Kolkige konkursikorraldajaid ... sooritust ... ALGA!!!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#1

E Mär 02, 2009 12:30

Karta oligi, et ikka osaleja saab pähe :( Sain väga hästi aru, Cyber ja Teager, miks ei sobinud, ega ma puupea ole!

Kas see tähendab, et ma ei või avalikult kirjutada, miks ma pettunud olen või mis mulle ei meeldi? Kõik oskavad isegi siit lugeda, et Platinumile öeldi: ära tee selliseid pilte?

Mõttetu vaidlus, kuna jõupositsioon on teil korraldajatena. Õli tulle valadades võiks mainida, et küüliku pilt, kus on fookuses tihased on ka pilt tihastest, aga mida see annab. Vastate, seal on terve auto peal.

Minu arust ja minu jaoks on võistlus lörri läinud, kas ma ei või siis seda öelda?

Ma olin ka tige, kui selgus, et pärast mitut tundi kalapüüki külmade sõrmedaga väljas fotokaga vääneldes 30 klõpsust pärast parima valimist selgub, et auto embleem polegi "selgelt äratuntav detail autost, mis annab võimaluse identifitseerida auto marki." Misasi siis veel on autot identifitseeriv osa autost:wtf:!

Miks see ei võinud olla tore konkurss, kus kõik pildid võetakse vastu ja kasutajad, kellest igaühel on üks hinne, saavad neid hinnata?

Oeh...

EDIT: Seenele.

EDIT: Split fotokonkursi kommentaaride alt
Cyber
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#2

E Mär 02, 2009 12:51

Algselt postitas: vallikas
Mõttetu vaidlus, kuna jõupositsioon on teil korraldajatena.

Paugutame siis OT edasi.
Pidevalt oli hala, et midagi ei tehta. Viimase aasta jooksul on korraldatud/organiseeritud/leiutatud. No ei ole hea. Kui mujalt kinni võtta pole hakatakse detailide kallal vinguma.
Peavirisejad!
Palun võtke kätte ja tehke ka midagi. Mõni üritus või võistlus või konkurss. Siis saame ka meie(Juhatus) urgitsema/virisema/kritiseerima hakata. Ja mõnuga....
Varsti on uus üldkogu koosolek. Seal on teil võimalus meelepärane Juhatus/aktivistid valida kes teab/tunneb/suudab kõik asjad PEENSUSTENI valmis teha.
Seniks aga lõpetage see kiunumine ja kohanduge:angry:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#3

E Mär 02, 2009 16:27

Mina ei taha küll kolkida kedagi. Väga tore, et selline asi on tehtud. Sai tänu sellele terve talvepuhkuse aja tihaseid jälgitud ja paremaid kaadreid otsitud. Mõtteid on veel palju.
Samas kui ma oma osade piltide peale mõtlen, siis olen meelega üritanud läheneda asjale nii, et Saab oleks fookusest väljas ja tähtsamal kohal oleks just tihased ;) (on olemas ka pilt kus Saab on fookuses ja tihased fookusest väljas aga see mulle omale ei meeldinud).
Mind hakkab asi huvitama sellest sisukohast, et kui teha pilt näiteks lammastest põllul ja põlluservalt kaugusest paistab "küüliku" roostes kere, siis kas see kvalifitseeruks konkursile või ei tasu vaeva nägema hakata.
Lihtsalt autost pilte klõpsutada nagu ei viitsiks ! ?
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#4

E Mär 02, 2009 16:38

See on nüüd ebaaus, minust mingi kolkimisekorraldaja teha :(

Minu eesmärk pole praegu ega ole olnud head algatust põhja lasta või maatasa teha. Pigem tunnen, et mind kui tavalist fotovõistlusel osalejat ei võetud kuulda. Ma ausõna ei saanud aru, et vaja on tervet autot pildile, kui oli kirjas, et detail sobib ja paljudel on detailid, mitte terve auto.

Ma mainisin ka Cyberile, et oleks tore kui te veel selgitaksite osalejatele, et mis on eesmärk, kas tahetakse sobivaid deskdopi-klõpse, või peavad need kõlbama trükkida, kui terve auto, siis see tuua välja, mitte tekitada segadust lubatud detailidega, millest kõik siiski pole lubatud jne.

Samuti tunnen, et mind peksti Teageri, Cyberi, Iisaku poolt praegu põhjendamatult. Pole ma kellegi üle kuri olnud siin, heatahtlikult ja viksilt olen postitanud, omi kogemusi jaganud, ühe kleepsugi sain veetud.

Mis minus rääkis oli õiglustunne, kuna ma ei salli seda et reeglid ei kehti kõigile või neid annab kuidagi väänata. Saan aru, et teie hea idee ja kui keegi kritiseerib, on valus. Muidugi on. Sama valus on võibolla mõnele mehele öelda, et kuule, ära tee sellist pilti, tee selline - selline viis ei lähe lihtsalt kokku loomingulisusega. See on sama kui lapsele öelda, ära joonista taevasse kolme päikest.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#5

E Mär 02, 2009 16:56

Algselt postitas: vallikas
See on nüüd ebaaus, minust mingi kolkimisekorraldaja teha :(

Minu eesmärk pole praegu ega ole olnud head algatust põhja lasta või maatasa teha. Pigem tunnen, et mind kui tavalist fotovõistlusel osalejat ei võetud kuulda. Ma ausõna ei saanud aru, et vaja on tervet autot pildile, kui oli kirjas, et detail sobib ja paljudel on detailid, mitte terve auto.

Ma mainisin ka Cyberile, et oleks tore kui te veel selgitaksite osalejatele, et mis on eesmärk, kas tahetakse sobivaid deskdopi-klõpse, või peavad need kõlbama trükkida, kui terve auto, siis see tuua välja, mitte tekitada segadust lubatud detailidega, millest kõik siiski pole lubatud jne.

Samuti tunnen, et mind peksti Teageri, Cyberi, Iisaku poolt praegu põhjendamatult. Pole ma kellegi üle kuri olnud siin, heatahtlikult ja viksilt olen postitanud, omi kogemusi jaganud, ühe kleepsugi sain veetud.

Mis minus rääkis oli õiglustunne, kuna ma ei salli seda et reeglid ei kehti kõigile või neid annab kuidagi väänata. Saan aru, et teie hea idee ja kui keegi kritiseerib, on valus. Muidugi on. Sama valus on võibolla mõnele mehele öelda, et kuule, ära tee sellist pilti, tee selline - selline viis ei lähe lihtsalt kokku loomingulisusega. See on sama kui lapsele öelda, ära joonista taevasse kolme päikest.

Kuule vallikas, saa sellest üle! Sulle selgitati, milles asi - ikka on vaja korraldajatega jonnida.
Üks minu pilt on ka tagasi lükatud ja soovin, et ka üks teine meeltesegaduses upitud pilt oleks tagasi lükatud, aga ma ei hala siin!

Oma sääraste sõnavõttudega tõmbadki kogu p*sa enda kaela.
Peedo
Postitusi: 54
Liitunud: K Juun 11, 2008 11:15
Asukoht:
Auto:

#6

E Mär 02, 2009 20:02

Sorry olen suhteliselt uus kasutaja,kuid mulle jäi ka silma,et vallikale on ülekohut tehtud...:facts:
Algselt olevate reeglite põhjal OLEKS ta pidanud konkursile saama,kuna mina leidsin mitu pilti kus pole võimalik tuvastada midagi peale selle et saabi märk vms on!

Ma olen nüüd täiesti kindel,et saan mitu kurikat enda poole lendama,kuid avaldasin lihtsalt arvamust, niisiis,ärge viha pidage!:red:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#7

E Mär 02, 2009 20:53

Kolm punkti, millele Vallikas'e foto ei vastanud:
5. Fotol peab olema terve auto või selgelt äratuntav detail autost, mis annab võimaluse identifitseerida auto marki ja mudelit.
6. Fotod SAAB-i lennukitest, varuosadest jms. ei kvalifitseeru.
7. Igal etapil osalev foto peab olema vastavuses aastaaja ja/või jooksva kuuga

5. Fotol pole autot. Saabi embleemi järgi ei saa kindlaks määrata mis mudeliga tegu on.
6. Fotol ON Saabi varuosa, ehk embleem!!!
7. Kust pildiservast on näha, et tegu on talvega ehk veebruaris pildistatud fotoga??? Ei härmatist, ei lund, ei jääd.

Konkursi korraldajad on pigistanud silma kinni, kui mõni pilt ei vasta täielikult reeglitele. Kuid nii mitmele mittevastavusele ei saa mööda vaadata.
Vallikas, oleme aktsepteerinud 2 fotot 3'st, mille oled saatnud. Oleme üritanud olla võimalikult objektiivset kõikide osalejate suhtes ning võrdselt kehtestada kõigile samad reeglid. Oleme tagasi lükanud paljusid fotosid, mis ei vastanud reeglitele, vähematele kui ahvanepilt embleemi najal. Tõmba nüüd sügavalt hinge, loe reeglid korralikult läbi ja mõtle nende üle ning saada reeglitele vastavaid fotosid.

Siin ka Vallikas'e kõnesolev pilt.

terv, teager

Lisatud failid
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#8

E Mär 02, 2009 20:59

Algselt postitas: Nakataja
Mind hakkab asi huvitama sellest sisukohast, et kui teha pilt näiteks lammastest põllul ja põlluservalt kaugusest paistab "küüliku" roostes kere, siis kas see kvalifitseeruks konkursile või ei tasu vaeva nägema hakata.


Ma usun, et sellele küsimusele vastasid sa ise, saates konkursile pildi "Päikesetõus Orjakus" ;)

Pilt

terv, teager
Peedo
Postitusi: 54
Liitunud: K Juun 11, 2008 11:15
Asukoht:
Auto:

#9

E Mär 02, 2009 21:22

5) Alguses oli see punkt teine aga jah no see selleks nüüd on korrektsem!
6) selle üle vaidleks,kuna embleem pole kuskil laua või kappi peal ta on selgelt auto küljes!
7)Kas mitte see õng pole jääpüügi oma?

Aga see on minu minu nägemus, see pole kellegi solvamiseks, tatti pritsimiseks vms...LIHTSALT minu vaatevinklist!:)
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#10

E Mär 02, 2009 21:28

Algselt postitas: teager
6. Fotol ON Saabi varuosa, ehk embleem!!!
Vabandust, aga pean mainima: mõne auto koosnebki varuosadest, pljätt. :wtf:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#11

E Mär 02, 2009 21:38

Algselt postitas: Peedo
7)Kas mitte see õng pole jääpüügi oma?


Norime siis vastu - ja kui õng on pika ridvaga, siis sobib ta automaatselt juulikuusse?

terv, teager
Meka
Postitusi: 87
Liitunud: P Sept 14, 2008 17:55
Asukoht:
Auto:

#12

E Mär 02, 2009 21:44

Algselt postitas: teager
Kolm punkti, millele Vallikas'e foto ei vastanud:
5. Fotol peab olema terve auto või selgelt äratuntav detail autost, mis annab võimaluse identifitseerida auto marki ja mudelit.
6. Fotod SAAB-i lennukitest, varuosadest jms. ei kvalifitseeru.
7. Igal etapil osalev foto peab olema vastavuses aastaaja ja/või jooksva kuuga

5. Fotol pole autot. Saabi embleemi järgi ei saa kindlaks määrata mis mudeliga tegu on.
6. Fotol ON Saabi varuosa, ehk embleem!!!
7. Kust pildiservast on näha, et tegu on talvega ehk veebruaris pildistatud fotoga??? Ei härmatist, ei lund, ei jääd.

Konkursi korraldajad on pigistanud silma kinni, kui mõni pilt ei vasta täielikult reeglitele. Kuid nii mitmele mittevastavusele ei saa mööda vaadata.
Vallikas, oleme aktsepteerinud 2 fotot 3'st, mille oled saatnud. Oleme üritanud olla võimalikult objektiivset kõikide osalejate suhtes ning võrdselt kehtestada kõigile samad reeglid. Oleme tagasi lükanud paljusid fotosid, mis ei vastanud reeglitele, vähematele kui ahvanepilt embleemi najal. Tõmba nüüd sügavalt hinge, loe reeglid korralikult läbi ja mõtle nende üle ning saada reeglitele vastavaid fotosid.

Siin ka Vallikas'e kõnesolev pilt.

terv, teager


See seal ju sikuti, millega püütakse jää pealt ja jää meil ju teatavasti talvel olemas ja praegu... on talv.
Ma ka saatsin ühe pildi, mis lükati tagasi, aga ei kurda, kui lugesin reegleid korralikult, antud juhul leian ka, et hr. Vallikase foto kallal pisut palju noritud-- Olgem ausad kõik ju tegelt korrektne ja foto ka muidu päris hea...
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#13

E Mär 02, 2009 21:46

Ma tahan seda mainida et kui see KALA pilt oleks tehtud teise nurga alt kus oleks näiteks näha olnud Saabile iseloomilikud jooned (mark ning mudel) ja talvine taust ja kala kuskil, poleks probleeme tekkinud.
www.tmuuga.eu
konks222
Postitusi: 562
Liitunud: R Jaan 25, 2008 9:07
Asukoht: Tudulinna
Auto: SAAB 9-5 2,0 141KW SAAB 9-5 AERO 184KW sed. SAAB 9-5 AERO 184KW univ.

#14

E Mär 02, 2009 21:48

Viimasel ajal foorum nii õelust täis. Kolgitakse teisi lambist,karjutakse inetusi. Majandussurutises vist asi.
maq
Postitusi: 85
Liitunud: R Juun 30, 2006 19:20
Asukoht:
Auto:

#15

E Mär 02, 2009 22:21

Kuulge korraldajad miks te ei talu üldse kriitikat? Ise täiskasvanud suured isimesed, aga siin teemas käitute nagu kari lasteaia lapsi. Sõimlete ja karjute niimis kole. See mis te siin praegu teete tõmbab ainult saabneti mainet alla. Ega kriitika ei ole ju halb asi. See näitab kätte asja nõrgad küljed mida teiene kord asju tehes saaks vältida. Nõme on, kui tagantjärgi muudate reegleid, et see konkreetne foto konkursile ei pääseks, kui ilmselgelt on konkursile lastud fotosid mis ei vasta teie reeglitele. Kõige lapsikum ja lollim tegu teie poolt on selöle teema peakiri ja eelmise teema selline poolitamine. Andke andeks, aga see ja mis te siin teemas kirjutate jätab teist mulje, kui täielikust lasteaiast. Selline labane õiendamine ja vingumine on ikka liiast mida te siin teete. Natuke võiks ikka mõelda mida kokku kirjutada.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#16

E Mär 02, 2009 22:25

Algselt postitas: maq
Kuulge korraldajad miks te ei talu üldse kriitikat? Ise täiskasvanud suured isimesed, aga siin teemas käitute nagu kari lasteaia lapsi. Sõimlete ja karjute niimis kole. ...


Kõik mis te kirjutate on ainult süüdistamine ja vastusõimlemine. Kas kasvõi üksainuke teist on lahendusi pakkunud?

Palun maq, ligi 2000+ inimest kuulavad ja loevad seda postitust.
Palun paku välja kuidas tuleb käituda ning mida peaks tegema.

Jääme ootama

terv, teager
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#17

E Mär 02, 2009 22:34

Pakun lahenduseks et lisagem see kõnealune foto siis märtsi (kah talvekuu tänapäeval) konkursile hindamiseks. Mis siin ikka kakelda.
Kuna nüüd on reeglites muudatus tehtud ja ka parajalt kära selle ümber siis edaspidi ehk niisugust arusaamatust ei teki.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#18

E Mär 02, 2009 22:42

Jälgin ka teie vahvat sõnelemist siin ja ütlen ka sõna sekka. Arvan, et nii jaanuari kui ka veebruari piltides on nii mõnigi pilt selline, mis ei vasta nimetatud kriteeriumidele. Nagu ma aru saan, siis pahameele vallika puhul tekitaski just see, et miks mõned tema pildile analoogsed lubatakse konkursile ja tema oma mitte. Kuidas asja lahendada..nii nagu reeglites sai muudatus tehtud, et nähtavad peavad olema nii auto mark kui ka mudel, siis disklaff kõikidele nimetatud nõudele mittevastavatele piltidele, sh ka nendele mis juba osalenud ja hinnatud on. Minu arvamus lihtsalt, püüan olla võimalikult erapooletu :wise:

Edit: või jah, laskem pilt konkursile ja olgem sõbrad edasi :beer:
maq
Postitusi: 85
Liitunud: R Juun 30, 2006 19:20
Asukoht:
Auto:

#19

E Mär 02, 2009 22:44

Võipolla oleks mõtekas konkursi reegleid muuta ja neid lõdvemaks lasta. Pilte konkursile vastu võttes mitte juuksekarva lõhkiajada nagu teie seda paraku tegite. Kui on ikka ilmselge, et pildil mingi osa SAAB-ist las siis pilt saab konkursile. Oleks ju kõik rõõmsamad, konkursil mõni pilt juures ja elu ilus. Lõpude lõpuks on tegemist ju väikse foorumisisese konkursiga. Vallika idee, et konkursile oleks võinud lasta kõik pildid on ka päris hea idee. Tore, et te korraldasite selle konkursi, aga võtke asja rahulikumalt. Selline paukumine mis teie poolt siin teemas on ei kõlba kindlasti mittekuhugi. Eriti on mulle vastu karva Iisaku vastus vallikale. See ületab ikka igasuguse piiri. Suhtlemis koolitus tuleks siinsetele adminnidele (korraldajatele) vist kasuks tundub. Teager vastuküsimus milliseid lahendusi on korraldajad siin väljapakkunud? Näen siin ainult seda lapsikut teema splittimist eriti tobeda pealkirjaga.
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#20

E Mär 02, 2009 22:53

Algselt postitas: maq
Näen siin ainult seda lapsikut teema splittimist eriti tobeda pealkirjaga.


+1
Pealkiri ("Kolkige konkursikorraldajaid ... sooritust ... ALGA!!! » Muuda postitust") näitab ilusti korraldajate suhtumist, minu arvates samuti.
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#21

E Mär 02, 2009 23:06

Algselt postitas: teager
7. Igal etapil osalev foto peab olema vastavuses aastaaja ja/või jooksva kuuga

.....

7. Kust pildiservast on näha, et tegu on talvega ehk veebruaris pildistatud fotoga??? Ei härmatist, ei lund, ei jääd.

:poke:Tegelt viitab pildil olev taliõng (nooguti ja muu kräpp) üsnagi talvele.:poke: Kuigi jah, sama õngega on võimalik ka suvel püüda.

Samas, korraldajatel on õigus mõnda pilti mitte aktsepteerida. Nii on.

EDIT: ja ettepanekute poolest - kohe konkursi alguses tuli ryhkija poolt väga asjalikke ettepanekuid reeglite osas, mis ka reeglite muudatuse tingisid.

Ja iisaku vastus on praegu pisut kontekstist väljas. Algselt oli kogu muusika fotokonkursi teemas ja rahulolematuid oli veel. See vastus ei olnud siis otseselt vallikale suunatud.


Suur@ei korralda, aga on korraldajate poolt.

Ja veel, maailm on palju ilusam, kui iga pisiasja endale südamesse ei võeta. Tsiteerides klassikuid: "las minna!"
maq
Postitusi: 85
Liitunud: R Juun 30, 2006 19:20
Asukoht:
Auto:

#22

E Mär 02, 2009 23:29

Vahetpole kellele see Iisaku postitus suunatud on või ei ole. Viisakaks jäämist see ei välista ju? Vaadates konkursi pilte siis on seal ju küllaga pilte mis rangelt võttes ei vasta konkursi tingimustele. Ainult ettekujutusvõimet kõvasti kasutades võib sealt saab-i leida. Minu mõte on, et kas on mõtet korraldajate poolt juuksekarva lõhkiajada. Konkursitingimused oleksid võinud olla tunduvalt vabamad ja oleks ju kõik ilus ja tore olnud. see mida ma ootan on, et korraldajad suudaksid siin elementaarse viisakuse piiridesse jäädes oma mõtteid väljendada. Ei saa ikka nii, et karatakse turja lihtsalt aj siis öeldakse, et lõuad pidada ja edasi teenida.
Peedo
Postitusi: 54
Liitunud: K Juun 11, 2008 11:15
Asukoht:
Auto:

#23

E Mär 02, 2009 23:34

Ok Korraldajatel On see õigus,kuid see teeb sama välja,et 2 meest,esimene vägistas 7 naist,ning teine ainult 2,Jätame teise mehe karistusete pole ju nii palju kui esimesel.....(vast saate mu loogikast aru!)

Alguses olid ju reeglid sellised,ning võeti vastu selliseid natuke kaheldava sisuga(autorid ärge nüüd solvuge) pilte,kuid kui vallikas oma reeglitele vastava pildi eemaldamise kohta pead tõstis,asuti kohe ennast kaitsma,ning muudeti reeglid ümber.....
Nii ikka ei käi asi minu meelest,mina olen nii saanud aru,et tunnista oma eksimust,saad paremaks inimeseks,kuid siin on hoopis teistmoodi see...

ETTEPANEK: Vabandada Foorumis Kasutaja Vallika ees selle nn ülekohtu eest,ning las need pildid mis on eelmistes kuudes jäägu omale kohale!:)

Selline on minu arvamus ja soovitus!
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#24

T Mär 03, 2009 8:52

vaatajat ei maksa alahinnata. oleks liialt labane esitada asju nii üheselt. näete siin on sõiduauto saab 99 2,0 punane. no on ja mis siis, keda see huvitab! teose teeb põnevaks just asjaolu kui selles on mõtteainet, mõistatuslikkust, julgeks isegi öelda konflikti. suht mõtetu oleks kirjutada krimiromaani kus kõik tegelaskujud oleks eranditult head. otseütlemised pole poeesia, see ei ole kunst! vaidlusalune foto on kompositsiooniliselt hästi õnnestunud, saabi märk mõjub hea aktsendina sealjuures. hea foto lihtsate vahenditega välitingimustes. respect!
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#25

T Mär 03, 2009 9:03

Inimene kes ei tea kalastamisest midagi, ei tea mis on taliõng või mida iganes, pildil ei saa aimu absoluutselt ju aastaajast. Seega see tõesti ei kvalifitseeru kuidagi talvekuusse veel eriti. Polegi midagi kakelda. See ei ole ju kalastajate pildikonkurss.
Olgu nende saabi juppide varuosade embleemidega kuidas on.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Vasta