Saabikute kokkutulek 2004

Ühised tegemised
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#76

R Juul 02, 2004 13:24

Part:

Ebavõrdsus pole väga hull, kui just üks pool enam üldse ei võta. Vaikselt kulgeda maanteel pole muret. Samas ilma õlirõhuta ei tule vist eriti midagi välja. Ma samal põhjusel tulen vana autoga. Turbo otsustas, et tal pole õli enam rõhuda vaja.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#77

R Juul 02, 2004 13:39

jah aind õlirõhu jama morjendabki, see et 1 tagumine tsipa nõrgem on pole hull. täna ei jõua kindlasti kui saan üle käidud siis homme hommikupoole sooviks nigu hakata kulgema.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#78

R Juul 02, 2004 15:07

Algselt postitas: Ay
TO VAADE - AGA mul tekkis küsimus ka - kui ma oma graafikusse olen selle kolm tundi sisse toppinud, et korraks kasvõi Rutjale jõuda ja näodki üle vaadata ja numbrialused kätte saada... kas meid jäetakse ilma koidulat välja käimata aia taha võ?? :o :(


Jah, see koidulaga lukkude avamine oli sümboolne.
Mingit piletite esitamist uksel ei ole, isegi ust ei ole - tuled jalutad laagriplatsile ja lahutad meelt.
Kui leiad et said liiga vähe olla, et maksta, siis keegi kellegil mangudes järgi käima ei hakka ja viltu ka ei vaata !!!
(PS. Cyber ütles milleks meil raha tarvis on)
kyly

#79

R Juul 02, 2004 15:24

rõem rõem.. :)

*Ay teeb SAABiga kraapsu ja asutab ennast kasvõi mõttes juba minekile..*
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#80

L Juul 03, 2004 1:47

Pilt Pildimaterjali Rutjalt reede õhtul

(kuna mina ei olnud fotograaf ärge küsige miks enamus pilte üsna kollastes toonides on) :D

Kahju et ei saanud kauemaks saabikute seltsi jääda. Aga oli väga tore.
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#81

P Juul 04, 2004 14:53

Kahjuks ei saanud päris lõpuni olla, aga üritus oli vahva. Suured tänud neile, kes organiseerimisega tegeleda viitsisid. Loodan siiralt, et see üritus ei jää viimaseks.

Panen need vähesed pildid, mis tegin, üles siia.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#82

P Juul 04, 2004 15:55

Tere, tere,
Pildid on sul lahedad aga pealkirjad veelgi lahedamad a la see selgitava sildi jutt mis autodega tegu on (sain kõvasti naerda), tühi maandumisrada kuhu maffialennuk maanduma pidi ja see ülesvõte sinu autost - kolonn teel Tallinna.

Korraldajatele siis tänud minugi poolt ja osavõtjad on ka tublid, et kohale tulid !
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#83

P Juul 04, 2004 19:12

Viskasin ka originaalid üles juhuks kui keegi peaks tahtma albumi jaoks pilte paberile panna.
http://saabikud.hopto.org/saabnet2004/originaal/

Ootaks tegelikult ka teistelt infot selle kohta, et kuidas oleks võimalik saada piltide originaale, mis pole veebi jaoks optimeeritud ja mida kannataks paberile panna.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#84

P Juul 04, 2004 23:32

Oma pildid üritan paari päeva jooksul üles riputada. Ligi 200 sai neid kokku, nende modimine võtab natuke aega.

Ega keegi juhuslikult ei näinud fotoka vutlarit koos juhtmetega ?? Koju jõudes mul neid enam polnud, ilmselt libises juba Rutjal autost välja. :(

EDIT: Üles leidsin, ilmselt oli silm nii udune pühapäeval koju jõudes, et ei suutnud tagaistmelt asju üles leida...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#85

E Juul 05, 2004 1:34

super. väga lahe üritus oli. tänud põhikorraldajatele ja samuti kõikidele, kes osa võtsid! oma pildid proovin ka lähiajal üles panna.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#86

E Juul 05, 2004 3:55

Tänud ka minu poolt kõigile, kelle eestvedamisel see üritus toimuma sai, ning kes oma osavõtuga panid mind igatsema järgmist Saabikute kokkutulekut. Minu tehtud lühikesed videoklipid pääsevad pildimasinast arvutisse alles nädala pärast ning loodetavasti saab keegi aidata siis nende netti riputamisega.

TO Cornholio: kas Sa pead veebi jaoks optimeerimise all silmas seda, et Internet Explorer vähendab need pildid ekraani suuruseks? Sel juhul peaks aitama sellest IE-st loobumine ning mõne alternatiivse programmi (Opera on mu enda lemmik) kasutamine
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#87

E Juul 05, 2004 9:10

Tervitus ja tänud kõigile! Kokkutulekul oli nii mõnedki korrad juttu sellest et ilma foorumi listita poleks seda kõike ilmselt toimunud, nii et kõvad kiidusõnad Egonile! Tore et nii palju oli neid, kes oma pead viitsisid ühise ürituse nimel vaevata - viktoriin oli tõeliselt kõva sõna, aga sama tuleb öelda ka kilbiveeretamise ja kettaheite kohta, nii et - bis!
sheik
Postitusi: 79
Liitunud: P Juul 04, 2004 17:27
Asukoht:
Auto:

#88

E Juul 05, 2004 10:56

Tere siis ka minu poolt! Nagu näha, siis registreerisin ennast lõpuks äää....Rutja etapilt õnnestus mul osa võtta ja siinkohal tänan korraldajaid ürituse orgunnimise eest ning tervitused kohalviibinutele! Siiralt kurb, et laupäevastest ettevõtmistest ei saanud osa võtta

Kahjuks sai mu saabifännlus reede õhtul olulise paugu - nimelt suvatses pärast Rutjalt lahkumist 3 km, generaator lusika nurka visata ja nii tuligi mul ülejäänud teekond absoluutses blackoutis läbida, et Tallinnasse jõuda. Siinkohal TÄNUsõnad "KRSS"-ale, kes sõitis mul ees ning aitas turvaliselt trassini jõuda....

Saab-Heil:(
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#89

E Juul 05, 2004 11:43

Algselt postitas: krss
TO Cornholio: kas Sa pead veebi jaoks optimeerimise all silmas seda, et Internet Explorer vähendab need pildid ekraani suuruseks? Sel juhul peaks aitama sellest IE-st loobumine ning mõne alternatiivse programmi (Opera on mu enda lemmik) kasutamine


Minu pildid on originaalis 1500x1125 pixlit ja keskmiselt 1.8MB suured. Selliseid oleks veebist igav vaadata, kuna tulevad jube aeglaselt lahti. Need, mis vaatamiseks panin, on tehtud väiksemaks ja on 533x400 pixlit ja keskmiselt 50kB suured. Neid viimaseid on hea veebis vaadata, aga ei kannata paberile panna. Pidasingi silmas seda, et kui keegi teeb pildid väiksemaks siis võiks ka vihje anda, et kuidas originaale saab.

Kuna üritus oli lahe ja ise eriti ei klõpsinud siis oleks väga huvitatud piltidest, mida kannataks paberile panna.
kyly

#90

E Juul 05, 2004 12:10

Oli tore ja AITÄHH sebijatele omalt poolt ka :)

Irmus kahju mudugi et kohalviibimise aeg nii napiks jäi, aga vast annab kordaläinud üritus rahvale motivatsiooni veelkord see suvi kokku saada?!


Ay & Propi ekipaaz
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#91

T Juul 06, 2004 1:34

pildid pole küll parimate killast, aga igatahes siin nad on:

klooga etapp
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#92

T Juul 06, 2004 12:59

Tänud ka minu poolt kõigile, kes omalt poolt ürituse õnnestumisele kaasa aitasid.

Riputasin üles klipi sellest, kuidas Saab 96 laternapesurid töötavad. Fail on aga töötlemata kujul ja seega ca 4Mb suur.

Laternapesurite show
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#93

T Juul 06, 2004 13:57

oli tore tsillida jah;)
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#94

T Juul 06, 2004 23:28

Kannatanuid oli ka õnneks vähe:

Cyber-õlirõhk kadus ennem koosolekut,saabus varuautoga
Hoclines-lukustas auto,jättes võtmed sisse,mistõttu Rutjasse ei jõudnud.
Põllküla ajaks sai auto lahti muugitud ja pidu peetud,eile hävis aga
käigukast.
Sheik-peale Rutjat hävis generaator
Trionic-täna hävis käigukast,jee...
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#95

T Juul 06, 2004 23:31

Ja muidugi Andres,kelle Saabil plahvatas Rutja kiirusatsete ajal mootor,kurb
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#96

T Juul 06, 2004 23:59

assa kurask :mad:, mis siis sinu käigukastiga juhtus? kas Rutja etapi tulemus? kas Hoclines`i poolt Kloogal esitletud imelik hääl autost kulmineeruski nüüd käigukastiga?
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#97

K Juul 07, 2004 0:36

Duesenbergi diagnoos osutus õigeks,24h.hiljem oli Hoclines jalamees,täna lohistas Saabi minu juurde ja teda Jaanikale tagasi viies kustus ka minu
kast,õnneks manuaalreshiimis veel töötab.Eks Rutja aitas asjale kaasa,aga
ma ootasin midagi hullemat,teades,mida see auto eelmises elus pidi
taluma.Aga pole halba ilma...,Hoclines oleks eile leetu sõitnud,Andres poola,
mina vist põtra,seega läks kõigil õnneks.
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#98

K Juul 07, 2004 4:30

nonii, üritus edukalt seljataga ja osavõtjad igati rahul. Autodel paraku nii hästi ei läinud, nagu eelpoolkirjutajast selgub :( Siiras kaastunne omastele.... loodetavasti aga on masinad varsti rivis. Muide kui Andrese auto remonti jõuab, siis võiks võimalusel teavitada mis mootoriga juhtus (kui balanskett, siis mis seal veel pihta sai)

Sai natuke uuendatud ka saabnet.ee lehe SAABI KLUBI rubriiki [URL]http://www.saabnet.ee/index.php?l=klubi[/URL]
Sealt edasi ka Ürituste all SAABFEST 2004. Kogusin kokku piltide viited, mis siin teemas läbi on käinud. Kui kellegil veel pilte kuskil või midagi minul kahe silma vahele jäi, andke märku. Sama on selle lehe sisulise osaga, kui keegi vähegi viitsib mingit juttu kokku kirjutada, siis oleks need väga teretulnud. Hiljem on endalgi huvitav lugeda, kui värskemad muljed juba meelest läinud. Hiljem saab vast ka koos egonr-ga väikese skripti lehele panna, mis võimaldab pildid üle FTP saabnet.ee serveriss laadida. See aga võtab natuke aega, kuna ma ise praegu väga tihti arvuti taga ei viibi. Viktoriini küsimused ja tulemused võiks ka kokku koguda - maxuud äkki saadad?
kõik muud tulemused: vigursõit, kiirendus, autoosade loopimine jne.... samuti. võib otse minule saata (raivo.saabnet.ee)

ps kuna varjunimed on populaarsed, siis raivo nime all on see vist viimane postitus. edasipidi olen siis oma vana nimega -Zazou-, mida võis aastatel 94-96 jututubades kohata :)
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#99

K Juul 07, 2004 10:13

Minu pildid on ka põhimõtteliselt valmis ja plaadi peal. Kohe kui ma leian koha kus ma need uploadida saan (ja kus dvd lugeja on) siis nad ka ilmuvad. Ma lihtsalt ei saa tööjuurest mitte midagi välja lükata. Kokku oli 188 pilti ja u 215 M (Nii originaalid kui veebipildid kokku)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2277
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#100

K Juul 07, 2004 10:13

No tere SAAB´istid!
Vaatasin teie pilte ja mul endal oli küll tuline kahju, et ei saanud teie ettevõtmisest osa võtta. Nimelt olid töökohustused need, mis mind eemale hoidsid. Pilte vaadates ja juttu lugedes oli teil tõesti väga vahva...
Välja arvatud see, mis juhtus autodega. Samuti südamlik kaastunne.
Kas need numbrialused on kellegil veel laos olemas, ausalt oleks ma ka käsi ühte komplekti omada. Aga sellest pean ma vist teises teemas kirjutama.
Olge ikke siis nii tublid edasi. Ilm olla vist veid kehva olnud, aga kui sul pesu pikk on livikolt, ega külm ilm siis ei riku meelt...
Vasta