Mure 900

Kõige klassikalisemad Saabid
Vasta
Ants-Poisu

#1

K Veebr 09, 2005 17:34

Nimelt on mil 86 a.900,ja tahaks kontrollida kas lamda ka töötab,pena kulu nati suur kui tegelt on.Ja nimelt on ya katalüsaatoriga,kui see on pees kas ka siis kütuse kulu üleval.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#2

K Veebr 09, 2005 18:58

mis pritse sul on? Elektrooniline (L?) või puhas K-Jetronic? Kui viimane, siis ma saadaks üleüldse selle lambda-uimasti sealt "mööda puutujat orbiidile minema III kosmilisel kiirusel"

katalüsaatori moodi asju klassikul ma kah ei salli eriti, on ju läbi soki raskem saksofoni puhuda, eriti kui sokk on must?


suur benakulu võib viidata nii paljudele asjadele ja mina olen veel ise kah klassiku kohalt rumal, las targemad räägivad
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#3

K Veebr 09, 2005 19:47

lambda korrasoleku kindlaks tegemine on imelihtne - seda saad kontrollida siin teemas kajastatud näpunäidete järgi: http://hp715b.me.ttu.ee/saabnet/foorum/viewthread.php?tid=392
katalüsaatori kohta vaata siit: http://hp715b.me.ttu.ee/saabnet/foorum/viewthread.php?tid=622

päris niisama neid ära kakkuda ikka ei või - kui su auto teh.passi on modratüübi kohta tehtud märge "bensiin-kat", siis sul võib ilma katita tekkida probleeme ülevaatuselt läbisaamisel. kui sa aga lambda ära kisud ilma vastavaid muudatusi ECU-s (jm lambdaga seotud süsteemis) tegemata, võib sul segu paigast ära minna.
PS: teretulemast foorumisse, Trt-s pesitsev klassik, vägadi meeldiv :beer:
Ants-Poisu

#4

N Veebr 10, 2005 8:42

No tänks,Mudu ja on mu saapal see box seal taga istme all.Kurat ei mäleta ka kas passis oli see kat sisse kirjutatud või ei.Minek on ja tõbine,Esimene saab900 oli mul automaat käimaga,see kiiirendas nii et.........tohho jummal, 2L -kohta
Ants-Poisu

#5

R Veebr 11, 2005 9:34

UUrisin teh.passi.ei loe besiin-kat.Aga kuida see kat-i tühjaks tegemine käib.Lõhun selle sealt sees välja.Kui see on muidugi tehtud,kas ECU-t ta siis mõjutama ei hakka.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14294
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

R Veebr 11, 2005 9:41

Sinna vist päris tühja potti ei või panna. Miski resonaator or something...

Ja edaspidi võib pöörduda teema algataja poole nickname Ants-poiss abil. Kuna tema esimene regamine ebaõnnestus oli tekkinud ka teine. Nüüd viga parandatud ja pole vajadust hellitavalt poisuks kutsuda..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta