Rooli naha taastamine

Tonnised ja nende mured
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#26

N Mär 11, 2010 14:00

Iseeneselt ei ole küll selle firmaga kokku puutunud, aga jutt on sul õige. Niisama "üldine mulje" ei sobi siin küll.
Ja pakkumised võiksid läbipaistvamad olla, mitte nii et "küsi ja siis ütlen". Kui on tüüptöö, võiks ju olla tüüphind! Isegi kui nahk on erinev, siis ntx eraldi töö- ja materjali hind. Omadele võiks hind muu olla, see on omaasi.
Toon näidist, kui siin üks mees aknaklaase pakkus, kohe algasid jutud, et kus on hinnad, info võiks nähtav olla j ne. Olen sellega absoluutselt nõus, kuna pakkumiste korjamine ei ole erti meeldiv protsess.
Aga muidu see on vist natuke teemast mööda jutt, kuna tõstetud probleem on globaalsem kui lihtsalt konkreetne rool ja konkreetne nahk.

Algselt postitas: mina
minu väsimuse pärast põle mõtet hoolt kanda:)ja ka minul on oma arvamus ja kogemus.hea olekski kui foorumlased kellel on konkreetselt halvad kogemused smardiga räägiksid ja need kellel on olnud head räägiksid.ega väga üldistavalt ikka ei saa - konkreetsus ja faktid:)
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#27

N Mär 11, 2010 14:41

Kustkohast te välja lugesite, et ma pakun nahatamise teenust:wtf::wtf::wtf::wtf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#28

N Mär 11, 2010 15:19

Algselt postitas: iisak
Kustkohast te välja lugesite, et ma pakun nahatamise teenust:wtf::wtf::wtf::wtf:

Kes luges? Pole siin niisugust juttu! Minul vähemalt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14289
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#29

N Mär 11, 2010 15:26

Algselt postitas: 95SELaunch
Kes luges? Pole siin niisugust juttu! Minul vähemalt


no kuidas su lauset tõlgendada siis??
Algselt postitas: 95SELaunch
Ja pakkumised võiksid läbipaistvamad olla, mitte nii et "küsi ja siis ütlen".


Ainuke, kes sellelaadse lausega esines, oli Iisak. Samas Iisak ei pakkunud teenust vaid ütles ju konkreetselt, et meister upub töösse ja seetõttu avalikult kontaktandmeid ei jaga. Kel tõesti vaja küsib u2u kaudu.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#30

N Mär 11, 2010 15:54

Mhm, no siis milleks sellest üldse rääkida? Kui see on salainfo, las jääb salainfoks ju. Või kuidas?
On ju selge, et kui inimesed küsivad MIDAGI, siis arvatavasti nendele SEDA vaja on!
Foorum on minu arvates probleemide LAHENDAMISEKS, mitte salaäri tegemiseks.
Cyber, vaata ise, kui küsid mingi probleemi kohta, aga sulle vastatakse "ma tean kuidas seda parandada/lahendada, aga ei ütle". Mida sa siis niisuguse vastaja kohta arvad? Arvad, et tühja juttu pole vaja foorumi sisse kirjutada, eks? On mul õigus?
Ja muidu mul on, nagu juba mainisin, jutt ÜLDISEST PROBLEEMIST, mitte konkreetse rooli kohta. See vigane asi on suht sageli erinevates teemades, ja reeglitena vist eriti reglamenteeritud ei ole
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#31

N Mär 11, 2010 15:58

Algselt postitas: 95SELaunch
Mhm, no siis milleks sellest üldse rääkida? Kui see on salainfo, las jääb salainfoks ju. Või kuidas?
On ju selge, et kui inimesed küsivad MIDAGI, siis arvatavasti nendele SEDA vaja on!
Foorum on minu arvates probleemide LAHENDAMISEKS, mitte salaäri tegemiseks.
Cyber, vaata ise, kui küsid mingi probleemi kohta, aga sulle vastatakse "ma tean kuidas seda parandada/lahendada, aga ei ütle". Mida sa siis niisuguse vastaja kohta arvad? Arvad, et tühja juttu pole vaja foorumi sisse kirjutada, eks? On mul õigus?
Ja muidu mul on, nagu juba mainisin, jutt ÜLDISEST PROBLEEMIST, mitte konkreetse rooli kohta. See vigane asi on suht sageli erinevates teemades, ja reeglitena vist eriti reglamenteeritud ei ole


Tegemist polnud tühja jutuga vaid vastuväitega, et Iisak ei tea mida ja millega võrrelda, teab küll. Aga sellega jutt piirdus. Kuid seda oli vaja öelda, et ei oleks lahmimist "laimab konkurente" Härral 9-5l ei ole vaja lauseid kontekstist välja tirida, vaid lugeda ja mõelda kogu sisu peale. aga no eks seda möödarääkimist ole ennegi juhtunud:D Been there, done that.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#32

N Mär 11, 2010 16:01

Käsi katab kätt. No comments=) Äkki üldse teeme foorumi autotöökojade reklaamportaaliks? Vastuste asemel WWW ja telefon kuhu pöörduda probleemi lahendamiseks?:P

Eleri, näita mulle sõna IISAK mu postitustes? Viidet konkreetsele mehele? Vasta palun! :P
Nõustusin eelneva foorumlasega, et nii see asi ei käi, ja kohe algas kampaania minu vastu=)

Kasutajale MINA ma vastasin "Iseeneselt ei ole küll selle firmaga kokku puutunud, aga jutt on sul õige. Niisama "üldine mulje" ei sobi siin küll.
Ja pakkumised võiksid läbipaistvamad olla, mitte nii et "küsi ja siis ütlen"."
Noo, ja siis algas mingi jama. Oli nii ju? Inimesed kõik on ok:P Aga foorum peab ikka olla foorum, mitte propaganda
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14289
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#33

N Mär 11, 2010 16:08

Algselt postitas: 95SELaunch
Cyber, vaata ise, kui küsid mingi probleemi kohta, aga sulle vastatakse "ma tean kuidas seda parandada/lahendada, aga ei ütle". Mida sa siis niisuguse vastaja kohta arvad? Arvad, et tühja juttu pole vaja foorumi sisse kirjutada, eks? On mul õigus?
Õigus, aga siin ei ole ju sellist asja? Loe mu eelmist postitust - kel vaja, küsib u2u-s andmed, sest tegija ei soovi avalikku reklaami. mitte kusagil pole juttu sellest, et ei taha öelda...

Ja alati ei pea nimesid manimagi, piisab tsitaatidest/lausetest. Ja kui sa hakkad ajama konkreetse teema juures mingit globaalset mulli, siis oled sa ise kolinaga jala ämbrisse pannud ja asjad kontekstist välja rebinud.

Ma ei saa aru, mis häda on kõigil pasundama hakata ...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#34

N Mär 11, 2010 16:15

Ma nõustusin "mina"-ga. On meil ikkagi demokraatia või totalitarism?
Aga tänan, et oled nõus õiguse kohta. Lihtsalt minu arvamus seisneb selles, et pakkumised võiksid ikka läbipaistvad olla. Et keegi teine sattub siia teemasse ja näeb, et ahha see pakub sellise hinnaga, see teise. Poodis ju ei küsi kassas, palju täna piim maksab

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: 95SELaunch
Cyber, vaata ise, kui küsid mingi probleemi kohta, aga sulle vastatakse "ma tean kuidas seda parandada/lahendada, aga ei ütle". Mida sa siis niisuguse vastaja kohta arvad? Arvad, et tühja juttu pole vaja foorumi sisse kirjutada, eks? On mul õigus?
Õigus, aga siin ei ole ju sellist asja? Loe mu eelmist postitust - kel vaja, küsib u2u-s andmed, sest tegija ei soovi avalikku reklaami. mitte kusagil pole juttu sellest, et ei taha öelda...

Ja alati ei pea nimesid manimagi, piisab tsitaatidest/lausetest. Ja kui sa hakkad ajama konkreetse teema juures mingit globaalset mulli, siis oled sa ise kolinaga jala ämbrisse pannud ja asjad kontekstist välja rebinud.

Ma ei saa aru, mis häda on kõigil pasundama hakata ...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14289
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#35

N Mär 11, 2010 16:20

Algselt postitas: 95SELaunch
Ma nõustusin "mina"-ga. On meil ikkagi demokraatia või totalitarism?
Aga tänan, et oled nõus õiguse kohta. Lihtsalt minu arvamus seisneb selles, et pakkumised võiksid ikka läbipaistvad olla. Et keegi teine sattub siia teemasse ja näeb, et ahha see pakub sellise hinnaga, see teise. Poodis ju ei küsi kassas, palju täna piim maksab
Sa unustad siinjuures vaid selle asja, et mitte keegi polegi siin midagi PAKKUNUD, on vaid välja käidub võimalikke tegijaid... Ei saa ju pakkuda kellegi teise nimel.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
95SELaunch
Postitusi: 328
Liitunud: E Nov 26, 2007 21:07
Asukoht:
Auto:

#36

N Mär 11, 2010 16:27

Okey, Cyber, las olla nii. Muidu viide firmale/inimesele ei oleks küll liigne
GiT
Postitusi: 1
Liitunud: T Nov 16, 2021 23:11
Asukoht: Tallin
Auto:
Kontakt:

#37

T Nov 16, 2021 23:16

Kogu tooted, Nahahooldus, nahk taastamine ja värvimine.
Autopesula Priority Detailing Studio.
https://priority-detailing.ee
Vasta