Tartus varsti saab müügis.

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Ants-poiss
Postitusi: 32
Liitunud: R Dets 17, 2004 11:44
Asukoht:
Auto:

#1

R Apr 22, 2005 12:18

Nimelt,käisin täna Roiul(tartust 10 km väljas).Seal on mingid Töökodade kompleksid,silma jäi üks saab 900 uuem kere.Kas 88-89 aasta,ei tea täpselt.Hollandist toodu ja nimelt tehti korda teda Nooruse autoaiale.Värv siis punane.Jörpaga:freak:Läbisõit oli mingi 250 tuhhi (rool sile).Tehti uksi,värviti ja parandati.Juhi poolne tagumine uks oli küll sitasti tehtud,Ülalt värv voolas mühinal.Eks siis varsti saab platsil näha
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#2

R Apr 22, 2005 16:45

Algselt postitas: Ants-poiss
Nimelt,käisin täna Roiul(tartust 10 km väljas).Seal on mingid Töökodade kompleksid,silma jäi üks saab 900 uuem kere.Kas 88-89 aasta,ei tea täpselt.Hollandist toodu ja nimelt tehti korda teda Nooruse autoaiale.Värv siis punane.Jörpaga:freak:Läbisõit oli mingi 250 tuhhi (rool sile).Tehti uksi,värviti ja parandati.Juhi poolne tagumine uks oli küll sitasti tehtud,Ülalt värv voolas mühinal.:D:D:D
Eks siis varsti saab platsil näha


kõvad tegijad ju ää...
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#3

R Apr 22, 2005 23:15

Trtu kõrval Rahingel on ka üks tegelene,kes Saabe toob-"remondib"-müüb,
Uno nimeks.Muidu täitsa vunts,ainult petiseks osutus,olge ettevaatlikud
selle tegelasega.Minult pettis näiteks valuveljed välja,raha sai ja siis kadus-
küll oli gaasikontroll,küll veeuputus,siis polnud aega ja lõpuks polnud velgi kah enam::gun:
Tlnst natuke tüütu karistamas käia,aga patu palk on teadagi mis:wall:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#4

L Apr 23, 2005 23:33

Ma olen selle Rahinge tüübi toodud masinaid vaatamas käinud. Ühte isegi täitsa mõtlesin osta aga praeguseks on see mõte veidi kõrvale jäänud. Ootan et äkki tuleb midagi paremat veel müüki kusagil. Kusjuures sellel masinal olid all täitsa viisakad valukad ja üks komplekt natuke igavamaid valukaid vedeles veel pagassis.

Igatahes nüüd olen ettevaatlik tolle tüübiga.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#5

P Apr 24, 2005 12:02

keegi teist peab selle ära ostma ja piduri-konverdi kiti mulle andma /no vähemalt tagasild koos saba ja sõrgadega/, vana tõu komplekti annan vastu, ja vahvlijäta kah pealekauba!




davai-davai - duraka nje valjai, podvesku novava tipa nada - katsai-katsai
Vasta