Sigatsejad Saabi roolis

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#1

K Mai 26, 2010 8:32

Tundub, et järjest rohkem hakkavad ka Saabiomanikud lollustega liikluses silma jääma:angry:
Tervitaks pruuni Saab 9-5 numbriga 578AXC naisjuhti, kes suutis täna Balti jaama ees Toompuiesteel nii minu kui ka teised liiklejad hommikusest letargiast üles äratada ja ettekavatsemata liigutusi juhtimisseadmete taga tegema panna. Eriti tore oli veel see, et peale ettekeeramist oli sohvril tõsiseid raskusi gaasipedaali ülesleidmisega:bs:
Andke teiegi siin teemas teada liiklushälvikutest. Äkki hakkab kellelgi piinlik kui ta oma autonumbri siit leiab ja järgmine kord mõtleb enne kui lollusi teeb:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#2

K Mai 26, 2010 9:16

Mööda betooni tänavat konkreetselt lendab peaaegu iga päev üks punane 9000, aknast vaadates ei jõua numbrit fikseerida, liiga kiiresti käib see kõik. Gaasipedaalil vist pole muud asendit kui ainult põhjas.
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#3

K Mai 26, 2010 9:45

Ja nüüd siis loodate, et sigatseja kui loeb seda siin siis vabandab, seletab miks nii tegi ja hakkab korralikuks?
Ei mõju eriti.

Kui juba on tahtmist maailma parandada siis helista politseisse, teata auto number ja nad helistavad ise juhile ja kutsuvad korrale...mõjub rohkem!


Aga loomulikult on paremaid kohti ja tegevusi kus ja kuidas oma energilisust välja elada.
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#4

K Mai 26, 2010 10:54

Ausalt öeldes, eks selline avalik häbipost siin mõjub ikka nii mõnelegi inimesele
Kui ikka ise siia satuks siis oleks häbi küll.
Kahju on aga see et Saabist hakkab BMW Audi ja Honda kõrvale uus rullnoka bränd kujunema eriti just uute saabide näol. Trassil kesklinn viimsi on just viimasel aastal hakanud silma Saabidega sõitvad sigatsejad.Kahju!!!!!!!
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#5

K Mai 26, 2010 12:42

viimasel ajal olen ka kohanud saabi mehi, kes liikluseeskirjadest (nt. suuna näitamisest, kiiruse piirangutest jne) ja üldse parkimisest eriti midagi ei tahtvat teada.
üks punane 900, mis seisab pidevalt narva mnt kõnniteel, näiteid võiks tuua tegelt rohkem :conf:

ega ma ise ka inglike ole :red:
aga kõige tuleb teha mõistlikult :cool:
Everyday Regular SAAB guy!
Mere
Postitusi: 236
Liitunud: K Mär 25, 2009 12:18
Asukoht:
Auto:

#6

K Mai 26, 2010 12:51

Võib küll tunduda uskumatu aga ega see margivalik vast suurt midagi ei muuda. On olemas liiklusteadlikud kodanikud ning need kes suurt millestki ei hooli. Ma ikka kipun kaema millised kodanikud teiste saabidega sõidavad ja üldjuhul jääb mulje, et neile pole vahet kas nad sõidavad Saabi, BMW või Toyotaga. Ehk siis pikka meelt ja sõbralikku liiklemist! Ise proovin olla eeskujulik, ehk läheb see ka kellelegi korda ja võtab eeskuju..
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

K Mai 26, 2010 13:19

Algselt postitas: Mere
Võib küll tunduda uskumatu aga ega see margivalik vast suurt midagi ei muuda.
Absoluutselt nõus sellega. Aga teema las olla, vähemalt need, kes siin aegajalt loevad-kirjutavad ehk suudavad meeles pidada, et nende tegudel võib olla tunnistajaid ja see jõuab kuhugi avalikkuse ette..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#8

K Mai 26, 2010 13:23

Ma parem panen oma numbri siia kohe üles :) 58ZJP, sõidan maanteel +13, linnas kah pisut kiiremini. Pargin enamuse ajast küll maa all ja joonte vahel, inimestest ja teistest masinatest kah üle ei sõida, suunda katsun palju vilgutada, aga muidu olen ikka paharett ja alaarenenud"ziibimees" :fight:
rbl
Postitusi: 105
Liitunud: R Apr 14, 2006 15:55
Asukoht:
Auto:

#9

K Mai 26, 2010 14:13

Siin kunagi juba oli selline teema ja peab tunnistama, et seal sain minagi korraks tähelepanu...tegelikult liiklen ikka ainult oma sõiduoskustele tuginedes ja ei ole selle võrra parem või halvem.
Kui kõikki piiranguid piinlikult täpselt täita siis kaoks (vähemalt minu vaatepunktist) igasugune mõte igapäevaselt ülelaadimismootoriga Saabikese järele.
Millegipärast ei vaadata ka kaebaja poole suure tunnustusega, sest on ju patustamine enamasti ebameeldiv teema. Ja ebameeldivusega seotud kodanikud on hiljem kõik märgiga. On see siis kaebaja või patustaja ( aeg aitab teine kord väga hästi neid piire ähmastada).
Kõige mõistlikum oleks ikka toimida nagu tavalised kodanikud sellises olukorras ja ohtlikust liiklejast politseile teada anda! Ja seda võimalust on tulnud kahjuks ka kasutada eluohtliku olukorra põhjustajale aga õnneks mitte Saabide puhul.

PS. Tervitan siinkohal möödunud nädalal punakas/pruuni (3,0td) universaal kerega 9-5 –te. (Järvevanal suunaga mustamäe poole mõttetult tipptunnis kimanud/tõmmelund kauni kübaraga naisterahvas : )
andreas1982
Postitusi: 157
Liitunud: E Juun 04, 2007 15:07
Asukoht:
Auto:

#10

K Mai 26, 2010 14:59

Kohus ei peaks mitte karistama vaid õigust mõistma! Liigun ringi linnas ikka päris palju ja juhte on igasuguseid ja paljugi mis võib autojuhtide süüks panna aga ehk on paljust ka tingitud üldine liikluskorraldus, arulage ja lohakas, alustades teedest, märkidest ja lõpetades autokoolidega. Vaadake ja mõelge endale, enda eest, siis hakake tartlaste kombel politseisse helistama kui suund vilkus kaks korda kolme asemel.
rbl
Postitusi: 105
Liitunud: R Apr 14, 2006 15:55
Asukoht:
Auto:

#11

K Mai 26, 2010 15:11

Vaadake ja mõelge endale, enda eest, siis hakake tartlaste kombel politseisse helistama kui suund vilkus kaks korda kolme asemel.


A la suuna näitamata jätmise võiks üle 18 aastane ikka alla neelata ja mitte kohe näppude värinal kasvatajale kaebama kukkuda.

Loodan, et inimestel ei ole kardinaalselt erinevat arusaama reaalset ohtu pakkuvast olukorrast ja ebaadekvaatsest st. joobes või tervise rikkega autojuhi käitumisest.:freak:
tanelkro
Postitusi: 169
Liitunud: L Aug 04, 2007 1:11
Asukoht:
Auto:

#12

K Mai 26, 2010 15:17

Sageli kaasneb õiguse mõistmisega ka karistus, see on paratamatus, aga see selleks. Aga igasugu idioote leidub autoroolis üha rohkem, kahjuks olen ise ka seda mitmeid kordi kogenud. Kõige hullem selle juures on see, et sa võid küll rikkumist märgata, helistada politseisse ja sellest teada anda, kuid siis on rikkumine ammu juba toimunud ja tagantjärele seal midagi tõendama hakata on väga raske, kui juba võimatu. Seega ma toetaks väga kodanikualgatust ning kui näed, et keegi ikka räigelt rikub eeskirju, siis tuleb ka seda talle öelda. Muidugi ei tasuks siin juuksekarva lõhki ajada ja tõesti iag suunatule näitamata jätmise tõttu ei ole ilmselt mõistlik suurt kisa tõsta, kuid oleneb olukorrast ka muidugi. Aga selle kodanikualgatusega on ka see asi, nagu hiljutine Kuslapi juhtum näitas, et ega üle ka ei tasu pingutada, pärast jääd ise süüdlaseks ja võta siis kinni kellel õigus ja kellel mitte. Seega kainet mõistust ja selget pead!
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#13

K Mai 26, 2010 15:29

Eks see omakohus ja häbipostitamine on nii ja naa.

Kust sa tead, kas kodanik on krooniline rullnokk ja huligaan või tõesti juhtus esimest korda elus just sinu nina all.. Sõitsin ise ka ühel kuumal suvepäeval päiksest uimasena ühele ette (läks õnneks siiski), aga väga piinlik ja ehmatav oli, no lihtsalt ei näinud .. eks tuletas meelde, et roolis peab keskenduma..
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#14

K Mai 26, 2010 16:12

Näib,et õnneks on meil tegelasi kes mitte kunagi millegi vastu ei eksi:)
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#15

K Mai 26, 2010 16:17

Algselt postitas: mina
Näib,et õnneks on meil tegelasi kes mitte kunagi millegi vastu ei eksi:)

Mis lause see nüüd oli:conf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#16

K Mai 26, 2010 17:04

OT: Mulle käib ülimalt närvidele, et ajutist märki lõpetavat märki pole, või ei tea ma liikluseeskirjadest midagi, "vanasti" nagu pidi olema lõpetav märk ka ajutisel märgil. Pärnus 40-ga uimerdajad ka häirivad, aga no see on Tallinna üldise liikluskultuuri viga vist. Ise tahaks ka elada kusagil kus slowmotion ruuliks. Ega Tallinnas keegi püstol kuklas ei sunni ületama kiirust, aga jah...
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#17

K Mai 26, 2010 17:10

kas mitte nii ei olnud, et ajutise liiklusmärgi mõjuala lõpetab kas vastav märk või järgmine ristmik!?:wtf:
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#18

K Mai 26, 2010 17:49

Nii peaks olema see jah. :conf:
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#19

K Mai 26, 2010 17:58

Vabandused teema solkimise pärast, aga liikluseeskirjadest ei loe ma otsesõnu seda välja ja teistpidisele tulemusele, et peab olema lõpetav märk, ka ei jõua. Lisaks sellele on mul arusaamisega raskusi, kus Tallinnas Laagna teel näiteks kus ma kohe pean minema 30-ga sõitma, oleks see ristmik, mis lõpetab selle märgi mõju. Viadukt pole samatasandiline, seega mitte, aga kas viadukti peale või mahasõit ja suubumine on ristmik? Ka nagu mitte. Selles sõltub ka näiteks ju 70 märgi lõpp või mitte lõpp nii mõneski kohas sellel ellpoolmainitud tänaval. Ühesõnaga, selgusetus, vähemalt minu jaoks.
similar
Postitusi: 132
Liitunud: N Jaan 04, 2007 16:00
Asukoht:
Auto:

#20

K Mai 26, 2010 18:09

Algselt postitas: vallikas
Vabandused teema solkimise pärast, aga liikluseeskirjadest ei loe ma otsesõnu seda välja ja teistpidisele tulemusele, et peab olema lõpetav märk, ka ei jõua....


Vaata nüüd uuesti liikluseeskirja: Lisa 2 - KEELU- JA MÕJUALAMÄRGID ;)
Edit: sry, ajutise kohta oli jutt jah :red:
aga eeldatavalt kehtib seal kirjutatu ka ajutiste märkide kohta. Vähemalt ma ei näe põhjust miks mitte.
Allar88
Postitusi: 54
Liitunud: L Aug 29, 2009 15:17
Asukoht:
Auto:

#21

K Mai 26, 2010 20:46

Algselt postitas: que
viimasel ajal olen ka kohanud saabi mehi, kes liikluseeskirjadest (nt. suuna näitamisest, kiiruse piirangutest jne) ja üldse parkimisest eriti midagi ei tahtvat teada.
üks punane 900, mis seisab pidevalt narva mnt kõnniteel, näiteid võiks tuua tegelt rohkem :conf:

ega ma ise ka inglike ole :red:
aga kõige tuleb teha mõistlikult :cool:


Ja number oleks...veel ennast süüdi ei tunnistaks, kui jutt käib tuletõrje majast või millestki muust .:conf:

And ten points go to BBJ410 kaubamaja ning viru vahel enam väga palju kiiremini sõita ei saa.
Ettevaatust pudiseb!
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#22

K Mai 26, 2010 21:42

Allar88, ma saan aru, et que räägib ühest kaheukselisest, mis minu teada on vist invaliidimärgiga. Seisab jah täpselt Maneeži tänava otsa vastas kõnniteel mingi kõrgkooli trepi ees, oletan, et seal käib omanik.

Eile oli üks og9-3 inimesi Solarisse kontserdile sõidutanud ja parkinud seal ukse ees mingil ohutussaarel, oleks tahtnud näha päris, kuidas ta sinna puu ja "tellisemärgi" vahele ennast nikerdas selle kõrge saare peale.
xaiti
Postitusi: 13
Liitunud: E Jaan 25, 2010 15:15
Asukoht:
Auto:

#23

N Mai 27, 2010 15:24

Siis kui järgmine kord härra QUE märkab punast Saabi Narva mnt l siis pea korra kinni ja mine vaata mis on seal esiklaasil ning pealegi on seal eraldatud ala kus SAAB viibida autoga. Vot nii .
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1960
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#24

R Mai 28, 2010 11:40

Saab 900NG numbriga 967TFJ sõitis täna hommikul kerge kollasega foori alt läbi ja siis järgmisel ristmikul parempöördel jäi rohelise tule taga natuke "magama". Andke andeks.
tanelkro
Postitusi: 169
Liitunud: L Aug 04, 2007 1:11
Asukoht:
Auto:

#25

R Mai 28, 2010 11:43

Algselt postitas: ill
Saab 900NG numbriga 967TFJ sõitis täna hommikul kerge kollasega foori alt läbi ja siis järgmisel ristmikul parempöördel jäi rohelise tule taga natuke "magama". Andke andeks.


Ma arvan, et kui selliseid teavitusi siia hakkab tulema, siis võiks selle teema küll parem lukku panna, et asi päris käest ära ei läheks...
Vasta