9K soojendusega endiselt jama

Tonnised ja nende mured
Vasta
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#1

T Mai 03, 2005 14:20

Sai härra Trionicu juures nõu küsimas käidud, mis võiks viga olla, et jahedat õhku ei tule.
1 Ei tulnud õhku selle pärast et kont ei tööta aga see selleks eelmine omanik radika vist ära lõhkunud tuleb välja vahetada ja ära täita.
2 Mul ei tulnud ka välis õhku mitte. Trionic andis hüva nõu kontrollida õhu klapi mootorit ja ennäe klapi traat lahti ühendatud ja mootor ei liigu. Mina mõtlema, et mooror läbi olema sai kodanik Timutit külastatud kellel mootor olemas ja kui prooviks paika panin, muutus puudub, veakood endine 5C (flap motor jammed or pinned) kuna mootorid identsed siis sai otsad ringi tõstetud ja ennäe mootor ei ole katki, liigub nagu vana mees. Sai siis uut kliima kontrol unit it proovitud et äkki see vigane mul tulemus ikka endine. Seega järeldan seda et kuskilt mass ka puudu, kuna ventika pöörded hakkasid ka kõikuma nii nagu jumal juhatab ja teel augud parajasti on.

Seega oleks vaja teada kuskohast saab kogu see systeem oma massi või massid ja kas selleks tuleb armatuur laiali kiskuda, et selgusele jõuda. Tahaks ikka et kõik systeemid toimiksid mu plekist armukesel.

Ahjaa kes oskab veel nõu anda kuidas ma oma kattoluuko liikuma saaks ta nimelt kinni kiilub kui taha laskma hakkan.
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#2

T Mai 03, 2005 14:34

üks asi, mida kindluse mõttes võiks proovida on ACC vearegistri nullimine TECH II-ga. Pole kindel et sellest abi on, aga lihtne proovida.



Ahjaa kes oskab veel nõu anda kuidas ma oma kattoluuko liikuma saaks ta nimelt kinni kiilub kui taha laskma hakkan.


minul põhjustas sellist käitmist kunagi väike lüliti, mis luugi küljes, et anda luugile teada, kunas seisma jääda.
viskasin selle minema, edaspidi pidi küll käsitsi täpselt nupuga mängima, et luuk kinni oleks (mitte teise asendisse edasi ei tormaks)
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#3

T Mai 03, 2005 15:15

mul on ACC 1

Ja mul on konkreetselt kuulda kuidas asi kinni poob
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#4

N Juun 16, 2005 12:13

Nii kattoluuko liigub mul juba mõnda aega :headbang: aga endiselt pean ma käsitsi temp autos reguleerima :wall: uueks nähtuseks on see et niiske ilmaga ei hoia ventikas madalaid pöördeid vaid laseb kõigest hoolimata täis pööretega.
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#5

L Juul 02, 2005 22:08

Sai siis täna jälle teise kallal lammutatud ja ostetud uus klapi mootorgi. Ja nüüd ei ole muud kui oleks vaja ACC1 skeemi.
Vasta