Millega puhastada tekstiilpolstrit määrdeplekkidest?

Kõige klassikalisemad Saabid
Vasta
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2335
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#1

E Juul 24, 2017 15:23

Juhtus jälle nii et ma olin tiba õline. Nüüd on istmete tekstiilpolster ka õline ja poisile näkku vaadata ei julge.
Mis meetodiga saaks õliplekke likvideerida? Carburator ja break cleanerid vist ei ole väga mõistlikud?
KT100
Saabiklubi liige
Postitusi: 1075
Liitunud: E Mär 06, 2006 18:29
Asukoht:
Auto: T16 Aero

#2

E Juul 24, 2017 15:36

Tekstiilipesur (või vett imev tolmuimeja) ja siis erinevat keemiat katsetama. Kui sa ütled, et õliplekid, siis äkki prooviks tööriiete pesuvahendit, mis meil poodides müüakse.
Ise olen seda: http://t-puhtax.ee/product/mattex/ kasutanud, kuid õliplekke seni pole pidanud likvideerima.
Sapiseep pidi ka hea kraam olema. Muidugi õrnalt võid ka break cleaneriga proovida, kuid võib kangast ka rikkuda ma arvan...
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#3

E Juul 24, 2017 17:41

kõige lihtsam ja parem on mootoripesuaine. see mida 1 l sprai sinistes pudelites müüakse. pritsid peale hõõrud laiali ja siis seebiveega maha. ja pealakauba saad käed ka puhtaks. ei mingeid nahakahjustusi ega kuivamist jne
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2335
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#4

T Juul 25, 2017 18:04

Et kõik ausalt ära rääkida peaks ma alustama sellest kuidas istmed õliseks said aga õnneks ajalugu vaikib jäädavalt. Ma loodan.
Tagajärgede likvideerimise lahendus osutus hoopis lihtsamaks. Läksin mina kohalikku lõunaosariikide külapoodi. Veidi värisevate kätega ruudulises flanellsärgis Taadu juhatas mu sujuvalt igasugustes värvilistest ja välismaakirjadega uhketest pudelitest sujuva liigutusega mööda. Ma olen talinast, oleks mõne neist küll kohe kinni maksnud. Taadu hoopiski näitas ilma igasuguse teo ja näota pudelit ja ütles et tema seda oma audi 80-l kasutab ja toimib. Sel aastal esimest korda jäin sedasorti müüjaonu juttu uskuma. Meil talinas kõik müüjad millegipärast kasutavad kõike mida poes müüakse, uskumatult suur koduladu peab ikka olema. Ühesõnaga vudisin koju, võtsin õlle ja samas surusin selle špritsiga pudeli lapstööjõule pihku ja ütlesin et ta auto on räpane ning tehku midagi.

Rõõmsatest kilgetest võin järeldada et toimis. Elu on jälle kui lill!

Tänan kõiki kaasaelajaid kes kirjutasid, tulid ise kohale moraalselt toetama või siis helistasid!

Lisatud failid
Vasta