Otsin Tööd

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#1

K Mai 19, 2010 17:10

Tere.
Loodan et postitan nüüd teema õigesse kohta ,kuid äkki on kellelgi mulle tööd pakkuda,soovitavalt raplamaal,aga pole ka hullu kui tallinnas.
Olen 19 aastane kodanik,11 klassi haridusega.
Eesti kodanik.

Palk võiks olla 6000 eek orienteeruvalt.
Palun teha pakkumisi,kuna olukord hakkab minema juba kriitiliseks.
Suurimad tänud ette ära.
Kõik küsimused palun kirjutada ja vastan meeleldi.


NOKK NOKK
NB.. Ärge ohkige. Pigem ootan ainult asjalikke vastuseid..
Terve teema risu täis.

Aitäh!:freak:
pedaalinahhaal
Postitusi: 82
Liitunud: K Aug 08, 2007 17:31
Asukoht:
Auto:

#2

K Mai 19, 2010 17:12

Alusta sellest mida sa teha oskad.
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#3

K Mai 19, 2010 17:30

Niisiis.
Mida ma teha oskan:
Olen töödanud Rehvi keskuses,et saan hakkama näiteks rehvide vahetamisega ja kergemate lukksepa töödega.
Koolis õppisin ehitust.
Olen töödanud autopesulas.

Soovitud töökohad:
*Rehvivahetus/kergemad lukksepa tööd
*Kliendi teenindus/enamjaolt kõik valdkonnad,mis võib tulla minu miinuseks oleks siis venekeele oskamatus.
*Haljastus,metsade raie jms.
*Turvatöötaja/täna saatsin enamjaolt kõikkidesse turvafirmadesse oma Cv,eks jääb ootama tagasisidet:Ps ei oma turvatöötaja Diplomit,Kuid ei näe probleemi see läbida.
*Autojuht/ B kat juhiload olemas/Kaubaveod üle eesti. Tunnen eestit läbi ja lõhki.
*Ehitus tööd/Maaler/Parketi paigaldus(ruutmeetri hind)(Partneriga)/Torutööd(omad tööriistad olemas)sealjuures ka majadesse vee sisse panemine(partneriga)/Plaatimine/ jms(Täpsemate küsimuste tekkimisel palun kirjutada)


Jään lootuses ootama pakkumisi teiepoolt.:)


NOKK NOKK
NB.. Ärge ohkige. Pigem ootan ainult asjalikke vastuseid..
Terve teema risu täis.

Aitäh!:freak:
petsraibe
Postitusi: 60
Liitunud: P Mär 18, 2007 17:55
Asukoht:
Auto:

#4

K Mai 19, 2010 18:31

Juuli algul eelvõtmisega 11 kuuks ajateenistusse. 2000.- EEK kuus+tasuta ülalpidamine. Kevadeks C(D)E load kätte.
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#5

K Mai 19, 2010 18:54

Tere pets.
Kle räägi väheke lähemalt sellest ..
on nii et ma arstlikus komisjonis käidud ja sain alles aja järgmiseks aastaks 5 oktoober tapale pioneeriks..
Ei tahetud varem võtta kuna mul puudub kesk haridus.?
KT100
Saabiklubi liige
Postitusi: 1075
Liitunud: E Mär 06, 2006 18:29
Asukoht:
Auto: T16 Aero

#6

K Mai 19, 2010 19:21

Keskhariduseta ei võta keegi sind autojuhiks kaitseväkke.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#7

N Mai 20, 2010 10:35

Algselt postitas: big-e
Niisiis.
Mida ma teha oskan:
Olen töödanud Rehvi keskuses,et saan hakkama näiteks rehvide vahetamisega ja kergemate lukksepa töödega.
Koolis õppisin ehitust.
Olen töödanud autopesulas.

Soovitud töökohad:
*Rehvivahetus/kergemad lukksepa tööd
*Kliendi teenindus/enamjaolt kõik valdkonnad,mis võib tulla minu miinuseks oleks siis venekeele oskamatus,Ingliskeel kõrgtasemel.
*Haljastus,metsade raie jms.
*Turvatöötaja/täna saatsin enamjaolt kõikkidesse turvafirmadesse oma Cv,eks jääb ootama tagasisidet:Ps ei oma turvatöötaja Diplomit,Kuid ei näe probleemi see läbida.
*Autojuht/ B kat juhiload olemas/Kaubaveod üle eesti. Tunnen eestit läbi ja lõhki.
*Ehitus tööd/Maaler/Parketi paigaldus(ruutmeetri hind)(Partneriga)/Torutööd(omad tööriistad olemas)sealjuures ka majadesse vee sisse panemine(partneriga)/Plaatimine/ jms(Täpsemate küsimuste tekkimisel palun kirjutada)


Jään lootuses ootama pakkumisi teiepoolt.:)


Soovin Sulle edu töö leidmisel. Minu pakutu ei ole Tallinnas ning seega Sulle see ei sobi.
Paar soovitust, mida mina vaatan - ning kui seda näen, siis inimest vestlusele ei kutsuks. Kuna mul naane avas ühe kohvikulaadse asja Viljandis siis töötasime läbi nii mõnegi kandideerija ja minu jaoks oli määravaks eneseväljendus ning see, mida sa oled juba oma elus õppinud, kogenud ning kuidas sa seda väljendada oskad.

Vaata tähelepanelikult üle oma CV-kui Sa oled samuti vigadega kirjutanud nagu oma postituses siin oma tööotsimist siis ausalt...mina jätaks sind ukse taha. Ära solvu, olen ennegi siin foorumis "tappa" saanud oma grammatika norimise üle aga minu jaoks ja ma arvan, et ka paljudele ettevõtjatele on tähtis. Võib olla põhikooli vendadele ei ole see oluline, mine tea!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

N Mai 20, 2010 10:57

Jätkan natukene OT:

Kui ise ka esimesi CV'sid kirjutasin olid need ruttakalt ning kohmetult vigadega kirjutatud. Nii jäingi ühest tööst ilma ning sama põhjus toodi ka põhjenduseks. Peale seda olen lasknud kõrvalistel inimestel CV läbi alati vaadata.

Lihtsalt endal on töö isu ning ootus ärevus nii laes, et emotsionaalselt ei märka oma vigu ning mitte sobivaid kirjutusi.

Edu töö otsimisel.
Iga ratas veab and then some!
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#9

N Mai 20, 2010 12:29

To No Fear:
Tänan et mind valgustasid.
Ei ole sugugi pahane.
Vastupidi,mul hea meel et keegi tegi suu lahti selle kohapealt.

Tänan ja panen kõrvataha.:beer:

Ikka veel ootan Pakkumisi.

Tervitades: E
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#10

N Mai 20, 2010 12:33

Veel pisut OT:
Kui inimesel siin Eestis pole oma emakeel - eesti keel isegi mitte kesktasemel, mis on küll see, mis paneb töölevõtja uskuma, et sama inimene on veel enne keskhariduse omandamist omandanud mõne võõrkeele kõrgtasemel?
Kõrgtase teatavasti eeldab vaba ja veatut eneseväljendamist nii kõnes kui kirjas; 19. aastase inimese ja inglise keele puhul eeldab see vähemalt 2-aastat kõva õppimist ingliskeelses keelekeskkonnas.

Aga edu tööotsinguil ning jõudu eneseharimisel

Ryhkija@ise oskan kõrgtasemel ehk vaid emakeelt ehk eesti keelt, kui sedagi (kahjuks, sest vaja on rohkemaid keeli osata)
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
T.P.
Postitusi: 82
Liitunud: E Veebr 08, 2010 11:18
Asukoht:
Auto:

#11

E Mai 24, 2010 15:29

Algselt postitas: big-e
Tere.
Loodan et postitan nüüd teema õigesse kohta ,kuid äkki on kellelgi mulle tööd pakkuda,soovitavalt raplamaal,aga pole ka hullu kui tallinnas.
Olen 19 aastane kodanik,11 klassi haridusega.
Eesti kodanik.

Palk võiks olla 6000 eek orienteeruvalt.
Palun teha pakkumisi,kuna olukord hakkab minema juba kriitiliseks.
Suurimad tänud ette ära.
Kõik küsimused palun kirjutada ja vastan meeleldi.


NOKK NOKK
NB.. Ärge ohkige. Pigem ootan ainult asjalikke vastuseid..
Terve teema risu täis.

Aitäh!:freak:


v.t. U2U
Kui faktid ei sobi teooriaga, siis muuda teooriat. Albert Einstein
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#12

N Mai 27, 2010 16:11

Teema LUKKU.
Töö leitud.
Täname.
Vasta