SAVE SAAB toetussõit - JÄRELKAJAD

Ühised tegemised
Vasta
karla_poiss
Postitusi: 22
Liitunud: L Sept 15, 2007 20:42
Asukoht:
Auto:

#76

esimest korda sain Saabi üritusel ise roolis olla. Eelmine kord oli 10 aastat tagasi ja siis oli vanust vaid 11a. Meeli ülendav tunne oli.
5+ üritus. Teine kordki.

Lisatud failid
TFK
Postitusi: 541
Liitunud: T Juul 11, 2006 19:36
Asukoht:
Auto:

#77

Pole sõnu selliseid millega tänast üritus kommenteerida:headbang:

:notworthy: nii tegijatele kui osalejatele:thumb:
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#78

Üritus oli väga vahva, unustamatu elamus. Oli tore osa võtta!
jack
Postitusi: 264
Liitunud: P Aug 28, 2005 9:34
Asukoht:
Auto:

#79

Volvoklubis ka sellekohane TEEMA

ja videoklipp youtube's

Muidugi rivi lõpp klipile ära ei mahtunud..... :(
Ei. Ma ei kihuta. Ma lihtsalt lendan madalalt.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#80

SaveSAAB @ kanal2

SaveSAAB @ ETV vene keelsed uudised kusagil 6 minuti kandis ja pikemalt, kui eesti uudistes
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#81

Kas keegi reaalselt mainis ka Reportile sõna "protest" või võtsid nad selle laest?
Algselt postitas: vallikas
Autolehe fotodel on ka kõike, kadreeringut, ideed, fookust ja tausta ja joont ja...minu arust kõige parem fotoreportaaž. Eriti heldima panid lapsekleepsud...:red: PriitL ka :thumb:
IMHO on Äripäeva piltides kulda isegi rohkem. :)
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#82

Tänu SaveSaabile sain ma teada eluliselt olulise fakti, et Järva Raamatukogust on kaduma läinud tervelt 2200 raamatut...
Krt, ma pole vist kunagi varem KÕIKKI uudiseid ära vaadanud:D
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#83

Äripäevas on mu isa ,Saab 90 nes jäänud suures plaanis väga hästi peale ,sai ikka hea kõhutäie naeru ,supper pilt :D Samuti ka teised pildid
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#84

Sa pole varem ka kõigi telekanalite põhiuudistes olnud, iisak :poke::D:beer:

EDIT: Aga mis ma tahtsin öelda, et iga uudise puhul oli emotsionaalne laetus just positiivne, ainult TV3 korra üritas sisse tuua mingit värki, korraks kaadrites jooksis foori taga mingi jeebumees saabimeeste juurde ja tundus, nagu mingi äkšon käiks...

Seevasti ETV põhiuudistes oli tekst ikka ülituus :drive:
rpikalo
Postitusi: 67
Liitunud: R Mär 27, 2009 19:48
Asukoht:
Auto:

#85

Algselt postitas: iisak
Tänu SaveSaabile sain ma teada eluliselt olulise fakti, et Järva Raamatukogust on kaduma läinud tervelt 2200 raamatut...
Krt, ma pole vist kunagi varem KÕIKKI uudiseid ära vaadanud:D

Mul sama lugu, juba 3 aastat telekata elan, kuid täna kõik uudised läbi vaadatud ...

Kahjuks ise ei saanud osa võtta, seega nagu siin oli juba öeldud, müts maha teie ees. Saite väga Suure teoga hakkama.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#86

Algselt postitas: vallikas
ainult TV3 korra üritas sisse tuua mingit värki, korraks kaadrites jooksis foori taga mingi jeebumees saabimeeste juurde ja tundus, nagu mingi äkšon käiks...
See jeebumees olin mina.
Kiired näpunäited Küülikuomanikule ja kohe autosse tagasi.
Asjaosalised teavad millest jutt:beer:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Neeme
Postitusi: 55
Liitunud: K Jaan 13, 2010 21:57
Asukoht:
Auto:

#87

Mida huvitavat pirtal räägiti, pidin kahjuks tööle sealt minema..
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#88

Algselt postitas: jack
Volvoklubis ka sellekohane TEEMA

ja videoklipp youtube's

Muidugi rivi lõpp klipile ära ei mahtunud..... :(
Mulle meeldis, et Volvo-mehed meie juurde tulid.
Ma võtsin nende kohalolekut toetuse avaldusena. ;)
Algselt postitas: Neeme
Mida huvitavat pirtal räägiti, pidin kahjuks tööle sealt minema..
Pirital tänasime kõva aplausiga korraldajaid ja kõiki osalejaid! :) Tundsime rõõmu kordaläinud ürituse üle.
Martin460
Postitusi: 110
Liitunud: K Veebr 16, 2005 17:47
Asukoht:
Auto:

#89

Väga rahulik ja viisakas sõit oli saabiomanike poolt. Õhtulehe ajakirjanik lubas lühikest lugu homsesse lehte ja pikka lugu ülehomsesse. Jääme ootele....
lauriclf
Postitusi: 61
Liitunud: P Aug 30, 2009 18:37
Asukoht:
Auto:

#90

kõik oli äga ilus. Au on olla saabimees ;)
Kahjuks ei õnnestunud osa võtta, aga juba kell 11 hakkasin netist infot otsima ja olin mõtetes sõitjatega samas rivis. igaljuhul tubli tegemine ja loodame, et Genetic Moron laseb meid lõpuks lahti.

Au korraldajatele :notworthy:

Volvo vennad tegid tõesti liigutava liigutuse. :thumb:

Ütleme ausalt, ega angi ainult kaks autofirmat millega sõita kõlbab. Täna olid mõlemad rivsi ja mõlemad tulevad rootsist.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#91

Esimesse posti update tehtud, lisatud ka 21:00 ETV video, mis kajastas varasematest ETV klippidest rohkem infot.

terv, teager
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#92

Võtan ka päeva kokku.

Hommik, 5.korrusel akna taga külma -10, mõtlen ilm just see mis peab. Lasnamäel enne parklasse sissekeeramist suretan foori taga auto välja, liigne ärevus annab endast juba märku. Parklas, ilm oleks võinud ikka nõksa pehmem olla või siis tuulejope asemel soojema palituga ennast katta. Harjutan kleepsu kleepimist pakase ilmaga, hea, et jagus, osad olla ilma jäänud. Heiskan antenniga koos A4 formaadist paberlipu, seda pannakse tähele ja püütakse kaamerasse. Tore on. Minu kõrval pargivad slaavi päritolu saablased, ka see on tore, sest nendenigi on info jõudnud. Teen mõned klõpsud oma seebikaga. Kogunemine, häälik peab kõnet ja mehed kuulavad, ja naised, ja lapsed ja mõned koerad ka. Üritust on tulnud turvama pool tosinat või rohkem teise rootsi raua omanikke. Kiitus neilegi. Teele.

Juba kanalis olles lipsavad keelelt esimesed krd...-id, sorry ! Kolonnis sõit ei ole pargis jalutamine, tegin selle asja endale kiirelt selgeks ja rahunesin. Parema meelega oleks tänaseks oma manuaali automaadi vastu vahetanud. No ja nii see sõit siis kulges.
Merimetsa Selveris tegin kõrvalhüppe väikse metsapeatuse näol. Tagasi maandusin enne taksopargi ristmikut saba lõpus. Aga ma ei olnud viimane. Turva oli ka siin tasemel, üks Volvo ei jäänud must sammugi maha ja nii kuni finiśini välja. Minu esimene "tänavaralli" oli läbi saanud.

Paus, neljarattalised saavad hingetõmbeks väikse viivu. Kogunemine, lumest poodiumile tõuseb tänane esikolmik, nad tänavad kokkutulnuid ja ja kokkutulnud tänavad neid labakinda aplausiga. Keegi ei vajagi enamat. Minnakse laiali, hinges rahulolu asise päeva eest.
Usk, lootus ja armastus on kokku saanud - SAVE SAAB

Tore, et ära tegite !
Kõikides kanalites oli juttu ja pilti väga heal tasemel, nii teles, kui meedias.
Olge terved, sama ka liikuritele !
enrico
Postitusi: 275
Liitunud: P Mär 30, 2008 15:21
Asukoht:
Auto:

#93

kurb et endal enam saabi ei ole oleks isegi tulnud:red: aga see viga saab loodetavasti varsti parandatud!
aga müts maha teie kõikide ees kes kohal käisite:).
aga youtubest asja uurides mis toimus mujal meeldis mulle kõige enam saksamaa http://www.youtube.com/watch?v=0riAxAX-iWI
loodame parimat ja kõike head soovides saabiomanikele!
jakeegi teinud ka sellekohase video mis mulle väga meeldis! http://www.youtube.com/watch?v=yt5b9fyv ... re=related
erki
Postitusi: 70
Liitunud: P Mär 18, 2007 1:22
Asukoht: Tallinn
Auto:

#94

Kena üritus :notworthy: :thumb:
Tänud kõigile, eks tulevikus meenutame :beer:

ja jälle targematena

erki
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#95

Helsinkis soome Saab support http://jyrchi.viuhka.fi/saabsupport.jpg 120 autod
Drazic
Saabiklubi liige
Postitusi: 264
Liitunud: N Sept 13, 2007 10:13
Asukoht: Saaremaa / Tartu
Auto: Saab 9-5 Griffin, Saab 9-5 Aero,

#96

Tänud minugi poolt.
Oli au Teiega täna sõita :)

Ainuke asi mis tänasest päevast kriipima hinge jääb on see, et kui mikrofon nina alla torgati siis ei tulnud mitte see meelde mida õelda oleks tahtnud vaid hoopis miskid muud teemad :)
Aga muidu väga vinge päev! SAAB siiski on elustiil :)

P.S. Ega keegi õelda ei oska juhuslikult, et kas ETV 21.00 uudise klippi ka reaalselt alla laadida kusagilt saaks? :P
"Horsepower is how hard you hit the wall, Torque is how much of the wall you take with you."
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#97

Laupäeval Stockholmis oli ainult üks auto konvois ;)

Lisatud failid
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#98

Swade Saabsunited-ist palus edasi anda tema poolsed Õnnitlused. Andsin talle alguses küll lingi piltidega aga kirja saatmise hetkel tehti teemale split ja Swade-l ei õnnestunudki enam pilte leida. Nüüd peaks Meid ka sealt ridade vahelt leidma :P

Illimar tänud! Sa oled Parim korraldaja:notworthy:
E: Vallikas ka Sulle tänud:thumb:
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#99

Algselt postitas: S9K
Swade Saabsunited-ist palus edasi anda tema poolsed Õnnitlused. Andsin talle alguses küll lingi piltidega aga kirja saatmise hetkel tehti teemale split ja Swade-l ei õnnestunudki enam pilte leida. Nüüd peaks Meid ka sealt ridade vahelt leidma :P

Ainus, mis http://saabsunited.com/ saidil alates pärastlõunast Eesti kohta kirjas, on see:
The Estonian Saab convoy organisers had printed up 160 signs and it turned out this wasn't enough!!
Around 180 vehicles turned up in what looks to be some very cold weather to support Saab. Congratulations, Estonia!!!

Lootsin rohkemat näha - ehk lisandub lähiajal värvikamat materjali meie üritusest (kui uus link saata) :)
CrasherFox
Postitusi: 209
Liitunud: L Sept 01, 2007 14:30
Asukoht:
Auto:

#100

Tänud kõigile, eesotsas Vallika ja Iiskuga, see oli tõesti tore üritus. Oli tõesti heameel näha, et kui leitakse piisavalt südamelähedane teema, suudetakse ka külmad eestlased ühele platsile kokku koondada. Loodetavasti oli sellest natukenegi abi SAABi säilumiseks.

Panin ka portsu pilte vaatamiseks üles:
http://picasaweb.google.com/Allan.Rebane/SaveSaab#

BTW. ETV kella 21 uudised on mul küll salvestatud, kuid paraku arvuti keeldub neid mõistlikult eelnevast ja järgnevast uudisklipitükist vabastamast. Kui keegi arvab, et saab aidata, siis U2U (MP4).
Vasta