Saabikute kokkutulek 2004

Ühised tegemised
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#26

E Mai 03, 2004 14:10

Kolmepäevane üritus on täitsa reaalne. Mina käin niimoodi kord aastas nn trenni kokkutulekul, põhimõte on selline:
Esimesel päeva õhtul kogunevad agaramad ja need kellel rohkem vaba aega. Programmiks on õhtusöök kohalikus pubis, kas ühine või eraldi otsustab igaüks ise.
Teine päev on põhiüritus, osad saabuvad hommikul. Õhtune programm nagu ikka.
Kolmas päev ärkamine ja lahkumine vastavalt soovile.

Sama asi toimiks ka meil Saabfestil:
Kes tahab läheb juba eelmine päev teise päeva sihtpunkti. Kuid mina oleks huvitatud eelmine päev Rutja üritusel olema ja siis Laupäeva hommikul nn põhiüritusele sõitma, kust siis pühapäeval lahkuda.

(PS kui inimesed ei taha nii pikka üritust või Eesti vahel pendeldamist on see nende endi teha - põhiüritus on laupäev ja nii tuleb sellese ka suhtuda. Rutja sellegipoolest ära ei jää - sinna lähen ma oma telgiga kasvõi üksi, kui Kaitseliidu luba jõus on)
Urmas
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:20
Asukoht:
Auto:

#27

E Mai 03, 2004 17:45

Kaitseliiduga on asi klaar, selle kohta on kinnitus ka paberil olemas.
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#28

T Mai 04, 2004 13:54

Harjumaal Madise kandis on üks koht suht muidu kasutuseks saadaval. Üsna tuksi lastud endine puhkebaas - hoonetest asja ei ole aga kena kõrvaline koht, elekter on, joogivesi puudub, miski jõesopp on ka täitsa külje all.
Kui paremaid variante pole võiks seal kohapeal ära käia ja aru pidada.
Kes tunneb et tahab asja uurida, võiks minuga ühendust võtta.

Hoclines
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#29

E Mai 10, 2004 10:36

Ma vist olen seal Madise kohas käinud. Viimane BBSummer peeti seal. Ruumi on seal laialt, kohapeal on olemas lava moodi asi (ainuke katusega ehitis peale peldiku), väike asfaldiriba (u 100 m). Jõgi on jah kohe külje all aga ega seal eriti ujuda ei kannata, korraks ehk vette kasta. Sooja ilmaga oli meeletus koguses sääski. Platsi haldab miski kohalik tont kelle maa peal see vist asub. Ilmselt tahab selle eest pappi ka saada. Joogivett saab sama tondi õue pealt kaevust. Elektri keset platsi asuvast tööstusvoolu pistikust, lava peal on ka. Mõned tänavavalgustuslambid on ka platsi peal. Mul on tunne, et vana lüpsab elektrikasutajaid, sest meie 2 ja poole päevase ürituse pealt, kus peamiseks elektritarbijaks olid mõned arvutid, mitte just väga suur helivõimendus ja öösel lambid, kooris ta mingi 3-4 sotti elektri pealt...samas mõõdik nii näitas ja ega seal midagi protsessida polnd (ei tehtudki nii).
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#30

R Mai 14, 2004 13:22

To: Hoclines
Võttis keegi ühendust? Käisite vaatamas mis seisus ja mis võimalused seal praegu on?
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#31

K Juun 09, 2004 14:19

Keegi pole viimasel ajal selle esimese kokkutuleku suhtes sõna võtnud, millest ma järeldan, et keegi seda 2.-3. juuli asja korraldada ei taha ning üritust ei toimu? Tulenevalt on vist ka rippuv registreerimisleht kehtetu, sest tõenäoliselt ei vasta see 24. juulile plaanitud ürituse nimekirjale?

Parandage, kui ma eksin.
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#32

N Juun 10, 2004 10:05

Hei kõigile!

See Padise värk on suts teine kui see mida Sina tead. Tegemist on Murru Vangla puhkerbaasiga, mis on suht käest ära lastud. Kööki annab kasutada ja kaminat ka, aga sauna jaoks oleks vaja juba ise kaasa tuua küttepuud ja vibropump voolikuga et paaki vett lasta. Joogivesi tuleb ka ise kaasa tuua. Koht on täitsa jõe kaldal ja saunast käidi ikka otse jõkke aga mis veeseis seal praegu on ja kui puhas, ei oska prognoosida. Üüri või rendi osas pole probleem, kui just samaaegselt keegi teine (vanglaüritus) sinna ennast ei planeeri siis võtan kasutusloa saamise (tasuta) oma mureks. Mingeid autovõistlusi seal teha ei anna, aga autod sinna kokku tuua ja omavahel aru pidada sobib küll. Ööbimiseks tuleb planeerida telkimine ja selleks on seal kohta piisavalt.
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#33

N Juun 10, 2004 10:17

Kui avate :http://atlas.ibs.ee/index.cgi.et?koht=&kaart=eesti&uid=29ec646cb22d0bf3e51a7da0f6064b508c4a71f25c2f87f3ecdf363239578ac9&d.x=308&d.y=193 siis on kirjeldatud koht just kirja "Klooga " all punase tee ja jõe ristumiskohal
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#34

N Juun 10, 2004 12:55

See peab olema ikka väga minu kirjeldatud koha kõrval..:) Meil seal sauna ja kaminat polnud aga piirkond on küll väga sama.
Pilt ka koos punase ringiga
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#35

N Juun 10, 2004 14:36

Noh kui kõrval siis kõrval, seda uhkem. Vaatasin nats tagasi ja tuli pähe et kui Näiteks Rutjal adrenaliin välja elatakse siis oleks seal Padisel-Madisel üks võimalik paik, kus veits edasi mugida ja muljetada.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#36

N Juun 10, 2004 17:16

Käest ära lastud? Seal siis mingi hoone, kus on köök ja kamin? Hoone on käest ära, aga kas see territoorium on puhas? Saun on eraldi hoones?

Kui seal kole ja lagane pole, aga lihtsalt nats logiseb siis pole hullu. Loodetavasti on plats ilus ja loodus kena. Eks lõke tuleb ju ikka platsile mitte kaminasse.

Kui mõne päeva jooksul paremaid pakkumisi (või vastuväiteid selle koha suhtes) ei tule ja sinu vastused minu siinsetele küsimustele on positiivsed, siis võiks ju koha kinni panna?
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#37

R Juun 11, 2004 9:51

Tegemist on puitkilphoonetega, millest ühes suht tilluke peoruum kaminaga, köögiboksi ja saunaga, teises kohad magamiseks. Mõlemad hooned on termiitidest niivõrd kahjustatud, et kuuluvad tulevikus lammutamisele. Magalat ei ole aastaid kasutatud ja sellega pole mõtet arvestada. Põhihoone seisund on sõltuv sellest , millisena viimased kasutajad ta maha jätsid.
Hea oleks koos asi üle vaadata ja siis midagi otsustada, kas või sedagi mitmeks päevaks koht kinni panna. Olen ise Eestis veel ainult esmaspäeval, seega saaksin kellega tahes sinna sõita esmaspäeval tööpäeva vältel. Kohtumispaigaks oleks Rummu asula Vasalemma vallas. Tagasisidet ootaksin täna tööpäeva vältel.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#38

R Juun 11, 2004 13:15

Ma tuleks vaataks küll.
Näiteks Esmaspäev, kell 16:00 Rummus.

Tore oleks kui veel keegi saaks tulla, et hindajaid rohkem oleks.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#39

R Juun 11, 2004 13:40

Esmaspäev oleks täiesti teema. Ma küll ei ole veel selgusele jõudnud, kas ma üritusele kui sellisele ka jõuan/saan tulla (töö taob jalaga p...sse). Vaatama võiks sellegipoolest minna. Ilmselt e ole mõtet igal matsil oma autoga minna. Saaks kusagil kokku (Nõmme sobib..;) ) ja kulgeks siis ühe autoga edasi.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#40

R Juun 11, 2004 14:46

see on küll super, et asi nüüd lõpuks liikvele läks, aga kas keegi oskab täpsustada, mitu saabikute kokkutulekut ja millal sel suvel siis ikkagi toimub?
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#41

R Juun 11, 2004 17:14

Asi siis nii et hangin esmaspäeval võtmed ja ootan pealelõunal kõnet numbrile 5218467 (Peeter). Kui võimalik, siis ootaksin teid mingi pool tundi varem, kuna pean sealt edasi kellaaja peale teise kohta minema. Kui aga ei sobi siis 16.00 OK!
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#42

R Juun 11, 2004 21:30

Algselt postitas: aljoga
see on küll super, et asi nüüd lõpuks liikvele läks, aga kas keegi oskab täpsustada, mitu saabikute kokkutulekut ja millal sel suvel siis ikkagi toimub?


Ega ei oskagi täpsustada.
Mina küsisin eile foorumis et kas 03.07 ürituse idee on veel kehtiv ja nüüd paistab, et lähme vaatame ühe paiga üle. Kui see registreerujate nimekiri kuidagimoodi ka veel paika peab siis usun et ühiste jõududega saab asi toimuma, kui teiste huvi raugend on siis jälle ei saa.
Kui ivometsa poolt välja reklaamitud üritusele ka rahvast
jätkub, siis nagu olekski kaks üritust.
.
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#43

E Juun 14, 2004 10:27

Erinevatest üritustest vist pääsu ei ole sest esiteks ootab Ivomets oma üritusele ainult vanu SAABe ja teiseks läheks muidu kokkulepitud lennuvälja kasutusluba tühja.
Kui 3-4.07 üritusest midagi välja tuleb, siis sinna on oodatud KÕIK saabikud sõltumata nende nahavärvist. Oodatud on ka päris uued Saabid.
Kas asjast midagi koorub, sõltub täiesti meist endist - iga hea idee ja abikäsi korralduseks on teretulnud.
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#44

E Juun 14, 2004 10:29

P.S. Kontrollimist vajaks see lennuvälja kasutusluba. Kes selle sai ja kas see on jõus?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#45

E Juun 14, 2004 10:33

niih..Mina olen siiani käpp kohavaatamisele minekul. On veel tulijaid?? Kellelgi üks digikaamera on kaasa võtta??

olen u. lõunani tööl ja email on mul avalik, taskus hoiab kohta soojas 5283106 (Lauri)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#46

E Juun 14, 2004 10:46

Sorry, sorisin eestpoolt ja asi selge, kasutusluba on Urmasel 2. juuliks paberi peal olemas. Seega sobiks esialgne kava väikeste muudatustega:
2. juuli pealelõuna ja õhtu - Rutja lennuväli ja ekstreemsused
2. juuli ööbimine - Puhkebaasis
3. juuli päev - vastastikune tutvumine projektiarendustega puhkebaasis
3. juuli õhtu - grillimine, väiksed õlled ja tulevikuplaanise koostamine
3. juuli ööbimine - puhkebaasis
4. juuli kolude kokkukorjamine, laipade ülelugemine ja kojusõit.

Vahele mahub kuipalju tahes meelelahutuslikke üritusi sellest superprogrammist mis siis eespool Maxuudi poolt välja on pakutud.
Toitlustamine tuleb veel täiendavalt orgunnida aga see ei ole ületamatu probleem. Kui täna veel kedagi kuuldel on, kes tahaks ja saaks puhkebaasi üle vaatama ja asja otsustama tulla, siis on tagumine aeg häält teha.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#47

E Juun 14, 2004 13:50

Mina lahkun nüüd arvuti juurest tänaseks, 15.30 plaanin olla Rummus. Kod. Vaade, kas sa ka tuled?? Kui jah, siis helista, nummõr on siin olemas. Meil pole vist mõtet mitme autoga minna...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#48

T Juun 15, 2004 10:52

Kohal on nüüd käidud. Paar pilti tegin ka kuid kuna mul digikaamerat pole siis olin sunnitud neid tegema telefoniga :).
Olemas on, nagu enne öeldud, 2 maja. Üks neist sisaldab sauna, köögi ja kaminasaali. Teine on magala. Magalas on 4 tuba ja miski 20 voodit. Majade ees on plats, kuhu mahub üsna palju autosid. Maja juures on ka peldik. Saunast jõeni on umbes 20-30 meetrit, Jõe ääres on sild. Paljajalu just sinna ei jookse, sest laudadest juurdepääsurada on suht õnnetus seisus juba. Kohapeal on olemas 2 grillimise "vanni". Telkide jaoks on ruumi samuti piisavalt.
Mis veel. Hoclines pani platsi meie jaoks kinni 2-4 juuliks. Praegu oleks vaja teada anda endast kõigil nendel, kes on tulijad (eelnev regimine vist veel kehtib??). Kuna 2.06 on ka Rutja lennuvälja kasutuseks luba olemas, siis on endiselt plaanis esmalt sinna minna ja seejärel laekuda Rummu vangla puhkebaasi..;) No worries, kaagid jäävad u. 10 km kaugusele.
Edasised ideed on kõik teretulnud. Praegu jään neid koguma mina, Hoclines on reedeni ära põhjanaabrite juures. Andke teada siia või saatke mulle ii-meil.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#49

T Juun 15, 2004 13:14

Kohati päris kenad männid. Maja on iseenesest tuim tükk, mille võiks jätta "staabiks" - ei tea kuidas nende voodikohtadega on, ise kavatsen küll ikka oma armsas telgis magada.
Sillale võiks mingi materjali peale visata, mul oli kunagi mingi vaip üle, pean vaatama.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14297
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#50

T Juun 15, 2004 14:33

Ahjaa, lisaks on kogu territoorium u 2 meetrise võrkaiaga ümbritsetud. Lisaks annab orgunnida platsi niitmise enne üritust.

Maja võib jätta milleks iganes..:) seal on suur ruum kus ühes nurgas on kamin ja lisaks 3-4 lauda koos pinkidega, mitteliigutatavatega. Jätab mulje nagu oleks mingi keldribaar..:). Sauna olla regulaarselt kasutatud ja lavale mahub 5-6 inimest korraga. Köögis oli 2 kannuga kohvimasin ja elektripliit. Külmkapp ka, kuid selle töövõimes pole ma kindel.

Sillapildil on ainult veepoolne ots, mööda jõekallast alla tuleb seda vigast laudrada oma 10 meetrit veel. Naelu püsti ei olnud, kuid üsna mäda oli ta küll kohati. Pildilt paistvat küna on ilmselt naljahammaste poolt paadina kasutatud. Poolik labidas oli aeruks.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta