Sigatsejad Saabi roolis

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#51

E Mai 31, 2010 9:00

Algselt postitas: svenska
Või teistes foorumites jah, mingi maastur jäeti korraks invaliidi koha peale ja reaalselt ta ei sega seal kedagi, kohe mõnel tekib ohjeldamatu soov telefoni kätte haarata ja pilti teha, sellepärast et endal siukest autot ei ole ja ei tulegi ja ollakse kuradi kade selle peale.
Ma kohe pean selle peale siia ühe video linkima..:) BABKA & BMW X5

Ja noh.. "kogemata" ei jäeta autot invaliidikoha peale, isegi, kui ei sega.. see on harituse küsimus. Ma ei näe küll ka tõesti vajadust seda hirmsasti filmida ja avaldada, aga kui seda tehakse süstemaatiliselt ja pidevalt, siis lõpuks ehk jõuab ka kivipalluri pähklikooreni see, et kõrval on kohta küll parkida ja EI PEA treppi sõitma pidevalt. Burgeriputka drive-in on treppi sõitmiseks.
A üldiselt, "rikun ja olen veel uhke selle üle" ??? Kui nii kõva mees olla, siis võiks ka nii palju mune olla, et teiste kriitika ka ära kannatada.
Tihti tehakse märkus ilma suurema tagamõtteta. Juhitakse tähelepanu eksimusele, milleks põlema minna? Tee parem järeldus ja ole teinekord parem inimene? (Või Inimene - ei, suurt tähte ei või siin küll kasutada). Vahel võiks oma minakesksusele otsa vaadata ja leida, et teised inimesed on ka olemas.

Aga teemast - Jätame selle siin ikkagi selliste juhuste tarvis, kui on näha, et tehti meelega. Inimene eksib vahel tahtmatult, ei pea seda siis talle süüks panema.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#52

E Mai 31, 2010 9:23

ei saa aru ikkagi,et mida siin lahatakse?rikkumisi?!ma arvan,et siin foorumis ei ole mitte ühtegi inimest (seda mainisin juba kuskil varem) kes ei oleks millegi vastu eksinud.samas tekkis küsimus,et kas oleks-on õigus kedagi selles osas kritiseerida.hetkel ongi nii,et kindlasti suur hulk kritiseerijatest ise rikub-eksib millegi vastu.näiteks ei maksa makse ausalt,optimeerib millegi arvelt,tööjuures jääb asju ripakile jne.jne.
järgmisena hakatakse siin kisama,et mis see siia puutub-teema liiklus kultuur?!arvan,et puutub küll ja ainult siis on õigus teisi halvustada ja kritiseerida kui ise oled veatu.


"Kõik saavad aru, et pisirikkumisi tuleb ikka kõigil ette, aga pange tähele - iisak pani teema pealkirjaks "sigatsejad Saabi roolis". Ei maksa kohe närvi minna ja oma koledat hinge paljastada. :P"

pealkiri oli:sigatsejad Saabi roolis
vaevalt nüüd see saabiga sõitev naisterahvas sigatses - mina arvan,et terminoloogia tuleb selgeks teha mis on sigatsemine ja mis on äpardus või mis iganes.naiste puhul ikka juhtub ja eks nad ikka lähevad linnas ähmi täis jne jne.ärgem olgem seetõttu nii üleolevad.vaatame peeglisse parem:)
petsla
Postitusi: 66
Liitunud: T Mai 15, 2007 12:46
Asukoht:
Auto:

#53

E Mai 31, 2010 9:52

Paistab, et teemat saaks laiendada: "Sigatseja Saabi roolis ning foorumis ülbab ka".
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#54

E Mai 31, 2010 9:53

Julgen ka midagi öelda, pole minagi eksimatu olnud ja pole edasi. AGA: Invaliidi märgi kasutamine nii, et see ei täida eesmärki ja parkimine sellega nii, et kogukam inimene ei mahu mööda või lapsevanker (mis mind praegu väga puudutab), rattast või ratastoolist rääkimata, on küll sigatsemine. Ja kui ma esialgu kirjutasin seda que-le selleks, et too auto tohib kõnniteel parkida, siis nagu kodanik ise paljastas on tal jutu järgi herneaju :angry:

vallikas@ mitu aastat pimedat kursaõde abistanud
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#55

E Mai 31, 2010 10:55

Ei saa nüüd öelda, et selle üle uhke oleksin, aga kollasega ristmiku ületamist, pisemaid kiiruse ületamisi jms. tuleb ikka ette. Naisel on reaalset sõidukogemust vähe, eks ta on ka vahel mitte huligaansusest vaid kogenematusest natuke kummalisi manöövreid teinud(õnneks võib need korras siiski ühe käe sõrmedel üles lugeda), mis kindlasti mõnel harja punaseks ajavad. Kui peaksin end siit teemast leidma, siis no tõesti - who cares. Üritan sõita nii, et võimalikult vähe teistele närvidele käia ja võimalikult vähe liiklusohtlike olukordi tekitada, aga olen vaid inimene koos oma suuremate või väiksemate vigadega. Üldiselt võib liiklejad jagada kaheks - ühed üritavad liigelda nii, et teisi ei häiriks ja kui kogemata juhtub, siis tunnevad end nagunii selle pärast kehvasti ja teised, kellel on sügavalt pohhui ja ei huvita neid ei kaasliiklejate pahameel ega siinne "häbipost". Aga on ka tegelasi, kes tunnevad pimedat viha, kui keegi "tuimalt" STOP märgist 3km/h mööda sõidab, julgeb temast mööda sõita, kui tema oma spidomeetri järgi täpselt lubatud kiirusega sõidab jne. ja just selliste pärast mul ongi kama2, kui ennast siit leidma peaks.
rbl
Postitusi: 105
Liitunud: R Apr 14, 2006 15:55
Asukoht:
Auto:

#56

E Mai 31, 2010 11:09


vaevalt nüüd see saabiga sõitev naisterahvas sigatses - mina arvan,et terminoloogia tuleb selgeks teha mis on sigatsemine ja mis on äpardus või mis iganes.naiste puhul ikka juhtub ja eks nad ikka lähevad linnas ähmi täis jne jne.ärgem olgem seetõttu nii üleolevad.vaatame peeglisse parem:)


Ma ei tõmbaks meie liikluses enam ammu piiri meeste ja naiste vahele.
Need üksikud "maalt-linna avastamas" on liiga suures vähemuses, et mõjutada mingitki statistikat. Näiteks juhib kindlalt (enne vanasti kutsutud : )õrnem sugu statistika mustemat poolt mis käsitleb laste alla ajamist vöötrajal!

Kahjuks on võrdõiguslikus oma frustratsioonide ja kompleksidega üsna kindlat kanda kinnitanud ka ühiskonna selles osas.
andreas1982
Postitusi: 157
Liitunud: E Juun 04, 2007 15:07
Asukoht:
Auto:

#57

E Mai 31, 2010 14:54

Iga lisatud postitus toidab seda teemat aga lühidalt kõigile kellele meeldib karistada : ei omakohtule igasuguses vormis !
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#58

E Mai 31, 2010 15:10

Tundub, et teema muutub nn. "koputajate" teemaks, ehk number XXX sõitis kollasele, j ne. Inimestele pole midagi teha vist, kui kirjutavad paberile möödasõitjate reg.nr. Las sellega tegeleb politsei ja teised kompetentsed struktuurid, tehke sinna avalduse, saate lahendust
tanelkro
Postitusi: 169
Liitunud: L Aug 04, 2007 1:11
Asukoht:
Auto:

#59

E Mai 31, 2010 15:15

Algselt postitas: 95SELaunch
Tundub, et teema muutub nn. "koputajate" teemaks, ehk number XXX sõitis kollasele, j ne. Inimestele pole midagi teha vist, kui kirjutavad paberile möödasõitjate reg.nr. Las sellega tegeleb politsei ja teised kompetentsed struktuurid, tehke sinna avalduse, saate lahendust


täiesti nõus, et eelkõige peab igasugu rikkumistega politsei tegelema, kuid paraku praktilises elus on sageli nii, et rikkumine nõuab kiiret reageerimist ja politsei kohalekutsumine on mõttetu. Seega normaalne ja mõistlik kodanikualgatus ehk teiste liiklejate tähelepanu juhtimine teatud asjadele on ju tervitada, kuid muidugi ei tohi see nö omakohtuks muutuda.
que
Postitusi: 1407
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#60

E Mai 31, 2010 15:58

keegi pole siin ju rääkinud mingisugusest suunatule näitamisest vms..
sigatsene toimub siis kui segatakse sihilikult teiste liikumist vms

..ja omakohus peaks ikka midagi muud tähendama antud kontekstis :freak:
Everyday Regular SAAB guy!
uralavto
Postitusi: 223
Liitunud: E Aug 27, 2007 19:05
Asukoht:
Auto:

#61

E Mai 31, 2010 17:58

Liikluses leidub igasuguseid idioote, isiklikult ma nende pärast närvi nüüd küll ei lähe. Kui ma peaksin nende pärast endastvälja minema siis oleksin ju samasugune närvihaige auto roolis. Julgen väita, et pealekaebajad on ise samasugused närvihaiged.
ptrt
Postitusi: 254
Liitunud: K Juun 09, 2004 17:54
Asukoht:
Auto:

#62

E Mai 31, 2010 21:39

tegelikult on ju vahe väga selge, tuleb ilusasti välja ka siinsetest postitustest: üks liik tundub olevat ülbitsejad-sigatsejad ning teised selgelt eksijad. Suhtumine omaenda käitumisse määrab. Mõlematel juhtub seda ja teist, kuid esimestel lähevad asja ära märkimise peale silmad põlema ja tuleb lehekülgede jagu eneseõigustamist ja "teised-teevad-ju-kaa"-vingu, teised kipuvad pigem nentima et jah, juhtus küll, paha lugu.. sorry. Mingil huvitaval põhjusel tunduvad just need esimesed, kellel oma õigusest väga selge arusaam, avalikku tähelepanu hoopis rohkem kartvat..
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#63

E Mai 31, 2010 22:13

Algselt postitas: ptrt
tegelikult on ju vahe väga selge, tuleb ilusasti välja ka siinsetest postitustest: üks liik tundub olevat ülbitsejad-sigatsejad ning teised selgelt eksijad. Suhtumine omaenda käitumisse määrab. Mõlematel juhtub seda ja teist, kuid esimestel lähevad asja ära märkimise peale silmad põlema ja tuleb lehekülgede jagu eneseõigustamist ja "teised-teevad-ju-kaa"-vingu, teised kipuvad pigem nentima et jah, juhtus küll, paha lugu.. sorry. Mingil huvitaval põhjusel tunduvad just need esimesed, kellel oma õigusest väga selge arusaam, avalikku tähelepanu hoopis rohkem kartvat..


See "teised teevad ka" on selline demagoogia vorm, mida kasutab tihti teatud partei oma kommentaarides järjekordse korteri vm. räpase tehingu selgitamiseks. Vigu tunnistada julgevad vähesed paraku, ahvi kombel kätega vastu rindu taguda aga enamus.
tfl
Postitusi: 50
Liitunud: E Juul 16, 2007 11:33
Asukoht:
Auto:

#64

T Juun 01, 2010 10:11

Siin tuleks selge vahe teha sellel, kas rikkumine juhtub või rikkumine tehakse.

Valesti parkimine enamsiti ei juhtu (ok- on olukordi, kus korraldus on nii olematu, et ei pruugi näha/arusaada vms.)

Jalakäijatega mittearvestamine ka enamast ei juhutu vaid on suhtumise küsimus. Sama kehtib suunatule ja kõige mu osas.
Väike kiiruseületamine või kuskil vale manööver on asjad mida võib juhtuda ja juhtubki pea igaühel. Aga selle üle ei peaks uhke olema.

Mõte siis see, et kui ära hoida need rikkumised mida tehakse, siis oleks kõigil (nii autojuhtidel, jalakäijatel, ratturitel ja kes iganes meile kõigile kuuluvat tänavaruumi kasutavad) parem olla.
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#65

T Juun 01, 2010 10:23

igal juhul tänud Iisakule, kes selle teema algatas. Mõnus on juba mitmendat hommikut alustada "huumorirubriigiga"! Ja samas elav näide ütlusest, et "issanda loomaaed on kirju"! Senised postitused näitavad elavalt, et sellist teemat on vaja, sest parem kui "noored vasikad" end siin natukegi tühjemaks kargavad. Kes nüüd end ära tundis- no andke tuld;)
IS-D
Postitusi: 166
Liitunud: R Aug 24, 2007 13:57
Asukoht: Tallinn
Auto:

#66

T Juun 01, 2010 13:16

Küsimus selles, et veel lahedam oleks, kui üldse reegleid ei oleks-- kõik teevad seda mida tahavad ja millal tahavad.

P.S. parkimine kõnniteel minu arust keelatud ilma vastava märgiseta.


Algselt postitas: svenska
irw. olen samuti täheldanud seda et kes armastavad näpuga näidata elavad mingites oma kompleksides. Päris tore panen enda tehtud pilti siia ülesse ja paistan teiste ees nigu siuke pai poiss onju que. Kõik teevad vigu liikluses, no mida kuradit hakkan ma näiteks raudtee ees punase tule ees passima kui rongi pole veel nähagi? jne jne. No mida kuradit kedagi peaks kottima kui mees jättis võibolla paariks minutiks autot seal kus selle aja jooksul ei kavatseks keegi rattaga või käruga mööda minna. Ja mis need arstid ja arhitektid siia puutuvad, ma võin ka prillid pähe panna ja tarka nägu teha.
Või teistes foorumites jah, mingi maastur jäeti korraks invaliidi koha peale ja reaalselt ta ei sega seal kedagi, kohe mõnel tekib ohjeldamatu soov telefoni kätte haarata ja pilti teha, sellepärast et endal siukest autot ei ole ja ei tulegi ja ollakse kuradi kade selle peale. Normaalsed inimesed ongi vait, ja madala profiili selles teemas hoiavad jne.
Einojah päris kriminaal on see kodanik xaiti, ja kes juhtus seda pilti veel nägema minge ema sülle ja nutke ennast tühjaks kah.
Teema on nii mõtetu et tahab kustutamist. Ise pole küll siia teemase sattunud rikkumistega, kuid on palju debiile kes tahavad niimoodi ära panna teistele. Ja need teised on pärast kurnatud mitte millegi eest.
IS-D
Postitusi: 166
Liitunud: R Aug 24, 2007 13:57
Asukoht: Tallinn
Auto:

#67

T Juun 01, 2010 13:22

Kahjuks on liiga palju selliseid, kes ei sobi autorooli. Kui sa oled ikkagi võtnud selle vastutuse teha endale autojuhtimisõiguse, siis ei ole ähmi täis minek mingi vabandus. Siis järelikult sõida ühistranspordiga. Paraku linnaliiklus näidanud, et sujuvat liiklust ei takista mitte suurem kiirus vaid ähmitäis ja üliikluseeskirju (s.h. viisakuseeskirju) mittetundvad inimesed, kes TAKISTAVAD kiiret ohutut kulgemist. Aga pigem tuleb seda võtta kui paratamatust, ega seda ei paranda ühe aastaga.

vaevalt nüüd see saabiga sõitev naisterahvas sigatses - mina arvan,et terminoloogia tuleb selgeks teha mis on sigatsemine ja mis on äpardus või mis iganes.naiste puhul ikka juhtub ja eks nad ikka lähevad linnas ähmi täis jne jne.ärgem olgem seetõttu nii üleolevad.vaatame peeglisse parem:)
xaiti
Postitusi: 13
Liitunud: E Jaan 25, 2010 15:15
Asukoht:
Auto:

#68

L Juun 12, 2010 0:09

Tere
Üldiselt on lugu nii et kellele ei meeldi minu käitumine ,siis pakun välja võimaluse , ok , läheme kuskile spordisaali , paneme poksikindad kätte ja spordime natsa .
Tegelikult, mind jubedalt häirib teadmine et ,keegi tuleb ja kritiseerib mind kuskil .
Kas on julgeid , mina ei ole sportlane , ja peksa ei häbene saada , on üks film " Poksiklubi" (vist) seal oleks õige asju ajada aga mitte nii nagu siin klõbistades klahve.
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#69

L Juun 12, 2010 0:35

Hahaaa...väga hea. Et kellele ei meeldi sinu sõidustiil, siis lahendus on see, et paneme üksteisele lõuga või? :P
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#70

L Juun 12, 2010 1:20

Mina jätaks selle teema sinna kohta, kuhu saaks märgitud need kes ikka tõsiselt ja meelega midagi rikkunud. Ennast ma mingiks ingliks roolis pidada ei saa... päris püsti kurat ka ehk (peaaegu) mitte ... , aga rikkumisel ja rikkumisel on vahe sees .... ....
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#71

L Juun 12, 2010 11:17

Algselt postitas: xaiti
Tere
Üldiselt on lugu nii et kellele ei meeldi minu käitumine ,siis pakun välja võimaluse , ok , läheme kuskile spordisaali , paneme poksikindad kätte ja spordime natsa .
Tegelikult, mind jubedalt häirib teadmine et ,keegi tuleb ja kritiseerib mind kuskil .
Kas on julgeid , mina ei ole sportlane , ja peksa ei häbene saada , on üks film " Poksiklubi" (vist) seal oleks õige asju ajada aga mitte nii nagu siin klõbistades klahve.


Tule taevas appi
konks222
Postitusi: 562
Liitunud: R Jaan 25, 2008 9:07
Asukoht: Tudulinna
Auto: SAAB 9-5 2,0 141KW SAAB 9-5 AERO 184KW sed. SAAB 9-5 AERO 184KW univ.

#72

L Juun 12, 2010 11:56

Tehke kokkutulekul, siis duell ära .Siis näeks kogu meie Kallis kollektiiv seda etteastet. Ja juttu jätkuks kauemaks.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#73

L Juun 12, 2010 12:06

Algselt postitas: xaiti
Tere
Üldiselt on lugu nii et kellele ei meeldi minu käitumine ,siis pakun välja võimaluse , ok , läheme kuskile spordisaali , paneme poksikindad kätte ja spordime natsa .
Tegelikult, mind jubedalt häirib teadmine et ,keegi tuleb ja kritiseerib mind kuskil .
Kas on julgeid , mina ei ole sportlane , ja peksa ei häbene saada , on üks film " Poksiklubi" (vist) seal oleks õige asju ajada aga mitte nii nagu siin klõbistades klahve.


Huvitav lähenemine sul. Kui pea pea ei võta, siis käed ikka aitavad, jah?
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#74

L Juun 12, 2010 12:11

Siin sekkutakse seadusega reguleeritud valdkonda, mina siin tühikut ei näe.
Kui rakendatavaid sanktsioone ei peeta piisavateksks võib ettenähtud korra kohaselt nõuda seaduste karmistamist.
Kas pole juba aru saadud, et kemplemine sel teemal siin ainult võimendab erimeelsusi.
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#75

L Juun 12, 2010 13:30

Ammu pole poksida saanud :) Mis kaalu mehega tegemist on? Liiklushuligaanide vastu mul isiklikku viha pole, samas pole ka sporti saanud teha:gun:
Vasta