Probleem mis vajab kiiret abi (seoses pirtsungiga arvatavasti )

Tonnised ja nende mured
Vasta
nimetumees
Postitusi: 3
Liitunud: P Juul 11, 2004 13:37
Asukoht:
Auto:

#1

P Juul 11, 2004 14:25

Probleem järgmine.
Armatuurlauas hakkas põlema "check engine" ja enam ära ei kustu kuna ise suht võhik sellel alal siis ehk leidub siit inimene kes annax nõu/abi mida teha või kuidas edasi toimida.
Masin ise saab 9000 ce 94a. väljalase.
Ahjaa seda veel et kuna elan viljandis ja siin ei taha keegi kuidagi selliseid masinaid puttu ja kui päris aus olla siis ega isegi ei tahax lasta inimesel kes saabil esimest korda kapotialla näinud kuidagi ligi minna.
Ehk on keegi nii vastutulelik ja annab teada milles võiks olla probleem ja kas on probleemi mõtet hakata oma jõududega eemaldama.
Lisan veel juurde et juba eelnevalt olen tähendanud mõned korrad imelikke tõrkeid mis tunduvad olevat seotud kytte pealejooksuga.
Ette tänades -murest murtud saabiomanik-.
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#2

P Juul 11, 2004 23:22

Kihutasin eelmine nädal samuti Viljandimaal üle kivide ja peale seda hakkas masin tõrkuma. Sain siiski korralikult(enamvähem) käima ja sõidan siian check engine tuli põlemas. Otsest ohtu ta ei tohiks üldjuhul endast kujutada, aga keegi oskaja(Trionic, Saabianti, viking) peaks arvuti järgi ühendama ja veakoodi välja võtma või siis ise vilkuvkoodi kätte saama.

Ei ole kindel, kas selle aasta mudeli puhul sellest kasu on, aga tasub proovida akujuhtme eemaldamist natukeseks ajaks ja siis vaadata, kas see tuli kaob ära või tekib uuesti.

PS minul on viga Lambda anduris (vähemalt arvab SAAB ise nii) pole veel kätte võtnud ja põhjaliku uuringut teha lasknud, aga varsti peab vist ikka selle asja korda ajama....
natuke infi leiad veel: http://www.saabs.info/saab_9000/saab_9000_engine/%5b9000%5d_check_engine_flash_codes/


offtopic: olin sel nädalavahetusel ka enamus ajast viljandis ja seal sõitis ringi päris ilus 9000 Aero (hollandi numbrimärgiga)...
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
nimetumees
Postitusi: 3
Liitunud: P Juul 11, 2004 13:37
Asukoht:
Auto:

#3

E Juul 12, 2004 11:13

Suured tänud abi eest sellest aku juhtmete eemaldamisest oli kasu enam seda tulukest ei põle :D.
Täna veel igax juhux õlid ja filtrid vahetusse ning tahax loota et niipea misket sellist ei juhtu muidu ehmatab päris ära kyll .
nimetumees
Postitusi: 3
Liitunud: P Juul 11, 2004 13:37
Asukoht:
Auto:

#4

E Juul 12, 2004 11:13

Suured tänud abi eest sellest aku juhtmete eemaldamisest oli kasu enam seda tulukest ei põle :D.
Täna veel igax juhux õlid ja filtrid vahetusse ning tahax loota et niipea misket sellist ei juhtu muidu ehmatab päris ära kyll .
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2276
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#5

E Juul 12, 2004 14:28

Asjalugu selline, et ka minu autol hakkas kunagi põlema selline tuli ja tõrkus ja paukus. Olin sii sise selline algaja ja läksin Viljandis sellise mehe, nagu SÄRG, juurde. Männimäel, garaazides...Korda sain, õhukogusemõõtja oli omadega õhtumaadesse kandunud.
Nii, et küsida võid selt alati. Kui ta arvab, et oskab, siis teeb ära.
Zazou: nägin ka sinu autot ehitusservice ees reedel...Ilus, saabneti numbrialused ja puha;)
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#6

E Juul 12, 2004 20:13


Zazou: nägin ka sinu autot ehitusservice ees reedel...Ilus, saabneti numbrialused ja puha


Panin ka üht valget vanema kerega 9000 seal tähele, mis kiirelt maja ette vuras ja pärast kiirelt plehku pani :)
minu oma oli vist päris porine...viljandimaal tavaliselt kruusateid ka vaja sõita.

Muide sel laupäeval plaanis üks väike offroad teha Viljandimaal (just lõppes seal SMS 2004) kui mõnel saabiomanilkul offroad kalduvusi on võiks ühineda(saabist jääb vist väheks, aga vene villis on juba igati sobilik). vanadest sõitudest: saabnet.ee/villishttp://saabnet.ee/villis
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2276
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#7

T Juul 13, 2004 11:10

To Zazou:
Ma siin vaatasin sinu kodukal ja lugesin, et tahad TR3 klassi teid vallutama minna. Kardan, et natuke raskeks läheb, vintsi ju ei ole...
Ise tuleksin heameelega, aga...mine tea. Mitme päevane siis? Finants?
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#8

T Juul 13, 2004 11:52

See pole päris nii, et me 1:1-le selle raja läbi tahame sõita. Sõidame sealt, kus tundub põnev olevat. teisel masinal on vints ka, aga GPSi ei ole niikuinii.
Mul olemas pealtvaatajatele mõeldud kaart kah ainult.
Teeme üks päev - hommik välja ja õhtu tagasi. sõidame kahe autoga koos (on lõbusam) mingit avestust või punkte ei korja. Ega kunagi ei tea ette kah, mis juhtub, võib vabalt enne kohaljõudmist mingi probleem tekkida ja siis tuleb kiirelt asjad ümber mõelda...
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2276
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#9

T Juul 13, 2004 15:10

Tegelt on mul see kant külaltki tuttav. Olen lapsepõlves Kõpus elanud aastaid ja nädalaid.
Mis päeval siis ja palju sulle sinna peale mahub?'
Finants? Ei olegi vä???
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#10

K Juul 14, 2004 16:44


Tegelt on mul see kant külaltki tuttav. Olen lapsepõlves Kõpus elanud aastaid ja nädalaid.

saatsin sulle e-kirja aadressile kaats6014(ätt)hot(pun)ee. Helista mulle reedel, kui huviline oled: 5163560
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Vasta