Miks ma ei käi Saabiklubi üritustel?

Ühised tegemised
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#1

K Jaan 30, 2013 10:33

Kuna iga üritusega osalejate arv järjest väheneb siis tegin siia väikese küsitluse.
Ehk suudame tulemuste selgudes mõned järeldused teha.
Kui vähegi viitsite siis võiksite ka oma valikuid veidi põhjendada:eureka:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Kuul
Postitusi: 63
Liitunud: P Nov 04, 2012 10:13
Asukoht: Viljandimaa
Auto:

#2

K Jaan 30, 2013 10:42

Panin variandi "ei viitsi". Olen aus. Laiskus pidavat küll edasiviiv jõud olema, aga...Kodu, päike, heinamaa...Ja :beer:
Ka pirukaga SAAB kulgeda...
crowman
Postitusi: 297
Liitunud: T Aug 09, 2011 17:34
Asukoht: Tartu
Auto: SAAB 9-3SC ; SAAB 96

#3

K Jaan 30, 2013 10:52

Olen üritanud oma plaane ja aegu sättida, kuid mõned ürituste ajad kattuvad. Nii ka nüüd, talvekokkutulek ja rootsi üritus samal ajal.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#4

K Jaan 30, 2013 10:57

Minul ei klapi tihti ajad. Tõesõna. Kui ikka vähegi aega ja võimalust on, olen ma ka kohal olnud. Ja täie raha eest naudingut saanud. Samas nagu ma ka ühes teemas välja tõin, siis see igatalvine jääraja võistlus mulle ka enam hästi ei istu. Kuna mina tulen sinna koos perega siis eelmisel korral Haapsalus jätsin naase ja lapsed SPA-sse ja neil on seal tõepoolest mõnus. Poisiga siis olime jäärajal. Kui nad oleks aga kõik raja kõrval päev otsa istunud või siis autos aega viitnud. No ise ka ei viitsiks. Aga mulle tundub, et see võidukihutamine jää peal ei paku enam enam mingeid üllatusi. Ja vot-selle pärast ma ka ütlesin, et mulle meeldis Noarootsis olnud fotojaht ning ka Kanaküla metsade vahel olnud Ivometsa korraldatud talvine fotojaht. Mina olen rääkinud.
Aga see ei tähenda, et me ei võiks näiteks mõnel kuu viimasel neljapäeval hoopis reedel kokku saada;)
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#5

K Jaan 30, 2013 11:17

Ajad ei sobi...
Iga ratas veab and then some!
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#6

K Jaan 30, 2013 11:35

Ka minul on jäänud palju kordi käimata just vaba aja puudusel, siia küll sobiks ka öelda - naine ei luba ehk pereüritused on omanud suuremat prioriteeti.
Iuo
Postitusi: 1004
Liitunud: T Juul 11, 2006 15:05
Asukoht:
Auto:

#7

K Jaan 30, 2013 11:49

Ma olen ikka üritanud kõigist osa võtta.

Ootaks komentaare hääletajatelt : liiga kauged ürituspaigad - kust on kauge tulla.
Kas ajad hakkaksid sobima kui üritust pikemalt ette planeerida 3kuud või veel pikemalt???
margusmaa
Postitusi: 404
Liitunud: K Mai 25, 2011 14:50
Asukoht:
Auto:

#8

K Jaan 30, 2013 12:21

Minul on see asi, et olen veidi loru ja ei viitsi ning lisaks see et pole kindlat kaardilugejat kui mingeid kohti peab üles otsima.
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#9

K Jaan 30, 2013 12:23

Ajad ei sobi! Näiteks see kord just pean minema pildistama kuldpulma pidu ja see oli mulle ette teada juba aasta jagu.Ehki koht ja tegevus on super.

Ja mõnikord jäänud asi raha taha,no ei taha eriti kulutada paagi täie kütted et teise eesti otsa minna,kahjuks.Ja seda teha üksi.
www.tmuuga.eu
vvs
Pealik
Postitusi: 4251
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#10

K Jaan 30, 2013 12:31

Hääletasin distantsi kauguse poolt kuna tihtilugu ma ei pea mõistlikuks kulutada ühe ägeda ürituse peale ~100€.
Kui nüüd majanduslik pool välja arvata, siis teiseks põhjuseks on aja mitte sobimine :P

Üldjuhul ikkagi annan endast parima, et vähekenegi aktiivne olla :)
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Drazic
Saabiklubi liige
Postitusi: 264
Liitunud: N Sept 13, 2007 10:13
Asukoht: Saaremaa / Tartu
Auto: Saab 9-5 Griffin, Saab 9-5 Aero,

#11

K Jaan 30, 2013 12:46

Panin valikusse "muud põhjused" sest hetkel on töö tõttu vaja stabiilselt väljamaal käia ja üritused on tihti kas ära oldud aja sees või siis sellisel ajal kus Eestis olles juba plaanid peal. Küll tulevad paremad ajad ka tagasi kus jõudma uuesti hakkab :)
"Horsepower is how hard you hit the wall, Torque is how much of the wall you take with you."
yksheikki
Postitusi: 601
Liitunud: R Sept 12, 2008 1:36
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 Aero

#12

K Jaan 30, 2013 12:50

Hääletasin samuti liiga kaugete üritustepaikade poolt. Paagitäis kütust maha sõita vaid ühe sündmuse tarvis on ikka natuke liig.

Siiski katsun ma võimalikult paljudel kokkutulekutel kohal käia
pva
Postitusi: 229
Liitunud: N Nov 03, 2005 14:21
Asukoht:
Auto:

#13

K Jaan 30, 2013 13:15

ma ei käi üritustelt - suvalistel
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#14

K Jaan 30, 2013 13:27

Ma annan oma panuse virtuaalselt - aktiivselt foorumis sõna võttes. Võimalik, et võtaks osa üritusest, mis asub Tallinnas või Tallinnale lähemal, saaks ühe õhtuga ühelepoole. Kuna üritused on nädalavahetustel, siis see aeg kulub maal toimetamisele või põngerjaga mässamisele.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#15

K Jaan 30, 2013 14:19

No mis te ajate. Eelmisel talvel oli ju kesk-Eestis praktiliselt jäärada.

Samuti ei saa seda süüks ajada, et teadmise tähtaeg liig lühike. Mul on õnneks või kahjuks juba 21 aastat teada, et mul naase sünna on 6-l veebruaril. Ei aita siin ussi- ega püssirohi, ega partei. Polegi midagi teha. Ja ega korraldaja ei suudagi kõigile meele järgi olla. Igal nädalavahetusel on ju tegelt mingi tants ja trall kuskil.
Ja samuti see kütuse kulutamine-mnjah, sellisel juhul ongi sinna koer maetud, et fotojaht kulutab paagist ka need viimased piisad ju ... arusaadav.

Tegelt ka-ma sooviks ikka kohe väga tulla:wall:

pva-vabandame väga aga need üritused ei ole suvalised. Suvaline üritus on mingis parklas hängimine.
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#16

K Jaan 30, 2013 15:08

Aus olles siis viitsimisest puudus ja kuna foorumi rahvast reaalselt kedagi ei tunne siis ka ei teki väga suurt tahtmist nö kontvöörana tulla.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#17

K Jaan 30, 2013 15:20

Lahe! :gun:
Ma käin kõikidel üritustel, sest seltskond on lahe ja eriti kui midagi huvitavat tegemist on, siis ütlen, et tehtud on alati HÄSTI! Ja pingutatud, et tuleks välja hästi!

Aga selleks tuleb koos käia, et aru saada, et on tõesti lahe ja et kõik inimesed on siiski sõbralikud , kuigi vahest võib mõne tunduda ehk veidi teisiti.

Ma arvan, et kui mul oleks lastud veel mõnda üritust teha, siis oleks saanud veel erinevaid nägusi kokku ajada. Lihtsalt ühte tüüpi üritused ja ühed ja samad korraldajad/otsustajad lõpuks on tõepoolest tüüdanud oma suhtumisega ja korraldamisega. Ma tean, inimsed on rääkinud, et oleks tulnud kui....; Või, et kui see....
Praegu veel eriti lihtne, kes juhatuses, raha klubil on, teeme, kulutame; arvestades natukene vähe nendega, kellele teha, (v.a. see punt, kes koguaeg igalpool kohal käib). Kõik üritused, mis kunagi ise tehtud said, said tehtud ise enda riskiga, et ots-otsaga kokku ikka tuleks, muidu ei saaks, tuli pingutada, kalkuleerida . Ja egas ma uhkeid, kalleid kohti taga ei ajanud; sai tehtud, et oleks ka tasukohane.

Aga ega ma eriti ei põe, et ma enam ei tee. Alati on lihtsam ja huvitavam osaleda, kui korraldada. Ma hakkasin lihtsalt Sügisrallisi kunagi tegema, et Lätlastele midagi vastu pakkuda, et ma neil auhinnalaual pidevalt kolistasin.
Ja kuna masu siin ja sealpool Iklat, siis 2 klubi peale saaks rahvast ikka piisavalt kokku. Tegelikult ju mingid põhjused ei loe( näiteks kaugus, või kallis bensiin) kui on huvi tekitatud...

Lõpetuseks, et kui ma mõne projekti ükskord kirjutada viitsin, teeks sellise rahvusvahelise ürituse, teemaga näiteks, "Sõidame vana Saabiga ja hoiame maailma ressurrsi, et mitte kulutada ehitades uusi "
Ja muidugi oleks korraldajate poolt vanade saabide proovimine jne....
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#18

K Jaan 30, 2013 16:23

Aus olles siis viitsimisest puudus ja kuna foorumi rahvast reaalselt kedagi ei tunne siis ka ei teki väga suurt tahtmist nö kontvöörana tulla.


Ka meie ei tundnud kunagi teineteist või siis üksteist
Perepilt
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#19

K Jaan 30, 2013 17:23

Ei tea kuidas uutega on, aga vanade jorridega oli küll :head:
Gals
Postitusi: 432
Liitunud: E Aug 23, 2010 14:04
Asukoht:
Auto:

#20

K Jaan 30, 2013 17:36

kuna foorumi rahvast reaalselt kedagi ei tunne siis ka ei teki väga suurt tahtmist nö kontvöörana tulla.


Minul sama põhjus. Ei ole iseloomult suur jututara ka, nii et pole üritus minu jaoks.
Iuo
Postitusi: 1004
Liitunud: T Juul 11, 2006 15:05
Asukoht:
Auto:

#21

K Jaan 30, 2013 17:51

kuna foorumi rahvast reaalselt kedagi ei tunne siis ka ei teki väga suurt tahtmist nö kontvöörana tulla.


Minul sama põhjus. Ei ole iseloomult suur jututara ka, nii et pole üritus minu jaoks.


Siiani on küll kõik uued ära ristitud ja perre võetud, nii et oleks viimane aeg kõigil kõrvalt vaatlejatel ära proovida.
Vitautas
Postitusi: 435
Liitunud: T Juun 03, 2008 18:52
Asukoht:
Auto:

#22

K Jaan 30, 2013 22:20

kuna foorumi rahvast reaalselt kedagi ei tunne siis ka ei teki väga suurt tahtmist nö kontvöörana tulla.


Minul sama põhjus. Ei ole iseloomult suur jututara ka, nii et pole üritus minu jaoks.


Sai märgitud "muud põhjused". Tegelikult just mõni päev tagasi kohtasin TGB-d kes küsis sama asja, et miks üritustel pole käinud? Hea küsimus küll, aga ega ei oskagi kohe hoobilt õigesti vastata. Järgi mõeldes, on muidugi ka neid kordi, kui klubiüritused kattuvad teistega, on aegu kui pole lihtsalt aega, juhtub ka et "sulli" pole piisavalt mõistlikuks osa võtmiseks kuid kõige rohkem näib sobivat siiski eelnevalt ka Galsi ja weltsi poolt välja öeldud põhjendused. Ei taha väga "valge varesena" kah "vanade kalade" seas olla.
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#23

K Jaan 30, 2013 22:50

Endal on ka probleem enamasti ajas ,siis asukoha kauguses.
Aga põhiline takistus on just motivatsioonipuudus . Peale ivometsa ja veel mõne üksiku tegelase pole vanemate klassikaliste saabide fänne eriti osalemas ,kahtlen et tehnika uudistamise koha pealt too üritus mulle midagi suurt pakkuda oleks (võibolla eksin)
Neljandaks pole ka sellist toredat uunikut veel valmis, mida sinna näitama tulla ;) tonnine on mu jaoks liiklusvahend muud ei midagi.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#24

N Jaan 31, 2013 0:21

Johhaidii, ausõna. Ja tosin sarvilist ka veel otsa.
Töötan viimased 3 aastat libiseva (st planeerimata graafikuga) ja keskeltläbi 20 päeva Eestist ära ja 10 päeva Eestis. Ja võin täie kindlusega väita, et natukenegi õnne omades , olen vist 60% üritustele sattunud. Ja alati, kui vähegi võimalik on satun jälle. Ja just INIMESTE pärast kes seal käivad, sõitku või daatsiaga. Kurat. Tore seltskond on, noh.

Aga lugedes siinset (suhtkoht kohaletuleku välistamise põhjuseid otsivaid poste, miskipärast hakkas kummitama mind see laul)..
http://www.youtube.com/watch?v=aADjmpAHEYE
Executive
Postitusi: 314
Liitunud: E Veebr 28, 2005 13:45
Asukoht:
Auto:

#25

N Jaan 31, 2013 8:42

Nagu ikka, proovides kunagi parimat ei taha enam vähemaga leppida.
Parimaks ürituseks pean seda, mis iisak kunagi korraldas Kiltsil, kus SAABi tõelised entusiastid kohal olid ja miili sõitsid. Sõidus võttis osa kõige võimsam SAAB Eestis (iromani tonnine) ja kõige vanem (viki pluttrik). Ja osavõtjad ei nutnud, et ei tunne üksteist ja et pikk tee oli. Kolonnid tulid erinevatest riigi otstest. Ja polnud neid, kes polnud rahul. Isegi enda mootoreid laiali sõitnud SAABi pidajatel oli naeratus näol. Arvan, et SAABide miilisõit oleks see, mis tõmbaks inimesi isegi kõrvalriikidest juurde. Sellise suure ürituse korraldamine on aga päris kõva pähkel ja Herr iisak rääkis hiljem, et enam kunagi ei hakka sellega tegelema.
Vasta