Mure

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Oja
Postitusi: 9
Liitunud: E Dets 20, 2004 10:14
Asukoht:
Auto:

#1

R Apr 29, 2005 10:46

Olen juba kaua kahtlustanud, et mu naine petab mind.
Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja katkestab kõne sellele vastamata.
Sageli on ta "tüdrukutega" väljas, ja kui küsin milliste
tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased, keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju saabub, kuid ta alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso?
Paar päeva tagasi tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja pinnida ning kas ma tahangi asjast tõtt teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida.
Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse,
maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal kükitades märksin roostealgeid oma auto tagumise koopa äärel. Kas ma peaks teie meelest vahetama autol terved tagatiivad või aitab
koopaservadest?
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

R Apr 29, 2005 10:59

rooste on tõepoolest meie kliima yks suurimaid autokahjureid ja mida varem sellele järele jõuda, seda lihtsam kahju kõrvaldada.
tundub, et ise jäid sellega ikka kõvasti hiljaks.
arvan, et ei aita tiivaservade vahetamine, rääkimata lihtsalt relakaga roostetanud kohtade väljalõikamisest ja uue pleki keevitamisest, pahteldamisest, värvimisest.
ja tundub ka , et tervete poritiibade vahtusest ei saa ka asja.
ehk auto vahetusest piisaks?
näiteks mersu vastu, ehk natuke uuema, kui su naise sõbral?
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#3

R Apr 29, 2005 11:39

sul on naisel mingi trooja sees - ma arvan et saada hoopis naine remonti, lase tal kõvakas tühjaks plus format ja mingi xp home peale - käib edasi, ära lase tal mingeid kahtlaseid musta mersu exe faile alla tõmmata
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

R Apr 29, 2005 11:49

mure polnud naises, vaid autos, nagu ma aru saan :)
kyly

#5

R Apr 29, 2005 11:58

Einoh... :poke: ämn.... :freak:... nojah, naiseliku mätta otsast tekib mõte, et ehk tuleb hoopis oma masin Mersu vastu välja vahetada, laheneb teine mure kah korraga?! :eureka:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

R Apr 29, 2005 12:04

Huvitav, kui palju oleks tulnud reaktsioone kui see oleks postitatud "õigesse" kohta, http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=830 :)

Küünlad pühade õdede jaoks...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#7

R Apr 29, 2005 17:51

paadunud mersuvihkajana ei saa vaikki olla...

kui naine on juba nii alla käinud et mingisse mõttetusse mersupanni istub, siis aitab paraku ainult naisevahetus.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#8

R Apr 29, 2005 20:10

Einuh see ammu ju teada et üx mees ostab omale 200 000 uue auto ja käib hoolduses, teine ostab omale miljoniga mersu ja käib paranduses :gun: Ja ex nendel mersumeestel sel ajal, kui autot remonditaxe, on aega siin teiste vendade pipisid piiluda ja võrgutada :mad:
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#9

P Mai 01, 2005 17:18

Nujah siin paistab, et pääle koopaservade on muudki :poke: kõvasti rooste minna lastud. ;)
Kui autol piisab ehk tõesti vaid nende koopaervade vahetusest ja korralikust roostetõrjest muudes roostealtimates kohtades, siis roostet omavahelistest suhetest aitab ehk tõrjuda korralik vastastikune ihunuhtlus :fight: ca 90-100 kraadi celsiuse juures tunni kuni paari ulatuses :P Kui sest muud kasu pole, siis keha saab puhtaks ikkagi ;)
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Vasta