Turbo lekib

Tonnised ja nende mured
Vasta
haints
Postitusi: 12
Liitunud: N Mai 13, 2004 7:39
Asukoht:
Auto:

#1

N Mai 13, 2004 7:47

Et siis selline mure, Saab 9000 2.3 turbo on kergelt õline. Õli just ei võta ja juurde valama ei pea aga kergelt laseb kuskilt õli vahelt välja niiet turbo on pealt natuke õline, kui katsuda.

Tahaks teada kui tavaline selline probleem on ja et kui mõistlikult sõita kaua võiks sellega veel sõita enne kui ta päris õli hakkab võtma. Kas selle pärast on üldse praegu vaja muretseda, võibolla sõidab veel aastaid rahulikult?

Uus turbo nagu 15 kilo ja pole mõtet osta, samas lammarist saaks kolmega aga kas sellel on mõtet? Kuidas turbod muidu vastu peavad, et kui lammarist osta korralik, kas võib loota et siis on pikemaks ajaks muretu.
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#2

N Mai 13, 2004 9:27

Minu isendil tekitas samaseid sümptomeid turbo õlituse survetoru tihend, mis kaduvväikese õlikoguse kogu aeg turbo ülapinnale laskis.
haints
Postitusi: 12
Liitunud: N Mai 13, 2004 7:39
Asukoht:
Auto:

#3

N Mai 13, 2004 10:07

Oi oi, see peaks ju olema midagi, mida on lihtne vahetada, või ma eksin? Kas seda osa saab eraldi osta või ära vahetada. Vabanda, et ma nii lolli küsimuse esitan..

Nüüd läks päris huvitavaks ......
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#4

N Mai 13, 2004 17:09

minu isendil oli tihendiks vaskseib, mis paraku oli natuke konarlik. Natuke lihvimist väga peene liivapaberiga mõlemalt poolt ja asi korras. Mõistagi tuleb jälgida ka et vastaspinnad ideaalselt puhtad ja siledad. Lahti võttes tasub seibi strateegilised mõõdud kirja panna, kui lihvimine ei aita saab vähemalt mõõtude järgi uue seibi otsida.
Vasta