Muusikalised eelistused??

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#26

R Juun 17, 2005 20:56

whoa.. elus Tarmiit..:) Pole sind ammu enam arvuti manu lastud või mis??
Algselt postitas: ivomets
kay hansen erinevate projekstidega siia juurde

Tobias Sammeti "Avantasia" on kuuldud?? Hansen laualb üht peaosa seal. Ooperina kirjutatud metal asi?? Esimene osa on igal juhul hea, teise osa peaks ka omale otsima...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#27

R Juun 17, 2005 22:51

Äkki! Juuli lõpus tulen ma, Saaremaale kruiisima,Saabidega kohtuma,saareõlut mekkima,Saaremaa on ilus saar,sinna mina minna tahan.:headbang:
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#28

L Juun 18, 2005 17:04

Tramm ja buss - Klute, High Contrast, Pendulum, Aphrodite, Bad Company jne. jne.
Techno & psytrance (shoutcast.com abx), esitajatest ei tea suurt midagi. www.psyradio.fm :)
Kergem süldirock... midagi taolist nagu Tanel Padar & The sun - Welcome to Estonia
Sõpruse Puiestee, No Light Duo, Meie Mees kah ikka vahest ;)
Depeche Mode ja selline kraam läheb ka hästi peale, tegelikult ei suuda ma siin ära nimetada kõiki esitajaid mida ma kuulan.
Muusika oleneb seltskonnast ja olen proovinud õppida nautima ükskkõik millist stiili muusikat, sest igas stiilis leidub väga häid lugusi.

Mida ma väldin kuulamast on räpp ja igasugune uue aja hip-hop mis igalt poolt peale tungib :mad: Rasket metalit ja sellist ka ei kuua.

Raadiost tulevast muusikast üldiselt päeva läbi võib kindlalt Uuno raadiot usaldada, R2 õhtused alternatiivmuusika saated on ka väga head ja nende saatejuhid on juba vanad tegijad. Powerist on ainult nädalavahetusteti kasu kui sealt õhtuti partyzone asja lastakse. Vahest võib ka StarFM-i kuulata, Energy on väga alla käinud...

Mina kuulan tänapäevasele noorele kohaselt muusikat arvutist mp3-dena või autos makist/raadiost.
Ants-poiss
Postitusi: 32
Liitunud: R Dets 17, 2004 11:44
Asukoht:
Auto:

#29

P Juun 19, 2005 0:29

Kui mina viimati Saabiga mööda ilma ringi sõitsin.Siis sai kuulatu vanat ja head Ansamblit Rujat.Krt see on ikke üle prahi muss klassikalisse Saab 900.Eriti meeldis Must Ronk,Aafrika,jne.Aga muidugi olen ka ülejäänd musa austaja.:drive:
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#30

P Juun 19, 2005 15:37

vaatan, et siin kõik jõle karmid vennad koos:) raske rock ja metall jne. vaatasin just oma plaadid autos üle ja leidsin sealt sinatra,anouk,sade,zemfira ja rohkem ikka sellist easy listeningi:) aga manowar on ka olemas:)
selline kõigesööja olen, vastavalt tujule.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#31

N Juun 23, 2005 0:26

Tsiteerin siin juba ühe kiidetud bändi motot vms.

" If You like Metal,
Your my Friend,
We live forever,
Our fight will never end"

Ise kummardan ka sedasama saatanat.

Seda bändi olen ka mõlemal korral kuulamas käinud, kui mehed Eestit väisasid. Vilin lahkus kõrvadest alles kolmandal päeval.
Vanematest absoluutsetest klassikutest lisaksin siia veel Accept (Dirckschneiderit juba nimetati), Dio, Black Sabbath, Mötorhead, Whitesnake, W.A.S.P, Metallica, Deep Purple, Rolling Stones, Iggy Pop - enamus tegelastest ka oma silmaga ära nähtud ja ei kahetse ühtegi kulutatud penni.

Eesti poole pealt ei saa mainimatta jätta - No Big Silence ´it ja põhjalast Remu kes on vedanud Hurriganes´it juba 35 aastat, rootslastelt meenub 220 volt - kunagistelt noortemuusa päevadelt. Kahe rock-kontserdi korraldamisega oma kodukoha koolis olen ka ise hakkama saanud.
Aastat viisteist tagasi meeldis ka venkude Tsornõi Kofe.

Aga autos mul makki ei ole, pole hullu, võtan hääle alati ise esimesena üles.

Metal Meltdown. :head:
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#32

E Juun 27, 2005 21:59

Hakkas juba muretsema,et põle Pepesmõudist juttugi.Aga oh rõõmu-kaks posti enne mind ää tehtud.Aga väike okas ikka sees-kui depechist juba keegi kiidusõnu ütleb,siis mingite seaduste(füüsika või metafüüsika) järgi peab alati järgnema kommentaar,et see on masendav suitsiidi muusika.Aga ei saa salata,et see on üks suurimaid eelistusi-DM.Ja suitsiidi suhtun eitavalt ja kellegi klahvilevajutus ei saa mind mitte kuidagi tõekspidamistes kahtlema panna.
Loodan,et piletid ikka täna hommikul ostetud said.Teistel ma mõtlen.Endal on kümme Dm kontserti selja taga.Ja uued järgmisel aastal ootamas,kui silm niikaua veel seletab ja kõrv kuuleb.
Ja peab ühe huvitava fakti ära mainima,et Tallinna Depechi kontserdil oli Fan Zone-s asja kuulamas Eri Klas.Ta oli mulle üsna lähedal ja nägin,et elas kaasa.Üldiselt on see ka minu arvamus,et see,millist stiili keegi viljeleb ei olegi nii oluline.Oluline on see,et see peab olema hästi tehtud.Ja,kui seal on veel mingi seletamatu aur ka veel ümber,mida ei näe,aga saad tagumiku peal olevate karvadega tunnetada,et see on üks asi.Erinevate stiilide seas on väga häid asju.
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#33

E Juun 27, 2005 23:04

Nu ikka 80-ndad ja autos plaate polegi vaja üle tsekata, niikuinii sealt muud ei leia. Raske roki jaoks pole mul pikki juukseid ega nahkpükse...ja plaate ka mitte...aga naljakas: mida aeglasem muusika, seda raskemaks muutub gaasijalg. Võibolla just gasoliini kokkuhoiuks tuleks autos plaate vahetada???
Muidu jah, Depeche Mode, Human League, Soft Cell, Gary Numan jaa nii edasi. Nii et natuke futumees, veidike diskoperse ja mõnevõrra punkar ka ;).
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#34

T Juun 28, 2005 7:32

Tainted Love.
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#35

T Juun 28, 2005 9:47

Tore et DM ikka ka lõpuks välja tuli. Sellest paremat ei tea. ise paraku küll ainult eesti konsetid ära vaadanud. Lisaks tulevad siia otsa siis ka Camouflage, Colony 5. Muust stiilist on ikka inglise bändid parimad: Blur, Oasis, Beatles, Pet Shop Boys. Eesti muusika on ka hea. Parimad on Sõpruse Puiestee, Ruja, Singer Vinger, Alumiinium, Kosmikud, Metro Luminal ja kindlasti Jaan Tätte ja Tõnu Raadik
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Ants-poiss
Postitusi: 32
Liitunud: R Dets 17, 2004 11:44
Asukoht:
Auto:

#36

T Juun 28, 2005 11:13

Metsatöll-Hundi loomine:P
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#37

T Juun 28, 2005 11:44

Sasuu,loodan,et käisid Tallinna Hollivuudis Camouflaget ka ikka kaemas.Ise nägin ära ja oli Väga hea-kõik vanad itid tulid ka ära.Ja arvestades sellega,et ega see Galivud ei ole ju kuigi suur,aga bänd ise sai väga hea rahulduse publikust ja vastupidi.Sellist head sidet põle ammu näind.Väga hästi sujus kõik.
Dm-i Tartu kontseri ajal oli küll kõva loks sees kontaktil.Aga DM-i kontsertil oli Stocholmis 2001a. selline minek kõigil sees,mida ma pole kunagi ei enne ega pärast näinud.Ei olnud ei bändi ega rahvast,vaid oli üks lõbus seltskond.Ühe loo ajal ajas Dave Gahan oma rahuldusseisus sõnaseadmise korra ka segamini ja see oli väga lõbus kõigile.Gahan tegi Martin L.Gorile nägusid ja nad seletasid irvitades omavahel.Ja keset lugu.Globe on päris suur muna ju ja sinna mahub palju rahvast.Ja kui tuli Never Let Me Down Again,siis terve see munatäis Rahvast lainetas kätega kaasa.Ka kõige kõrgemal ja kaugemal olijad.Helsingis istusid samal aja näiteks tribüünidel umbes 70% vahakujusid.
Rabarockil käis näiteks Mesh,kes on ju ka väga kõva tegija omas nishis,aga seda sidet ei olnud nii head rahvaga.Muidugi tegi ilmataat ka kõigile liiga.Ma olin sunnitud paduvihmas vihmavarju all fotosid tagema.
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#38

N Juul 07, 2005 16:03

Tool, Nomeansno, Discharge, Lama, Dead Kennedys, Terveet Kädet, Victims Family, WTD, Primus, Clutch, Neurosis, Slayer, Pink Floyd, Miles Davis, Frank Zappa, Peter Gabriel jne.
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#39

N Juul 07, 2005 22:09

mul Autos Alati kaasas George Thorogad-i plaat aga tööjuures mängib ikka "mania", Küll üle neti, sest Põltsamaal muul viisil pole seda hääd radiomi teisiti kuulata
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#40

R Juul 15, 2005 10:15

Algselt postitas: part
no mis te siin nyyd eputate ja peenutsete - kes dsässi kes drässi kes trammi ja bussi - lasin ühel järele uurida väärteoregistrist - tegelt te kõik kuulate salaja kodus Meie Meest!

Jah Part, Sul on õigus! Enam ei suuda valet enda teada hoida. Tunnistan siis ausalt: jah mulle meeldib tegelikult hoopis selline muusika mida näiteks vokaalinstrumentaalansambel Suveniir viljeleb. Heldur Jõgioja imelised lihtsad viisid Olev Vestmanni esituses suisa paitavad kõrva. Selline maalähedane hõng on asjal juures. Vägisi kisub tantsujalga keerutama.
Lihtsus ja rahvalikkus ikka ennekõike. Näiteks see rahvalaul mis titaaniku filmiga laiemalt tuntuks sai. Te kuulake vaid milline ehedus ja lihtsus siin läbi kumab! Teate Kodanikud, see on tõeline Muusika.

Titanic
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#41

R Juul 15, 2005 11:08

Kahju, et üksi tööl olen, muidu oleks mõne töökaaslase kohe tantsima võtnud ja mööda maja ringi tuulutanud, no VÄGA HEA ASI JU!!!:beer:

Jah, minu lemmikmuusikute hulka kuulvad kõik need, kes viljelevad trance ja vocal trance. Kergematest tegijatest niivõrd tuntud nimed, nagu Scooter ja Caater ning neid on palju.
Üheks lemmikplaatideks pean seda plaati siin
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#42

R Jaan 06, 2006 23:35

Jõudsin jälle oma vana sõbra Killing Joke juurde. www.killingjoke.com :drink:
Ley
Postitusi: 14
Liitunud: P Dets 11, 2005 19:59
Asukoht:
Auto:

#43

L Jaan 07, 2006 3:14

Eelistus kaldub ikka vähe raskema metali poole :notworthy: kuigi viimasel ajal hakkab punk jälle vaikselt ruulima :headbang:
aga jah mis kindlasti autost ei puudu on Tharaphita, Loits, Instigator of Grief, Wintersorg, Children Of Bodom, Novembre:head:
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#44

L Jaan 07, 2006 10:14

Aastaid tagasi sattus kätte plaat,mille nime ei teadnud ja plaat oli kannatada saanud,kuulata sai ainult mõningaid lugusid,aga kõrvu ta jäi ....ja nüüd sama assamblee,uus plaat välja antud 2005. Vokaal ja stiil sama,ainult palju tehnilisem ja tänaseks nimigi teada:System of the down ja see bänd on pärit armeeniast.
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#45

L Jaan 07, 2006 11:56

System Of A Down üks mu absoluutseid lemmikuid :head:
Tegelt on nad siiski Ameerikast, aga kõik Armeenia päritolu - muusikagi selline mõnus hardcore pungi, armeenia rahvamuusika ja jazzi segu....:)

Kodustest on sümpaatsed Vennaskond, Metro Luminal, Sõpruse Puiestee. JMKE. Igasugune rahvamuusika. Sõbrad-tuttavad, kes oma alternatiivset rida ajavad.

Muidu Velvet Underground, The Doors, Manu Chao, Mike Oldfield, Haydamaky, Laibach, Kino, Yat-Kha, Chemical Brothers...... ja palju veel, mis kõik hetkel ei meenugi :thumb:

Meeldivad kõik stiilid, ei olegi ühe kindla austaja. Ainult räpp on kuidagi vastumeelne. Kommertsi ei hakka mainimagi :P
Saabiiir
Postitusi: 126
Liitunud: N Aug 04, 2005 13:17
Asukoht:
Auto:

#46

T Jaan 10, 2006 13:49

Palju häid ja väga häid asju on eelnevates postitustes juba nimetatud, aga ... parim on Võssotski! :)
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#47

T Jaan 10, 2006 14:08

veel väga head auto muusikat viljeleb eestis Plastic Hore, ja ka uuem jeff beck sobib maru hästi autosse. Loitsu VKK teeb jala raskeks, pikal sõidul on hea kuulata filmi saundräcke, eriti kui on tegu palju nähtud filmidega nagu Fear and lothing in las-vegas, siis nagu näeks filmi ka ja kilomeetrid lihtsalt mööduvad.
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#48

T Jaan 10, 2006 15:20

ausalt õeldes pole mul mingit eelist, kuulan mis raadiost tuleb. enamjaolt läheb ikka peale kas elmar v power. (vahel ka star fm ja uno)
Saku PEOREKKA hooldaja:)
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#49

T Jaan 10, 2006 15:44

Raadiost kuulan enam Sky Plus-i. Aga see pläma ja reklaam viskab küll ikka täiega üle.
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#50

T Jaan 10, 2006 15:57

TO SAABNINETHOUSAND: Sa meil ju vana Linkin Parki kala :headbang:


Minu Saabi on vallutanud märksa vaiksemad ja tagasihoidlikumad helid, nt. Hed Kandi, Groove Armada, Blank & Jones - Relax I ja II, Jennifer Lopez!!!

Viimasel ajal kaldub asi hoopis Acid Jazzi kanti:headbang: , kuid on ka päevi, kus Metallica tagumise numbrimärgi värisema paneb:evil:
Vasta