unustas, järgmine kord vist taas unustas. Siis kui juba kuu oli möödas, ütles, et just täna panin posti. Aga ka nüüd paar nädalat hiljem pole ei kippu ega seda teistki.
Ütlesin, et saada siis raha tagasi, kui ei suuda kaupa ära saata. Aga loomulikult pole mul ka praeguseks seda kahte sotti.
Niisiis häid jõule juba varakult sulle Enrico, loodan, et saad selle raha eest midagi ilusat:gun:
Mis on selle postituse mõte? Oma sõna peab mees pidama, Enrico seda ei suuda, seega olge valvsad, kui temaga äri ajate:wise:
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#3

L Dets 06, 2008 11:17

Enrico saada mehele raha tagasi.kuradi noob selline,mida sa lubad kui ei saa lubadust täita,No ma ei tea selliseid jopakaid täis see maailm.
See enrico soovib vast väga tugevat ninarohtu,Ja seda ta ka saab kui väga norib...



LOE SEDA ENRICO!LOE!!!!:angry::angry:
Platinum
Postitusi: 265
Liitunud: P Juun 08, 2008 19:28
Asukoht:
Auto:

#4

L Dets 06, 2008 11:31

Algselt postitas: pakkam
Enrico saada mehele raha tagasi.kuradi noob selline,mida sa lubad kui ei saa lubadust täita,No ma ei tea selliseid jopakaid täis see maailm.
See enrico soovib vast väga tugevat ninarohtu,Ja seda ta ka saab kui väga norib...



LOE SEDA ENRICO!LOE!!!!:angry::angry:


Sa oled otse lasteaia foorumist siia foorumisse tulnud?:wtf:
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#5

L Dets 06, 2008 11:36

Algselt postitas: Platinum
Algselt postitas: pakkam
Enrico saada mehele raha tagasi.kuradi noob selline,mida sa lubad kui ei saa lubadust täita,No ma ei tea selliseid jopakaid täis see maailm.
See enrico soovib vast väga tugevat ninarohtu,Ja seda ta ka saab kui väga norib...



LOE SEDA ENRICO!LOE!!!!:angry::angry:


Sa oled otse lasteaia foorumist siia foorumisse tulnud?:wtf:


Lasteaiast oled sina vblla siia sattunud,ää plõkks mies!
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#6

L Dets 06, 2008 11:53

Algselt postitas: pakkam
Lasteaiast oled sina vblla siia sattunud,ää plõkks mies!


Kod. pakkam, kas norid jälle endale postitamise keeldu? Tõmba end tagasi.

terv, teager
Aeronautik
Postitusi: 170
Liitunud: L Nov 24, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#7

L Dets 06, 2008 12:43

aeg lendab kiiresti...
Kas kohe suli on .....eks ise seletab.
Pakkami sugustest on lihtsalt kahju:P
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#8

L Dets 06, 2008 12:46

Algselt postitas: Aeronautik
aeg lendab kiiresti...
Kas kohe suli on .....eks ise seletab.
Pakkami sugustest on lihtsalt kahju:P



Mul on sinusugustest kah kohe siiralt kahju:angry::angry:
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#9

L Dets 06, 2008 18:39

Algselt postitas: pakkam
Enrico saada mehele raha tagasi.kuradi noob selline,mida sa lubad kui ei saa lubadust täita,No ma ei tea selliseid jopakaid täis see maailm.
See enrico soovib vast väga tugevat ninarohtu,Ja seda ta ka saab kui väga norib...



LOE SEDA ENRICO!LOE!!!!:angry::angry:

Poiss!Sa võid ükskord väga halva asja otsa selliste juttudega sattuda.Ma ei nori Su kallal, vaid tutvustan maailmakorda, millega Sa ei paista üldse kursis olema.
Lugu on selles, et Sulle ei ole Enrico midagi võlgu.Järelikult oled Sa kõrvalseisev isik, kes võib äärmisel juhul erapooletult kommenteerida.Aga sa räägid, et ta ka saab tugevat ninarohtu.Mis on otsene füüsiline ähvardamine.Reaalses maailmas võib selliste ütlemistega väga kergelt ise võlgnikuks saada.

Piiblis öeldi, et kui loll hoiab oma suu kinni, siis peetakse teda ka targaks.Seega on soe soovitus, et kuni Sa inimestevahelise reegleid ei mõista, siis ole vagusi, kuni mõistma hakkad.Muidu võid veel endale häda kaela tuua.

Moded koristavad ilmselt iga hetk selle jama siit ära, ma loodan, et ka see läheb.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#10

L Dets 06, 2008 18:53

Igatahes kuulaks Enrico poolse jutu ka ära. Ehk lõpeb ka see hästi:)

Pakkam SHUT THE F U K K UP!!!
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#11

L Dets 06, 2008 19:03

Uhhh..Pandi mind paika vast..
Ple ma kedagi ähvardanud!
Palm
Postitusi: 7
Liitunud: N Nov 20, 2008 22:06
Asukoht:
Auto:

#12

L Dets 06, 2008 19:15

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
Algselt postitas: vallikas
Igatahes kuulaks Enrico poolse jutu ka ära. Ehk lõpeb ka see hästi:)

Ma arvan, et Enrico ei vasta siia teemasse, tema on postiga ära saatnud, aga Ohmoon ei viitsi vist postimajja minna või milles asi?
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#13

L Dets 06, 2008 19:21

Mitte miskit halba,aga ehk on pakkamil lihtsalt paha olla?!...ükski inimene ei astu foorumisse ega alusta selliste postitustega hommikut/õhtut...kolme tunni jooksul nii palju si**a prudutseerides on ikkagi midagi väga valesti....:S...
ja jällegi,andestust,kuna teema ei ole sobiv kellegi halvustamiseks vms.aga modedest ei saa ma kah aru..............:(
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#14

L Dets 06, 2008 19:27

Pakkam noor poiss alles, üritab seltskonda sulanduda aga pisut valede võtetega. Pole tal muud häda vast midagi.
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#15

L Dets 06, 2008 19:44

MA ei ole seda väitnud et sulandun keskkonda.
Ma ei saa aru mis kõigil minu vastu on:wall::wall:
Peedo
Postitusi: 54
Liitunud: K Juun 11, 2008 11:15
Asukoht:
Auto:

#16

L Dets 06, 2008 19:58

Enne kui midagi kirjutan peaks ütlema et Natuke OT kuid võib kustuda ei nuta selle pärast!:evil:

Pakkam kellegil pole sinu vastu midagi....ma vähemalt arvan!
Kuid vaata kuidas sa sisse lendad,uksed ja aknad lendavad foorumil!:D Pole nagu erilist mõtet ju enricot maha teha ,kui pole kõik meile teada... Niisiis pakkam ära nii kiirelt tõtta kisendama....enne mõtle,siis postita!:wise:
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#17

L Dets 06, 2008 20:01

OOk!!!!!
Palm
Postitusi: 7
Liitunud: N Nov 20, 2008 22:06
Asukoht:
Auto:

#18

L Dets 06, 2008 20:05

Algselt postitas: teager
Algselt postitas: Eugam
aga modedest ei saa ma kah aru.............. :(


Ehk selgitad lähemalt?
Et teemat pole veel ära kustutatud, lukku pandud, kedagi ära bannitud???

Vabalt tehtav, pole probleemi. Aga siis ei teakski rahvas, millega pakkam on hakkama saanud jälle ning et Jürgen on tagasi foorumis Palm'i nime all jne.

Küll meil on aega tegutseda ning kui asi tõesti käest läheb, siis astume otsustavalt vahele.

Või mõtlesid süüdistust Enrico kohta? Ilmselgelt pole kod. Ohmoon saanud pooleteise kuu jooksul vastust privaatselt ja nüüd soovib seda avalikult. Ei näe selles mingit probleemi ning teistel kasutajatel on olnud Enrico'ga positiivseid kogemusi - seega ootaks ära Enrico vastuse ja ka lahendi küsimusele.

terv, teager

Naljakas ongi see, et Ohmoonile on öeldud mitu korda, et ta läheks postimajja ja küsiks pakki, aga ta on vastanud, et talle pole vastavat kirja tulnud, et saadetis kohal.

Mina siin teemas enam söna ei vöta, ega plaani siin foorumis pikka juttu ajada, nagunii bännitakse ära, aga ma lihtsalt imestan kui vinged parandamatud maailmaparandajad need nö. "Vanad saabikalad" on..
Hüpake nüüd mulle turja, cyber ja iisak crew, who cares?
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#19

L Dets 06, 2008 20:06

Hea Pakkam!

Arvan, et sinu vastu pole siin foorumis keegi.

Küll aga on probleem sinu käitumisega ehk sõnavõtuga, mis sisaldas tugevate ninarohtude soovitusi ja muud taolist Enrico suunal. Tundub, et enamusele meist näib selline kirjutis ähvardusena inimese poolt, kes kumbagi pooltest ei tunne, vaid tahab lihtsalt kuidagi kaasa lahmida.

Enne radikaalset seisukohavõttu on hea kuulata ära mõlema osapoole seisukoht. Ja isegi siis ei hakata lahmima.

Muidu aga hoian pöialt, et Enrico-Ohmooni väike äri leiaks oma õnneliku lõpu. Eesti on kuradima väike ju.

Kaarel@cubalibre.hrjonk

Algselt postitas: pakkam
MA ei ole seda väitnud et sulandun keskkonda.
Ma ei saa aru mis kõigil minu vastu on:wall::wall:
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#20

L Dets 06, 2008 20:42

Algselt postitas: Palm
Mina siin teemas enam söna ei vöta, ega plaani siin foorumis pikka juttu ajada, nagunii bännitakse ära, aga ma lihtsalt imestan kui vinged parandamatud maailmaparandajad need nö. "Vanad saabikalad" on..
Hüpake nüüd mulle turja, cyber ja iisak crew, who cares?

Natuke teemavälist juttu.
Palm/Jürgen/Anti-Flag-Kõik sulle "turjahüppamised" on su enda põhjustatud. Mäletad sa ise kui mitu korda sulle tehti märkuseid, hoiatati,ähvardati? Sa ei võtnud õppust-said bänni.
Siis hiilid sa siia tagasi järgmise nime all ja jätkad ikka sama vana joont. Kaua võib? Mis keeles sinuga rääkima peab, et sa aru saaks? Või peab rihma andma nagu 10-aastasele?:wtf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#21

P Dets 07, 2008 20:27

u2u on reeglina püha ning eraviisilist vestlust ei avalikustata foorumis. Paraku vahel tuleb teha erandeid.


Nimelt kod. pakkam eksis foorumi reeglite vastu ning tegi endale uue kasutaja. Realist. Ja siiv eel ühe. Inimene.


Paraku ei ole kod. pakkam ka enda suhtumist parandanud ja seepärast on ta praeguseks ära blokeeritud. Kõik tema kasutajad ja ka tema IP.


Samuti on blokeeritud kod. Jürgen/Anti-flag/Palm ning samuti tema ema kasutaja Pr. Black


Pakkam & Jürgen - taguge see enda peakolu sisse - te ei ole Eesti Saabiklubi foorumis teretulnud. Jätkake palun läbustamist SR foorumis või muudes lasteaianurkades.


Kõigi lõbustamiseks siis veel viimane kild kod. pakkam'ilt:

terv, teager

Lisatud failid
mnbvcxz
Postitusi: 3
Liitunud: L Dets 20, 2008 9:37
Asukoht:
Auto:

#22

L Dets 20, 2008 9:49

mul ei läind bemm alguses tööle ja ma viisin selle paranduse ja viga oli küünlas
mnbvcxz
Postitusi: 3
Liitunud: L Dets 20, 2008 9:37
Asukoht:
Auto:

#23

L Dets 20, 2008 9:52

ma sõitsin ja sõitsin järsku tuli punane ette ja abs blokkis ära ja mats käiski
:wall:
mnbvcxz
Postitusi: 3
Liitunud: L Dets 20, 2008 9:37
Asukoht:
Auto:

#24

L Dets 20, 2008 9:54

Text juhtme prooblemid
uugu89
Postitusi: 4
Liitunud: L Veebr 28, 2009 23:51
Asukoht:
Auto:

#25

L Veebr 28, 2009 23:59

mu vanamehe 95-l läks ükskord kumm katki... kusjuures esindus ei tunnista et see viga oli aga keegi ju naaskliga kummi katki tegemas ei käind ja võttis kordategemise eest 200eek.
Vasta