Saabikute kokkutulek 2004

Ühised tegemised
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#51

T Juun 15, 2004 15:46

seoses päevakavadega tekkis mul selline küsimus, et mis plaan on reedel ja öösel vastu laupäeva? nagu ma aru olen saanud, tahetakse reedel Rutjale minna ja sealt sama päeva õhtul kohe Rummu?! kas Rutjal ei ole võimalik ööbida või on põhjust karta kohalike pättide pärast? laisk nagu ma olen, ei viici eriti ühel päeval 300 km edasi-tagasi maha sõita. Tln-st Rutjale on ca 120 km (ca 1,5-2 h sõitu) ja Rutjast Rummu ca 170 km (ca 2-2,5 h sõitu).

ärge saage minust valesti aru - tegelt ma tahaksin väga ka Rutja etapist osa võtta (ja ehk võtangi), aga praegu arvan, et see edasi-tagasi jebimine ühel ja samal õhtul võib osutuda suht väsitavaks ja liigseks "rebimiseks". kui vähegi olud lubavad, teeksin ettepaneku jääda reede ööseks staapi Rutjale, et siis laupäeva omikul juba väljapuhanuna Rummu edasi liikuda.

PS: arvestades Eesti väga muutlikku suve, võib Rutja (samuti Rummu) etapi puhul vägagi takistavaks teguriks osutuda (laus)vihm. kui taevast ikka kallab nagu oavarrest, mida me siis teeme?

PPS: kas mingit osavõtutasu ka kogutakse?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#52

T Juun 15, 2004 16:34

Me ei jõudnud esialgu nii detailse plaanini. Eks ta kipub natuke tihedaks sedasi minema küll. Ideed ja ettepanekud on alati teretulnud. Kui ilm sitt on siis on see metsas ööbimine suht ebamugav ja mõttetu. Võib ju autod kõrvuti ajada, aknad alla kerida ja sosku ühest servast teise liikuma panna..:) Rummu puhul on päästvaks elemendiks maja(de) olemasolu. Plan B vihmase ilma korral hõlmab ilmselgelt rohkem vähemkehalist (küll aga järgmisel päeval liikumistpärsivaid) tegevusi..;).
Infoks veel nii palju, et koht ise ei asi mitte päris Rummus. Pääseb sinna, kui Paldiski maanteelt keerata Madise peale (see on natuke maad peale raudteed) ja sõita u 5 km kuni jõeni.

Tegelikult on asi nii, et me (tegelikult ainult mina ja hoclines) käisime kohta vaatamas. Programmiga pole veel jõudnud keegi tegeleda. Osavõtumaksust pole ka veel juttu olnud. Kuna koht tuleb kätte ilma rahata, siis järgmine finantsi nõudev küsimus oleks toitlustus, mille suurus ja vajadus sõltub osalejate arvust. Pisema rahvahulga puhul annab asja jätta osaleja enda õlule (k.a. rootsi laud kuhu igaüks midagi toob). Kui osalejate arv paisub, siis tuleb ilmselt organiseerida mingi papp ja kokatädi või rakendada kulinaarsete kalduvustega osalejate oskusi. Kui arvestada, et see registreerinute list veel toimib ja on õige, siis ligi 30 inimese jaoks oleks ilmselt juba tarvilik mingi orgunn.

Kui teil on ideid, ettepanekuid või võimalusi oma karvast kuid see-eest abivalmis kätt pakkuda, siis andke endast märku. Võib saata meilitsi mulle või ka siia kirja panna.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#53

T Juun 15, 2004 17:36

Mina olen ka kogu aeg arvanud et Rutjale jäädakse ööseks ja tõenäoliselt see ka nii on. Asja miinuseks on muidugi see, et telki peab kaks korda komplekteerima, eriti hull kui see märg saab olema.
Plussideks mis on minumelest otsustavad on see, et reedene saabumine Rutjasse on hilisem pealelõuna (kõikidel kindlasti puhkus pole), siis saab rahulikult relaxida ja peale kummipõletamist ka küpsevorsti tüki kõrvale lonksu õllet võtta ilma, et peaks kohe rooli minema (kummipõletamine ja vorstiküpsetamine ei toimu samas protsessis). Siis jääb laupäeva hommikupoolik rahulikuks kruiisimiseks Kloogale (kaardi järgi 157 km).

Kellel rehvidest ja sidurist kahju võiks ikkagi vaatama tulla – ise kavatsen koondada põhitähelepanu auto säilitamisele, kuna tollel ikka kõrge iga ja madalad kilowatid võidukarikat püüda ei luba, kuid joonel olen vapralt.
Kes sellegipoolest Rutjale ei tule, läheb siis otse Kloogale.

Minupoolt siis keskmiselt karvane abikäsi.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#54

T Juun 15, 2004 18:05

Mis Rutjasse puutub, siis püüaksin hankida mõned koonused ja neoonspreid, et ca 250m kiirendusrada ja väike vigursõiduplats maha märkida – kes soovib see proovib.

Korraldamise tooreid üksikasju arutame vast meili teel, kuid kõik idee- ja abiettepanekud on teretulnud ka foorumi vahendusel.
Jälgige reklaami, sest aega on jäänud kõigest 16 päeva – tõenäoliselt tuleb järgmise nädala jooksul esmatähtis üldinfo avalikustamisele.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#55

K Juun 16, 2004 0:28

Millegipärast arvasin ka, et reede õhtul on ööbimine Rutjal või selle lähiümbruses. Reede on enamusel ikka tööpäev ja a 300 km läbi sõita +üritus veel vehepeale ei mängi ajaliselt lihtsalt välja.

Ettepanek - reedene ööbimne Rutjal.

Superprogrammist saab rohkem asja siis, kui kellelgi on ja võtab kaasa mõne palli ja/või petanque (mul lihtsalt ei ole).

Mõned viktoriini küsimused olen ka juba välja mõelnud.
Kiitus Cyberile ja hoclinesile.

Holland lõi just vastuvärava sakslastele:P
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#56

E Juun 21, 2004 11:20

Tere Eestimaa!

Koht on nädalavahetuseks minu nimel kinni pandud aga selle kasutuse pikkuse otsustame ise. Täitsa nõus et kui ilm vähegi lubab, ööbiksime Rutjal ja sebiks sealt järgmisel päeval edasi, küll on aga vaja panna kindlalt paika mingi aeg kogunemiseks puhkebaasis neile, kes Rutjale ei tule. Olgu see siis kasvõi näiteks laupäeval kell 14.00 ?
Tänud Cyberile hoogsa asjaajamise eest! Saan ise järgmisel korral arvuti taha alles 25.06. Oleks väga hea, kui saaks kuidagi ülevaate tulijate hulgast, ehk siis - kas see registreerimisleht on veel arvestatav.
Puhkebaasis on kohta telkimiseks piisavalt, magamiskohad magamishoones on varuks neile, kes mingil põhjusel telgis olla ei saa või ei taha. Ma ise omast taibukusest pellerit ei uurinud ja seda hinnata ei oska.
Cyber vist nagu siis vaatas, loodame et on kasutuskõlblik. Probleem on puudega. Peaks vist mingi raha eest neid kottidega kaasa ostma?
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#57

E Juun 21, 2004 15:06

Laupäeval 14:00 on sobilik aeg minugi meelest Kloogal kohtumiseks, neile kes Rutjale ei tule.
Täna-homme tahaks asukohakaardi siia netti panna, samuti üldise päevakava.

Ammu toimunud eelregistreerimise leht on jah selline, et ei tea kas kehtib või ei. Võibolla tasuks teha veel üks kiire ragamine? või läheb juba tüütuks? (fofa?) sest inimeste arvust sõltub nii mõnigi asi.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#58

T Juun 22, 2004 18:45

Adminid, ehk teete vana regimisvormi tühjaks ja laseme uuele ringile. Tahaks selle nädala jooksul teada saada mitu inimest on tulemas.

PS. hoclines loe oma u2u-d läbi!!
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#59

K Juun 23, 2004 12:26

Algselt postitas: vaade
Täna-homme tahaks asukohakaardi siia netti panna, samuti üldise päevakava.


Soovitan selist kohta:
http://www.regio.ee/kaart/index.php
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#60

R Juun 25, 2004 13:01

Hmm, tuleb vist päris tihe nädalvahetus, kui kõikidest üritustest tahtmine läbi lipata:
http://www.carrating.org/s_text.php
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#61

R Juun 25, 2004 17:32

Kindlasti on kõigil teedeatlased läbi uuritud?
Kui kellegil veel suunakahtlused, siis lisaks siia siiski kaks linki kus sihtkohtadel on punased ringid ümber tõmmatud, ja muidugi üldise päevakava, mille Cyber koostas:

Reede 02.07 Rutja lennuväli <vaata kaarti>

...17:00 - SAABumine (ristmikel tähistused)
17:00 - Tervituskõned, mandaat ja muud formaalsused
17:30 - Vigursõit
19:00 - Täpiks laskmine...:) lennuväli käes, tundke end vabalt (ca 250m)
20:00... - Toit ja kolmevõistlus

Laupäev 03.07 Klooga, Põllküla <vaata kaarti>

...10:00 - Ärkamisprotseduurid, tervisekontroll ja toitumine
10:00 - Enese kokkupakkimine
11:00 - Kruiis Rutja-Klooga
14:00 - Saabumine ja ettevalmistused (kes Rutjale ei tule algab päevakava siit)
15:00 - Toitumine
16:00 - etteasted, darts, petank, kettaheide, mälumäng , etc
20:00 - peaks vist veel toituma (grill??), sujuvalt üle minna järgmise punkti täitmisele
21:00... - Seks, poks ja muud murumängud (saun, alko ja muud loomad)

Pühapäev 04.07

... 10:00 - Ärkamine
10:00 - Kel isu, see sööb ;)
11:00 - Lõpetamine, kui õnnestub mingeid auhindu organiseerida, siis nende jagamine
12:00 - Iga roju oma koju ja kohusetundlikumad jäävad laga kokku korjama


Tasuta lõunaid pole - meilgi tuleb igal ühel söögi-joogi eest mingi raha välja käia. Kuidas ja mis summad seda arutame veel läbi ja paneme info siis siiasamasse jällegi üles.
EDIT: Rahast on pandud jutt minu järgmises kommentaaris.

NB! inimeste arvuga arvestamisel oleks igati abiks kui kõik kes on Saabfesti ürituse omale kavasse võtnud, kinnitaksid oma osavõtu veelkord kas SMS-iga numbrile 5036606 või e-mailiga aadressil: decra@trenet.ee (Kes ülekande teinud see eraldi mailiga teatama enam ei pea)


KOHTUMISENI !
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#62

E Juun 28, 2004 10:51

Hommikut!
Kuulasin nädalavahetusel raadiot ja seal kuhi kuulutusi kokkutulekute kohta, mis lõppesid sõnadega "Kaasa võtta piknikukorv"...
Arvata on et ega me mingit rahakogumist eelnevalt suurt teha ei jõua, nii et ettepanek ka meie kokkutulekuks: "Kaasa võtta piknikukorv"!
Mis grillimisse puutub, siis saab kohapeal enne õhtut ju väikse korjanduse teha ja Kloogalt nii söed kui söögipoolise ära tuua.
P.S. Vaatasin Auto 24 foorumit, kus üks asjapulk teada tahtis et kas midagi tuleb ka või ainult jutustatakse.
Hetkel on oma karvast abikätt näidanud ürituse korraldusküljel ainult 3 in imest. Lepime siis kokku, et need kes tulevad, tunnevad kas asjast mõnu või lähevad mujale, kus parem on. Asi tuleb just nii hea, kui me seda ise teeme, seega on organisaatoriteks kõik ja sama on ka vastutusega asja õnnestumise eest.
Kellel on kodus mingeid ajaviitevahendeid, võiks nad julgesti kaasa võtta, sama käib ka uute ideede ja hea tuju kohta!!!:P
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#63

E Juun 28, 2004 21:54

Kindlasti on teil suured summad raha järel, sest fofa pakutud numbrialused olid nii odavad – näiteks minult nööriti mullu poes ilma igasuguste kirjadetta numbrialuste eest 70,-

Niisis, sai väheke nõu peetud ja leiutatud, et ikkagi oleks vaja väikse taskuraha ettemaksuna koguda, mõningate kulutuste finantseerimiseks.
Kuna laagriplatsid on tasuta käes siis eriti suur see summa ei ole – kõigest 50,- kr./ inimene.
Siiski-siiski. Nimetatud summa eest saab ainult hädapärast ühikondliku kasutusega stuffi – kaks päeva inimesi sööta-joota selle raha eest ei saa.
Seega on endiselt jõus “piknikukorvi” idee, kus igaüks ise toob kaasa mingi söögi ja joogi, mida saaks ise süüa ja ehk ka kaaslastega vahetada.

Palve siis maksta minu arvele nimetatud summa 50,- kr./in.
kuna aega on vähe jäänud siis kiirema laekumise huvides valige kahe konto vahel:
hansa: 221006127614
ühis: 10010137684010
Saaja: Karl Renser
Selgitus: teie netikasutaja nimi

Meenutan veel, et Kloogal on kaminasaali võimalus,
kuigi ka ilma selleta toimuks kokkutulek IGA ILMAGA.
;)
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#64

T Juun 29, 2004 12:31

kas rutjale/kloogale minekuks kogunetakse ka kuskil ja minnakse ühiselt? teeks sellise ettepaneku omalt poolt - seltsim segasem ja väga sheff oleks maanteetäis saabikuid kulgemas näha...
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#65

T Juun 29, 2004 22:16

Mõte on sul iseenesest hea.
Ettepanek: pane siia kirja omal valikul kellaaeg ja koht ning kes tuleb see tuleb ja kes ei tule see ei tule - argipäeva õhtu kõigile võibolla ühtemoodi aeg ei sobi, aga järgmisel päeval tagasi tulles saab kindlasti kolonni teha.




(ise ilmselt reedel kolonni ei tuleks - proovin paar minutit varem minna et natuke ettevalmistusi teha)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#66

K Juun 30, 2004 19:45

Korrates üle et ei Rutja ega Klooga etapp halva ilma tõttu ära ei jää, peab siiski mainima, et kui osa rahvast jätab osalemisotsuse tegemise ilma tõttu viimasele minutile, siis keegi ei pea kartma et ülekande õigeaegse tegemata jätmise tõttu aiast sisse ei saa :) - väravad avanevad ka kohapeal cashi lukuauku toppides.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#67

N Juul 01, 2004 10:53

Väike ilmateade (ilm.ee)

02.07. REEDE öösel on muutliku pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades võib hoovihma sadada. Päeval pilvisus tiheneb ja vihma sajab paljudes kohtades, võib ka äikest olla. Puhub lõunakaarte tuul 3-8 m/s.

03.07. LAUPÄEVA öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib äikest olla. Päeval pilvisus hõreneb ja sajuhood harvenevad. Mõõdukas tuul puhub läänekaartest.

04.07. PÜHAPÄEVAL on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub muutlik tuul 1-7 m/s.

niiet pole see ilm nii kole midagi. Suhkrust pole meist vist keegi, et tilka vihma ei kannataks. Täna paistab lausa päikest ja ma olen kindel, et see reedene vihmasadu Rutjat ei taba..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#68

N Juul 01, 2004 16:51

Huvitav, mitu SAAbi Rutjalt Kloogale ka jõuab ;) Peale vigursõitu...
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#69

N Juul 01, 2004 17:28

Karmid naljad sul, Arno;)... Kuradima uhke pilt oleks kui sinna sõidame rivis ja tagasi kah rivis ja paela otsas nagu lihatükid vardas...
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#70

N Juul 01, 2004 17:57

Tallinnast minejatele teeks siis sellised ettepanekud:
1) Rutjale minejad võiksid koguneda reedel kl 15.30-16.00 Peterburi tee Neste tankla platsil, arvestusega et hiljemalt kl 16.00 toimub ärasõit.

kaart

2) Kloogale minejad võiksid koguneda laupäeval kl 12.30-13.00 Rocca Al Mare Prisma esisel platsil, umbes seal, kus on
Uno X tankla arvestusega et hiljemalt 13.00 toimub ärasõit.

kaart

kas sellised ajad on ok või peaks neid mingit moodi nihutama?

/endal mul õnnestus eile santimoodi haigeks jääda, nii et Rutja etapp on minu puhul hetkel paraku kahtluse all :(/
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#71

N Juul 01, 2004 19:53

Te võite homme startida kell 16.00, aga ärge siis lapatsit andke, et kui ma kell 18.00 stardin, et siis teile järele jõuaksin, viitke tee peal hästi palju aega ja metsapeatusi ärge unustage:P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#72

R Juul 02, 2004 9:31

ooh.. Maxuud, sul on ajamasinaga SAAB..:) Meil oli plaanis miski 17.00 ajal alustada. Samas kui 16.00 lendama hakata siis ilmselt 17.00 kohale veel ei jõua. Aga päevaplaan on meil õnneks kummist, annab venitada ja liigutada..:) Samas pakun, et kogunege juba natuke maad edasi Peterburi tee Maksimarketi parklas.. seal on ruumi palju rohkem. Ma ise ilmselt stardin varem.

Aljoga, ära põe..:) Tule, anname sulle korraliku Liviko sooja pesu ..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#73

R Juul 02, 2004 9:40

mul kah sportsapakal kukkus õlirõhk, enne mida just värskelt põrusin ülevaatusel pidurite ebavõrdsuse pärast. pean mõtlema kas ma julgen temaga tartust sellele pikale ringile tulla.
kyly

#74

R Juul 02, 2004 12:41

TO VAADE - AGA mul tekkis küsimus ka - kui ma oma graafikusse olen selle kolm tundi sisse toppinud, et korraks kasvõi Rutjale jõuda ja näodki üle vaadata ja numbrialused kätte saada... kas meid jäetakse ilma koidulat välja käimata aia taha võ?? :o :(

Ay&Propi ekipaaz stardib alles 18st kui autol hea tuju ja mudu ka hästi läheb...

ja - kui valget SAAB 96t kohale ei laeku, äkki võtaks keegi Tallinna rahvast oma kätte kaks komplekti numbrialuseid??
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#75

R Juul 02, 2004 13:09

Ei jäta teid keegi ukse taha. Papp on nagunii enamjaolt laupaevase sauna ja grilli ja prügikottide jms olmekauba muretsemiseks mõeldud.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta