Saabikute kokkutulek 2004

Ühised tegemised
Urmas
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:20
Asukoht:
Auto:

#1

R Veebr 27, 2004 23:39

Niisiis võiks sellel ja ka paljudel järgmistel suvedel kokku saada. Ma leian, et üks nädalavahetus kord aastas ei tohiks olla kellelegi ülejõukäiv ja seepärast kutsun ma lolli järjekindlusega üles saabikuid genereerima ideid kokkutuleku aja, koha ning seal läbiviidavate ürituste kohta. Ma leian (oma idealistlikust, naivistlikust vaatenurgast lähtudes) Saabiomanikud olevat ühe erilise grupi fanaatikuid, mistõttu oleks tarvis aeg-ajalt ümber autode tiirelda ja teineteisele õlale patsutada ning nõuandeid jagada. Kuidas siis jääb?:)
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#2

R Veebr 27, 2004 23:42

kui ma mõne kuu pärast saabi omanikuks saan siis kindlasti oleks huvitaud ... Lisaks sellele ma loodan et foorum aitab saabiklubi elustada ... hetkel käivad läbirääkimised et saada enda valdusesse www.saabiklubi.ee domeen ... siis tuleb veeb ja muu stuff ka ...:)
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#3

P Mär 07, 2004 16:28

esmalt võiks alustada sellest, et paneks kuupäeva(d), koha(d) (ja sellest tulenevalt ka korraldajad) paika. asi hakkab juba kriitiliseks muutuma.. mis arvate algselt auto24.ee foorumis pakutud 25-27 juuni?

ps: kui tehniliselt võimalik, võiks teha eraldi koha, kus on näha registreerunuid (soovitavalt infoga auto ja tulijate arvu kohta). kui igaüks hakkab siia samasse saatma teateid "mina tulen", läheb asi kirjuks.
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#4

P Mär 07, 2004 18:13

Mina pakun ette, et korraldaja võiks välja käia mingid ideed või kava kuidas ta seda asja näeks ... kasvõi mitu erinevat... eks siis inimesed arvavad midagi ja pakkuvad juurde ... jne. Üritus saab välja tulla siis kui kogu arutelu asja ümber on yhes kohas ja yhest kohast jälgitav ...!

Mina olen nõus tegema sellise formi, et saad weebis ära registreerida ennast... siis on ülevaade olemas koguaeg.

Egon
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#5

E Mär 08, 2004 0:54

Niisiis, kas kellegil on vastuväiteid 25-27 juunile?

Urmas, kas Ivomets on sinuga ühendust võtnud? Kui jah siis mis kokkuleppele te jõudsite, kui ei siis pead vist kuupäevade viimase sõna sina ütlema, kuna tundub et sa organisaatoriameti oled enda peale võtnud

Kuupäevad võiks kindlasti veel selle nädala sees paika saada ja maha hõigata
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14294
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

E Mär 08, 2004 8:50

Hõhõõhõõõ... kokkutulek kohe peale jaanipäeva...pooled on veel eelnevast paarist päevast koomas..;) 25-27 on kolm päeva ka .. kas tegevust ka nii kauaks jätkub??
Ma ise kardan, et sel ajal jääb tulemata. Paar sünnipäeva on sel ajal veel pidada..:(
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#7

T Mär 09, 2004 16:08

mõtlesin seda, et äkki lükata üritus 2 päeva peale ja jääks variant, kus viibiksime ühes kohas - sõidaksime kas Rutjasse või Pärnusse (imho mõlemad väga head kohad) ning jääksime sinna ööseks. arvan/kardan, et 3 päeva ei kanna välja ning tekib olukord, kus ühed tulevad ühte kohta ja teised teise kohta. sellisel juhul ei saagi kõiki saabikuid korraga kokku, mis oleks ju vastuolus meie kokkusaamise üldeesmärgiga. pealegi jääb meile alati võimalus sarnane üritus korraldada teises kohas mõnel teisel ajal.

samuti arvan (see on kõigest mu isiklik arvamus), et ei ole mõtet ja viitsimist sõita ühest Eesti otsast teise (Rutjast Pärnusse üle 200 km) - 3 päevane roadtrip tuleks kõne alla siis, kui vahemaad jääksid ca 50-100 km piiresse ning asi ei piirduks vaid autoga sõitmises, vaid ka erinevate ilusate kohtade ja vaatamisväärsuste rahulikus tsekkamises (muuseas, lääne- ja ida-virumaa on täis selliseid kohti).

see oli siis minu arvamus.. :)
Urmas
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:20
Asukoht:
Auto:

#8

K Mär 10, 2004 9:00

Jah jutus on muidugi iva sees. Võib olla siis esimene kord teha Pärnus ja näiteks mingi suve lõpupoole näiteks augustis, septembris teha Rutjal mingi kasvõi ühepäevane üritus. Kuupäevad võiks olla siis näiteks 3-4 juuli ehk sobivad paremini.
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#9

K Mär 10, 2004 17:09

Samas ma kardan et kahe ürituse jaoks suvel on raske inimesi kokku saada.

Võiks ju ikkagi kaaluda ajada asja nii, et ainult üheks päevaks tulijad koguneks kindlasti Pärnumaale, ja kel tõepoolest huvi ja viitsimist pikemalt asja ette võtta ja rohkem sõita koguneks eelneval õhtul, kimaks lennuväljal ja paneks siis kambaga Pärnu poole leekima.

Kes nii pilkalt ei viitsi-ei saa-ei taha panevad otse Pärnusse ja kõik rahul?
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#10

R Mär 12, 2004 13:26

fofa jutuga igati nõus
ehk siis:
pooldan seda varianti et ametlik kokkutuleku päev on Pärnus 3. juuli.
Kuna juulis algab paljudel puhkus, siis jääb võimalus osadel soovijatel ka eelneval päeval (reedel ehk argipäeval) Rutjale sportmängudele ja võistlussõitudele minna. Ja kuna iga kokkutuleku päev on siiski ka teatud rahalise väljaminekuga, siis Pärnu jääks põhiürituseks, kellel finantsist ja ajast kahju.

(eelistaks 2.-3. juulit selle pärast, et siis on võimalik et reedel on mõnel juba puhkus ja 26.-27. jääks jaanipäevast taastumiseks liiga vähe aega, aga taastunist on ju vaja: finantsil, soovil uuesti pidu panna, pohmellil,...
holger
Postitusi: 83
Liitunud: T Mär 16, 2004 12:33
Asukoht:
Auto:

#11

T Mär 16, 2004 13:01

Tere, juuli algus on väga sobiv valik, aga kas meie saabistides on nii palju kokkukuuluvustunnet, et kaks päeva koos müdistada?
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#12

T Mär 16, 2004 13:21

Algselt postitas: holger
Tere, juuli algus on väga sobiv valik, aga kas meie saabistides on nii palju kokkukuuluvustunnet, et kaks päeva koos müdistada?


Mõlemal päeval kohalolek ei ole vajalik - on enam-vähem kokku lepitud, et esimese päeva õhtul kogunevad vaid need kellel aega-viitsimist rohkem.

Teisel, ehk siis põhiürituse päeval aga puudumiseks vabandusi olemas ei ole. Loodetavasti saavutame Liikluspolitseiga kokkuleppe, et ettenähtud ajaks kokkutulekule mitteilmunud Saabide suhtes rakendatakse üle terve vabariigi sundtoomist. ;)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#13

T Mär 16, 2004 16:05

Holgerile: ...ja pealegi on tõenäoliselt ka mõlemi päeva ürituste kavad üsna erinevad.
kyly

#14

N Mär 18, 2004 12:35

Kas tegijad on nüüd siis lõplikult paika pannud, et asi toimub 2-3. juuli??

teaks kalendrisse hakata riste vedama..:cool:
Urmas
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:20
Asukoht:
Auto:

#15

R Mär 26, 2004 11:12

Infoks niipalju, et sain Kaitseliidult loa kasutada Rutja lennuvälja 2. juulil.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#16

R Mär 26, 2004 11:39

kas mingit sorti kava on ka juba enam-vähem paika pandud? nt millal minek, mis plaanis jne? pärnust pole kaua kuulda olnud - kuidas pärnuga lood on?

to egonr: kui aega ja viicimist saad, ehk teed selle registreerimistabeli ära, kuhu tulijad saaksid end kirja panna (nimi, mis päeval tulevad kindlalt, tulijate arv, masin)?!
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#17

R Mär 26, 2004 13:05

Teen selle registreerimislehe jaoks lihtsalt uue topicu, kuhu saaks ennast kirja panna ja hoiaks selle muust jutust puhta, ega midagi keerulisemat ju tegelt vaja polegi. Niivisii saaks oma andmeid ka muuta, seda oleks vormiga keeruline teha.
Urmas
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:20
Asukoht:
Auto:

#18

T Apr 20, 2004 20:03

Kokkutuleku asjus on juhtunud kahetsusväärne arusaamatus. Kuna pole pikemat aega arvuti ligi pääsenud, polnud võimalik asja omalt poolt selgitada. Suuremate segaduste vältimiseks pean ütlema, et minu poolt oli lihtsalt välja pakutud idee ja võimalus sõita Rutjale. Ma pole sõnagi rääkinud ürituse korraldamisest ega plaani seda ka teha. Kel aega ja tahtmist - korraldage, võimalus selleks on antud (aga mitte kohustus). Pärnu on täiesti omaette teema ja palun seda mitte minuga seostada. Ma lihtsalt algselt arvasin, et tore oleks need kaks üritust siduda, kuid see jäi ivometsaga kooskõlastamata. Ja on seda tänaseni.
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#19

T Apr 20, 2004 22:13

käies haapsalus streetracel sain ma väga ebameeldiva kogemuse meeletu prügi maha viskamises ja purjus inimeste kiirendusraja peal töllerdamises... vaadake et seda teie üritusel ei juhtuks ;)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#20

K Apr 21, 2004 19:19

Kokkutulekule registreerimine on tõepoolest ajast ette rutanud. Potensiaalsed osalejad on mõned lihtsamad küsimused näiliselt ära otsustanud (näiteks toimumis aja ja koha) aga otsesed organiseerijad pole endast märku andnud ja seda kinnitanud.
Eks nüüd elu näitab mis saab, kas ideealgatajad-organiseerijad kohanduvad siin pakutuga ja viivad ürituse edukale õnnestumisele või tuleb teistel kohanduda võimalike muudatustega.

Kolmas variant on , et nüüd algsed ideelised ja praegused näilised otsustajad jätkavad kumbki oma asja ajamist ja tekkib kaks konkureerivat üritust, mis on Eestlestel tihti tavaks.
Igatahes mina loodan kõigi osapoolte ja potensiaalsete osalejate mõistvat ja paindlikku suhtumist.

* * *
to Egonr: Saabi omanikud ei lagasta ümbrust, koristavad oma prahi ja ei joo ennast pildituks :cool:
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#21

K Apr 21, 2004 19:34

Muide, kaks üritust ei pruugi olla sugugi konkureerivad. Ning 2 kokkusaamist kogu suve kohta on nii või teisiti häbematult vähe:D
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#22

P Apr 25, 2004 0:44

Tere kõigile, kellele Saab kui automark südamelähedane on !
Vaatasin üle kogu jutu auto.24 -s ja siinsamas mis puudutab kokkutuleku plaane ja korraldamist, aga ühtegi tegevuskava pole keegi veel välja pakkunud, minu nägemus asjast on siin:
1.päev - 02.07.04. - reede
18.00 kogunemine Laagri Maksi juures (kui sõit toimub Pärnu suunas) ja ärasõit
20.00 jõudmine sihtkohta, telkide sättimine, õhtusöök, lõke, tutvumine, võistkondade loosimine

2.päev - 03.07.04. - laupäev
9.00 ärkamine
9.30 hommikusöök
10.30 nooleviskamismäng (täpne käsi, terav silm)
12.00 rahvastepall (kiire reaktsioon)
13.00 jalgpall (seltskonnavaim)
14.00 lõuna, vaba aeg (leib luusse)
16.00 autode hindamine mudelite kaupa
17.00 mälumäng
19.00 õhtusöök, vaba aeg, lõkkering

3.päev - 04.07.04. - pühapäev
9.00 ärkamine
9.30 hommikusöök
10.30 võistluste tulemuste teavitamine
11.00 lõpetamine, kojusõit

Edukaks toimimiseks on vaja: noolemäng, võrkpall (rahvastepalli mängimiseks), jalgpall (vuti mängimiseks), piirdepostid platsi märgistamiseks, T-särgid kasvõi ühele meeskonnale (mul on olemas ühevärvilised a 20 tk), kirjutuspaber (mälumängu tarvis - olemas)

Mudelite ja autode vanuse järgi ei ole vist mõtet küll hakata eraldi kahte kokkutulekut tegema. Hetkel mul 9000, aga enne olnud veel 96, 90, 900. Saab on Saab.
Midagi revolutsioonilist ma välja ei pakkunud ja ei üritanudki. Selline päevakava on vist tuttav neile, kes esimesel kokkutulekul 2000.a. käisid ja kiituseks võib öelda, et see oli siiani parim, kohal oli vist 29 autot nagu piltidelt kokku lugesin. Ise võin kaasa lüüa viktoriini küsimuste koostamisel (ajalugu, innovatiivsus, jne. - see mis netist kättesaadav).
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#23

N Apr 29, 2004 11:24

to maxuud ja teised:
kas oled nõus võtma ürituse organiseerimise enda peale? praegu paistab olukord üsna nukker - rahvas hakkas kuulujuttude peale registreeruma üritustele, mida tegelikult keegi pole reaalselt välja pakkunud. lisaks on tänase seisuga algselt välja pakutud ürituste "välja pakkujad" neile rahva poolt pandud "ametikohtadest" lahti öelnud.

et juuli esimesel nädalavahetusel midagi ikkagi toimuks, arvan, et oleks vaja kokku panna kindel organiseerimisgrupp, kes võtavad ürituse enda kanda - koostöös teiste saabikutega (foorumiliikmetega, et mitte öelda saabiklubi liikmetega ;) pannakse paika täpne toimumiskoht ja -aeg ning tehakse kõik vajalik ka selle "legaliseerimiseks". vajadusel tuleb koostada ka mingi eelarve (?) ja võimalik osamaks (?) - teatavasti tasuta lõunaid pole olemas :P. kava jõuab veel ka hiljem paika panna - praegu on imho kõige olulisem leida inimesed, kes ütleksid oma kindla "jah" töögrupis osalemiseks.

kas sa, maxuud, tead seda Pärnu jõekääru kohta, mida ivomets välja pakkus? praegu paistab, et ivomets ei ole huvitatud kõikide saabikute kokkutulemist korraldama ning seetõttu tuleks ehk kaaluda ka mõnede teiste kohtade valikut?
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#24

L Mai 01, 2004 22:34

hakkan tagantpoolt pihta: ma ei tea Pärnu jõekäärust midagi ja kust seda teada saada kellele nimetatud maatükk kuulub ja kellega kooskõlastama peab ning kas see ka midagi maksma läheb. Kui keegi sellest kohast midagi konkreetset teab, võiks siin sõna võtta ja teisi valgustada.
Teise variandina pakutud Rutja - ei ole seal ka kunagi käinud, aga Urmas mainis siin (26.03.04.), et on saanud Kaitseliidult loa lennuvälja 02.juulil kasutada.

Lõin kämpingute otsingu lahti ja muidugi on kohti meeletult kus võiks kokku saada. Ise olin eelmisel suvel Võsul ühes kämpingus, kus parajasti skautide laager püsti oli löödud, telk+auto 55.- eek / öö kohta, mereni 100 meetrit ja ruumi tundus jaguvat, koht pigem vaikne kui kärarikas. Iseasi kas minna ikka tasulise ööbimise peale või saaks samahästi ka ilma kusagil, aga kus ?

Töögrupis osalejana olen võimeline helistama potentsiaalsesse kohta ja kokku leppima, hetkel ei pea aga võimalikuks kohale sõitmist ja nö. "platsi üle vaatamist".
Pakkusin tegevuskava välja, et ka selle sisu ümber saaks foorumit pidada, lülitasin sinna minimaalsete kuludega tegevused. Kohe päris kindlasti ei pea me rahvastepalli mängima (viimati sai mängitud vist 20 aastat tagasi) ja kukuks päris kentsakas välja ka vist. Aga milleski peab vist ikka murumängude raames võistlema, pakkuge välja veel midagi.
Olin vist liiga optimistlik kui pakkusin välja 2 ööbimist, ilmselt piisab ka ühest lõkkeõhtust ja vastavalt sellele programmi lühendada. Kas ja kuidas siis võistkonnad moodustada ja kuidas punne kokku arvestada - sellest võib küll hiljem arutada, kui täpne tegevuskava paigas.

hetkel said mõtted peas otsa
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#25

P Mai 02, 2004 7:02

petanque ehk eesti keeles petank oleks muidu mõnus mäng...
Vasta