Muusikalised eelistused??

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#1

N Juun 16, 2005 16:28

Jajah, mina seda MM-i eriti ei salli. Otseselt ei vihka ka aga väldin kui võimalik on. Muidugi äri on äri.

Vahepeal kuulasin sellist punti nagu Barenaked Ladies (BNL). See on nagu Kanada versioon MM-st, või õigemini MM on maavillane versioon BNL-ist. Äriidee samasse auku. Palju paroodiaid ja läbulugusid jne aga minule meeldivamas kastmes. Samas nende One Week ja Pinch Me on päris head.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#2

N Juun 16, 2005 16:33

Kui nüüd samasse auku bändidest rääkida, siis parimad on minu meelest Arrogant Worms ( kanada) ja Three Dead Trolls in a Baggie - folgilik, ja laulude sõnad on nii paganama head, et vähemasti mina irvitan ikka ja jälle neid kuulates.
Ja The Cake ka .. aga neil siiralt ühtlane stiil läbi kõige kolme albumi on.

Loomulikult kommertslikuma poole pealt The Blur ning Bloodhound Gang ja Beastie Boys

Aga see juba veidi ot
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#3

N Juun 16, 2005 22:01

Mis imelikud bändid?!? No viimati olid head ikka Nightmares on Vax ja Leftfield, rääkimata FSOL ja Orbital'st :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14298
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

N Juun 16, 2005 23:10

Jään raskema poole juurde, Iron Maiden, Helloween, Manowar, Judas Priest, Rhapsody, Nightwish, Rammstein. Suht suvalist metalit olen võimeline kuulama. Ei sülita ka Genesise, Scorpionsi, Doorsi peale. Päris hipiajastusse ei lange..:)

Tänapäevane savi on tabletikuuril inimestele.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#5

N Juun 16, 2005 23:14

Kuna CD'd kuulata ei saa momendil siis kuulan raadiost Maniat kuid muidu Nightwish, Within Temptation ning erinevate esitajate paremaid palasid. ;)
Iga ratas veab and then some!
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#6

N Juun 16, 2005 23:38

Algselt postitas: Cyber
Tänapäevane savi on tabletikuuril inimestele.

Nii head definitsiooni pole päris tükk aega kellegi käest kuulnud. 10 points! :thumb:
Kuna autos cd-mängijat pole, olen revideerinud viimasel ajal oma aastaid niisama seisnud kassetivarusid. Hetkel käian siis sõidu ajal Manowar´i, Amorphis´t, Annihilator´it, Edge of Sanity´t ja Decoryah´t. :head:
Muusikalised eelistused on pop-rockist kuni väga raske ja kurja metalini. Ja eriline lugupidamine ka folgisugemetega muusikale.
Millegipärast on jala raskus gaasipedaalil sõltuvuses sõidu ajal kuulatava muusikas sisalduva poweriga :red:
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#7

R Juun 17, 2005 7:01

Proge,metal jazzrock jne.Kuna töötan koos endiste ja tegevate jazzmuusikutega,siis hakkab üha rohkem ka padujazz meeldima.Muidu Peter Cetera,Peter Hammill,Rush, Saga, Triumph ja miljon muud tegijat.Üle poole elust
ainult muusikaga tegeletud,seega nimekiri tuleks lõputu:head:
2000.a. vabariigi aastapäevaööl kimasin oma TurboClassicuga Kanamalt Keila poole,Manowar`i "Kings of Metal" võttis turbojuhtimise üle.Raudteesillal,kus on
70 piirang viis Joey DeMaio bassisoolo viimasegi aruraasu ja sain vist sillaküürul
rattadki maast kahti ja kohe radarisse.Vennad käisid ümber auto,siis kupatasid mind enda omasse-mis teeme,+70 km/h ületamist,ah et turbosaab sul jah,käib vist jube hästi edasi jah,Manowari armastad, jah,jaaa jaaaa.Tead,keera vaiksemaks või kuula midagi muud. Ja lasid mind lihtsalt minema:P
Mingid heavySaabifännid keila pollarid olid.
Vaatan oma plaadiriiulit,üle 400 teisi seal,ei ole mõtet vast listi siia kribada:cool:
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#8

R Juun 17, 2005 8:31

Algselt postitas: CyberTänapäevane savi on tabletikuuril inimestele.

Mida Sa mõtled savi all? Tehakse ju praegugi vägagi suurepärast muusikat, arvan et ei ole sugugi kõik paremad palad siin ilmas juba millalgi ammu ammu valmis komponeeritud, mille turjal mõnusalt liugu lasta.
Samas võiks rääkida teemal tabletimuusika või õigemini narkotsi mõju musale. Näiteks kuidas Jimi Hendrixil pilves peaga õnnestus muusikamaailma pöörata ja mida praegused klubimuusikud/miksijad üritavad teha...
Ise kuulan kõike mis mahub Rossini, Wigwami, Joe Satriani, Diana Kralli, Saint Germaini, Lisa Ekdahli, Gabrielle ja Genialistide vahele.
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#9

R Juun 17, 2005 9:19

Mis seal ikka Metallica, Fun Lovin Criminals, Bob Marley ja hääst rokist ka ära ei ütle. Kunagi sai ka Thunderdome kogumikku kuulatud aga see jääb minevikku juba.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14298
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

R Juun 17, 2005 9:21

Algselt postitas: qdwin
Algselt postitas: Cyber
Tänapäevane savi on tabletikuuril inimestele.

Mida Sa mõtled savi all?

Eks ma pean siis seletama. Savi, lühend savitampimisest. Kasutusel tähistamaks tänapäeva "tantsumuusikat", dissskoooo, energyFM, powersittraadio. Selle asja "alternatiivsemas" osas on miskit, mida ma vahel, mingites segastes meeleseisundites olen võimeline natuke kuulama. Ei oska siia nimesid ega midagi tuua, isegi stiili ei oska ma öelda, sest seda juhtub väga-väga harva, enamjaolt mingitel üritustel.
Üldse ei kahtle, et uut ja huvitavat asja tuleb peale. Inimeseloom ju katsetab kogu aeg. Tabletimuusika, kui väljend, tähistab minu jaoks siiski just seda "klubimuusikat" ja paraku leiab ka sealt ilmselt kommiuimas tegelasi kõige rohkem..:(. Ma ei tea neid stiile, jään ilmselt väga selgesõnalise definitsiooni võlgu.Niiet narko mõjul tehtu ei pruugi olla veel tabletimuusika..:) Lihtsalt seletuseks, et me aiast-aiaaugust ei räägiks.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#11

R Juun 17, 2005 9:35

Algselt postitas: Cyber
Savi, lühend savitampimisest. Kasutusel tähistamaks tänapäeva "tantsumuusikat", dissskoooo, energyFM, powersittraadio.


Oops! Sedasorti "stiil" ei tulnud miskipärast pähegi.
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#12

R Juun 17, 2005 9:45

Ma ei julgeks küll siin õiendama hakata aga mu maitse on rohkem Arnoga sarnane. Viimasel ajal ei kuula eriti üldse midagi, kui siis dj food'i ja sellist jazz'ilikku. Üldiselt maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse, been there done that! ;)
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#13

R Juun 17, 2005 10:09

Rammstein väga südamelähedane :headbang:

Lisaks veel Chicane, Robert Miles, Mike Oldfield :head:

terv, teager
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#14

R Juun 17, 2005 10:20

what is my extasy?
my extasy is anarhy
I don´t need now lsd
punk is good enought for me!

kay hansen erinevate projekstidega siia juurde
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#15

R Juun 17, 2005 12:00

Paistab et, siin olijad kalduvad metallsema muusika poole.
Ise eelistan peamiselt kurjemat metalit (gothik doom, gothic black) ja blues'i
kuid kuna olen peres ainuke kellele see meeldib siis tuleb kuulata kergemat kraami.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#16

R Juun 17, 2005 14:23

mina leian, et maailmas on nii palju tõeliselt head muusikat, et kahju oleks elu ainult ühe stiili peale pühendada. muusika on minu elus olnud tähtsal kohal juba pubekaajast saadik, kui sai kuulatud hardrocki-padumetalit ja füüsikakabineti tagaruumis teiste karvastega bändi tehtud. siis oli sama suhtumine, nagu Cyberil praegu :poke: aga mingil hetkel “murdus jää” ja nüüd olen selline erinevate stiilide austaja, et siga kah enam ei söö.

lisaks allolevale listile (mis ei ole kindlasti täielik) meeldib 95% muusikast, mida mängib R2-es saaremets “vibratsiooni” ja “trammi ja bussi” saadetes, rhythm doctor “london calling”, to-sha, qba & l.eazy “tjuun in”, heidy purga “must mesi”, dj mk “urbanism” ja solid steel & type o “progressioon” saadetes. R2 õhtused alternatiivmuusika saated on kohati nii head, et sel ajal cd-mängijat pole autosse üldse vaja :thumb:

/4 hero, ac/dc, adam f, air, apollo 440, basement jaxx, betoonking, borax, brand new heavies, chalice, daft punk, dagö, dallas, genialistid, gilles peterson, gus gus, hedvig hanson, herbert, james brown, jamiroquai, jimi hendrix, jäääär, koop, kosmikud, led zeppelin, lenny kravitz, leonard cohen, limp bizkit, massive attack, mc wimpel, metro luminal, nightmares on wax, nuyorican soul, outcast, ralph myerz, red hot chillipeppers, riho sibul, ruja, st germain, zero 7, thievery corporation, toe tag, tommy boy, u2, ultima thule/
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#17

R Juun 17, 2005 14:53

red hot chillipeppers :head::head::head::head::head:
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#18

R Juun 17, 2005 15:17

no mis te siin nyyd eputate ja peenutsete - kes dsässi kes drässi kes trammi ja bussi - lasin ühel järele uurida väärteoregistrist - tegelt te kõik kuulate salaja kodus Meie Meest!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#19

R Juun 17, 2005 15:20

Algselt postitas: A2hj
Paistab et, siin olijad kalduvad metallsema muusika poole.


Tea jah miks sinna traadimuusika poole kisub. :head: Naudin näpuvärdjatest (heas mõttes) soolomeeste produktsiooni.
Eesti pändidest on kahtlemata Genialistid üle prahi. Dagö, Ultima, Tõnis Mägi mmm... Ruja on ka tase omaette. Kunagi olin kuskil üritusel kus Compromise Blue üles astus - nüüd istub see kah. Ka-Funky jäi veel mainimata.
Autos kuulan reeglina 88,8 Mhz sagedusel olevat jaama. Kuigi jah, ega see Margus Pilt'i jutt ajab kohati s...a keema. Ei tea miks mulle selle mehe jutt kohati rumal tundub. Kutt oleks nagu silmaklappidega ja vaatab aint oma mätta otsast asjade peale.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#20

R Juun 17, 2005 15:22

Algselt postitas: part
no mis te siin nyyd eputate ja peenutsete - kes dsässi kes drässi kes trammi ja bussi - lasin ühel järele uurida väärteoregistrist - tegelt te kõik kuulate salaja kodus Meie Meest!

VAIKI SA NURJATU!
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#21

R Juun 17, 2005 15:51

Algselt postitas: A2hj
Paistab et, siin olijad kalduvad metallsema muusika poole.
Ise eelistan peamiselt kurjemat metalit (gothik doom, gothic black) ja blues'i
kuid kuna olen peres ainuke kellele see meeldib siis tuleb kuulata kergemat kraami.


Ma vaatasin just ka, ise kuulasin mõned aastad tagasi üsna karmi kraami thrashi, death metalit jne nagu Napalm Death, Sepultura, Pestilence, Coal Chamber, Korn, Carcass ja ka Edge of Sanity, Paradise Lost jne jne jne. Viimasel ajal aga on maitse palju palju rahulikumaks läinud, häbi nimesid nimetadagi.. :red:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14298
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#22

R Juun 17, 2005 16:03

Algselt postitas: sigaelmar
Viimasel ajal aga on maitse palju palju rahulikumaks läinud, häbi nimesid nimetadagi.. :red:

Vanaks hakkad jääma..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#23

R Juun 17, 2005 16:22

mulle on just mulje jäänud et vanakesed kuulavad metalli ;) aga väga huvitav on see kuidas selline karm muusika inimesed nii sõbralikuks teeb. kõik kes minu tuttavatest sellist asja kuulavad on mega sõbralikud inimesed.
aljoga maitse ühtib kah minu omaga nagu tuleb välja :)
chakal
Postitusi: 20
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:17
Asukoht:
Auto:

#24

R Juun 17, 2005 19:07

Varase nooruse lemmikud siiani Zeppelin,Pink Floyd,Jethro Tull ,Queen ,tänapäevast Linkin Park.
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#25

R Juun 17, 2005 20:03

Minu jaoks parimad on Ramones,Infa Riot,sommide Lama ja nüüdseks rabarbarite vahel ära nähtud the Exploited. Eestist J.M.K.E. ja I.Q.Zero.
Samas on veel palju häid bände mida mõnuga kuulata,aga sinna alla ei kuulu raudselt Meie Mees ja veel mõned lal-lal-laaaaaaaaaaaaa.
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
Vasta