nägin saabismi nakatunut!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#1

K Mai 04, 2005 21:29

täna õnnestus mul näha yht saabismi raskete syndroomidega haiget. ;): pealtnäha väga viisakas inimene: kena välimus ja korrektne asjakohane jutt.
eemalt mitte miski ei viitanud sellele hullule tõvele.
kuid aravta ju võis, miks mees muidu sammud minu juurde seadis.

see on kujutlematu, milliseks saabi omamine inimese teeb: peale selle, et ta kaotab pea, kaotab ta ka kontrolli oma käitumise yle. teda juhib vaid teadmine, et tal on SAAB .

alguses oli kõik muidugi väga kena: vaatasime SAABE : katsusime neid siit ja sealt, piilusime sisse ja vaatasime põhja alla ja proovisime sõita ja kuulasime mootorit jne...
siis hakkasime vaatama igasugu vanadest saabidest järele jäänud tyhist kola - täiesti mõtetud pisikesi vidinaid: mõned olid kõverad , ja mõned roostes- ühesõnaga vana värk!
ja siis......
sattus saabihaige pilk mõne vana ja pisikese tähtsusetu läikiva jubina peale ja siis oli kontroll tal täiesti kadunud ja haige möllas kui purikas, kes on landiotsa jäänud...
ja mina ka nii arevuses, et ei tea mida teha, kuis rahustada meest kes raskes tõvehoos...
ja vaid suurema summa nimetamine eesti kroonides tõi mehe maapeale tagasi....
ja ise arvas ta siis , et ehk vaid ajutiselt.....

vot selline tore lugu juhtus täna meil!
lugu on kirjutatud heasoovlikult .;)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#2

K Mai 04, 2005 22:28

Hiljutine juhus töö juures kontori eest mööda jalutanud mehest, sõitsin tast mööda kui tööle läksin.
Sain vaevu autost välja kui mees parimates aastates ligi astus, küsis kas ma müün oma autot, vastasin ei, kust ta seda võtab ? Tema oli vaadanud internetis just sellist punast ja pidi millalgi ise kohale minema kunde juurde autot vaatama ja ta nüüd arvas, et auto sõitis hoopis ise tema juurde (nagu muinasjutus :) ) Küsis, et kuidas vastu peab ja millised vead, ütles, et on vana Volvo fänn ning tahab nüüd oma loguks muutunud 760 -et asendada Saabiga. Kiire pilguheit mehe nokatsile kinnitas tema väidet, seal oli tikitud Volvo logo koos kirjadega. Märkimatta ei jätnud ta ka rootsi terase tugevust. Vot selline juhtumine siis.

Oma mätta otsast sümpatiseerib Volvo puhul 200- seeria, V70 ja S80. Võib-olla peaks kunagi ka Volvot proovima. Kusagil alatedvuses selline mõte annab ennast ikka aeg-ajalt tunda.

Exciter.
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#3

K Mai 04, 2005 23:32

Oot, oot seda meest ma vist tean. Oli ta selline pikka kasvu, vuntsid ees ja kepp oli käes?
Too mees põeb jah raskekujulist saabismi. Lisaks on ta ka nakkuse kandaja ja nakatab ohvreid valimatult. Hoiatan - ärge tehke temaga tegemist, kui te ei soovi just vabatahtlikult haigestuda.
Samas kui ta siiski teie õuele saabub, siis palun, ärge näidake talle igasuguseid ilusaid läikivaid Saabi märke, sest need mõjuvad talle nagu hõbelusikas harakale ning te ei saa tast enne lahti kui te olete kõik oma haruldused vabatahlikult talle loovutanud!

PS! ka see jutt on lisatud heasoovlikult ja vabast tahtest :evil:
Vasta