9000 immo jamab

Tonnised ja nende mured
Vasta
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#1

R Mär 01, 2019 10:23

Mure siis selline. Aku oli tühjaks saanud. panin uue aku peale ja immo lõugab. Vajuta pulti mitu korda tahad, käpi uksi, ürita autott käima saada - no mitte miskit. Lõugamine jääb vait ca 15 sekundi pärast, kuid nii kui autoust paotad, siis kohe kukub jälle lõugama.
Mingit nippi haigle autole soovitada kellegil?
(immo välja progeda esimesel võimalusel tundub hetkel kinnisidee olema)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14289
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

R Mär 01, 2019 11:39

Immo ei lõuga, alarm lõugab. Immo on täitsa vaikne asi, mis takistab käivitamist.

Siin on 2 erinevat versiooni resetiks, esimene tundub küll olema puldi patareide vahetuse korral kasutatav (peale patareide vahetust 5 korda vajutada, siis sünkroniseerib puldi uuesti ära). Seda ma olen ise kasutanud, toimib. Teine on minu jaoks tundmatu...

To reset the alarm remove the alarm fuse and put it back in. Make sure the interior light switch is in position # 1 and the open the drivers door and then close it. Then turn the drivers door lock to the left 3 consecutive times quickly and then to the right one time to lock the doors. Then watch the interior light under the rear view mirror and 10 seconds after the interior light goes out the alarm light in the speaker grille will begin to blink.

At that point you are armed.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta