Abi eksami sooritamiseks

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#1

K Dets 10, 2008 21:42

Kui te oleksite nii kenad ja leiaksite umbes viis (või vähemgi) minutit oma ajast, et täita üks küsitlus: Küsitlus
siis oleks ma väga tänulik.
Tegemist on nimelt minu saksa keelediplomi eksami suulise osa projekti osaga ning mul on hädasti vaja küsitletavate vanusegruppi laiendada.

(Kui teema modede arvates foorumisse ei sobi, võite vabalt ära kustutada.)
saab9-3
Postitusi: 402
Liitunud: E Aug 14, 2006 11:43
Asukoht:
Auto:

#2

K Dets 10, 2008 21:49

Vastasin ära, minu arvates pole probleemi. (Loomulikult, kui iga teine teema foorumisse selline ei teki.) Ise olen ka selle foorumi kaudu abi saanud koolitöös.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#3

K Dets 10, 2008 21:49

Algselt postitas: Anna
Kui te oleksite nii kenad ja leiaksite umbes viis (või vähemgi) minutit oma ajast, et täita üks küsitlus: Küsitlus
siis oleks ma väga tänulik.
Tegemist on nimelt minu saksa keelediplomi eksami suulise osa projekti osaga ning mul on hädasti vaja küsitletavate vanusegruppi laiendada.

(Kui teema modede arvates foorumisse ei sobi, võite vabalt ära kustutada.)


tegin ära:)))

väga äärmuslikuks kujunes:P

lisaks aidsile ja perepoliitikale hiinas on head liigse inimmassi tekke piirajad ka marutaud, ebola, linnugripp jpt
..perspektiivis on oodata ilmselt ka midagi uut ja tõhusamat...ütleme siis nii, et pole just inimvihkaja, kuid loodus paneb asjad paika..õhku jääb küsimus ulmevaldkonnast: kas tegemist on siiski looduse valikuga:eureka:

ja loomulikult tuleks tasuta süstlaid jagada juba narkodiileritele kindlustamaks kõikidele turvaline doos...juhul kui me ei otsuta siiski irduda eurohumanismist ja alustuseks ei võta diilerilt pead maha
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#4

K Dets 10, 2008 21:56

done
Sent from my Monte Carlo using B236
jack
Postitusi: 264
Liitunud: P Aug 28, 2005 9:34
Asukoht:
Auto:

#5

K Dets 10, 2008 21:58

Algselt postitas: mad1

lisaks aidsile ja perepoliitikale hiinas on head liigse inimmassi tekke piirajad ka marutaud, ebola, linnugripp jpt
..perspektiivis on oodata ilmselt ka midagi uut ja tõhusamat...ütleme siis nii, et pole just inimvihkaja, kuid loodus paneb asjad paika..õhku jääb küsimus ulmevaldkonnast: kas tegemist on siiski looduse valikuga:eureka:


Võin Hiina kohta lisada, et seal piiravad populatsiooni ka mõned korrad aastas plahvatavad pürotehnika vabrikud :freak:
Ei. Ma ei kihuta. Ma lihtsalt lendan madalalt.
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#6

K Dets 10, 2008 22:00

Algselt postitas: mad1

tegin ära:)))

väga äärmuslikuks kujunes:P

lisaks aidsile ja perepoliitikale hiinas on head liigse inimmassi tekke piirajad ka marutaud, ebola, linnugripp jpt
..perspektiivis on oodata ilmselt ka midagi uut ja tõhusamat...ütleme siis nii, et pole just inimvihkaja, kuid loodus paneb asjad paika..õhku jääb küsimus ulmevaldkonnast: kas tegemist on siiski looduse valikuga:eureka:


Täpselt, poleks seda viimast rida tulnud, oleks ma isegi sellise lause vastu öelnud. Tänapäeval on küll ju see, et AIDS niiväga isegi ei ole enam surmav, pigem surmade arv langeb (seda ei tee mitte HIVi nakatunute arv), vaid meditsiiiin, see kallis abivägi, aitab järjekordselt pikendada inimeste eluiga (kuivõrd elamisväärne see on, keha laastatud mitmete-setmete haiguste poolt, on eraldi küsimus).
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#7

K Dets 10, 2008 22:16

Algselt postitas: Anna
Algselt postitas: mad1

tegin ära:)))

väga äärmuslikuks kujunes:P

lisaks aidsile ja perepoliitikale hiinas on head liigse inimmassi tekke piirajad ka marutaud, ebola, linnugripp jpt
..perspektiivis on oodata ilmselt ka midagi uut ja tõhusamat...ütleme siis nii, et pole just inimvihkaja, kuid loodus paneb asjad paika..õhku jääb küsimus ulmevaldkonnast: kas tegemist on siiski looduse valikuga:eureka:


Täpselt, poleks seda viimast rida tulnud, oleks ma isegi sellise lause vastu öelnud. Tänapäeval on küll ju see, et AIDS niiväga isegi ei ole enam surmav, pigem surmade arv langeb (seda ei tee mitte HIVi nakatunute arv), vaid meditsiiiin, see kallis abivägi, aitab järjekordselt pikendada inimeste eluiga (kuivõrd elamisväärne see on, keha laastatud mitmete-setmete haiguste poolt, on eraldi küsimus).


ulmeline on ka see, et kui ravimisest üldse loobuda on märksa suurem võimalus terveks suisa saada:))

hea bisnes on ravimeid toota ja neid tonnide kaupa sisse sööta..palju erinevust pole arvutiviirusega: viirusetõrje tootja teeb koostööd viirusetootjaga..pappi ju tuleb:)))

kuid ülim tõde peitub siiski selles: tugevad jäävad kestama ja nõrgad hävinevad või õigemini hävitatakse...ei tea kas siinkohal on asjakohane upitada kasvõi oma meeskonda:notworthy:

ja veel lisaks( lihsalt huvitav arutelu): meditsiin ei erine kuigi palju muust ärist ja arengutase hetkel sõltub paljuski sellest kui kasulik see ärilisandatele hetkel on:) arstieetika on ammu eilne päev ja kui isegi on see siiras mõningatel naiivsetel isenditel, siis nende võim ei kehti...jne

sõdu on ju ka vaja,,kellele siis relvi küll toota:P
põhilised rahavood ju sõjatööstuses ning narkoärais ja mitte vähe ka meditsiiniÄRIS
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#8

K Dets 10, 2008 22:18

Tehtud. Ehk on abiks. :)
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#9

K Dets 10, 2008 22:34

tehtud.
to mad1 : kurb on see, et niikaua kui me nõrku ja väeteid elus hoiame kaovad just tugevad, sest ajapikku nad segunevad nende väetitega. nõrkus on dominantne tunnus, üks hea oskus nõrgal ei tee teda tugevaks aga üks viga teeb tugeva nõrgaks.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#10

K Dets 10, 2008 22:42

Algselt postitas: Mart900
tehtud.
to mad1 : kurb on see, et niikaua kui me nõrku ja väeteid elus hoiame kaovad just tugevad, sest ajapikku nad segunevad nende väetitega. nõrkus on dominantne tunnus, üks hea oskus nõrgal ei tee teda tugevaks aga üks viga teeb tugeva nõrgaks.


miks selle mulle suunasid:) arvamused ju kattuvad:P või oli see üldise valgustuse mõttes

ahjaa..iga viga nõrgal teeb ta veel nõrgemaks..me ei eelda ka seda, et on olema absoluut kummalgi poolel
Hensmen
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2008 22:35
Asukoht:
Auto:

#11

K Dets 10, 2008 22:46

Tehtud. :)
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#12

K Dets 10, 2008 22:50

Algselt postitas: mad1
Algselt postitas: Mart900
tehtud.
to mad1 : kurb on see, et niikaua kui me nõrku ja väeteid elus hoiame kaovad just tugevad, sest ajapikku nad segunevad nende väetitega. nõrkus on dominantne tunnus, üks hea oskus nõrgal ei tee teda tugevaks aga üks viga teeb tugeva nõrgaks.


miks selle mulle suunasid:) arvamused ju kattuvad:P või oli see üldise valgustuse mõttes

ahjaa..iga viga nõrgal teeb ta veel nõrgemaks..me ei eelda ka seda, et on olema absoluut kummalgi poolel


sa lootsid ju et tugevad jäävad kestma:P
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#13

K Dets 10, 2008 23:19

Nietzsche filosoofia kumab minu jaoks üllatavalt väga tugevalt läbi :) (Kaastunne on halb, kuna see tähendab nõrgemate elus hoidmist, maailma on loonud sündinud juhid).
Rivo
Postitusi: 162
Liitunud: T Mär 06, 2007 22:42
Asukoht:
Auto:

#14

K Dets 10, 2008 23:52

Algselt postitas: Anna
Nietzsche filosoofia kumab minu jaoks üllatavalt väga tugevalt läbi :) (Kaastunne on halb, kuna see tähendab nõrgemate elus hoidmist, maailma on loonud sündinud juhid).


Nietzsche filosoofia helgematel osadel pole häda midagi, kui see kokku panna Marxi parimate mõtetega, võikski ideaalis saada ühe võimaliku versiooni ideaalsest maailmast, päris tõsiselt.

Loomulikult ei saaks seda ideaalset maailma mitte üheski punktis võrrelda seninähtud katsetustega, mis kandnud pealkirju kommunism ja natsism, kus nende kahe targa mehe loomingu baasil realiseeriti julm paroodia. :)
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#15

K Dets 10, 2008 23:58

Täitsin ka, kui abiks :)

Ei saanud aru, mis seost on sellel AIDS-i teemalisel küsitlusel saksa keelega?
Kui ainult vanusegruppi vaja laiendada, siis kusagil siin on mingi teema, kui vana keegi on, võta valimiks kogu saabirahva register ;)
mihkeltt
Postitusi: 258
Liitunud: E Mai 05, 2008 14:41
Asukoht:
Auto:

#16

N Dets 11, 2008 0:35

i also gave my 2cents
Vitautas
Postitusi: 435
Liitunud: T Juun 03, 2008 18:52
Asukoht:
Auto:

#17

N Dets 11, 2008 0:56

Tudeng tudengile ikka abiks =)
Vastatud.
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#18

N Dets 11, 2008 0:58

Algselt postitas: Rästas
Täitsin ka, kui abiks :)

Ei saanud aru, mis seost on sellel AIDS-i teemalisel küsitlusel saksa keelega?
Kui ainult vanusegruppi vaja laiendada, siis kusagil siin on mingi teema, kui vana keegi on, võta valimiks kogu saabirahva register ;)


Saksa keelega on väga lihtne seos - saksa keele eksamil (DSD, mitte riigieksam) peame suulises osas esitama varem koostatud projekti. Teemaks valisingi AIDS-i (täpsemalt küll, kas see on tabuteema). Ehk siis kõikide teie vastuste kokkuvõte saab esile kantud saksa keeles :D


EDIT: Suur suur aitäh kõigile vastanuile. Probleemiks oligi enne just meessoost arvamusavaldajate vähesus (mainimata vanuste üheülbalisust) ning see sai teie lahke abiga kõrvaldatud. :D Veelkord, aitäh.
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#19

N Dets 11, 2008 1:01

Ich habe meine 2 centen gegeben (war das richtig?) :red:
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#20

N Dets 11, 2008 1:04

Algselt postitas: Skybound
Ich habe meine 2 centen gegeben (war das richtig?) :red:


Ich glaube, dass es "Cents" sein sollte. :D
habemik
Postitusi: 70
Liitunud: R Okt 10, 2008 18:02
Asukoht: Saaremaa
Auto: SAAB 9-5

#21

N Dets 11, 2008 1:21

Tegin ka ära, ehk on abi
que
Postitusi: 1408
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#22

N Dets 11, 2008 9:24

Tehtud ..head põrumist ;)
Everyday Regular SAAB guy!
virmaline
Postitusi: 24
Liitunud: T Nov 06, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#23

N Dets 11, 2008 16:39

Sai ka vastatud. Kuid, kui mina DSD-d tegin, siis oli suuline osa veel mingi raamatu peale, mul siis vedas vist, et ei pidanud mingit projekti tegema, aga edu sellega!
Anna
Postitusi: 73
Liitunud: E Apr 21, 2008 10:47
Asukoht:
Auto:

#24

N Dets 11, 2008 20:01

Algselt postitas: virmaline
Sai ka vastatud. Kuid, kui mina DSD-d tegin, siis oli suuline osa veel mingi raamatu peale, mul siis vedas vist, et ei pidanud mingit projekti tegema, aga edu sellega!


On ju võimalus valida, kas teed raamatupresentatsiooni või siis mingi ühiskondliku vms teemaga projekti. Sellest esimesest võimalusest kuulsin ma küll alles eelmine nädal. Ehk siis sinu DSD oh aegu ammuseid tagasi?
virmaline
Postitusi: 24
Liitunud: T Nov 06, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#25

N Dets 11, 2008 21:39

Ei ole tegelt väga ammu tagasi, 2006 aastal, aga siis ei räägitudki meile mingist projektist. Sügisel anti raamat kätte, et loe läbi ja siis vaatme mis sult küsima hakatakse!
Vasta