2005 suvine kokkutulek Saaremaal !!

Ühised tegemised
Vasta
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#26

Prooviks samuti kohal olla
:drive:
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#27

hmmm 1 tähelepanek selle ürituse kohta
KAS mitte samal ajal õlletoober ei toimu ???? probleemne saab olema praami kohtadega. Mitte et ma Õlletoobrit külastada ei tahaks aga kokkutulek võib ka natuke laiali vajuda siis VÕI MIS

Ja teadmiseks ma ei põe sellepärast et klubiliikmed mul sünnipäeva ei aitaks pidada vaid seda et need 20 lähedast sõpra kah sinna voolavad ja siis ei tule minu klubiüritusest midagi välja :D
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#28

[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#29

Mina pole kunagi ühelgil Õllesummeril käinud ammugi siis Õlletoobril - õlut joon hea meelega, aga too üritus jätab külmaks. Kas on karta et mandrilt hakkab palju rahvast sinna minema? äkki mandrirahvale piisab õllesummerist? pealegi on selle toobri algus päev varem.

(asi see siis paar tundi praamisabas seista, kui Kapellskäres sai 24h harjutatud :wall: )
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7622
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#30

arvan, et väljapakutud aeg on paha:
pärnus suur yritus, ja seal õlletoober...
silda ju selleks ajaks ei ehitata ja paljud kokkutulekule tulijad ju ikkagi otsustavad viimasel hetkel: kas minna või ei ;
ja kui tulöeb teadmine, et klas laevale saab, siis tõenäoliselt vastus kah ei.

ehk annab miskit muuta ja vaadata ka muude yrituste kalendrit
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#31

Ei tõmba ei toober,ei summer,kokkutulek aga sobiks küll,eriti saarel.:)
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#32

Kas praegu saab kah pileteid ettebroneerida? Olen ise u 5a tagasi käinud Jaanipäeva ajal Saares, ja siis olid kah meeletud sabad, kuid tänu broneeringule sõitsime oma kolonniga sest sabast mööda ja hopsti laevale, nii mõlemas suunas. Õlletoober ei eruta ka mind eriti...
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#33

Tuttavate juttude põhjal võin kinnitada ,et Õlletoober on Saaremaal Suur Sündmus ning sinna voorib kolonnide kaupa mandrirahvast ka. Paras hullumaja pidi olema ja bronne saab teha vist 2nädalat ette ning sedagi juhul kui hakkad hommikul kell 6.00 helistama. Tean seda omast Hiiumaa kogemusest. Nii et karta on, et raskeks ja aeganõudvaks läheb see Saarde minek. Aga - üks võimalus oleks läheneda asjale Hiiumaa kaudu (mida vähemalt plaanin mina).
Läbi raskuste tähtede poole!
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#34

Õlletoober on joodikute püha, mille ajal võib näha ühele platsile üle Eesti kokku kogunenud inimesi, kes tulevad sinna selle mõttega, et ennast täiesti lamedaks juua 2 päeva. Loodan, et te tõesti seostate Saaremaad millegi muuga kui kohaga, kus hea joomas käia üritustel, kus ilmselt mandrirahva osakaal on kohalikest isegi suurem.... :drink:
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#35

Hiiumaa kaudu oleks küll lahe minna :) Haapasalu lennuväli jääb kah siis rohkem ette :)
.. hmm kuigi kui hakkata mõtlema siis Sõru praamisaba võib kah sel ajal suur olla, niipalju kui ma eelmistest aastatest mäletan
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#36

kuna meie minek kippub olema Laupäeval , mitte just vara hommikul (Rockrace-lt tulijatel isegi pealelõunane aeg), siis kindlasti on järjekorrad juba väiksemad (toober algab reedel)
kyly

#37

Rääkisin ka saarlastega, neile ümber tõstmine ei sobiks.. seega püüaks jääda ikka endisele ajale.
Tuleb valida Õlletoobri ja klubi kokkutuleku vahel, mis teha..

Muidu aga.. bronnid on ju ikka võimalik teha ka online's http://www.laevakompanii.ee/index.php
EDIT: võimalik bronnida kuni 30 päeva ette
Ja sellise suure ürituse aegu käivad praamid alati niikaua kui rahvast on, teisele kaldale pole keegi jäänud.. minu arvates pigem tahtmise asi, kes ikka tulla tahab see saab tuldud ka :drink:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#38

ilmselt seda valikut eriti ei tule, et kas toober või kokkutulek. Rohkem on probleem selles, et kui osa rahvast tahab tingimata samal ajal toimuvale Rockrace'ile minna, siis neil on õhtupoole suht paha saarele saada, eeldab kindlasti bronni. RR lisaks ikkagi kogupäeva üritus, poole pealt jalga lasta ka nagu paha (sel aastal isegi Top Fuel klassi masin kohale taritakse, kes seda teab millas seda täpselt näidatakse). Aga ma arvan, et inimesed panevad paika, kus nende prioriteedid on..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#39

Algselt postitas: Cyber
Rohkem on probleem selles, et kui osa rahvast tahab tingimata samal ajal toimuvale Rockrace'ile minna, siis neil on õhtupoole suht paha saarele saada, eeldab kindlasti bronni.

Miks õhtupoole paha? (bronni võib ju võtta - no problem)
Minu saarel käimise kogemus ütleb, et õhtupoolne tulemine on täis kui tulla reedeti, need kes reedel ei viitsi tulla, tulevad laupäeva hommikuti - seega meie soovitud ajal Laupäeva lõunal ja õhtupoole peaks ikka päris normaalne olema.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7622
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#40

tulemine tulemiseks aga koos selle toobrirahvaga ka vaja minema saada.kõik tahavad ju esmaspäeval tööle minna.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#41

Kuna toober on päeva võrra nihkes siis teoreetiliselt ei tohiks nad meid segada - meiega võrreldes päev varem tulevad ja päev varem lähevad.
Kui aga tooberdajad otsustavad veel iseseisvalt päeva kuskil põõsa all kudeda siis need jäävad meiega samal ajal tulema (neid ei tohiks siiski enamus olla)
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#42

Ega ma isegi õlletoobrist lugu pea :D pole isegi käinud seal kunagi

Aga lahe oleks Saabneti klubi rongkäigus praamile vurada küll.

RR
djk
Postitusi: 187
Liitunud: R Dets 03, 2004 14:03
Asukoht:
Auto:

#43

Bronnib siis terve praami saabiklubile ära... saab äkki soodsamalt :eureka:
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#44

Algselt postitas: djk
Bronnib siis terve praami saabiklubile ära... saab äkki soodsamalt :eureka:
Ja kui "kajakite" omanikud peale ei mahu, siis võib panna praamile nööriga järgi (vaadake et põhjas roosteaukusid ei oleks!). Kuigi eks mul päramootorgi peaaegu samavõimas kui auto oma, ja asi seegi nüüd tagastange külge kruvida poleks :P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#45

OT: võtad oma siledapõhjalisega kõvasti hoogu ja lähed nagu lutsukivi..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#46

kui siin juba saabneti rongkäigust juttu tuli, siis võiks veidi kooskõlastatult sõita saaremaa poole, uhkes reas. ise olen tallinna inimene ja arvan, et siitpoolt veel keegi on sõitmas, siis võiks ju koos sõita. kuna kokkutulek on veel kaugel, et kohta ja aega kokku leppida sõidu alustamiseks, aga mõte kui selline on välja lastud ja ootab kinnipüüdjaid.

:eureka:
kyly

#47

Mõte ikka kiiduväärt ja olen kindel, et see 30-nda koosviibimise käigus läbi võetakse.

Juuli algul saab ehk täpsema osalejate nimekirja ka kokku ja siis saab alles konkreetseid plaane teha.

Seniks aga päikest ja sõidurõõmu :beer:
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#48

Kodanik 9000CD23T on registreerunud kokkutulekule, aga osavõtjaid on 0. See vist jäänud nii kogemata. Kui nüüd õige numbri mulle teataks, siis muudaksin baasis ära. Kui see nii jätta, siis osalejate automaatne arvestus läheb valeks.

http://www.saabnet.ee/reg/list.php
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#49

Algselt postitas: hoplaa
kui siin juba saabneti rongkäigust juttu tuli, siis võiks veidi kooskõlastatult sõita saaremaa poole, uhkes reas. ise olen tallinna inimene ja arvan, et siitpoolt veel keegi on sõitmas, siis võiks ju koos sõita. :eureka:

Tallinnast tulles võib kolonnida võib mitte, aga Haapsalu (Rohuküla) lennuharjutustelt tulles Saaremaa poole rännates on kolonn kindel.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#50

Kõigepealt pead sa ütlema kuidas sa seal rajale saad... see pidi miskite kurjade malevlaste käes olema kes raha ka tahavad kasutamise eest...(agentuur "Naised Saunas Rääkisid")
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta