Kiisu tahab koju

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#1

K Juul 20, 2005 14:52

Nägin,et oli siin jutt varem koerakesest ja arvan,et võiks oma kassilobaga välja tulla.
Jutt järgmine,et mul on kodus emane kass saanud hakkama kolme pojaga.Ja mina tahaks,et nad endale mujal ulualust saaksid.Ma ei taha nelja kassi,kuigi nad väga armsad ja sõbralikud on.Ja kempsu asukoht on selge,aga nad tahavad uut kodu.Eelmisest pesakonnast sain nädalaga lahti ja arvasin seekord ka,et ei pea sünnijärgseid veeprotseduure neile tegema.Nad sündisid 28.05.05 ja on täiesti iseseisvad.
Kaks kassi on isased (must valgete käppade ja lõua-alusega ja hall väga karvane) ja üks on emane halli-valge kompositsiooniga.Panen nende murjamite näod ka ülevaatamiseks välja.Ja suhtlemiseks nummer 5063101.
http://www.pilt.ee/timutit
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#2

N Juul 21, 2005 0:49

A kess kassiissi on ää?:red:
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#3

N Juul 21, 2005 1:28

Kõige puhtamat tõugu prükkar.Täielik sinivereline.Emane kappas pärast paari päevast kurguhäälitsemist läbi rõdu nagu lennuk ja tuli tagasi ülejärgmisel päeval.Ta lõhnas täpselt samuti nagu see kast,kuhu ma hommikul kilekoti tühjade konservikarpide ja vorstinahkadega viskasin.Aga see ei olegi ju nii oluline.Oluline oli see mõnunägu,mis tal peas oli:ta suhtles ka nii,et silm oli poolvidukil ja tegi magusat nurru.Järelikult tegeles temaga ikka oma ala spetsialist.Aga lapsed on saanud korraliku hariduse ja teavad,kus on hea ja mis on halb.Inglased väidavad,et dzentelmeni hakatakse kasvatama 100 aastat enne sündi,aga vat mina ei ole sellest maailma-asjast veel aru saanud,kus see tõde on.Mõnda tsentelmenni on 150 aastat enne sündi kasvatatud juba,aga välja on ikka kottermann tulnud.

P.S.Aga üldsegi ei ole ma su mõtete mõttes vägagi kindel,söör Trionik.Ei või teada kuhu su fantaasiad võivad ulatuda.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#4

K Juul 27, 2005 22:18

Njäu siis nüüd-äkki on kellegil mõtteid.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

K Juul 27, 2005 22:58

krt, kui need kassid selliseks pisikeseks ja nunnuks jääkski...:) Omal on kahjuks juba natuke kauem kui aasta kass olemas. Algul oli ka selline pisike ja nunnu, nüüd on paras volask.. natuke jobu sealjuures, naabrikassi käest saab tappa aegajalt :gun: Käin ja ähvardan teda, et kui see jama ei lõpe, siis ma teen temast omale vesti.

Aga tegelikult on kass tore loom. Käib ja nühib end praegugi ümber jalgade siin. Võtke omale ka, te elu pole enam kunagi seesama..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#6

K Juul 27, 2005 23:03

oleks vaja sellist kes mügrisid sööks :gun: (ooteks, põhiroaks ja magustoiduks)
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#7

N Juul 28, 2005 9:57

Algselt postitas: Zazou
oleks vaja sellist kes mügrisid sööks :gun: (ooteks, põhiroaks ja magustoiduks)


krt, pooleldi nagu maapoiss aga ei tea veel, mis see mügri on?:freak:
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#8

N Juul 28, 2005 10:05

Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#9

N Juul 28, 2005 12:22

Algselt postitas: Zazou
oleks vaja sellist kes mügrisid sööks :gun: (ooteks, põhiroaks ja magustoiduks)


Mügride ehk vesirottide vastu aitaks ehk mõni urukoer pareminigi - kassid reeglina eriti märga ei armasta.
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#10

L Aug 13, 2005 20:43

Rõõm on öelda,et viimane loomake leidis omale kodu.Tal tuleb neid mügrisid õismäe korteris järada.See oli üheksas korrus,kus neid kindlasti katuselt sisse murrab.Kõige suurem ja isasem ja karvasem ja jässakam kassike pani aga põlva poole jugama.Eks seal ongi seda sitkust ja jõudu vaja,sest sinna võib neid Läti kahjureid ka ulatuda-tõugu mügris vesisrotis.
Niisiis järgmise pesakonnani.Ei raatsi mina seda loomakest kohikuks teha,nagu paljud soovitavad.Kui üks Saabisõber endale Tartust lapsele sõpra ei ole leidnud,siis võib arvestada,et poole aasta pärast on sama seis,kui pisikesed kodu tahavad.
Vasta