Saabiklubi (taas)käivitatud

Saabiklubi teated kõigile huvilistele
saab93-priit
Postitusi: 3
Liitunud: E Mai 07, 2007 11:52
Asukoht:
Auto:

#51

T Mai 08, 2007 20:03

olen alles noor saabi omanik . . . kuid olen selle peale isegi palju mõelnud ..see olex väga tore...mina olen kindlasti käpp. . .õudsalt äge on ju kui saad yhes kohas kokku ja kõik eesti saabi omanikud yxteise järel trippima kuskile eesti ilusamasse paikka...
ei mis siin öelda ,väga ok....
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#52

T Mai 08, 2007 20:17

Kõigil on ju see võimalus - Saabiklubiga liitumine :poke:

terv, teager
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#53

T Juun 05, 2007 23:50

Sai nüüd id kaart tehtud ja avaldus teele pandud, aga natuke noriks klubi kodulehe kallal.... http://www.saabiklubi.ee viitab saabnetile, aga sisse logida seal ei saa. Või nii peabki ja kui juhatus otsustab mind liikmeks võtta, siis SAAB?
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#54

T Juul 03, 2007 18:57

Algselt postitas: teager
Kõigil on ju see võimalus - Saabiklubiga liitumine :poke:

terv, teager


Just, mina tegin selle ära ;)
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#55

T Juul 03, 2007 23:15

Algselt postitas: napoleon
Sai nüüd id kaart tehtud ja avaldus teele pandud, aga natuke noriks klubi kodulehe kallal.... http://www.saabiklubi.ee viitab saabnetile, aga sisse logida seal ei saa. Või nii peabki ja kui juhatus otsustab mind liikmeks võtta, siis SAAB?


Ei saa aru ma,kuhu Sa ei saa logida????
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#56

T Juul 03, 2007 23:21

Herr Zazou suunas Saabiklubi lehe Saabnetile, kuid väikse apsuga, domainiks jääb pidevalt saabiklubi.ee ning sinna lehele ei annagi sisse logida.

Hetkel ongi see ajutine variant natuke kauaks püsima jäänud :poke: , Saabiklubi lehe arendus on...

terv, teager
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#57

T Juul 03, 2007 23:29

"Põhimõtteliselt jah - kui MTÜ-l on nt 10 kuud tagasi sissenõutavaks muutunud kohustus endiselt täitmata ja MTÜ on 5 kuud tagasi liikmeks võtnud isiku, kes ei ole täitnud kohustust tasuda MTÜ-le osa- või sihtotstarbelist maksu, siis on MTÜ-l õigus oma kohustuste täitmiseks, mis on muutunud sissenõutavaks juba enne liikme vastuvõtmist, nõuda MTÜ liikmelt osa- või sihtotstarbelise maksu tasumist MTÜ-le. Kas tegemist on mõistliku või ebamõistliku sättega, pole minu hinnata, aga automaatselt õigustühise sättega ei ole kindlasti tegu."

Õigustühine ei ole see kindlasti, sest MTÜ-l on õigus oma liikmetelt nõuda kohustuste täitmist ehk siis osamaksu tasumist.
Võlausaldaja otse ei saa seda kindlasti teha. See osutub võimalikuks pankroti korral aga ka siis on sissenõudjaks MTÜ ning sättes ju toodud, et " tasumata maksete ulatuses.
Natuke keeruliseks on see säte aetud, sest MTÜ nõudeõigus oma liikme vastu, kui viimasel tasu maksmata, on alati olemas. See, kas MTÜ kasutab seda oma kohustuste täitmiseks või mitte on teisejärguline.
Vasta