Sigatsejad Saabi roolis

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
ongelma
Postitusi: 104
Liitunud: K Mär 18, 2009 13:50
Asukoht:
Auto:

#76

L Juun 12, 2010 13:48

Algselt postitas: xaiti
Tere
Üldiselt on lugu nii et kellele ei meeldi minu käitumine ,siis pakun välja võimaluse , ok , läheme kuskile spordisaali , paneme poksikindad kätte ja spordime natsa .
Tegelikult, mind jubedalt häirib teadmine et ,keegi tuleb ja kritiseerib mind kuskil .
Kas on julgeid , mina ei ole sportlane , ja peksa ei häbene saada , on üks film " Poksiklubi" (vist) seal oleks õige asju ajada aga mitte nii nagu siin klõbistades klahve.



Pisut küll OT aga rumalust ei salli....
Kas sa oled tõesti sündinud aastal 68??? Sellise mõtteavalduse taustal pakuks pigem 86 või noorem...Kriitika ju selleks ongi et me pisut analüüsiksime oma käitumist ja vajadusel korrigeeriksime seda vasatavaks ühiskonna moraalinormidele....
Poksimine on tõsine spordiala aga selle spordi eesmärgiks ei ole kindlasti maailma paremaks muuta...õige kogus kriitikat sobival kohal aga teeb seda kindlasti.:thumb:
ptrt
Postitusi: 254
Liitunud: K Juun 09, 2004 17:54
Asukoht:
Auto:

#77

L Juun 12, 2010 14:34

Algselt postitas: xaiti
Tegelikult, mind jubedalt häirib teadmine et ,keegi tuleb ja kritiseerib mind kuskil

Sitt lugu küll, Sa ei kujutagi ette kui murelikuks see Sinu probleem kõik teised teeb. Aga kui teha julged, siis tuleb õppida ka kriitikat kannatama ja ka taluma ka suhtlemist vastavate, selleks loodud ametkondadega. Poksida võid omasugustega, ma kardan et kellelgi teisele ei paku see piisavalt pinget.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#78

L Juun 12, 2010 22:18

Täiesti OT, aga hetkel olen Hispaanias ja väga ei julgegi autot rentida. Muus osas oleks kõik OK, sõita julgeks, aga see parkimine... ilma mõlkide ja kriimudeta autosid on siin vähe, seega sigatsemisega meil eestis arenguruumi veel on;)
Btw., ainuke Saab, mida siin näinud olen, on üllatavalt kriimuvaba, ainult üks pisike kriips tagastangel;)
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#79

K Juun 30, 2010 0:40

Eila pärastlõunal nägin Järvel hõbehalli Dame Ednat, slalomeeris umbes 100-ga ridade vahel ja Järve keskuse juures põrutas JULMALT punasega üle - s.t. punasega selle tõelises mõistes (pidi hetkeks pidurdama liiklust läbi lastes) - ning jätkas samas stiilis Vabaduse pst. poole. Numbri nägemiseks oleks pidanud temaga sama kiiresti sõitma :( Tähed olid vist AZT. Vb oli tegu elu ja surma küsimusega, aga jah... siukest trikki pole mina ühegi teise auto sooritusel veel Tallinnas näinud :(
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#80

K Juun 30, 2010 1:02

Kes teab mis inimesel oli...
Olen isegi kord linnas tõeliselt hullu teinud. Võit/ kaotus oli niikuinii kordades suurem kui mis iganes trahv mis oleksin saada võinud, seega tasus kiirustamist. Elusid ohtu ei pannud, seetõttu süümekad ka puuduvad.
Ilus tegu muidugi ei ole.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#81

K Juun 30, 2010 9:32

No hullu võib ju teha kuid paraku on elu näidanud, et suurest tõmblemisest pole eriti kasu, viisin naise ka sünnitusele täiesti normaalse kiirusega, tõmblemine oleks olukorda hoopis halvendanud. Mõtlesin, et ei pane siia teemasse aga paar nädalat tagasi kui tulin Lasnamäe poolt mööda Järvevana teed ja kulgesin üle raudtee Tammsaare pikenduse poole, et seal teha ülesse tagasipöörde Pärnu mnt.-le Järve selveri suunas, siis enne seda sõelus ridade vahel üks Saab 9000, mis lõpuks kellegi nina eest napilt samuti üles keeras, oleks peaaegu eraldusribale otsa sõitnud. Kunagi varem olen näinud seal veel rullnokki kihutamas aga see oli korralik napikas, praktiliselt masinapikkus oli jäänud ainult. Numbrit kahjuks ei näinud, sest foorist lipsas ta kollasega läbi jne. Kahju, et on lollpäid vohamas niipalju.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#82

K Juun 30, 2010 13:57

Algselt postitas: ivark
No hullu võib ju teha kuid paraku on elu näidanud, et suurest tõmblemisest pole eriti kasu, viisin naise ka sünnitusele täiesti normaalse kiirusega, tõmblemine oleks olukorda hoopis halvendanud.


OT: Esiteks on abi andma minemise või haiglasse kiiresti viimise juures printsiip, et tuleb sõita nii kiiresti kui on võimalik seda teha ohutult, sest õnnetuse korral on abistajate enda tervis ohus, rääkimata neist, kes abi algselt vajasid. Olen sõitnud kiirabiautodes kaasa tavakodaniku mõistes suhteliselt palju ja võiks öelda, et minu jaoks tundus kiirus üliharva tõesti suur ja harva tundus mulle sõit ohtlik.
Raunx
Postitusi: 29
Liitunud: T Mär 24, 2009 16:42
Asukoht:
Auto:

#83

R Juul 02, 2010 20:10

Avastasin selle teema juhuslikult ning huviga asusin lugema kas ka minu autonumber on ära märgitud. Kuid selle asemel avastasin väga - kuidas nüüd öelda - absurdse teemaarenduse nii mõnegi tegelase poolt.

xaiti võiks minna kuskile ravile ja seejärel kooli kirjutamist õppima. Tundub et sul on piisavalt ajurakke juba rusikatega hävitatud et ei oska kirjavahemärkegi enam kasutada korralikult.

See postitaja kes õigustas invakohale parkimist - SA OLED DEBIILIK! Samamoodi nagu on debiilikud need, kes pargivad kaubanduskeskuse ukse ette selleks mitte-ettenähtud kohta.

Asjast mis mind isiklikult häirib. Suunatulenäitamine on liikluses kõige elementaarsem ja loomulikum asi. Minu jaoks on müstika kui raske on paljude jaoks seda teha. Mina ületan samuti mõnikord kiirust ja teinekord kiirustades tööle sõelun veidi rohkem kui peaks, kuid ma NÄITAN ALATI SUUNATULD rida vahetades, no ei tule selle pealegi et jätaks selle tegemata. See on elementaarne viisakus ja aitab kõrvalliiklejatel aru saada sinu kavatsustest.

Kõige idiootsem liikleja ongi selline kes ületab kiirust JA ei näita suunatuld. Sellised saadaks hea meelega... kuhugi.:gun:

Ei leia kuidagi et suunatulemittenäitajat peaks kuidagi teistmoodi kohtlema kui tavalist liiklushuligaani, nagu siin korduvalt on pehmendatud selle lihtsa asja tegematajätmist...

Aga üldiselt ei ole ise täheldanud linna peal väga palju SAABe, mis ebaratsionaalselt hullult rikuks reegleid.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#84

R Juul 02, 2010 21:08

Algselt postitas: Raunx
...

Võiksid ka ise keelekasutust, eriti komasid, kontrollida, kui juba sel teemal sõna võtad...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#85

R Juul 02, 2010 21:34

Ei näita suunda - idioot, invakohale parkija- debiilik. Selge, sellega on ühel pool.
Kiiruse ületaja ja sõeluja diagnoos jäi lahtiseks, huvitav miks?
Kas ütlen ise, või sa veel nuputad?
svenska
Postitusi: 116
Liitunud: L Mai 26, 2007 16:35
Asukoht:
Auto:

#86

R Juul 02, 2010 22:08

See debiilik keda Raunx silmas pidas olen ilmselt mina :) Ma ei ole sellega päris nõus, kuid pikka monoloogi ei viitsi ka kirjutada seekord :) las ta olla.

Aga miks ma postitan. On üks hea videokene tehtud, ja ma arvan et kui keegi juba seda teemat loeb siis on see igati väärt vaatamiseks ka :)

Don't Judge too Quickly ja sama seeria teised osad ka :)
Raunx
Postitusi: 29
Liitunud: T Mär 24, 2009 16:42
Asukoht:
Auto:

#87

L Juul 03, 2010 9:27

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: Raunx
...

Võiksid ka ise keelekasutust, eriti komasid, kontrollida, kui juba sel teemal sõna võtad...



:) Anna andeks, kuid igakord ei käi sidesõna ette siiski koma. Ja pigem pidasin silmas formulatsiooni. Aga see on täiesti OT. Samamoodi keelekasutuse koha pealt ma ei ropendanud ega kirjutanud ka midagi (enda arvates) äärmiselt ebasobilikku. Vabandan kui riivasin foorumlasi liiga otsekoheste sõnadega.

Ja ma parandan oma postitust, mõtlesin siiski põhjendamatult invakohaleparkijaid selle sõnaga kostitades. Hetkel tagantjärele jäi mulje nagu ma oleks kõiki sinna parkijaid D-deks sõimanud :red:

Algselt postitas: svenska
See debiilik keda Raunx silmas pidas olen ilmselt mina :) Ma ei ole sellega päris nõus, kuid pikka monoloogi ei viitsi ka kirjutada seekord :) las ta olla.


Aga minul tekib küll huvi, mis hea põhjendus saab olla mittefüüsilise puudega inimesel oma maasturi parkimiseks kaubanduskeskuse invaliidikohale? Jube kiire on piimaostuga? Tähelepanuvajadus, et ikka kõik näeksid kui ÄGE MAASTUR sul on?

Algselt postitas: cabric
Ei näita suunda - idioot, invakohale parkija- debiilik. Selge, sellega on ühel pool.
Kiiruse ületaja ja sõeluja diagnoos jäi lahtiseks, huvitav miks?
Kas ütlen ise, või sa veel nuputad?


Ma ei tea, minu arust ei jäänud midagi lahtiseks. Mida ma öelda tahtsin oli see, et ma ei kiirustaks hukka mõistma tegelasi, kes natuke ületavad kiirust, sest kunagi ei või teada mis selle põhjuseks võib olla. Samal ajal aga suunatule mittenäitamise kohta ei oska mina küll mingit head põhjust välja mõelda... Ehk mobiiltelefoni hoidmine vasakus käes???

Lisaks ma ei öelnud, et inimene, kes ei näita suunda on idioot. Ma ütlesin et idiootne käitumine on see, kui kihutatakse arutult JA SAMAL AJAL ei näidata suunda reavahetamisel. Ehk siis need kaks korraga. Loomulikult on idiootne ka selline käitumine kui linnas kihutada 100km/h ja sellisel kiirusel hakata vahele trügima jne. Ja loomulikult ei pea idioodiks inimest, kes autotühjal tänaval jätab suunatuld hetkeks sisselülitamata.



Tulistage nüüd edasi!

Vabandan, et julgesin arvamust avaldada, enam seda ei tee. :beer:
ongelma
Postitusi: 104
Liitunud: K Mär 18, 2009 13:50
Asukoht:
Auto:

#88

L Juul 03, 2010 13:40

Oma arvamust avalda kindlasti ka edaspidi- selle teema mõte selles ongi....ära lihtsalt loobi oma hinnanguid nii rämedal kujul kõigile lugeda! Nimetada inimest DEBIILIKUKS ainult selle pärast, et ta õigustab teatud juhtudel invakohale parkimist...? Vägisi tahaks siinkohalt anda oma hinnangu inimesele kes teisi debiilikuks sõimab-ta on rumal:nono:
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#89

L Juul 03, 2010 14:01

Veel invakohtadele parkimisest.
Kaugeltki mitte alati ei ole see puuetega inimese parkimiskaart ka asjakohane.
Olen väga palju kordi näinud, kuidas invakohale sõidab (tavaliselt ikka mingi "uhkemat" marki) auto, armatuurile visatakse puudega inimese parkimiskaart, välja hüppab mees nagu purikas ning tõttab jooksujalu poodi....
Kahjuks tunnen ise ka üht sellist Mersumeest. Küsisin siis et kust kohast sul valutab või mis haigus kimbutab? Vastus oli lihtne. Vanaisa on liikumispuudega, kaart väljastati tema transpordiks ja mul nüüd hea parkida.
Vot niimoodi siis :(
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#90

L Juul 03, 2010 14:31

Noh eks muidugi on see tobe, samas kui see ei sega konkreetset liikumispuudega inimest seal parkimast (tavaliselt on ikka enamus siniseid plaste vabad), siis miks mitte, las ta siis pargib kui tal see kaart kah on, mind see küll ei sega. Ongi tobe kui nii palju raha on kulutatud sellise asfalt platsikese loomiseks mida nii harva kasutatakse.
Natuke totter on inimest sairata üksnes sest tal on kallis ja luksuslik auto, invaliidsus ei ole seotud ju rahakoti paksusega, see on ikkagi haigus. Kuna enamasti kirutakse ikka kalleid jeepe ja bmw-sid ja Mersusid siis kipub sellele kirumisele juurde jääma kadeduse maik.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#91

L Juul 03, 2010 14:47

Mind naiteks ei ole elusees nii palju monitatud kui siis kui mu 850 veel soitis ja seal peal Sinine kaart oli. Ise liikusin karkudega ca 100m tunnis ja iga samm valmistas porgupiina. Sejaopini oli veel 3kuud aega. Jummeljummel mis kommentaare ma kuulsin! Pohiliselt soimati simulandiks ja ajuinvaliidiks. Jarve selveri ees kutsuti ise Politsei,et see kontrolliks,kas mul on ikka oige kaart voi ise joonistatud:thumb:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#92

L Juul 03, 2010 15:02

Vot ei tea millisest lauseosast Mart900 suutis välja lugeda et sarjasin kedagi üksnes sest kellelgi on kallis ja luksuslik auto.
Millegi pärast lihtsalt suur enamus inva kohtadel parkivaid autosid, olgu siis kaardiga või ilma, on kallimapoolsed. Aga las see autode hind siinkohal jääda kus see ja teine.
Kadedus? No heas mõttes on kindlasti kadedus kui kalleid ja huvitavaid autosid vaatan, eks tahaks muidugi omada mõnd Lamborghinit või Maseratit :) Kindlasti aga ei hakka selle pärast kedagi siunama ega maha tegema et teine kallima autoga sõidab.

Läks nüüd hirmsaks OT-ks ära. Vabandan

Edit: Iisak, kas siis ka veel mõnitati kui nähti et karkudega käisid?
petsraibe
Postitusi: 60
Liitunud: P Mär 18, 2007 17:55
Asukoht:
Auto:

#93

L Juul 03, 2010 16:03

Ärge olge kadedad ja pool liiklusstressist on kohe kadunud. Kas tahtsite ise invakohale parkida? Kas täpina silmapiirile kadunud auto takistab teie liiklemist? Ei ja veel kord ei. Kõige selle taga on lapsik kadedus, et tema ju võib, miks mina ei tohi. Saage üle, on omal lihtsam. Jäävad veel algajad juhid ja muidu teel uimerdajad, kes rooli taga genitaalid lendama panevad, aga ise normaalse tempoga kulgedes tuleb ka neid vähem ette.
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#94

L Juul 03, 2010 16:12

Ma ei saa aru kust kohast see kadeduse jutt nüüd tuli?????
See oli vist viga et ma nentisin üldteada fakti et invaliidi kohal pargivad peamiselt kallimad autod?
Ma arvan et ma oleks maja ehitamata jätnud ja paar uut Mercedest või Audit ostnud kui ma nii kade oleks.
Ehk aitab juba sellest kadeduse jutust eks?
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#95

L Juul 03, 2010 18:41

TGB ma ei pidanud tegelikult üldse sind silmas, ega ka kedagi teist konkreetselt, lihtsalt on jäänud silma selline üldistamine "rikkad-ülbed-jobud" kõikides nendes erinevates nõiajahtides. Millegipärast lihtsalt ei vihasta dacia invakohal inimesi nii väga kui AMG.
tanelkro
Postitusi: 169
Liitunud: L Aug 04, 2007 1:11
Asukoht:
Auto:

#96

E Juul 05, 2010 16:37

Algselt postitas: Mart900
TGB ma ei pidanud tegelikult üldse sind silmas, ega ka kedagi teist konkreetselt, lihtsalt on jäänud silma selline üldistamine "rikkad-ülbed-jobud" kõikides nendes erinevates nõiajahtides. Millegipärast lihtsalt ei vihasta dacia invakohal inimesi nii väga kui AMG.


Kas selle põhjuseks ei ole mitte see, et dacia armatuuril paikneb reeglina inimesele, kes seda vajab, väljastatud invakaart, kuid "suurte uhkete kallite maasturite" armatuuril seda reeglina ei ole ja heal juhul see seal on, kuid väljastatud isikule, kes seda kohe üldse ei vaja.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#97

T Juul 06, 2010 9:27

Suveaeg, päike taevas - säilitagem ka sellise omaduse nagu kaastunne. Kaastunne meist nõrgemate, rumalamate, ülbemate ja ebaviisakamate suhtes, sest neil on midagi puudu. Nende maailmapilt on lihtsalt selline. Kas on kasvatus vale või vähene empaatiavõime vm. kes teab...Ühine nimetaja on nahaalsus, sellele kahtlemata lisandub ka muid omadusi, rumalusega koos on see eriti halb kombinatsioon.
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#98

T Juul 06, 2010 11:34

Eks ta vist kipub nii olema, üritan lihtsalt juhtida tähelepanu et kui lexus on invakohal siis minnakse kohe vaatama kas tal on vastav märk või mitte, daciat nagu ei koti eriti.
Kummastav on ka see seaduse kuulekus mis lööb inimestes välja just siis kui nad näevad valesti pargitud luksus autot, samas purjus inimesed tänaval, korruptsioon, tarkvra/multimeedia piraatlus kasvõi ehitajale mustalt maksmine jätavad külmaks. Kui sind vägistatakse siis on soovitav karjud FIRE! FIRE!, HELP! asemel, siis on lootust et tullakse vaatama :thumb:
Rassismis on nii samuti, REEGLINA paneb pommi mõni islami usuline, see ei tähenda et peaks pakisid kiruma hommikust õhtuni.
Algselt postitas: tanelkro
Algselt postitas: Mart900
TGB ma ei pidanud tegelikult üldse sind silmas, ega ka kedagi teist konkreetselt, lihtsalt on jäänud silma selline üldistamine "rikkad-ülbed-jobud" kõikides nendes erinevates nõiajahtides. Millegipärast lihtsalt ei vihasta dacia invakohal inimesi nii väga kui AMG.


Kas selle põhjuseks ei ole mitte see, et dacia armatuuril paikneb reeglina inimesele, kes seda vajab, väljastatud invakaart, kuid "suurte uhkete kallite maasturite" armatuuril seda reeglina ei ole ja heal juhul see seal on, kuid väljastatud isikule, kes seda kohe üldse ei vaja.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#99

T Juul 20, 2010 14:24

Milleks otsida kiirendusradasid kui asja Saab tehtud ka maanteel:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/tsiklifestival-motomees-kihutas-159ga-saab-trumpas-ule.d?id=32204039
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#100

T Juul 20, 2010 14:32

mnjah...kommenteerima vist ei peakski,aga viimasel ajal tundub,et Saab sama "populaarne" kui BMW vms.
Vasta