Karbussist tagasivool 175 d karpal

Kõige klassikalisemad Saabid
Vasta
muidumehike
Postitusi: 258
Liitunud: P Okt 31, 2004 17:20
Asukoht:
Auto:

#1

N Mai 26, 2005 20:38

Kas tagasi vool käibki nii, et bensupumba ja karbussi vaheline voolik kekselt katki ja sinna kolmene plastik jagaja vahele ning tagasivoolu voolik sealt jooksma ? Või käib karbussi küljest kust saab ta õhutuse ja asja enam vähem täpselt selle kohapealt kust bensiin karbussi jookseb ? Nimelt hakkas täna sealt ülemisest august bensiini välja ajama. Soome keelne raamat, on ka olemas a too ütles selle toru mingi tuuletus toruks olema ja joonis oli kõrval. Minu aru saamist mööda peaks sealt üleliigne bensiin tagasi voolama, või ma saan asjast valesti aru :wall: Igatahes see kolmik seal vahepeal tundub mõtetu kuna siis pump ise pumpab juba ise pool bensiini baagipoole tagasi :freak: Aidake mind palun !

Loodan, et asi väga segaseks ei läinud ;)
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

N Mai 26, 2005 21:20

äkki on kohe sell line lugu et, kraburaatoris ujki nõel klapp on eba tihe ehk ei sulgu.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
muidumehike
Postitusi: 258
Liitunud: P Okt 31, 2004 17:20
Asukoht:
Auto:

#3

N Mai 26, 2005 23:03

No ma ei tea, varem pole sellist asja nagu olnud. Liigub ka normaalselt. Ainult bena haisust sain aru, et miskit mäda :(
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#4

R Mai 27, 2005 11:43

nõelklapp on peetis.sellel karpal tegelikult tagasivoolu tarvis pole,kuni 82-83 aastateni puudus selline option üldse.lihtsalt kolmikut sinna vahele panna ei või,parem pane siis üldse ilma.seal käib vahel spets "topsik",kus on kalibreeritud avaga ja klappidega tagasivool.Kui on lihtsalt kolmik vahel,tasub tagasivoolu voolikusse suruda u.0,6-0,8 mm. avaga düüs(Lada ja Mosse omad näiteks sobivad ilusti.
Vasta