Küsimus turvateenistuse kohta

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#1

R Mai 21, 2010 20:27

Tere.
Mul oleks küsimus,Plaan minnna turvameheks.
Aga eelnevalt tuleb läbida turvakoolitus.
On kellelgi aimu kaua selline asi kestab?
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

R Mai 21, 2010 20:51

mine õpi parem treialiks.
saad hea ameti ja korraliku sissetuleku ja läbi selle lugupeetud inimeseks.

turvmeestest niipalju, et kunagi võtsime palkmaja ehitama ühe endise turvamehe, kes seda ametit aatsaid oli pidanud;
endised töövõtted olid temasse sügavuti juurdunud, nii et ta vaid seisis palkmaja kõrval. kuust piisas.
siis läks tagasi oma vanale truule ametile, sobis sinna paremini.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#3

R Mai 21, 2010 22:50

Irw:D

Sai naerda kõhuitäie:D
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#4

R Mai 21, 2010 23:25

paar nädalat...aga maksma pead kah...ja turvamehe palgaga võrreldes-päris palju.:D...välismaal on amet aus ja palgad normaalsed,siin aga.....
soovitan midagi muud otsida :)

E: kui sa pead koolituse näol silmas kvalifikatsiooni omandamist.
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#5

L Mai 22, 2010 0:25

Ja kui ametisse saad siis vaata et turvafirma autodega mööda klientide murusid ei künna ;) Mul on just säärane kahtlus ühe Eesti suurima turvafirma kohta ja kui see paika peab siis hoidku oma nahk. Homme tulevad oma autot mulle näitama ja hakkame rehvimustreid minu muruga võrdlema ning nende GPS-i logisid uurima.

Sorry OT pärast, lihtsalt tänane isiklik emotsioon kattus kuigivõrd selle turvamehe teemaga :P
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#6

L Mai 22, 2010 0:47

:D:D:D:D:D:D


Pole aru saanud mis tähendab OT
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#7

L Mai 22, 2010 1:20

OT on lühend Out of Topic ehk maakeeli teemaväline kommentaar.
Turvamehe ametiga on nii ja naa... mul üks tuttav sellet alustas, turvafirma kulul sai ka kõrgeima kvalifikatsiooni omandatud, pisut hiljem otsustas politseikooli minna ja töötas mõnda aega ka politseinikuna, aga tänaseks on hoopis edukas ettevõtja. Igaüks peab kuskilt alustama, aga jah, nagu teisedki siin varem on öelnud, soovitaks teemaalgatajal muude oskuste arendamise kõrval ka pisut rohkem emakeelele tähelepanu pöörata.
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#8

L Mai 22, 2010 9:26

Algselt postitas: napoleon
OT on lühend Out of Topic ehk maakeeli teemaväline kommentaar.
Turvamehe ametiga on nii ja naa... mul üks tuttav sellet alustas, turvafirma kulul sai ka kõrgeima kvalifikatsiooni omandatud, pisut hiljem otsustas politseikooli minna ja töötas mõnda aega ka politseinikuna, aga tänaseks on hoopis edukas ettevõtja. Igaüks peab kuskilt alustama, aga jah, nagu teisedki siin varem on öelnud, soovitaks teemaalgatajal muude oskuste arendamise kõrval ka pisut rohkem emakeelele tähelepanu pöörata.



ei saa keegi üle ega ümber oma emakeelest.?
Näed lugeda..
Saad aru ?
milles probleem?:angry::fight::angry:
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#9

L Mai 22, 2010 10:12

kuikutsudneiuõhtulrestoranisiisonvägamugavjapraktilinekandakummikuidjatunkesidneiuhämmeldunudnäopealevõidöeldasaadrestorani?saadpolemajualasti?eiolemillessiisprobleem
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#10

L Mai 22, 2010 19:10

Algselt postitas: napoleon
OT on lühend Out of Topic ehk maakeeli teemaväline kommentaar.
Turvamehe ametiga on nii ja naa... mul üks tuttav sellet alustas, turvafirma kulul sai ka kõrgeima kvalifikatsiooni omandatud, pisut hiljem otsustas politseikooli minna ja töötas mõnda aega ka politseinikuna, aga tänaseks on hoopis edukas ettevõtja. Igaüks peab kuskilt alustama, aga jah, nagu teisedki siin varem on öelnud, soovitaks teemaalgatajal muude oskuste arendamise kõrval ka pisut rohkem emakeelele tähelepanu pöörata.


Vabandan juba ette teemaga mitte seonduva postitusega, ehk OT-ga.

Kust see nüüd tuli? Minu meelest postitas kodanik "big-e" oma teema suhteliselt korrektselt. Kui jutt esimesest postitusest käib muidugi?!?!

On siin ju palju hullemaid teemasid olnud, ning suure ja väikese tähe eksimusi ning koma puudumisi tuleb ka filoloogidel ette. ;)
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#11

L Mai 22, 2010 19:54

Algselt postitas: big-e



ei saa keegi üle ega ümber oma emakeelest.?
Näed lugeda..
Saad aru ?
milles probleem?:angry::fight::angry:


Minul pole mingit probleemi, mul savi kuidas sa ennast väljendad. Tööandjana aga tekiks kahtlus, et kas inimene, kes pole viitsinud isegi kirjavigu parandada ja õigekirjale tähelepanu pöörata, ka muudes tegemistes ja toimetamistes pohhuist ja saamatu pole?

Keegi ei hüppa sulle turja lihtsalt turjahüppamise pärast. Võta neid õpetusi lihtsalt kogenumate inimeste heatahtliku nõuandena.

:beer:
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#12

L Mai 22, 2010 20:18

Algselt postitas: avelito
Vabandan juba ette teemaga mitte seonduva postitusega, ehk OT-ga.

Kust see nüüd tuli? Minu meelest postitas kodanik "big-e" oma teema suhteliselt korrektselt. Kui jutt esimesest postitusest käib muidugi?!?!

On siin ju palju hullemaid teemasid olnud, ning suure ja väikese tähe eksimusi ning koma puudumisi tuleb ka filoloogidel ette. ;)


Arvestasin pigem eelnevaid postitusi, ainult lihtlausetest koosnevat teksti on isegi muukeelsel raske valesti kirjutada ja vabandan ka ette teema risustamise eest, rohkem ma siin teemas sõna ei võta.
big-e
Postitusi: 15
Liitunud: K Mai 19, 2010 17:05
Asukoht:
Auto:

#13

N Mai 27, 2010 16:11

Võib teema lukku kerida.
Aitäh.
Vasta