Lunastamata vekslid ehk labidaga ventilaatorisse

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#1

N Jaan 28, 2010 18:22

to tronic

ole hea ja lõpeta ise see teageri ülistamine jne.
igas teemas sa muudkui kaagutad,et teager teab ja tal on kogemust jne.kuhu tugineb sinu väide,et teager on kõiketeadja?!
mis puutub nüüd kuulutusse siis ma arvan,et inimene ikka teab mis aasta autolt on mootor ja kast võetud ja mis mootor.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#2

N Jaan 28, 2010 18:32

Algselt postitas: mina
to tronic

ole hea ja lõpeta ise see teageri ülistamine jne.
igas teemas sa muudkui kaagutad,et teager teab ja tal on kogemust jne.kuhu tugineb sinu väide,et teager on kõiketeadja?!
mis puutub nüüd kuulutusse siis ma arvan,et inimene ikka teab mis aasta autolt on mootor ja kast võetud ja mis mootor.


Ära seleta, ole siin foorumis samakaua liige kui teised, siis hakkad ka aru saama kelle juttu saab uskuda. Hetkel aga panid oma jutuga täiesti pange kellegi teise teemas:bs:
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#3

N Jaan 28, 2010 18:36

Teager teabki Saabidest väga palju, kuna ta oma tööalaselt on nendega ikka kokku ka puutunud, sama kehtib ka Trionicu kohta. See kui mõnele autole on pandud peale vale mootor, see on juba teine teema, olen ka ise näinud tavalist 9-5 millele on peale pandud AERO mootor aga VIN koodi järgi on tavaline.
Ja ma arvan, et kod. Mina on Trionicu ees vabanduse võlgu, mulle iseeneselt ei meeldi kui üks klubi liige teisega niimoodi räägib.

Edit:
Ärge mind nüüd risti lööge aga see on minu arvamus, jääme ikka viisakateks:drink:
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#4

N Jaan 28, 2010 18:53

S9K ja suvekas!

teie väited on jummala valed ja oma kogemusest ütlen,et teager on küll viimane kelle soovitusi kuulaks kuna teager on ainagi minule oma pädevust ja teadmisi ka faktiliselt tõestanud ja need on toonud mulle suurt kahju!!!täpselt nii-lugesite õigesti.
see,et ta kunagi töötas VM ei ütle midagi-pigem ütleb see midagi,et ta täna ei tööta seal enam!?huvitav miks-kas paremad koondatakse esimesena?

suvekas

miks ma peaksin Trionicu eest vabandama?kas ma solvasin teda?ei ma ei solvanud vaid ütlesin,et lõpetagu see teageri ülistamine ja ringkaitse.pigem on mind sellega solvatud.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#5

N Jaan 28, 2010 19:12

Ühesõnaga.
Kodanik Mina!
Ma ütlen ainult ühe korra ja selgelt.
Üks selline postitus veel ja ja ma võtan Juhatuses sinu Klubisse kuulumise vaatluse alla.

See ei ole mitte esimene kord kus sa ei suuda ennast vaos hoida.
SEE OLI VIIMANE HOIATUS:wise:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#6

N Jaan 28, 2010 19:42

Härra juhatuse liige !

Ei saa mina aru mis tõttu minu postitused vastukarva on?Palun saage nüüd aru ja süvenege ise ka vahetepeal Teie poolt kriitikakas peetud postitustesse.Samas kui Teile tundub ,et nii on normaalne,et sõnavabadust saab piirata siis teatud osas te saate jah seda teha aga mina ei pea seda normaalseks.Miks mõni võib ja teistel keelatakse?!

NB!Mis puutub nüüd härra teagerisse siis nii lugupeetud ja kõiketeadev saabispetsialist jättis minu 1,9 dislal rihma vahetades veepumba vahetamata.Ärge hakake nüüd jaurama mõtetut teemat,et tehas ei näe ette või mida iganes aga nagu me teame siis hea tava näeb ette ja on turvaline see vahetada.Ja selle jama maksin ikkagi mina kinni.Selliseid mehi ma spetsialistiks ja kõiketeadjaks ei nimeta.Arvan,et härra IISAK remondimehena teab palju selline litt maksma võis minna ja lisa sinna traileri kulu ja 3 nädalat võõrast autot lisaks.
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#7

N Jaan 28, 2010 20:02

Kusjuures, mina täheldasin kahjuks juba ammu, et hr. Iisak on sellise ettekujutusega, et ta on Jumal. Juba hakkab siin oma klubiridasi vähendama. Tavaliselt ikka ähvardad ainult kasutaja või IP blokeerimisega. Jumalaks siiski ei saada, mitte kunagi. Kahjuks selline suhtumine pole ainult siin foorumis. Kasvasid sa ühelapseperes üles? Alati õigus ja alati peab saama seda, mida tahad..
tarzic
Postitusi: 89
Liitunud: R Sept 16, 2005 13:00
Asukoht:
Auto:

#8

N Jaan 28, 2010 20:29

Päris äge teema arendus siin :P
Kolige parem SIIA, ruumi on rohkem ja postituse kallal saab pikalt ilkuda...
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#9

N Jaan 28, 2010 20:44

mis heal põhjusel te klubiga liitusite, saabiklubi numbrialused tundusid vastupandamatult ahvatlevad?
nagu üks hästiinformeeritud kamraad oma postituses väitis, klubiga liitujaid oleks palju kui nad teaksid, et saabiklubiga liitumisel oleksid saabiklubi numbrialused neile tagatud. nii vähe siis ongi õnneks vaja!?
samas võib olla tõesti on uus laine peale tulemas ja hea võimalus tülikaks muutunud liikmetest vabaneda.
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#10

N Jaan 28, 2010 21:20

ei saa mitte jätta kirjutamata kuna ütleme ausalt Härra IISAKU postitus riivas õiglustunnet ja mitte vähe.ja sellest tulenevalt härra IISAKULE suunatud tähelepanekud:

1.Härra IISAKU postitust võib lugeda ähvardusena klubi liikme suunas
2.Härra IISAKUL lubi juhatuse liikmena puuduvad sellised volitused ähvardada
3.Klubi PÕHIKIRJAS paragraf 5 ütleb:
§ 5. Liikmeks vastuvõtmise, väljaastumise ja väljaarvamise tingimused ning kord
(7) Liige arvatakse Ühingust välja:
1) füüsilisest isikust liikme surma ja juriidilisest isikust liikme lõpetamise korral;
2) kui ta ei vasta seaduses või põhikirjas sätestatud tingimustele;
3) kui ta ei täida seaduses või põhikirjas sätestatud kohustusi;
4) kui ta on tekitanud Ühingule materiaalset kahju või olulisel määral kahjustanud Ühingu
mainet.

Omast meeles ei ole ma rikkunud mitte ühtegi tingimust ja kui FOORUMIS postitamiste eest on ka võimalik klubi liikmelisus peatada siis tuleks eelnevalt muuta klubi PÕHIKIRJA ja viia see muudatusena sisse.
Lisaks üldiselt oleks mõistlik ja ka õigem kui liikmelisuse äravõtmise otsuse võtab vastu üldkogu mitte juhatus kuna nii on demokraatlikum ja õiglasem.

Niipalju siis minu nägemusest ja sõnavabadusest:)
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#11

N Jaan 28, 2010 21:38

Pole küll minu asi, aga lihtsalt ninnakargamise asemel stiilis "kontrolli ja väida" ning sõna "kaagutama" asemel kannataks ka veidi teistsuguseid väljendeid kasutada.
Aga võibolla pole mõnele lihtsalt antud...
Hr. Trionic on üks vähestest Meistritest, (minu lugupidamine ka teiste vastu, kellega otseselt pole kokku puutunud) kes suudab sisuliselt unepealt probleeme lahendada ja küsimustele vastuseid leida. Veidi respekti ei teeks tõesti paha..

Edit: Tegelikult, ma ei tea, adminnid äkki liigutavad asjassepuutumatu lumesõja kuskile mujale või likvideerivad... :conf:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#12

N Jaan 28, 2010 21:43

ära seda iisaku juttu nii tõsiselt kah võta. Hetke värk.
Näed, kirjutas, et käed tavotised, ju mingi sitt töö käsil...

no äkki oligi pere ainus laps, või oli tal kuradima raske lapsepõli;
või kõik see, mida ta teeb on kuulsusjanust, seksuaalsest rahuldamatusest või rahaahnusest;aga sellest pole lugu; mõistab ka mõistliku juttu ajada ja mõistlike tegusid teha.


tegelt on täitsa lahe ja asjalik tüüp, ainlt nats aega läheb vaja, et teda natukenegi tundma õppida ja tast aru saada.
(kunagi karjus ka minu pihta ja ajas garaasist välja; aga nüüd tervitab kättpidi ja pakub kohvi ja internetti, kui pealinna külla neile satun)

edit: tegelt ega kasutajanimi "MINA" ei ole just ka kõige ennast vähetähtsustav ;)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#13

N Jaan 28, 2010 21:48

To mina: Ei oska nagu midagi muud öelda, kui mine toompeale ja ära plakatit maha unusta. :thumb:

EDIT: Võiks jah kusagile mujale splittida selle jahu siin. Pärast saab jälle naerda, kui igav hakkab.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#14

N Jaan 28, 2010 22:40

Tsitaat:
"NB!Mis puutub nüüd härra teagerisse siis nii lugupeetud ja kõiketeadev saabispetsialist jättis minu 1,9 dislal rihma vahetades veepumba vahetamata.Ärge hakake nüüd jaurama mõtetut teemat,et tehas ei näe ette või mida iganes aga nagu me teame siis hea tava näeb ette ja on turvaline see vahetada.Ja selle jama maksin ikkagi mina kinni."

Ma ei usu,et nimetet härra kunagi kellegi autol hammasrihma,või mingit muud detaili vahetanud on:conf: .

Isiklikult arvan,et teiste suuvoodriks olev kod."mina" on lihtsalt selle foorumi tavapäraselt tasandilt vaadates tavatult ja patoloogiliselt õel ning ebaviisakas.Nagu Delfi kommentaare loeks:head: . Aga nagu eelpool mainiti: kuhu vähe on antud,sealt pole ka midagi võtta.

Kui kod."mina" esitab teise inimese suuvoodrina väiteid,milles paljud kahtlevad,näeks ju hea tava ette enese väidete tõestamist, näiteks teemaksoleva masina(millelt siis jutuksolevad detailid pakkumisel ja seda mitte kod."mina" poolt) VIN`i näol.
Oleks ära jäänud kogu see demagoogia ja teema-algataja müügipakkumise risustamine.

Jutt mingist salapärasest ja müstilisest briti turust on veidi koomiline,kui kõikjalt saab kogu informatsiooni nii Argentiina, Angoola.kui kõigi muude turgude kohta.
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#15

N Jaan 28, 2010 22:54

To:Trionic

Nimetet härra on välja andnud töökäske ja minu auto puhul tegi ta seda 24.03.2009.Kas piisab või pean sulle ka töökäsu nr koos arve koopiaga saatma?

Tsitaat:
siklikult arvan,et teiste suuvoodriks olev kod."mina" on lihtsalt selle foorumi tavapäraselt tasandilt vaadates tavatult ja patoloogiliselt õel ning ebaviisakas.Nagu Delfi kommentaare loeks:head: . Aga nagu eelpool mainiti: kuhu vähe on antud,sealt pole ka midagi võtta.

Vot seda nimetan ma õeluseks.

Pole siin kellegi suuvooder ega midagi ja kui peale minu on ka veel näiteks Ivomets helistanud müüjale ja saanud kinnituse andmete kohta mis kuulutuses olid siis ma ei näe põhjust miks sa peaksid õelutsema ja tampima mind?
Ringkaitse sõbra teargeile vä?Praegu oleks õige mees tunnistanud sõbra tehtud viga mitte aga ei hakka tümitama inimest kes selle jama pärast on kannatanud ja palju pappi välja pidanud pritsima.

NB!Oleksin lootnud härra Trionicust natukene rohkem aga näib,et oma postitusega langesid ikka väga-väga madalale.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#16

N Jaan 28, 2010 23:14

Polegi ammu nii lõbus lugemisvara olnud:headbang: . Kahju ainult,et teise inimese teemas.Nende aastate jooksul on ikka vahel harva sattunud siia foorumisse tegelasi,kes tühjale kohale tüli on suutnud tekitada.

Hr. Teageri võid näiteks duellile kutsuda,või teha eraldi teema minu,tema,Iisaku ja kõigi teiste,keda "jumestada" soovid isloomustamiseks.Milleks võõras teemas seda tegema peab?

edit: teema tehtud.Anna nüüd minna kod."mina".
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#17

N Jaan 28, 2010 23:19

Kodanik MINA, kas teie isiklikult arvate, et kasutades väljendit "kaagutama" jätab teist haritud inimese mulje? Mu meelest pisut matslik lähenemine..
16ndast juulist 2009 kasutaja, ja juba võib lubada kõike, sest Saabiklubi numbrialused on auto küljes?
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#18

N Jaan 28, 2010 23:29

to:cilpkonn

kui seda on korduvalt tehtud (siis seda toimingut mille peale väljendit kasutasin)siis lihtsalt ei oska paremat väljendit kasutada.Kuna see pole normaalne.
NB!Mõni klass on ikka koolis ka käidud.
liitumise kuupäev ja sõnavõtud ei peaks olema kuidagi omavahel seotud-või on?sinu loogikat kasutades võiksin postitusi tegema ja vastama alles aastal 2013?!:)

NB!Saabiklubi numbrialuseid ei ole autol.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#19

N Jaan 28, 2010 23:29

Mulle tundub, et kogu see jant sai alguse kodanik Mina isiklikust vimmast kodanik teageri vastu. Olen jälgind seda mõtetevahetust siin ja arvan, et mina oleks võinud viisakamalt oma mõtteid väljendada. Kui keegi pole kuulnud sellisest mootorist sellisel autol, siis oleks võinud ju välja käia faktid ja allikad, mis tõestaks antud mootori olemasolu nimetatud autol, mitte süüdistada teisi ebakompetentsuses. Oleks kõik targemaks saand ja selline mõtetu üksteise poriga loopimine olemata. Viisakus ennekõike, sellise käitumisega head muljet endast kindlasti ei jäta.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#20

N Jaan 28, 2010 23:32

http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=13124
Vahelduseks lugege seda teemat.
Lugege hoolikalt. HOOLIKALT:facts:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#21

N Jaan 28, 2010 23:34

U2U: mina to Trionic:

Kahju on vaadata kuidas kaitstakse oma lähikondlasi ja tümitatakse võõraid.Ja veel nõmedam on see kui foorumis üritatakse veel süü kindlalt süütu kaela lükata ja oma jüngritele näidata,et kui kõva mees ma olen.

Edu soovides,

Ahti
(mina)


:thumb:

Madalamale ma enam langeda ei suuda.
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#22

N Jaan 28, 2010 23:36

mm17

kui sa lugesid (vähemalt nii sa väidad) siis milles sa minat süüdistad?
teager ütles,et sellist asja pole olemas-mina vastu,et kas oled kindel?-teager väitis,et kõikke võib olla -mille peale mina vastas,et enne tuleb kontrollida kui väitma hakata.
Milles siis probleemi nägid?Mis faktid ja allikad-müüja ütles,et selline asi ja nagu ma ka seal kirjutasin ,et tõenäoliselt tegu inglismaa tootega.
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#23

N Jaan 28, 2010 23:37

tubli trionic:)
CrasherFox
Postitusi: 209
Liitunud: L Sept 01, 2007 14:30
Asukoht:
Auto:

#24

N Jaan 28, 2010 23:38

Tjaah, kui probleemi pole, siis milleks üldse kogu see vahutamine?
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#25

N Jaan 28, 2010 23:39

See on palju huvitavam kui telekast midagi vaadata.
Vasta