Garantii on või mitte?

Tonnised ja nende mured
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#26

T Mai 19, 2009 18:04

Oota ma ei saa praegu aru:conf:
Kas sa Martin12/rommir lajatad kahe erineva kasutajanimega või on see rommir lihtsalt taustani...ja kes siin kaasa kilkab:wtf:
Räägi see lugu ka siis juba ära kuidas sa eelmisest kastist jagu said:poke:

Lihtsalt kaka ajab keema kui kedagi tühja koha pealt tümitama hakatakse:gun::gun:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
rommir
Postitusi: 16
Liitunud: K Veebr 04, 2009 0:04
Asukoht:
Auto:

#27

T Mai 19, 2009 18:45

Ei ei ma lihtsalt olen tema auto olemasoluga kursis kuna aitan tal seal asju teha/parandada ja suuremaid asju mida ei tahaks teise inimese autol tegema hakata siiani teinud Antipoisid.
Seda teise kasti asja ma ei tea nüüd täpselt, aga katki läks tal differ.
Ja kurat kas sa tõesti ei saa aru, et keegi ei soovi kedagi tümitada.Ma eelnevalt ju ütlesin, et ei süüdista kedagi ja, et eksimine on inimlik.(minul ajab keema see, et loetakse vähe ja hakatakse kohe mingit imelikku teemat ajama).
Ja ma arvan, et ta küsis kas on sellisel asjal on garantii v mitte.
Aga sa hakkad küsima,et mis juhtus vana kastiga jne.
martin12
Postitusi: 42
Liitunud: R Apr 10, 2009 18:55
Asukoht:
Auto:

#28

T Mai 19, 2009 19:00

iisak eelmine käigukast läks täpselt sama moodi nagu se koht on isegi cm täpsusega sama ja asi juhtus kalamajas veidi enne vasak põõrde tegema hakkamist ristmikul.Vana käigukastil ei läinud sisse 5 ega tagurpidi käik kui auto sai ostetud.Anti juures seda veidi putitati ja hakkasid käima sisse nii 5 kui ka tagurpidi.Mitte kõige paremini aga sõita sai.Mul ei meedi see arvatakse et tallamise süü aga pole.Kõik inimesed ei aja rehvi põlema iga risti kurvi peal!
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#29

T Mai 19, 2009 23:43

Ok, sa ise ei tahtnud tõtt rääkida...
Eks ma teen seda sinu eest.
Kui nüüd lähemalt süübida sellesse eelmise kasti lagunemisse, siis eelnes sellele purunemisele tugev peenestamine.Maailm on väike ja neid, kes nägid su auto SINISE hooratta ja siduri seisukorda, oli vähemalt kümme inimest.Siis, kui see oli maha võetud.Hooratta saab selliseks ainult kas täielik tuutu või autovihkaja.See oli vandalism.

Kast ise ei taha laguneda, vaid teda peab kaasa aitama.Kast ei peagi kohe peenestamise ajal purunema, aga ta saab endale vigastused-praod ja need sattelliidid võivad hiljem suvalisel hetkel puruneda.Kui tonnisega sõita siledal asfaldil ja vajutada pedaal põhja, differ ei lagune, kuna hetkeline jõud ei ole nii hüppeline.Aga kui kruusalt-liivalt järsult haakivale(asfaldile) minna, siis ei pea lihtsalt see differ enam vastu.

Mu tuttav purustas Info Autost ostetud tuliuue Volvo T-4 manuaalkasti ja pärast ekspertiisi öeldi talle uue kasti kohta kohe adjöö.Ise lõhkus.Ülalkirjeldatud abinõusid kasutades.

Seega, kui osta poest uus auto ja siis sellega vastu seina sõita, ei ole ju võimalik auto müüjat süüdistada kehva kvaliteediga asja müümises.Et kehvad tuled, kapott, jne edasi olid küljes.Neid lihtsalt ei ekspluateeritud sihipäraselt.

Kasti müüja saab anda garantii selle kohta, et see töötab.Kuidas sellega edasi käitutakse, ei saa ilma tunnistjate juuresolekuta enam kindel olla.Seda enam, et on elavad tõendid eelmise purustustöö kohta Anti juurde viidud.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
martin12
Postitusi: 42
Liitunud: R Apr 10, 2009 18:55
Asukoht:
Auto:

#30

K Mai 20, 2009 0:55

Esiteks sidur usu või ära usu aga sidur hakkas libisema tartu mnt peal assaku juures.Mõtlesin mis jama on vedas välja jüri ringini kus kogu värk punaselt uugas.Auto seisis veidi aega lükkasin esimese käigu sisse ja starteriga vedas käima jüri alexelase ära kus se seisis 2 päeva.Vot nii on lood ma arvan et,ma tean vähe paremini mis too kord juhtus sidur oli lihtsalt läbi se oli peale mootori vahetust mis lagunes esimesel päeval kui auto ostsin...Hea teada et,sa tead rohkem kui ma kes seda igapäeva sõiduks kasutab!:notworthy:
rommir
Postitusi: 16
Liitunud: K Veebr 04, 2009 0:04
Asukoht:
Auto:

#31

K Mai 20, 2009 1:30

Iisak.
Ma teen siis Martini jutu vähe arusaadavamaks.
Usu või ära usu, aga sidur hakkas libisema tartu mnt'e peal Assaku juures mõtlesin mis jama on- ja vedas välja jüri ringini kus kogu värk punaselt uugas. Auto seisis veidi aega lükkasin esimese käigu sisse ja starteriga vedas käima vedas Jüri Alexelase ära kus se seisis 2 päeva.Vot nii on lood ma arvan, et ma tean vähe paremini mis tookord juhtus.
Sidur oli lihtsalt läbi(eelnevalt peenestatud). See oli teine asi mis peale mootori vahetust lagunes ja see(mootor) lagunes esimesel päeval kui auto ostsin...
Ma oletan sellega, et asi on ennem Rämedalt pähe saanud kuna esimese 2tunniga läks sellel masinal mootor katki mis vahetati ära Antipoiste juures.JA iisak kui sa nii tark oled siis sa võiksid vähe sellele mõelda et kui sidur libiseb läheb ta kuumaks ja juhtumisi ka sellega kaasneb värvi muutus, et kui sidur libiseb siis see tähenab enamjaolt mitte pähe andmist vaid selle kulumist(mis on muidugi loomulik).Ja jälle originaal osa kannatab neid mootori jõude ilusti kuni selleni kui ei teki enam haakuvust mis tekib kas mootril ülemäära jõude v kui on kulunud ja hakkab läbi libisema.
JA kui sa arvad, et esimese käiguga kiirelt kohalt minnes(pähe andes) saab ta palju jõudu peale?Siis sa eksid kuna tal on ikka tunduvalt vähem jõudu kui kolmanda käiguga kiirendades.
Värvi muutis ta see pärast ikka, et sidur oli läbi ja ka libises tänu sellele ja selle jaoks ei pea olema autovihkaja ega tuutu, vaid see on realsus härra.
Ma tahan näha kui sul autol sidur libiseb ja otsa saab mis sugune see hooratas seal välja näeb, et siis pead ennast kh tuutuks ja vandaaliks?
Ja ei vaidle vastu, et sellega on ka kiirelt vahel sõidetud,aga no kuule kui sul on masin millel on turbo ja seda jõudu ka päris piisavalt siis sa tahest-tahtmatta vajutad pedaali.
Peace.
martin12
Postitusi: 42
Liitunud: R Apr 10, 2009 18:55
Asukoht:
Auto:

#32

T Mai 26, 2009 17:22

Algselt postitas: ivomets
kle, mida sa halad... ise läksid seda teed, et ostsid kasutatud kasti; ja kasutatud asjadel on ju olukord teada- võib jopata, võib mitte.
valik oli ju sinu: kas uus, või kasutatud.
läkisd seda teed, et odavam; ja saadki teise kasutatud kasti ka veel osta ja ikka oled omadega või sees, sest saad kokkuvõttes odavamalt kui uue ostes ;)
Sai helistatud ja räägitud kasti saab arvatavasti.Mulle öeldi et rootsis pidid olema normaalsed vennad ja annavad uue kasutatud kasti!
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#33

T Mai 26, 2009 18:02

kes siduri punaseks suudab ajada ei ole tuutu , vaid täielik tuutu; :thumb:
sellist suhtumist saab endale lubada hoopis teistsugune mees, mitte selline, kes yhe purukslastud kasti pärast kõvasti nutma hakkab.

kui raha ei ole siis tuleb asju hoida nagu sitta pilpa peal, et mitte miskit ei laguneks.

aga sidurit punaseks lasta.... ( loe algusest) :eureka:

aga tegelt on mul hea meel, et uue kasti saad ja inimesed mõistlikult suhtuvad.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
rommir
Postitusi: 16
Liitunud: K Veebr 04, 2009 0:04
Asukoht:
Auto:

#34

T Mai 26, 2009 19:04

Noo kurat.
Ivo palun loe miks see sidur värviline oli, et sa nüüd aru saaksid siis see sidur oli vana ja kulunud ja ammu vahetatud ja mitte praegu.
Praegune sidur on ilus ja kena.Ja kui sa Tuutu aru ei saanud siis see oli teine kast mis katki läks.
Päikest.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#35

T Mai 26, 2009 19:09

Siduri võid tiba siniseks ajada aga punane on nagu väga mööda teema. Pista uus kast alla, sõida ja ära mölise :P Kena päikest sullegi.

(ära mölise polnud mõeldud otseselt mölisemisena ;) )
martin12
Postitusi: 42
Liitunud: R Apr 10, 2009 18:55
Asukoht:
Auto:

#36

T Mai 26, 2009 19:10

Algselt postitas: ivomets
kes siduri punaseks suudab ajada ei ole tuutu , vaid täielik tuutu; :thumb:
sellist suhtumist saab endale lubada hoopis teistsugune mees, mitte selline, kes yhe purukslastud kasti pärast kõvasti nutma hakkab.

kui raha ei ole siis tuleb asju hoida nagu sitta pilpa peal, et mitte miskit ei laguneks.

aga sidurit punaseks lasta.... ( loe algusest) :eureka:

aga tegelt on mul hea meel, et uue kasti saad ja inimesed mõistlikult suhtuvad.
Mul on tunne et,aru siit küll mingi osa ei sa mis juhtus ja ajavad lihtsalt loba!Minu pärast ajage igal ühel oma arvamus.Oleneb keda huvitab tegelikkus!:notworthy:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#37

T Mai 26, 2009 20:10

tegelikult on mul täiesti suva, kus ja mis juhtus aga yhesõnaga kui sa ise midagi oma kätega valmis teinud ei ole,vaid ainult pangast raha saad ja selle eest asu ja teenuseid ostad, siis on sul täiesti suva, kuidas asjadega ymber käia. peale selle saad syydistada ka teisi ja raudteeyletuskohani välja jne. aga mitte enda lolli pead.


asju tuleb hoida esiteks! ja kui sul kast oli maas,miks siis siduriketast ei vaadatud??
oleks märgatud, et kulunud, ja uus vahele. 10 min töö.
ja ketas ei saa hetkega nii libisema hakata, et kohe punaseks läheb. ja kui hakkabki libisema, siis ei tohi libisema lasta ja tuleb sõit lõpetada; aga kui värviliseks ja pragudega.... siis on asjal idioodimaik man. muud ei miskit ja mingit vabandust ei ole.

iisak ju ka kirjutas, et autovihkaja ja vandalism. just, täpselt nii see on!!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
rommir
Postitusi: 16
Liitunud: K Veebr 04, 2009 0:04
Asukoht:
Auto:

#38

T Mai 26, 2009 20:30

plät külll.
Sul on silma nägemise v lugemisega kerged probleemid(Või mõni kangem õlle NT: Bocki poiss vms?)
sul nagu mõistust kohe mitte ei ole?ma ei viitsi kohe mitte enam oma teksti kirjutama hakata ja palun LOE enne kui miskit rääkima hakkad.MIks kuidas ja mis moodi siis ehk saad aru ka miks oli vaja edasi sõita.
KUi sidur ära kulub siis ta hakkab libisema ja seda ei saa LASTA mitte teha.
:drink:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#39

T Mai 26, 2009 20:36

vabandust, ma ei vaatand synniaastat. :red:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Aeronautik
Postitusi: 170
Liitunud: L Nov 24, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#40

T Mai 26, 2009 22:09

Asi ju nagu lahendatud? Mida veel pillida.:gun:
Saab on ajudega inimese ja mis seal salata ka rikka inimese auto. Igaüks ei jaksa seda masinat remontida:angry:
Vasta