Tamgarage, kadunud imperial ja el camino, OÜ Multilink Group, Villu Rõõmus ja Priit Kass + co

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#1

K Juun 08, 2011 14:13

Panen siia ka üles selle teemaarenduse:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=36810&page=1
Et teaksite silmad lahti hoida kui isegi vahetuseks pakutakse müügis olevatele Saabidele:facts:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
daags
Postitusi: 774
Liitunud: N Mai 17, 2007 22:37
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 1,9Tid

#2

K Juun 08, 2011 14:36

Suhteliselt huvitav ja asjalik lugemine.
Võimsust pole kunagi piisavalt
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#3

K Juun 08, 2011 19:46

Vanatehnika huvilisena jäi see teema ka minule kiirelt ette ja eriti suureks üllatuseks osutus pätiks minule hästi tuttav inimene - Villu Rõõmus, kes on ka saabneti kasutaja. Kuna mina tunnen Villut hoopis teistsuguse inimesena ja ka inimtüübilt ei sobi ta mitte nn päti seltskonda,siis võtsin ja tegin talle kohe kõne ja pärisin mis lahti! Villu selgitus oli konkreetne - ta ei ole mingit skeemi aretanud ja kellegil nahka üle kõrvade tõmmanud ja seda on ta ka seaduskaitsjatele tõestanud. Kogu see Tamgarage värk võib küll hapu olla aga tema sellega seotud ei ole ja mina teda ka usun . Minu soovitusel tegi Villu jagneti ka omapoolse avalduse.
Saan aru inimesest ,kes on tänaseks oma autost ilma, aga enne süüdlaseks nimetamist tuleks asja rohkem uurida. Usun,et asi leiab lahenduse ja süüdlased saavad karistada , aga seniks tuleb sõpru toetada ja nende nime määrimist takistada.
Tänan tähelepanu eest, see oli minu poolne toetus Villu Rõõmusele , teisi osapooli pole au tunda.
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#4

N Juun 09, 2011 9:42

Sry, aga see Villu jutt on täielik löga.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14291
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

N Juun 09, 2011 9:56

Jätkem see teema osalistele arutamiseks.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
foxer
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 07, 2006 13:54
Asukoht:
Auto:

#6

N Juun 09, 2011 10:02

Sama stsenaariumi järgi võiks ju ka nii olla, et viin oma auto näiteks mõne saabiremontija juurde hooldusesse, aga kuna see firma on rendipinna eest võlgu, siis vahetatakse lukud ja ruumide omanik ütleb, et antud autod on võla katteks ning müüb need maha.
Siit ka väike kuulutus: rendin pinda mõnele firmale, kes tahaks oma väärtuslikku vara hoiustada, mõistlikud hinnad!!
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/392899.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/392899.png[/IMG][/URL]
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#7

N Juun 09, 2011 11:07

Sama stsenaariumi järgi võiks ju ka nii olla, et viin oma auto näiteks mõne saabiremontija juurde hooldusesse, aga kuna see firma on rendipinna eest võlgu, siis vahetatakse lukud ja ruumide omanik ütleb, et antud autod on võla katteks ning müüb need maha.


Selline stsenaarium ongi mäda ja sellele tulebki keskenduda ja veel eelnevale,ehk miks ei organiseeritud omanikule,kes on oma maksed kõik tasunud,autot kätte või mis iganes.
Villu tuli ju mängu alles jupp aega hiljem,kui varad olid juba korra müüdud. Ruumide omanik pani sisu müüki, ostja ostis enda teada värvikambri ja seadmeid, selgus et sees on veel autod ja jupid , need pandi omakorda müüki. Villut huvitas üks jaguar , üksikult ei soovitud midagi müüa vaid kõik korraga ja paari päeva pärast olgu plats puhas ja koristatud. Huvilisi kampa löömiseks oli veelgi.Villu süü oli siis selles,et temal oli raha ja jurist kes enne ostu vaatas üle paberid ja kinnitas,et juriidiliselt paistab kõik korras. Osteti kõik ära,viidi minema ja koristati pinnad. Villu sai oma jaguari ja ülejäänu läks teistele huvilistele. Oli ju teada mis seisud selle varaga on ja müüdud oleks see kola nii ehk naa ,kas või vanarauaks.Või veel hullem - oleks äkki minule keegi pakkunud ja hoopis mina selle jama ära ostnud ....:o
See jutt siin sai nüüd minu enda sõnadega kirja pandud , nii nagu mina asjast aru sain - ärge võtke seda kui Villu poolset sõnavõttu või mingit fakti. Ja ärme unustame,et inimesed on erinevad ja neid tulebki nii võtta nagu nad on ... mina leian hetkega osapoolte numbrid , helistan neile saan asjast aimu ja püüan neid aidata. Samas pole vist tänaseni asjaosalised Vr-id omavahel sõnagi vahetanud.... ??? Mis teha - sellised me oleme ....

Lugege ka kasutaja Petsi juttu.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#8

N Juun 09, 2011 12:31

Ma olen selle looga ka mingil määral kokku puutunud.Mulle pakuti sealt viimast jäänust müüa ja ma käisin ka kohal vaatamas, aga ma tegin sellise pakkumise, mis sel hetkel ei sobinud müüjale, kuigi kuulsin, et hiljem oli veel odavamalt müüki läinud.Mina muidugi sellest tagamaast sel hetkel ei teadnud.Olin tõepoolest heauskne ostja.Ma suhtusin sellesse, kui romusse ja nii mulle ka öeldi.
Ma olen hiljem rääkinud ühe inimesega, kes seal kõrval ka midagi toimetas ja tema teadmine oli see, et maaler jäi üürile-andjale võlgu ja üürileandja kutsus kohale võlanõudja, kes lihtsalt nö. konfiskeeris kogu vara ja ka autopargi ja raha kättesaamiseks maha müüs.Ja ütles, et las maaler klaarib oma asju oma kundedega ise edasi.Tema suhtus, kui võimalikku raha tagasisaamise vahendisse.Müüdi lihtsalt esemeid, nagu värvikamber,kruvikeereja, trell, jne. ja kellegi teiste autod.

Siia otsa võiks ka rääkida enda huvitava loo.Mu juurde tuli eelmise aaasta okt-nov auto, millel pidin hakkama mootorit vahetama.Võtsin vana mootori maha.Toodi ka uus mootor mulle kohale, aga kunde ei tahtnud mootori eest raha ära anda.Mina ei hakanud seda enne ka peale panema, kui raha pole selle eest ära makstud.Ma proovisin teda ka korduvalt kätte saada ja paar korda isegi õnnestus, kuigi telefon oli pidevalt välja lülitatud, ja öeldi, et juba homme tuleb rahaga, aga lõppeks ikkagi kedagi ei tulnud.Ma mõistan, et inimene kelle ma kätte sain, oli emane ja ta ei julgenud ilma isaseta midagi ise teha.Hakkas mingist kindlustundest rääkima, et äkki on see mootor ka tuksis ja hunnik raha pärast läinud (7000 eeki).Seda ta ei uskunud, et selle raha pärast ei kavatse ma veel töö ja elukohta vahetama hakata.Ja et mootoritooja on usaldusväärne, kes vastutab mootori eest.Toodud mootor muidugi müüdi hiljem ikkagi kellegile järgmisele maha.Aga minu probleem on see, et mul seisab jalus kellegi auto.Vana mootor on maha võetud, aga inimest ei ole.Ma ei taha sinna ise kulutusi teha, kuna ma ei ole huvitatud mingit parkla-arvet maksma, kui mul ei ole mingit lootust seda tagasi saada.Aga mul hoiab ta garaaži ruumi kinni ja ma pean ise renti igakuiselt maksma.Muidugi võiks ja ka pean igakuist hoiutasu küsida, aga mul on targematki teha, kui sedasi asju ajada.Ja kust maalt tuleb see piir, et nüüd jõudis mu hoiutasu selleni, et ma võin auto hoiutasuks enda omaks kuulutada.Kehv lugu.Auto pabereid ei ole ka autos, kust võiks omaniku nimegi välja lugeda.ARK ei väljasta andmeid.Kasutasin muidugi ka kõveraid teid, aga selle abil saadud telefoninumber ei ole ka kunagi sisse lülitatud, nagu seegi, mis mul enne olemas oli.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#9

N Juun 09, 2011 15:25

OT:
Aga sa Timutit suhtle mentidega. Usu mind nad leiavad väga ruttu selle auto omanikud üles.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta